311802
  • MerlinW
    #177922
    Már az AC2-ben is benne volt:)
  • zorrobomber
    #177921
    Jah, mielőtt végleg kirúgnak innen, hozzáteszem, hogy a második mondat természetesen nem neked szólt :)
  • zorrobomber
    #177920
    Nyilván nem a Karib tenger kalózaiból lesték el :)
    Vakulj, paraszt!
  • Shep
    #177919
    És ez igaz is :)
  • MerlinW
    #177918
    Igen. Kötél lift.
  • grebber
    #177917
    Na látom megint ott vagyunk hogy x nek fasza y nak meg nem jó nem tetszik rókabőr stb.

    Akkor én is beszállok flame on DS egy rakás szar
  • zorrobomber
    #177916
    0:33-nál kötél húzza fel a csókát?

    @imy: túlságosan átvetted a Tinman féle szőrszálhasogatást. Nyilvánvaló, hogy szerinted nem eléggé szórakoztató a játék, ne kerüld a konfliktust ilyen olcsó eszközökkel.
  • IMYke2.0.0.0
    #177915
    Tényleg ennyire nagy az a monitor és kicsi a FullHD?

    "Cserébe, szegény játékfejlesztőknek meg kellene kicsit eröltetniük a buksijukat, hogy a játék szórakoztatóbbá váljon..."
  • Shep
    #177914
    A video jobb, mint a játék :)
  • Fpocok
    #177913
    [off]Megszakad a szívem szegény kutyákért. Rohadt macskák!
  • MerlinW
    #177912
    Miről beszélsz barátom, ha egyszer NEM játszottál velük? Honnan a fenéből veszed, hogy nem szórakoztató a játék? Videó alapján? Eddig nem volt jellemző rád ez a szemellenzős viselkedés, nem tudom mi van:)

  • IMYke2.0.0.0
    #177911
    Grebber = Péter.
  • IMYke2.0.0.0
    #177910
    "az a játékélmény 30%-át venné ki a játékból."

    Cserébe, szegény játékfejlesztőknek meg kellene kicsit eröltetniük a buksijukat, hogy a játék szórakoztatóbbá váljon...
  • MerlinW
    #177909
    Grebber, feltételezem.
  • IMYke2.0.0.0
    #177908
    Nézd meg kill3r21 videójáz - nem kell sokat megnézni belőle - az eleje elég...
  • MerlinW
    #177907
    Ja, meg a pókemberek, meg a Saints Row 4, meg a Prototype, de ezek más kategória. AC a Tomb Raider vonalat követi, ahol a mászkálás még ha minimális szinten is, de útvonalkeresésen, felfedezésen, logikán alapszik => játékélmény. Lehetne benne teleportálás is, vagy repülés, amivel 1mp alatt ott teremhetnél bárhol, de lenne mi abban a játék?

    Miért nincs a Mortal Kombat-ban robbanó szamár szobor? Mert az nem Worms. Imy problémája olyan, amit ha megvalósítanának - kötöttségek nélküli mászkálás - az a játékélmény 30%-át venné ki a játékból.
  • IMYke2.0.0.0
    #177906
    //Az Acélember hát igen, tényleg nóóóó komment...
  • zorrobomber
    #177905
    Ki az a Gáborka? :)
  • Totti5
    #177904
    ( Infamous is elég nagy szabadságot ad )
  • Totti5
    #177903
    S hova akar?:) lényegében ami fogható oda fel lehet menni. Ahova meg nem oda vagy értelmetlen, vagy lehetetlen.
  • MerlinW
    #177902
    Nincs a piacon játék, amiben szabadabban mászkálhatnál fel objektumokra, mint ebben. De, ha neked ez a problémád, ám legyen.


