311802
  • arty
    #178042
    DeS-t semmiképpen, mivel elmondásotok alapján a DaS a könnyebb :P (dest eleve eladtam a két óra szenvedés után, még jó h kb azonnal volt rá vevő és zavvirol elég jó áron jött, nem buktam sokat a demózáson.... :D kb mint most a 747forintos DaS-on fogok :D)

    Mivel nem vagyok hajlandó walkthrough alapján menni, ezért sok jót nem várok.
    Néha belenézni oké, de az mentén soha. Az nem játék.
    Az sem pálya, ha ujra és ujra bele kell nézni, hiszen akkor láthatóan nekem nem megy. Az meg h másnak megy, az én kezeim által... áh, az se jó.

    Amennyire én látom, Te, Zó és Davidka nyomjátok legjobban.
    Fpocok is embertelen kitartó (bindin of isaac és 1000000 vagymi!).
    Hirtelen ti ugrotok be, mint ügyes játékosok (innen).
    Korral nem szép takarózni, akkor mondjuk ugy h én sose voltam egy expert a játékokban :)) C64en a legtöbb játékot végigcheateltem.......
  • Zóanagyvarázsló
    #178041
    Tud ilyet a Stanley Parable és a The Path is, nem? Vagy szó volt ilyesmiről.

    Egyébként a The Last Expressben akár maradhatsz a fenekeden a fülkédben, és előretekerheted az időt, hogy semmittevéssel mi történik :) A JA2-ben is el lehet indulni egyből levadászni a bosst (bár kezdőként nyilván nem fog összejönni), valamint a Super Mario Bros.-ban is pár perc a végjátékok eljutni, ha ismered a rövidítéseket (ez sem teljesen az, amire te gondolsz, de valami).
  • Zóanagyvarázsló
    #178040
    Pedig már korábban beismerted, hogy az én PC-m gyengébb. Szóval ne nagyzolj! ;)
  • arty
    #178039
    ezért volt választóvíz: ha én kilépek, talán nem állok neki ujra soha, hiszen csak a teljes pálya lenyomásával juthatnék el a végéig... (lásd Evo...)

    Te normálon szarakodtál ott!!! azon a szinten, ahol én kb az első kőig éltem volna....
  • Tinman #178038
    "3 pajzs, de fel is kell ám azt venni ;)))) és míg odaérsz, ezer veszély les rád "

    Nocsak... mesélnél erről bővebben? Az a 2345 próba, mintha hipp-hopp elillant volna az elmémből :-DDD

    "öregszem"

    Na ezt nem vagyok hajlandó elfogadni. Ha egy fiatal 5 percet képes fél lábon Si nim tau gyakorlatokat végezni, akkor én 15 percig csinálom. Tényleg. Ha két kezes fekvőket nyom, akkor én öklön vagy 2+2 ujjon. Tényleg.

    Ne hagyd magad! Szorítsd össze a fogad és told le a DeS-t! Zó is röhögve megcsinálta, pedig ő sem egy combogeek fajta és még csak nem is koreai.
  • kill3r21
    #178037
    Szerintem ne add fel :)
  • Tinman #178036
    "csak a játék nem vette be az alt+f4et és így "kénytelen" voltam ujra és ujra nekifutni"

    Ezen jót nevettem :-D

    Valójában azért nem mertél te ott kilépni, mert tudtad, hogy azt az egész rohadt pályát totál előröl kell kezdened a boss-ig. :-)

    "legalábbis jobb játékos vagy"

    Nem értek egyet. Akkor lettem volna jobb játékos, ha nem heteket szarakodok el ott, hanem kb. 10.-re megölöm. Egyben "jobb" vagyok valóban: türelmesebb voltam sokkal.

    U.e. igaz a DeS-re!

    Azt hiszed nem szarakodtam napokat az első "várban"? DE!
  • Rapid81
    #178035
    Ott még nem tartok, de a 3. évad óta borzasztó lapos. Csoda, hogy egyáltalán még nézzük...
  • arty
    #178034
    3 pajzs, de fel is kell ám azt venni ;)))) és míg odaérsz, ezer veszély les rád :D

    örülnék neki, ha páran lenyomnák easyn, kiváncsi lennék h azt mondanák-e h piti volt a vége, vagy h fair kihívást nyujtott a játék.
    simán benne van a pakliban, h ennyire béna vagyok. (komolyan, öregszem, evvan)
  • arty
    #178033
    Nem. Én easyn is feladtam a gianát, csak a játék nem vette be az alt+f4et és így "kénytelen" voltam ujra és ujra nekifutni.
    Szerintem kár boncolgatni, h miért is nem menne (lehet h 2 év hat hónap után menne, ha a sitten pl nem lenne mi mást csinálni), nem lettem volna képes megnyerni a játékot normálon, ez halál biztos.

