311802
  • IMYke2.0.0.0
    #178242
    Megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok mimóza lelkű :)
  • arty
    #178241
    demo alapján +1

    kb minden 1:1 az volt, mint az fc3, csak máshogy nézett ki minden
  • Rapid81
    #178240
    Mert te aztán valami borzasztó nagy szakértő vagy mindenben... Mindig mindent úgy adsz elő, hogy te vagy az Isten, aztán mindig kiderül, hogy mégsem...
  • arty
    #178239
    szemeimet kisírtam a Richard Gere-s film-feldolgozáson :)
  • arty
    #178238
    Seagate? 1 év garival? :DDD székalátétnek SE.
  • Tinman #178237
    Sárkányt??? WTF???? Nem kell azzal lószart se kezdeni... opcionális! Te azt lvl senkiként lenyomtad??? GOD OF GAMERS VAGY!

    (Ha az Asylum Demonra gondolsz az más. Az nem sárkány, hanem egy démon.)

    Könyörgöm ne a csontik/temető felé menj, NEM arra kell menni!

    Vérprofi vagy, megy ez neked, mint a parancsolat... csak mindig a kisebb ellenállás felé menj!
  • arty
    #178236
    Nokérlek, 2 teljes órán át küzdöttem becsülettel a DaS-ban, a "sárkányt" le is nyomtam, de a csontik (ahova a madár vitt) végtelen seregéhez nincs nekem türelmem... folyamatosan hátrálni, néha beszúrni.... naneeeee. Ha meg meghalok, elölről, megint a négy csonti.

    Nekem ez nem pálya. Knight-al kezdtem, ami már a sáránynál kiderült, h hibás karakter ;) akkorát esik a staminálja egy ütéstől, h egyből mehet is pihenni (hátrálni, gurulni, stb).

    Abbahagytam, végleg. Ha már itt szenvedek, felesleges továbbmenni.

    A DaS ezerszer jobban tetszett egyébként, ha valamelyiknek nekiülnék, az lenne (ellenfelek, pálya, grafika).
    Innentől a Sonyn múlik, h beárazza-e ezres alá :D
  • DarkSector
    #178235
    Mondjuk úgy hogy összefolynak a stílusok, lehet lőni az AC4-ben is , ahogy Fpocok is írta, de ettől nem TPS.Maximum TPA lehetne. :D
  • Fpocok
    #178234
    AC4-ben lehet lőni? DMC-ben lehet lőni? Third Person játékok? Akkor van még kérdés? :D
  • Totti5
    #178233
    Biztos. TPS játék az AC sorozat is? nem véletlen akció-kaland? a Tomb Raider inkább TPS mint az AC valahi is volt. Kurvára keverik a dolgokat.
  • DarkSector
    #178232
    wtf? :D
    ezt nem értem, most nem interaktív moziról van szó.
  • grebber
    #178231
    Azon csak a rendszer van meg game mentések.Max elkezdem újból a játékokat nem nagy cucc!Legalább kiderül mennyire lehet hinni az ilyen programoknak!
  • Shep
    #178230
    Jól is teszed, mert mit tudhatnak azok, amit te nem? :D Pár gigányi cucc ide, vagy oda már mit számít? :D
  • Shep
    #178229
    Az biztos csak nyomdahiba, mást nem tudok elképzelni :)
  • grebber
    #178228
    Sosem hiszek ilyen szar progiknak most se teszem!
  • Totti5
    #178227
    Legjobb TPS - DMC ?

    Komolytalan, hozzá nem értők listája.
  • TBTPumpa
    #178226
    Na ez már korrektebb lista! Ezzel egyet tudok érteni!
    És tényleg szomorú, hogy az idén egyetlen említésre méltó RPG sem jelent meg...
    És lehet, hogy 2014-ben is RPG-k nélkül maradunk.
    Dragon Age 3 és a Witcher 3 megjelenése sincs kőbe vésve. Mivel mindkettő tervezett megjelenési dátuma 2014 ősz (Witcher 3 - 2014. október, Dragon Age 3 - 2014. november), így az is elképzelhető, hogy átcsusszannak 2015-re.

