311802
  • Tinman #178442
    Így le lehet tolni a középszar/szar címeket is :-)

    Letolsz 1-2 zseniális darabot, majd bevállalsz valami pocsolyában fetrengőst. Az előzőkből áradó "türelem" energia, így kitart míg a szeméthalom végére nem érsz. :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #178441
    Áh... igaz, "Bioshock: Infinite"
    Bocsánat.

    Épp képeket keresek az új videómhoz, és az egyik keresési témakör épp a végtelen volt :)
    Már a Photoshop megvan, folyik a render, utána a feltöltés.
  • arty
    #178440
    Közismert(?), hogy nekem annyira nem jött be (mert én tradicionálisabb TR-t vártam), de ha idénről sokkal jobb játékot/játékokat allecuzammen kellene elétennem, nehéz helyzetben lennék.

    Kapásból biztosan nem tudok jobbat mondani, mert pl a Giana jobban tetszett, de az is "több-sebből-vérzős" :))
  • Shep
    #178439
    2 közepes játékról beszélgettek :) Még ha a Brothers Tales of Two Son-ról lenne szó megérteném, de így :DDDDDDDD
  • Tinman #178438
    Odin-t PS2-ön sokáig elvittem, csak megjött közbe az Onimusha és abba úgy belebuzultam, hogy utána már nem akartam folytatni a játékállást.

    A klasszikus Princess Crown-t toltad amúgy?

    "Van kb 8 pálya"

    Dust-ban mennyi is van? Havas/lávás/erdős/barlangos/hegyes? A pályákon belül az egyes szintek annyiban térnek el kb. egymástól, hogy máshol vannak a platformok és az ismétlődő elemek.

    Az alábbi térképen rajta az összes helyszín. Te is tudod, hogy ezek 30%-a pár perces hely, a többin zajlik igazából a történés, iszonyat mennyiségű backtrack mellett.



    "Grind"

    Itt is NAGYON rá vagy kényszerítve. Állandóan az utadba akad minden xar. Megéred magad átvágni rajtuk, ha A-ból B-be akarsz átjutni. Később persze gyorsabb közlekedni, mert pusztulgurul minden a Dust Storm miatt, de ez a játék végső negyedére jellemző.

    "Ami egyébként egy metroidvania kategóriájú cucc"

    Igen, nagyon szeretik annak hívni, de azoknak csak köszönhet :-)

    Emlékszel a Turricanra? Atya ég hány éve volt, de kb. 479393x több ötlet és fantázia volt benne, mint szegény Dust-ba, melyet SZÁMOMRA tényleg csak a keresgetős vackok mentettek meg.


  • Fpocok
    #178437
    Infinity? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #178436
    Game of The Year.

    Egyetlen homokozó játék sem tudna (konzol exkluzív is) felérni a nyomába nálam. A "Bioshock Infinity" más aspektusból majdnem utolérte, de még annak sem sikerült igazán.
  • arty
    #178435
    lehet rossz kategóriákban indították :PPP

    nálam pl az éf fps-e címért is elbukott, valamint rpgből is számtalan jobb alkotást találtam! :PPP
  • genndy
    #178434
    Kategória megjelölés nélkül nyilván abszolút, "AZ Év Játéka". :)
  • Shep
    #178433
    Nagyon helyesen nem nyert. Interaktív mozinak nincs helye a legjobbak között :D Amúgy én is jól szórakoztam vele mindkétszer. :)
  • arty
    #178432
    Platformer kategóriában vagy TPS kategóriában goty nálad? :DD
  • Shep
    #178431
    Akkor ennyit a ruszkikról. Azért köszi.
  • TBTPumpa
    #178430
    Számomra is az! És épp azért sajnálom, hogy sok helyen egy rakás díjra jelölték és egyet sem nyert. Ennyit ezekről a díjátadókról...
  • Shep
    #178429
    Hát a repkedősök tényleg nem a legjobbak de szerencsére nincs belőlük túl sok.
  • Fpocok
    #178428
    Legközelebb finomabb szót választok és simán lehazugozom.
  • IMYke2.0.0.0
    #178427
    "Nem véletlen, hogy nekem is nehéz megérteni néha nekem is azt, hogy mit szabad és mit nem."