    Ismét felhozom a Tomb Raidert, ami 99%-ban a mászásra épül. Mi lenne a játékmenetből, ha nem lenne megkötve a kezed?
  • Shep
    #177901
    Pedig a 3 jobb, mint a BF :)
  • Shep
    #177900
    Most úgy csinálsz, mint Gáborka. Leírom most utoljára, azokkal amikkel játszom jól szórakozok de a hibáit ettől én még felismerem és azoknak hangot is adok, pár napja pl írtam ,hogy a Cave nekem lehetett volna év játéka ha nem olyan az irányítás amilyen de még így is magasan veri az idei játékokat amikkel játszottam. Valamint ugyanez filmekre is igaz. Pl. az Acélember, vagy a DH5 stb élveztem mégsem érnek 5 ponttól többet.
  • zorrobomber
    #177899
    Azt mindenképp el kell ismerni, hogy bőven vannak értékei, és egy valamirevaló gamer-nek legalább egy részt érdemes kipróbálnia.

    Viszont, hiába dicsérik a Black Flag-et, nálam a harmadik résszel végleg elásta magát az egész sorozat.
  • IMYke2.0.0.0
    #177898
    " konstatáltam, hogy még mindig nem ott mászik fel az emberkénk, ahol csak akar"

    Még mindig nem a teljes sorozatról beszélek, hanem arról, hogy egy 90%-ban mászásra épülő játékban a karakternek "meg van kötve a keze".
    Ehhez nem kell ismerni a teljes trilógiát (meg az alrészeket) - elég volt egyetlen videó, a legújabb részből. 2013-ból.
  • MerlinW
    #177897
    Erre nem tudok mit mondani. Ha nem játszod végig az AC2 trilógiát, nem tudod mit hagysz ki, ennyi:)


    Én nem a játékot védem, hanem magát a jelenséget, hogy egy AC színvonalú és minőségű játékot fikázunk mi, állítólag játék rajongók. Ez az ami számomra érthetetlen. Bárcsak minden játék legalább olyan minőséget képviselne, mint ez a sorozat.
  • Rapid81
    #177896
    +1
  • Shep
    #177895
    Ettől azért még lehet jó a játék.
  • zorrobomber
    #177894
    Nem is célom...
  • zorrobomber
    #177893
    Áh, nem kenyerem a plagizálás :) Írhatnék olyanokat is, hogy nem mind arany ami fénylik, meg nagyszerű az egyszerű meg minden hülyeséget, a lényeg az hogy azzal játssz amivel akarsz. Ha nem akarsz semmivel játszani akkor ne sírj hogy szarok a játékok, mert választék az bőven van. Ha csak azokkal jászol, amik köré hype kampány van felépítve, az szerintem probléma.
  • IMYke2.0.0.0
    #177892
    Elég volt látnom Zsömi videóját ennek konstatálásához.
  • Shep
    #177891
    Hát pedig ha egyet látott valaki akkor mindet látta, legalábbis Rapid ezt mondta :D
  • MerlinW
    #177890
    Feleslegesen igyekszel, engem nem tudsz felhúzni a hülyeségeiddel:)
  • Shep
    #177889
    Akkor nyugodtan beteheted az aláírásodba :D
  • zorrobomber
    #177888
    Még az első rész a legjobb. Félkész, de az még egy jó irány volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #177887
    Bizony, szóvá tetted.
  • zorrobomber
    #177886
    Ennél én sem fogalmazhattam volna szebben :D
  • MerlinW
    #177885
    Kábé, jah. Sose értettem ezt a szemellenzős, látatlanul kritizálást. Ha mindjárt azzal jön, hogy játszott az első résszel, felkötöm magamat:)
  • Shep
    #177884
    Ettől sokkal egyszerűbb magyarázat is van, az AC széria az nem Pókemberről szól, és kész.
  • MerlinW
    #177883
    "hogy még mindig nem ott mászik fel az emberkénk"
    Annak aztán baromi sok értelme lenne játékmechanikai szempontból...:) Kb, mintha a Tomb Raider-ben ott másznánk ahol akarunk, elvesztené a játék az értelmét. Egyébként AC3-4-ben gyakorlatilag bárhova bárhol fel lehet mászni, kivéve a fákat.


    Egyébként felesleges ezen vitatkozni, majd visszatérünk rá, ha egyszer kipróbáltad. Én is úgy fikázom a COD-okat, hogy eltöltök velük fél, egy órákat.