    És de, ettől te valóban több vagy, legalábbis jobb játékos vagy - okosabb, ügyesebb, jobb reflekszű és nyilván türelmesebb is.

    Demon Souls kifogott rajtam, hiszen ha már az első két óra alatt se jutok tul messze, akkor mi lenne később, egy bossnál pl??
    Feladtam, én is az a gamer ismerősöd vagyok, aki pár óra után kapitulált és azóta se vette elő.

    Most nemsokára a boxos Dark Soulst is megnézem, de sok jót nem várok ott se :DDD
    Pedig becsszó tetszett a világ, tetszett h egy csontit akár le is lökhetek a mélybe és vége, van fizika. Csak nincs easy, nem játszhatok vele. Egy rohadt mesterséges korlát van beépitve, ellenem :D
  • kill3r21
    #178032
    Sorozat OFF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gyerekek mi volt ez a Walking Dead 4x8??? A második felétől tátott szájjal néztem...ez igen :)
  • Fabio Capello
    #178031
    4500-ért egy pettyet drága, de ha valaki még nem játszotta, annak mindenképp érdemes megfontolni
  • Tinman #178030
    3 pajzs? Van very easy fokozat is :-D

    1 pajzs volt ott nekem.

    De tudod nem is a pajzs kérdés a fő gondom azzal a harccal, hanem a kiszámíthatatlanság. Nem tudod eléggé betanulni. Ritka az ilyen boss harc.
  • arty
    #178029
    de miért nem elég az, hogy gyengébb az életerőd hardon? attól nem lesz nehezebb a játék önmagában?
    minek 23 ponton változtatni a nehezebbségért? (miközben nem 23x akarod nehezebbé tenni ugye, tehát nagyon össze kell lőni azt a 23 változót minden nehézségi szinthez)

    Gianaban easyn a final bossnál alap + 3 extra "pajzsod" van, ami egy-egy hibát lehetővé tesz és nem halsz meg azonnal.
    Ettől máris brutál nehezebb a játék, mint easyn, de ez nem volt elég a készítőknek, a platfomok is elporladósak, ha rálépsz, a rádszórt random csapások is szivatósabbak - minek? És jéééé, el is cseszték a balanszot, túlzásba vitték...... ;)
  • Tinman #178028
    Ez igen... végül is igazad van az 20 évbe nem fér bele, 3 napot tévedtem, így 20 év távlatából :-D
  • TBTPumpa
    #178027
    Remember Me 64%-os kedvezménnyel
  • Rapid81
    #178026
    Ja, hogy az egy listát dob fel...
  • Shep
    #178025
    A görgetőt nem dísznek rakták oda :D
  • Shep
    #178024
    Nekem van 3 napos kódom, annak idején az indulásnál próbáltam és nem igazán jött be de Merlin tényleg annyit áradozott róla, meg a képek is tetszettek amiket berakott, hogy úgy döntöttem még 1 esélyt adok neki de akkor előbb helyett kell még csinálnom.
  • TBTPumpa
    #178023
    Listát legörgetni luxus? A legalján lesz a PC-s verzió.
  • IMYke2.0.0.0
    #178022
    Nyilván, STEAM-en volt már a teljes GTA-sorozat 7.49-ért, és még lesz is, de:

    GMG - STEAM - GTA Trilogy - 75% - 4,99 euro - GMG20-CV2W4-DSYBT kód - 4,00 euro
  • kill3r21
    #178021
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cs buli, régi feeling azért nincs meg :)
    CS GO Gameplay :D
  • Rapid81
    #178020
    A Dishonored-ra nekem 5k-t ír és ráadásképpen X360-ra.
  • TBTPumpa
    #178019
    Dishonored (normál változat, magyar felirattal) - 2999 Ft