    Bizonyos szintű önállóságot és felnőttséget elvárhatunk már egymástól, azt hiszem (így ismeretlenül is), hogy mindenki kiálljon a maga érdekében - főképp egy ilyen "Istenem mekkora <sípszó> vagy" kijelentés olvastán.

    Azért az óvóbácsi nem mindig van ám a közelben :)
  • arty
    #178426
    "Sajnos a kifizetést.
    Próbáld újra vagy fizet, kérjük, lépjen kapcsolatba az ügyfélszolgálattal RBK Pénz."

    megpróbáltam megvenni neked :(
  • Tinman #178425
    Számomra semmi.

    Ha visszanézel 1 oldalt láthatod, hogy Totti hozta szóba. A hsz tálalásával szerintem is volt gond, de míg ezen picit felhúztátok magatokat, az már senkit nem zavart, hogy Fpocok egy "Istenem mekkora barom vagy" mondattal illette teljesen MÁS témában.

    Nem véletlen, hogy nekem is nehéz megérteni néha nekem is azt, hogy mit szabad és mit nem.
  • IMYke2.0.0.0
    #178424
    Nem vitatkozás, és nem ex cathedra kijelentés akar lenni, de ezzel azt állítod, és ezek szerint csak a tehetős(ebb)eknek lehet véleménye?
    Azoknak, akik akár megjelenés évében, havában, hetében, módjában áll megvenni minden konzolt / handheld kütyüt, és megvenni rájuk a játékokat.

    Nagyon kérlek, most ne vedd elő az "évekkel később olcsón" kártyát, mert: akkor azoknak a PC-seknek is igenis lehet véleménye [és ez most ellentmondás neked], akiknek a véleményét most pont nem fogadjátok el... mert, ki tudja, lehet, hogy 5 év múlva mindenkinek lesz konzolja a topikban, visszamenőleg is... Akkor 5 évig kuss legyen a topikban?
  • arty
    #178423
    :DD
  • arty
    #178422
    ha már csak az egyik bejön, NAGYON depis leszel :D
  • Seth
    #178421
    "Muramasa/Dragon's Crown/Odin Sphere"
    Egyiket sem próbáltad még? Egyik nagyobb grindfest mint a másik.A Dragon's Crown talán a legpofátlanabb. Van kb 8 pálya(ügyesen A és B úttal,de annyira nulla változatossággal,hogy nem is számolható kettőnek),azt mindet nyomhatod le legalább 10x, újra és újra,mire a végére érsz a játéknak. Egy Dust ahhoz képest a változatosság fellegvára. Ami egyébként egy metroidvania kategóriájú cucc, az általad említettek pedig mind pályákra van osztva.
  • genndy
    #178420
    Játékosok írnak játékosoknak, ettől még nem árt ha tényleg legalább a műfaj rendben van (mert jönni fog olyan, aki úgyis jobban ismeri az adott kategóriát, és bele fog kötni).
  • ratgab
    #178419
    Írtam már többször is. Makacs vagyok (jellemhiba, tudok róla), ha egyszer a fejembe veszek valamit és megmondják, hogy az nem kék, hanem piros, az már onnantól kezdve akkor is kék.

    Egyébként ok, legyen a DMC Hack & Slash, igazatok volt, lapozzunk.
  • ratgab
    #178418
    Mi volt olyan irdatlan nagy főben járó bűn egy ilyen apróságban azt továbbra sem értem (egyébként ha jól látom javítva lett a GOTY listában).

    Sértődésről nem volt szó továbbra sem....

    Akartam még több dolgot írni, de rájöttem, hogy semmi értelme....

  • Tinman #178417
    Tudod mikor van műveltetve az agyam? Ha anyázósdi van, vagy valamilyen kártya be van lengetve: nem tudsz írni, szarul keresel, köcsög vagy, bunkó vagy, nemi szerv vagy. Csak ekkor van felműveltetve a fejszerkezetem.

