311802
  • Dzsini
    #178602
    Költői túlzás – (a.) Irodalmi: a szemléletesség fokozására használt eszköz, amikor a költő valóságot szembetűnően nagyobbnak, illetve kisebbnek ábrázolja

    Szerintem rajtad kívül mindenki megértette, te futod a köröket a szó szerinti értelmezéssel.
  • Evoluti0N
    #178601
    Van benne valami. Egyszerűbb letorrentezni, mint így szopatni a GOG-ot.
  • arty
    #178600
    hm..

    Shep! Tényleg még az Arkham Citynél is hosszabb az uj betmen?! :(
    Nem hazárdíroznék pályánátesést, ha így van...
  • grebber
    #178599
    Ez a steam-en lenne jó pl az én fajtámnak aki megveszi és soha el nem indítja :D
    De én nem kérném vissza a pénzt mert szép díszek!
  • davidka003
    #178598
    Tök értelmetlen, mert DRM free-ben leszedi az ember torrentről és akkor nem szopatja a céget a felesleges refund-okkal.
  • Evoluti0N
    #178597
    "Persze a 30 nap csak akkor érvényes, ha a játék nem indítható el. Ellenkező esetben csak 14 napod van rá, hogy meggondold magad, és csak akkor adhatod vissza a játékot, ha soha nem töltötted le (ezt figyelik az adminok)."

    Szerintem ezt úgy kell értelmezni, hogy ha letöltötted a játékot, akkor csak abban az esetben kapod vissza a pénzt, ha nem indul el. Mondjuk simán behazudhatja bárki, hogy nem indul el.
  • Dzsini
    #178596
    Az a 14 napos kérdés nélküli visszafizetés, még ha működne is. A 30 nap arra vonatkozik, hogy letöltöd, küzdesz vele, nem tudod feltelepíteni/elindítani.
  • grebber
    #178595
    Jófejek ja mindenhogyan erőlködn ek valaki vegyen már ott game-et.
    DRM FREE gam-et megvenni ott kb olyan mintha én valaha konzol game-et vennék
  • Rapid81
    #178594
    A Batman AO szar lett, nincs support, persze, hogy hozzád vágják. :) A többi közel egy éves gamma. Az, hogy ennyi idő alatt 60.70%-os leárazást kap, az normális. Nem volt egyik sem 1$-os bundliban.
  • arty
    #178593
    asszem Shep fogfájása átterjedt rám is, mert BENÉZTEM a hsz számát :DD

    SORRY!!!
  • davidka003
    #178592
    " csak akkor adhatod vissza a játékot, ha soha nem töltötted le (ezt figyelik az adminok)."

    Mi a jófejség ebben? Hogy nézzem meg,hogy nem fut ha nem töltöm le?
  • Dzsini
    #178591
    Eddigi legalacsonyabb árak:
    Tomb Raider 10 euro
    Bioshock Infinite 6 euro
    Metro Last Light 10 euro
    Batman Arkham Origins 15 euro (ez még nincs 2 hónapos játék)

    Erre próbáltam utalni.
  • Evoluti0N
    #178590
    Lol. Link
  • Evoluti0N
    #178589
    Inkább beszéljük arról, hogy milyen jófejek a GOG-nál. És arról, hogy hány ember fogja kihasználni a rendszert. :D
  • Evoluti0N
    #178588
    Kezdjetek már el egy PC-konzol flémet. Úgy hiányzott már egy...
  • Rapid81
    #178587
    Azért jön szinte minden PC-re is, meg azért van 100x akkora játékkínálat PC-n, mint bármi máson... Tudom, indiefos, de nem ritkább köztük a gyöngyszem, mint AAA-ban. AAA is lehet szar, sőt...
  • Evoluti0N
    #178586
    El kéne kezdeni most már valamelyik résszel ezt a Metal Gear sorozatot, mert eddig még eggyel se játszottam.

    #178561 Szerintem is számíthatunk majd PC-s portra előbb-utóbb. Mondjuk még azt se lehet előre tudni, hogy jó játék lesz-e. :)
  • Shep
    #178585
    Akkorában nincs, hanem még nagyobban :)
  • Shep
    #178584
    Jófijú köszi ,hogy megerősítetted azt amiről én is írtam :D
  • Rapid81
    #178583
    Nem erről van szó, hanem arról, hogy erősen túloztál ezzel kapcsolatban. Azért minőségi AAA címek nem jönnek dögivel bundle-ban. A PC-s játékipar meg szvsz nincs akkora szarban, mint egyesek állítják vagy szeretnék beállítani.
  • Fpocok
    #178582
    Második kedvenc realitymben volt az occulus rift és az omni vagy micsoda
  • grebber
    #178581
    Azok a játékok sokkal csirábbak mint egy rendes konzolos pc-s stb game ,nem olyan komplex sokkal egyszerűbb összedobni őket.
    Olcsóbban adják és rettentő sokan megveszik őket.Elég jó bevétel jön nekik onnan elhiheted.Ha nem így lenne nem lenne egy db android game se ami mint tudjuk IOS-hez képest egy kökemény warezplatform.

    Nem kibaszott jó játékok jönnek mobilra szemmel nézzed a mobil game-ezést ,hanem az ő szemükkel PÉNZ PÉNZ PÉNZ!!!
  • Rapid81
    #178580
    Miért, ez a Quantum Break sorozat? Se alcíme, se száma nincs...

    Vagy te a Quantum Leap-re gondoltál? Azt a sorozatot ismerem ilyesmi címmel.
  • ratgab
    #178579
    A hinterland amúgy egész kellemes kis darab.
  • wesker24
    #178578
    a vessző lemaradt :D
  • Dzsini
    #178577
    Természetesen napra pontos dátumokat, és centre pontos értékeket írtam.
  • wesker24
    #178576
    Erre inkább nem mondok semmit se mindegy hogy mennyi az ára neked igyis ugyis sok az ára !

    Csak mondom nálunk kintről ennek a töredékért be lehet szerezni !
  • Shep
    #178575
    És legalább ennyien csodálkoznak azon, hogy miért fordul egyre több fejlesztő a mobil platformok felé.
  • arty
    #178574
    gondolom a magad nevében nyilatkoztál, h "majd jó lesz a te pénzed is" - tévednék?

    ezért feltételezem nagy rajongója vagy a sorozatnak... ?
  • Rapid81
    #178573
    Azért AAA címek ritkán vannak bundle-ban és akkor sem fél-1 év után, hanem több... Hol láttál te TR-t, Bio Inf-et vagy Metro LL-t bundle-ban? Év eleji játékok...
  • Rapid81
    #178572
    Van azért közte jó. A mindjárt bónusz Gravi meg főleg jó.
  • Dzsini
    #178571
    És még néhányan csodálkoznak, hogy miért látják pc-n is mikrotranzakciókban / season passban / dlc-k tömegében a jövőt egyre többen...
  • Rapid81
    #178570
    Az Alan Wake 2 héttel a PC-s port kiadása után puszta profitot termelt...

    #178565
    Miért, az Alan Wake-re annyit vártál? Max 1 év...

    #178567
    Wut?
  • grebber
    #178569
    Legalja again!
  • Rapid81
    #178568
    Új Groupees
  • arty
    #178567
    első négy (öt) megvolt, hogy ennyire várod? ;)
  • Tinman #178566
  • grebber
    #178565
    Majd talán a next gen vége felé megkapják a pc-sek vagy nem!
  • Dzsini
    #178564
    ja, 1 hónap után féláron, 2 hónap után 10 dollár, fél év után bundle...
  • arty
    #178563
    jaja, az max fürdésre!