    Batman Arkham Origins (ajándék DLC-kkel) - 4990 Ft
    Elder Scrolls: Anthology - 9990 Ft
  • kill3r21
    #178018
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Magyarán szó sincs fogyókúráról, életmódváltásról van szó, és ezt tudom :) És az a durva hogy sok mindent megfogadtam amit mondtál, persze még vannak nehézségek és nem mondom hogy teljesen lemondtam mindenről, minek hazudjak így van, de már ezzel is jött eredmény :)
  • zorrobomber
    #178017
    IDDQD, IDKFA sem volt meg? :)
  • Tinman #178016
    Terveztem korábban a vételét, pont Wesker győzködött róla, de egyelőre annak is örülök, hogy a ST TNG S01 1080p a maga laza 90 GB-jával kb. 1 hét alatt levánszorgott (napközbe csak akkor ment a gép, ha itt voltam, nem nyertem a lottón).
  • IMYke2.0.0.0
    #178015
    Szívesen.
    A játék nagyon jó lehet - mert MerlinW remek véleménnyel van róla, és sokszor látom, ahogy elindítja, és wesker24 is áradozott róla.
    Nekem meg benne van a 20 éves tervben :)
  • Tinman #178014
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a lényeg, hogy az váljon megszokottá, amit most csinálsz és ne az, amit korábban és ebből semmilyen szín alatt ne engedj. Jaj, most szomorú vagyok mert... nem, akkor se zökkenj ki.

    Ez olyan, mint a sport. Mész esőbe, hóba, sárba, szélbe, mert akarsz valamit és ez hajt. Le akarsz fogyni, ez egy elég nagy cél! Ekörül kell, hogy forogjon a gondolatod mindig, erről kell, hogy szóljon az életed most SOKÁIG! Évekig! Mert ez egy életmód.
  • kill3r21
    #178013
    Ez megfog történni!
  • Shep
    #178012
    Kösz, hát az sem kevés.
  • IMYke2.0.0.0
    #178011
    40+ GB-ot.
    18 GB a letöltés és utána csomagolaj ki magát.
    wesker24-től tudom.
  • Shep
    #178010
    Nem tudjátok ,hogy a Secret World mennyi helyet igényel a vinyón?
  • Tinman #178009
    Esküszöm, hogy igen... de mit ér a szavam? Semmit, pont annyit mint bárki más állítása.

    6 éves korom óta játszok mindenféle platformon. A legdurvább cheat, amit az utóbbi kb. 20 évben elkövettem, az walkthrough megnézése.

    Pontosan ezért játszom. Szórakoztat, ha van kihívás, ha nem megy minden egy csettintésre. Nekem jó érzés, ha legyűrök egy akadályt, akár ingame, akár IRL.

    Megértem, ha más nem ilyen, én ilyen vagyok, még akkor is, ha azt hiszed, hogy hazudozni járok ide.
  • Shep
    #178008
    Hát reméljük, hogy a végére Zsömle Kiflivé válik vagy Babapiskótáva :D
  • kill3r21
    #178007
    Pontosan! Nem tudom megjósolni most hogy lesz, de rajta vagyok az ügyön :)
  • zorrobomber
    #178006
    "Nem magamat tartom többnek mondjuk tőled egy Giana normaltól, hanem a magam által állított követelésnek megfelelek meg így."

    Hazugság, felénk is, és saját magad felé is. Ha egyedül lennél a földön, akkor is végigvitted volna a Giana-t normal-on?
  • Shep
    #178005
    Korábban azt mondtad máskor is adtál már le jócskán csak aztán ...
  • Tinman #178004
    Ööööö... nem hiszem el, hogy nem vagy rá képes. Most szerintem degradálod magad. Szerintem menne, csak egyszerűen nincs türelmed/kedved/időd rá.

    Egyébként ha lenne benne easy mód (Zó, varázsló karija pl. már-már az), akkor félek tele lenne a net azzal, hogy a Souls széria is casual, nem méltó a King's Field utódjaként emlegetni és nem lengné körbe ekkora misztikus köd, mint amekkora most körbeöleli. Tényleg sok gamert ismerek, akik pár óra után többet elő sem vették. Számukra a játék végső harca egy elérhetetlen utópia. Pedig ha tudnák, hogy a final boss-t anyám is leveri csukott szemmel :-DDD Nem, nem túlzok ^^
  • IMYke2.0.0.0
    #178003
    Annyiban kimerül a nehézség - figyelem: nem játszottam a jelenleg piacon lévő 1238796 játékkal! -, hogy csal az AI, és többen van, esetleg 3x hosszabb az életerő csíkja, mint Normalon, netán törhetetlen a verdája, végtelen sok a manája stb. stb.