311802
  • Tinman #178402
    Pont ez a baj... egymásnak ugrani felesleges és tényleg unalmas.

    Helyette nem ártana itt is bevezetni a kulturált vélemény ütköztetést és nem anyázni vagy éppen megsértődve elvonulni.
  • IMYke2.0.0.0
    #178401
    Offline profillal tökéletesen fog menni a telepítés és a játék is.
  • Dzsini
    #178400
    Ugyan már műfaji besorolás... a vita (veszekedés) és a szócséplés élvezeti értéke sokkal fontosabb itt a társaságnak, mint egy külső weboldal által kitalált besorolás feletti "szakmai" felháborodás.

    Persze nem árt, ha van valami köntös, amit rá lehet húzni, és nem látszik teljesen értelmetlennek a dolog. :)

    Persze ez nem csak ide igaz, hanem úgy általában az interneten szinte minden hozzászólási lehetőséggel rendelkező felületre. Nagyon ritka az a közösség, ahol csak a pengeváltás kedvéért nem ugrik egymásnak néhány ember, amint van rá lehetőség.
  • Shep
    #178399
    Tök jó kár ,hogy paypal nincs náluk ahogy látom.
  • Shep
    #178398
    Mondtam neked.
  • Tinman #178397
    Játékos topik... legalább az alappilléreket tegyük helyre. Nem vesszőhibáról van szó, ha hibás műfaji besorolásról.

    Ha az alapokkal nem értünk egyet, akkor miről is beszélgetünk?

    Filmes topikba: "Megnéztem a Ryan közlegény megmentését. Ilyen szar vígjátékot még életemben nem láttam."

    ;-)
  • Tinman #178396
    Tomb Raider 2013 + Halo 4 után ez, hogy fog rám hatni? :-)
  • Dzsini
    #178395
    Az elmúlt ~180 ezer hozzászólás mekkora részéről lehetne ugyanezt elmondani? :) Üdvözöllek az interneten, a felesleges dolgok tárházában...
  • ratgab
    #178394
    El, de totál fölösleges.
  • Dzsini
    #178393
    Több száz fórumos hozzászólást termel, hogyne akadnának fenn rajta? :) Ha nincs jobb elfoglaltság, akkor egy vesszőhibán is el lehet ennyit zümmögni.
  • ratgab
    #178392
    Ezek amúgy is mocsok nagy problémák amúgy, hogy mi milyen besorolású. Nem vagyok én hivatásos, diplomás újságíró, hogy ezeket tudjam.

    Aki meg ilyen baromságokon fennakad azt meg én tudom sajnálni.
  • ratgab
    #178391
    Mindegy, lexarom.
  • kigyi
    #178390
    Addig kitartok az iRacing-el :) Jön a RUF is lassan rá szal most van élmény :)
  • ratgab
    #178389
    Elkezdtem a God of War 2-t. Na ez azért már mindjárt másabb!
  • Totti5
    #178388
    Mit kell nézni?

    Hangokban a GT6 szar. CARS az elég jó, az alapok nagyon jók ( rossz irányba mentek el )

    Grafban a CARS ugyan olyan bugos mint a GT6, de amíg a GT6 javarészt 60 fps, addig a CARS erőművön is szenved.

    Fizikáról meg annyit, hogy a CARS-t 3 hetente megnézem, fél kört megyek és 3 hétig hagyom, annyira nem jó. GT6 pedig megjelenés óta napi sok órában pörög, mert nagyon élvezetes.
  • arty
    #178387
    Tinman! Ebből neked KELL egy másodpéldány! ;)))

    (akkor szállok le rólad, ha végigtoltad vagy félóra után feladtad, elismerve hogy ez vicc!!!!! :D )
  • arty
    #178386
    2016 januárjában remélem, mert a Carsból max akkorra lesz valami játszható féle, de természetesen halál bugos és félkész "valami".
  • arty
    #178385
    Az egyik (gt6) egy megjelent, olyanamilyen minőségű, de játszható produktum.
    A Cars pedig egy sosefogmegjelenni című ígéret, melynek majdnem minden pillanata bűzlik a befejezetlenségtől.
  • zorrobomber
    #178384
    Splinter Cell Blacklist 8.99 font uplay
  • Tinman #178383
    Sorry, elkerülte a figyelmem.
  • grebber
    #178382
    Homefront kb 550FT
    Megvehető tőlünk is aktiválható és angol nyelv is választható!
  • grebber
    #178381
    Már írta hogy nincs benne!
  • Tinman #178380
    Rapid!

    Végül is magyar lett a Dishonored?
  • grebber
    #178379
    Max Payne 3 Complete 4.25 font
  • grebber
    #178378
    Ubi Shop: Hitman Absolution (nem látom sehol írva hogy steam megeszi-e)
    10thanks kóddal 5.62EUR
  • genndy
    #178377
    Hehe. A Raptr szerint ezen a héten 6 percet(!) játszottam. Hát ez bizony igaz is
    A Raptr dinóm kétféleképpen néz ki az utóbbi hetekben:
  • kigyi
    #178376
    Azt azért talán nem, de nem nagyon tájékozódtam mostanában az autós játékokról és jól jön ez majd januártól amikor autós hónapot tartok :)
  • TBTPumpa
    #178375
    Bioshock Infinite 7,5 euró
    Bioshock Infinite Season Pass 17 euró

    Összesen: 24,5 euró (7400 Ft)
    Jézuska pls!

    Vagy lehet, hogy ebből is lesz majd egy Game of the Year kiadás? Mert akkor megvárom azt!
  • grebber
    #178374
    És most magunkhoz kéne nyúlni,hogy egy 8 éves hw-t legyőz egy 2014-es játék?
  • Fpocok
    #178373
    PC vs KONZOL autósjáték
  • ricsa008
    #178372
    a Codemasters-es Indie Galahoz hozzá adták a Fuel-t...
  • TaRka0107
    #178371
    Akinek eladom, cross kábellel akar két gépen coopozni. Ehhez nem kell a kód, ugye? Offline profillal is jó, nem?
  • El Gigante
    #178370
    nekem is megvan
  • wantonly
    #178369
    King's Bounty:

    Találtam egy ötletes kis kiegészítést a játékban a magyarítás készítőjétől.
  • gszp
    #178368
    Nem azért a két forintért, de Totti egy szóval nem említette a videót. Nyilvánvalóan saját tapasztalatból beszélt, ami neked nyilvánvalóan nincs.
  • Rapid81
    #178367
    GetGamesGo Shooter Sale

    Borderlands 2 6 ojró

    DNF 4 ojró

    New Vegas Ultimate 5 ojró
  • wantonly
    #178366
    Nagyon akciózzák ezt a Max Payne-t.

    Max Payne Complete Pack [Online Game Code] 10.99
  • Fpocok
    #178365
    Ennek mi köze ahhoz, hogy a videóban lehet látni a delayt.
  • Shep
    #178364
    Kell az újdonság, kezdett már kicsit ellaposodni a topic :D
  • Totti5
    #178363
    Mondjad csak hány múv játékkal játszottál, és milyen konfigod van? kezdjük előről, aztán jöhet az személyem alázása, rugdosása.