311802
  • grebber
    #178482
    Ez is a pc-re nézve egy fricska hogy konzolon jobb lesz a fizika.
    A pc-s fejlesztők mondjanak le!
  • TBTPumpa
    #178481
    Tessék. Amúgy az itteni topikjában már szó esett a Definitive Edition változtatásairól.
  • genndy
    #178480
    Képet, mire gondolsz. Mintha én is láttam volna, de nem tűnt fel hogy ázsiai lett.
  • IMYke2.0.0.0
    #178479
    Köszönöm szépen
  • IMYke2.0.0.0
    #178478
    "Biztos ázsia-fétise van a SquareEnix-nek."

    Mivel japán cég, még akár logikus is lehetne [de nem az!, engem is zavarna, ha Lara-baba ázsiaivá válna].... :)
  • genndy
    #178477
    Kellemes, nyugis.
  • grebber
    #178476
    Tévedés 2 év és kettő lesz belőle és véletlenül se szar!
  • TBTPumpa
    #178475
    Interaktív mozi? Esetleg a játék eleje a QTE-k miatt, de többnyire nem interaktív mozi. Az a Last of Us, illetve a Beyound: Two Souls.

    Az meg nálam kiverte a biztosítékot, hogy a januárban PS4-re és XBoxOne-ra megjelenő Tomb Raider-ben újramodellezték Lara arcát. Már teljesen ázsiai vonásai lettek. WTF!
    Egy angol csaj, nézzen ki angolul, ne csináljanak már Larából valami japó kiscsajt. Biztos ázsia-fétise van a SquareEnix-nek.
  • Tinman #178474
    Az, hogy abból a szarból, csak 1 van :-D
  • Fpocok
    #178473
    Ok. Találtam is egy ingyeneset.
  • Tinman #178472
    Nekem sajna nem fér bele most a Rockkalapács... megvan, szép, jó, de kéne 1 hónap, hogy el tudjak mélyedni benne, mert így esténként 1-2 óra nekem lófüle.
  • Micsu
    #178471
    mik a homefront előnyei a coddal szemben?
  • IMYke2.0.0.0
    #178470
    Köszönöm szépen, pont annak szántam :)
  • ratgab
    #178469
    Pontosan értem, hogy mire gondolsz. Rocksmith+ Gitártanulás kombó csupa szenvedés. Néha a kezem nem tudom úgy rakni, ahogy kéri a játék... De amikor sikerül úgy lejátszani valahogy ahogy a program elvárja az jó érzés.

    Akkordok helyes megszólaltatása meg aztán végképp.
  • ratgab
    #178468
    Kellemes kis háttérmuzsika.
  • genndy
    #178467
    Virtuális géppel, asszem Microsoftnak is van ingyenes.
  • IMYke2.0.0.0
    #178466
    Igen.
    Ott vannak olyanok, hogy az ember tátog és "whaddafakk"... az élőszereplősök jó ideig nem fognak tudni felérni hozzájuk.
  • IMYke2.0.0.0
    #178465
    Egy Call of Duty-t még így is keresztbe lenyel. Szóval...
  • Fpocok
    #178464
    Tudja valaki hogy kell winxp 32-t emulálni? Le akarok játszani egy cd-t, de nem tetszik neki a 64bit OS.
  • Tinman #178463
    Néha abba... de hát a tanulásért szenvedni is kell picit.

    Még nem tartok ott, hogy annyira kiégtem volna, hogy a középszarokkal már nem bírok játszani. Majd ha elérek abba a fázisba szólni fogok :-)

    Neverdead + Dust után, most úgy gondoltam jutalmat érdemlek: Tomb Raider :-)
  • ratgab
    #178462
    Anime-kre érted a nem élőszereplős jelzőt?
  • IMYke2.0.0.0
    #178461
    Mea culpa, mea maxima culpa :)
  • IMYke2.0.0.0
    #178460
    Nem filmes topik, de én a Cloud Atlastól nem estem annyira hanyatt, mint mások.
    Talán azért, mert több ilyen "ledöbbentő" sztorit is láttam az elmúlt években - csak nem élőszereplősben.
  • ratgab
    #178459
    Ha szórakoztató a tanulási folyamat akkor rendben is van. (Ha ilyen pályára akarsz újra ráállni akkor is).