    2014-ben várt dolgok:
    Diablo 3: Reaper of Souls
    Dragon Age 3
    Witcher 3
    E3 (esetleges új Tomb Raider és Resident Evil 7 bejelentés miatt)
    BlizzCon (a StarCraft II: Legacy of the Void bejelentése miatt)
  • Shep
    #178225
    Nekem a legrosszabb egy 160-as Maxtro 98/100-al 500+ napot ír neki, na ezt akarnám mielőbb lecserélni.
  • Shep
    #178224
    Hát akkor az már lassan max nehezéknek jó.
  • Prince23
    #178223
    Hungamer GOTY 2013
  • grebber
    #178222
    Akkor várjuk tovább hogy a magyar dobozos lemenjen 1500ft alá!
  • Rapid81
    #178221
    Jelentem nincs benne magyar nyelv, holott a mappája ott van, csak üres. Mindegy, amúgy sem szeretek magyarul játszani. :D
  • grebber
    #178220
    OFF:

    Megnéztem én is ezt a hdd sentinel amit itt mondogattok.
    A rendszer HDD-mre 44%-os kondiciót is 167 napot jósol neki!
  • jarlaxxe
    #178219
    Érdemes kétszer végigtolni mert nem csak a vége lesz különbözö de egész más játékélmény ha gyilkolászol vagy ha csak sunnyogsz.
  • Rapid81
    #178218
    Dishonored ügyében érdeklődnék. Hogy érdemes játszani? Gyilkolászva avagy sem? Ha jól tudom, akkor 2 különböző vége lesz. Vagy toljam le egyik módon, majd a másikon?
  • Zóanagyvarázsló
    #178217
    Már három éve ilyen, egy byte adatot sem buktam még. Nyilván a létfontosságú cuccokat nem (csak) ezen a HDD-n tárolom.

    Egyébként ahogy korábban is mondtam, nálunk a WD Blue-k és Greenek rövid időn belüli meghibásodási aránya 100%-os. Ez persze csak 5-6 merevlemezt jelent, de azért kellemes tapasztalat.
  • Rapid81
    #178216
    Én azon tuti nem tárolnék semmit. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #178215
    Itt inkább az a kérdés, hogy manapság a DLC-nél van-e alkalmasabb hívószó arra, ami lefedi a kiegészítőt. (Én még addon vs expansion kapcsán is láttam vérre menő vitákat ;) Na meg érdemes külön kategóriát csinálni manapság kiegészítőknek a DLC-k mellett, esetleg egy harmadik lópáncél kategória is felmerülhet, hogy a RE6 pisztolyainak is legyen esélye.

    Egyébként a sztori DLC-k is ingadoznak a 30 perces és az 5-7 órás végeltek között, szóval necces. Mondjuk a mókás az lett volna, ha a Heart of the Swarm viszi a kategóriát, de akkor új házigazda után kellene most néznünk :(
  • Zóanagyvarázsló
    #178214
    Enyém is 100/100, de mégis rossz, ha futtatnék róla valamit, akkor kattog, a kép és hang meg akadozik. Tárhelynek jó, másnak nem.
  • Shep
    #178213
    Hát ez igaz de konzolokon tuti jobban fog futni.
  • Fpocok
    #178212
    Igen. Ez a banderas meme.
  • Rapid81
    #178211
    Nekem ilyen a terás greenem.

  • ratgab
    #178210
    Ez Last of Us-ból van?
  • ratgab
    #178209
    Nem kell amúgy ennek így kinézni, hogy megfektesse megjelenéskor az összes pc-t...XD
  • Fpocok
    #178208
    :D
  • Shep
    #178207
    Majd ps4-en :D
  • Fpocok
    #178206
    Így van.
  • IMYke2.0.0.0
    #178205
    Így van - én is ezért vagyok megdöbbenve a kategóriába helyezésén.
  • ratgab
    #178204
    Kristálygömbben láttad?
  • Fpocok
    #178203
    A játék úgy sem ilyen lesz.