    Az, hogy 2 napig vitázunk azon, hogy a zöld az piros, az az eszmecsere része, legalább jobban megismerjük a másik gondolkodását. Végül is valami szociális Halo vagy mi? :-)

    Egyszerűen nincs annyi akció és dobozos játék kép, hogy szigorúan erről szóljon a fórum.

    SZ.V.SZ.
  • genndy
    #178416
    Nálam is.
  • Tinman #178415
    Értelek, de ha a festékek fórumon még abban sem értünk egyet, hogy a narancssárga az teljesen más, mint a citromsárga, akkor nem csoda, hogy szinte bármiben elakad a beszélgetésék és 2 oldalnyit lovagolunk rajta egészen addig, míg valakinél el nem fogy a cérna és anyáz, vagy sértődötten távozik.

    Pont ma írtam többek között erről is Tottinak, hogy van itt egy réteg aki évek óta, vagy évtizedek óta több lábon áll. Konzol/PC/handheld/mobile van minden. Meg vannak a totálisan PC arcok. Nyilván az előbbi társaság szélesebb körű tapasztalati sokszor szemben állnak a PC only játékosokéval.

    A Dust is jó példa. PC-n nem nagyon volt elődje... vakok között effekt.
    Konzolon meg a Muramasa/Dragon's Crown/Odin Sphere és még sokan mások mögött egészen MÁS színben fest a játék.

  • Tinman #178414
    Hidd el úgy teszek!

    Páromnak tegnap órákon át mondogattam... "ezt nézd, nézz ide picit". Tátotta a száját rendesen :-)
  • Tinman #178413
    Igen annak hatott, mert sehol máshol nem szoktak berágni arra, ha egy játékra azt írom, hogy nagycsoportos ovisoknak való. Ez az évezred flamje volt itt az SG-n gondolom :-D
  • ratgab
    #178412
    8 helyszínt úgy végigjártam, hogy észre se vettem az idő múlását. Na ez már jobb játék már most látszik. Mondjuk a repkedős részek annyira nem jönnek be.
  • ratgab
    #178411
    Második mondat utolsó fele: Sértődésről szó sincs. Az önkéntes számüzetés arra jó, hogy ne torkolljon anyázásba a vita (mert, hogy olyankor már fel van baszva az agyam és akkor már tök mindegy milyen érvet sorakoztattok fel... ). A kulturáltság megőrzése végett szükséges lépés, amit néha meg kell tennem...
  • IMYke2.0.0.0
    #178410
    Tinman bocs, most látom, hogy elírtam a neved :(
  • ratgab
    #178409
    Játékos topik és nem szakmai topik, szerintem. Nem hivatalos vitafórum a szagmán belül vagy tévedek? :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #178408
    Apró tippecske: Timnan-zó-imyke módon maxra játssz, gyüjtikézz - megéri, majd meglátod :)
  • Dzsini
    #178407
    Amíg a véleménnyel ellentmondást személy elleni támadásnak veszik és lendületből ellentámadnak (nagyon vonzó színű az a "mehet" gomb), addig sok minden "lenne jó", de sem itt, sem máshol nem lesz ez másképp.
    Nem tanítanak sehol dialektikát, és nagyon nehéz különválasztani a személyt, és a véleményt.

    Emlékszel mit írtam pár hete neked a modtopicba - az egy első lépés, láthatóan számodra is újdonságként hatott.
  • IMYke2.0.0.0
    #178406
    ////Nem ok nélkül az év játéka nálam.
    ////Többieknek: aláírásom eleje.
  • Shep
    #178405
    Homefront nekem tetszett, ha lenne ott paypal meg is venném.
  • Tinman #178404
    Hát a TR elég magasra tette a lécet... eddig mocskosul bejön.
  • IMYke2.0.0.0
    #178403
    Kiszaladsz a világból. Komolyan.