    De ha közben szenvedésbe megy át az egész, akkor az úgy gáz.

    Én sajnálom az ilyesmire az időt.
  • Tinman #178458
    Pontosan! Úgy tényleg látod, hogy egy középszar valójában csak simán szar.

    Helyén kezeled a dolgokat, mert egyik héten a fellegekbe szárnyalsz a másik héten meg a bányába blokkolsz le 12 órázni.
  • Tinman #178457
    Mert tanulok belőlük.

    Nagyon tanulságos látni, hogy egyik másik, amúgy ígéretes játék min csúszik el végül.

    Talán egyszer még megadatik az a lehetőség, hogy szakmabeli leszek. (Már megadatott volna, csak nemet mondtam.)
  • Tinman #178456
    Bárki aki felszedegette a pályákon elrejtett plusz életeket?
    Valamelyik részt végigtoltam így... jól be kellett tanulni a pályákat és kész.

    Félistenként lehetett benne grasszálni annyi power up volt. :-)
  • ratgab
    #178455
    Hát igen az probléma..
  • IMYke2.0.0.0
    #178454
    Fel is ért:

    i2k'013...Angel's Touch (Pre-Mastered mix) 07:05, 85 BPM
    Rapid81-nek talán bejön :)
    Mostanában ilyen hangulatom van - kicsit fázós, kicsit melankolikus, kicsit magányos és jó pötyögni az Abletonnal.
  • Shep
    #178453
    Dehogy is, teljesen jó kis játék, csak a helyén kell kezelni. 550Ft-ért meg pláne jó lenne csak hát akkor ugye, mint kiderült mégsem lehet megvenni.
  • ratgab
    #178452
    Tényleg annyira szar ez a homefront?
  • Dzsini
    #178451
    Nekem a Turrican 2 C64 változat egyszer sikerült minden trainer nélkül :) akkoriban eléggé rajta voltam a platformosdin... a nagyobb baj amúgy az időlimit volt ahogy visszaemlékszem 20 évvel ezelőttre, nem a túlélés.

    de ezeket nem arra találták ki, hogy "do you want unlimited lives (y/n)" nélkül játsszák :)
  • ratgab
    #178450
    De miért szükséges pocsolyábanfetrengős játékokkal játszani. Ezt magyarázd el nekem. Ami olyan az skipp.

    Te is olyan vagy mint grebber, hogy ha szenvedsz, de akkor is végigviszed még ha borzalom is az egész?
  • arty
    #178449
    viszont így minden közepes/egynek jó volt cucc is inkább "fetrengősszar" benyomását keltené :)))

    értsd: van az a kiéhezett állapot, amikor egy bioinf* is jó lövöldének tűnhet!! :D

    (*elnézést a flémkeltésért, de nincs időm jobb példán agyalni :D )
  • ratgab
    #178448
    Így terjed a hülyeség....Ellestem tőled a bakit...XD
  • Shep
    #178447
    Imy terjeszti a hülyeséget :D
  • Shep
    #178446
    Innen senki de tuti van Ázsiában pár fenegyerek akiknek megy :)
  • ratgab
    #178445
    Apropó Bioshock Infinty. Ugye ennek a története ütött igazán, legalábbis számomra.

    Tegnap megnéztem a Cloud Atlas című filmet. Ez egy nagyon érdekes alkotás volt, kifejezetten tetszett. És kissé ugyanúgy WTF, mint az Infinity sztorija.
  • Shep
    #178444
    Én meg azt hittem ,hogy végre némi humort próbáltál a mondandódba csempészni. :(
  • arty
    #178443
    Turricant ki tudná/tudta (de őszintén) letolni a 3(?) élettel? ;)

    (nem releváns, ak kíváncsi lennék)