311802
  • Evoluti0N
    #178642
    Pedig ebben (előző?) generációban is én "nyertem". Alig másfél hónapja van PS-em.
  • DarkSector
    #178641
    Bocs a kockára azt értettem, hogy mind2 konzol egy darab tégla. :D
  • Totti5
    #178640
    Ryse nem volt, mérges is voltam de sehonnan nem tudtak keríteni, max ha várok 2 órát:) Ez meg volt. Forza 5 holnap letölőkódban jön, mert úgy "occó". Ryse meg majd valamikor, de mindenkép kell, mert nagyon tetszik. AC4 meg már megvan. Ezzel el leszek jó ideig.
  • arty
    #178639
    kocka doboz box xbox xbone! :D

    jahogy allecuzammen értetted a CURRENT(!)GEN-re, hogy soká lesz... a prevgen a ps360!
  • DarkSector
    #178638
    Nem kell Alan Wake-el keverni, nem volt ismert játék, mire kijött pc-re addigra többen megismerték, de semilyen bukás nem volt, mert tudtommal több példányban ment el Xbox-on, mint pc-n de javítsatok ki ha tévednék.

    ARÁNYOKAT nézve nem vették annyian, de példányt nézve, sokkal több ment el box-ra, nem mintha számítana.
  • grebber
    #178637
    Egy szó nincs arról benne hogy nem termelt a pc-s profitot.

    Meghozta nekik azt az összeget amikor már plusszban voltak.
    És mivel kellett a zseton bedobták a bundle-ba.
    Ott ugyanis mi zajlik? Mindenki megvesz mindent mert OLCSÓ még akkor is ha soha el se fogja indítani.

    És mivel már visszahozta rég a ráforditott pénzt minden cent +-ba ment nekik a következő projecthez (vagy ahova elköltik)

    EA-t is mindenki fikázta/fikázza.
    Origin bundle felajánlást nem véletlenül csinálták ám.Kibaszott jó kis marketing fogás hogy tetszelegjenek a jó szerepében.
  • Rapid81
    #178636
    Gratula! Egy DR3 nem volt elég? Vagy félsz, hogy benyeli a meghajtó?
  • Rapid81
    #178635
    Nem valószínű, mivel nem speciel nem volt és nem is lesz semmilyen konzolom. :)
  • DarkSector
    #178634
    Pontosan.
    Én sem vennék Ryse-t, max demozgatnám.
  • Rapid81
    #178633
    Nehogy már megsajnáljam, amikor 5+ évig fejlesztették az Alan Wake-et, mindvégig úgy adva elő, hogy PC-re is jön, aztán a kiadás előtt talán 1 évvel, de inkább kevesebbel bejelentették, hogy kekszboksz exklu lesz. Aztán csodálkoztak rajta, hogy nem volt day0 roham érte. Persze utána már kellett a PC-sek pénze, mikor közel bukás volt konzolon...

    Én a bejelentéstől kezdve követtem a fejlesztését és a híreket, mivel rohadtul vártam, mert egy olyan csapattól, mint a Remedy, akik véghezvitték a Max Payne 1-2-t, csak jó játék jöhetett. Aztán pofánvágtak. Nem kicsit... Szóval ne csodálkozzon.
  • DarkSector
    #178632
    Nemhiszem?
    Pont azt irtad hogy te PS4-et akarsz venni holott az olcsóbb nem? :D
    Most nem csak xOne-ra értettem a nextgen konzol vételét, hanem mind2-re, nekem se PS4 sem XBOX nem lesz , ti meg előbb tudtok venni majd. :D
  • Seth
    #178631
    DR3 kicsit tartalmasabb cucc. Ár/érték arányt nézve jobb választás.
  • Evoluti0N
    #178630
  • arty
    #178629
    nemhiszem, mivel én a ps4re hajtok :P (xbox a kinekt miatt mindig száni áron lesz, aztán majd pótlom a gen utolsó pár évében - mint az előző genben tettem a sony gépével: 2010 végén vettem csak, addig only xbox)
  • arty
    #178628
    Szerintem én ezt már elskippelem. Valahol meg kell huzni a határt, ha betmenezek, másra nem jut - amire pedig inkább érdemes lenne szánni.
  • DarkSector
    #178627
    Már megint én leszek a SG-n az utolsó aki majd tud venni Nextgen kockát. :D
  • DarkSector
    #178626
    Pedig a DR3 sokkal jobb, nem szebb de jobb.
  • arty
    #178625
    szégyelld magad :D

    grat
  • grebber
    #178624
    Legalább valami normális nyitócímet tettél volna oda mondjuk a Crytek-es Ryse-ot!

  • arty
    #178623
    nekem 18h volt :P
  • DarkSector
    #178622
    Gratula, most az egyszer lennék a szomszédod. :D
    íHonnan rendelted ha szabad kérdezni?

    Igazából nem érdekel maga a játék annyira, csak megnézném élőben ahogy játszol. :)
  • Fpocok
    #178621
    Gratula!
  • Totti5
    #178620
    Kezitcsókolom!


  • Evoluti0N
    #178619
  • Shep
    #178618
    Én mindig hiányolom a bőrkabátot meg a 2 berettát ha meglátom a fazont :)
  • Evoluti0N
    #178617
    Én mindkettőt végigjátszottam 3-szor. És mindháromszor 100% kimaxolva. Hihetetlen, hogy mennyire jó játékok lettek.
  • MerlinW
    #178616
    Profitot, jah. A játék atyja szerint is...:
  • Shep
    #178615
    Én meg pont azzal vagyok hasonlóan. :)
  • grebber
    #178614
    Halo: Spartan Assault jön Xbox One-ra december 24-én 14.99 dollárért digitális formában.
    Akik megvették win 8-ra vagy windowsos telefonra azok + 5 dolcsiért megkapják xbox one-ra is!
    Xbox 360-ra is megjelenik ,de oda csak januárban!





  • Rapid81
    #178613
    Akkor nekem nem fog tetszeni. Tényleg majd csak bundle-ban szerzem be, mert az Arkham City-be is beleuntam. A főszálat végigvittem és annyi... Az Arkham Asylumot meg már 3x toltam ki 100%-ra...
  • Myselor
    #178612
    Imi jó az új logod de dobhatnál rá egy kis átmenetet^^
  • Shep
    #178611
    Pláne, hogy nekem nem is fájt a fogam :)
  • Shep
    #178610
    Hát szerintem kb ugyanannyi. Ha mindent megcsinálsz de nem szeded össze a datapakkokat akkor 20 óra, előző rész is kb ennyi a kérdőjel gyűjtögetés nélkül.
  • Shep
    #178609
    Egyáltalán nem szar és support is van, mostanra meg már szinte minden ki lett javítva, bátran neki lehet kezdeni, akinek a city tetszett ez is fog, ha el tudja fogadni ,hogy nincsenek komoly újítások.
  • Evoluti0N
    #178608
    Ilyen övön aluli dolgokkal nem illik visszatámadni. :D
  • Evoluti0N
    #178607
    Majd. :D
  • arty
    #178606
    szemét :D

    Giana?
  • Evoluti0N
    #178605
    Arty kicsit elnézte a dolgokat és azt hitte, hogy a Metal Gear-ről beszélsz. Szokása. :D Velem is megjátszotta már. :D
  • DarkSector
    #178604
    Majd lesz a játékkal párhuzamossan egy sorozat, de még nincs.
  • DarkSector
    #178603