311802
  • Tinman #178722


  • ratgab
    #178721
    Én szentkirályit iszom, ha nem vagyok itthon, de naturaqua is megfelel. Volt már példa balfira is, de akkor csöves főiskolás voltam még...XD
  • ratgab
    #178720
    Nekem a kedvencem a titkos háború minisorozat volt. Azt rengetegszer "elolvastam".

    Új Spidey-t épp lentebb tárgyaltuk. Borzalmas.
  • Dzsini
    #178719
    Stan Lee (szinte) minden Marvel filmben / játékban cameozik - a LEGO Marvel Super Heroes-ban több tucatszor kell megmenteni :)
  • ratgab
    #178718
    Ha bunyó és indie, akkor Uncharted 3 kocsmai jelenete jut eszembe. Az nagyon komoly volt!
  • ratgab
    #178717
    Lásd pl. a Web of Shadows játékban, ahol pont erre építették az alapkoncepciót.
  • ratgab
    #178716
    Most nem tudom, hogy ironizálsz vagy csak elírás, de a pókember ennél amerikaibb nem is lehetne.

    Stan Lee és Steve Ditko közös gyermeke, akik mindketten tősgyökeres amerikaiaik... Stan egyébként rendre feltűnik a marvel filmekben, mint a marvel képregények egyik atyja és számos karakter megalkotója (amúgy mostani filmben is benne volt: póki és a gyík éppen szétverték a könyvtárat, amiben Stan keresgélt valamit miközben klasszikus zenét hallgatott nagy vidáman. Ezen a jeleneten jót mosolyogtam amúgy.
  • ratgab
    #178715
    Spidey-nál olvastam pár verziót én is (hivatalos első részt spec nem, de a rabló lelövi menekülés közben Ben-t az még mindig az első póki filmben volt a leghitelesebb számomra).

    WD meg számomra derült égből villámcsapás volt. Sorozat előtt még csak nem is hallottam róla, így nem is volt összehasonlítási alapom.
  • ratgab
    #178714
    Én az elsőket nem olvastam, de az új Póki sztori rém gyenge volt. Megint minek kezdték újra az elejétől azt nem értem. Az előző feldolgozás egy fokkal jobb volt.
  • Totti5
    #178713
    Mi is ásványvízen éltünk évekig. Aztán az átgondoltuk... miért veszünk vizet drágán, rakat pénzt kidobva, hetente autóval mászkálni teszkóba és min- 3 rekesszel telipakolni, s otthon meg hegyekbe állt a műanyag hulladék. El lett hitetve hogy a csapvíz nem jó, vegyél drágán vizet műanyagb téve, mert az a tuti. S mekkora biznic lett ebből? ma már 50 féle gyártó 50 féle kiszerelése és 50 féle fajtája közül lehet válogatni. Bejött nekik az amire utaztak, meggazdagodtak.

    Poén kevéért vettem multkor egy Zoxigénbű nyeri ki, majd beleinstallálták a vízbe nagy különleges collector edition kiadást. 250 körül volt... ember nincs a földön aki megmondja hogy ez mitől más vagy jobb, de legalább embertelen drága.

    Az igazság meg az hogy a csapvíz pláne itthon minőségi . Olyan területen fekszik Mo, ahol sok a kiváló minőségű ivóvíz a föld alatt. Amit érdemes bszerezni az egy viztisztító. Rákötni a hálózatra és abból inni a vizet. Szűrőcserekor azért látszik hogy még mennyi minden szennyeződés fennakad a rostán, mire a házhoz eljut... persze nem ettől lesz ez ember beteg, hanem attól hogy a városokban szívja a benzifüstöt, meg eszi a tartósítószert.
  • Tinman #178712
    Nem mondtam soha, hogy a Dante's Inferno ne lopott volna a GoW-tól.
  • Shep
    #178711
    Tudom mivel nálunk abból kezdtek el részeket adni a 80-as években, amúgy nekem is megvan az első rész, de emellett van még pár univerzum és a filmekben szeretik ezeket vegyíteni, vagy ott van pl. az Avengers ami az Ultimate univerzumra alapoz. Amúgy az új Pókember meg pont a régiből vett át jó pár dolgot pl. Gwen és Peter kapcsolata, Stacy kapitány, itt ugye ő maga fejleszti ki a hálóvetőt (mondjuk ez a rész eléggé el lett nagyolva a filmben) meg a gyík is az első ellenfelei egyike stb. Nekem pont emiatt tetszett jobban az új.
  • Tinman #178710
    Nyilván elkerülte a figyelmed, hogy ihatatlan vízért fizetünk a vízműnek.

    Nem poénból vesszük az ásványvizet.
  • kigyi
    #178709
    naturaqua - itt palackozzák nálunk mindenkit megnyugtatok nem csapvíz szénsavasítva :) Viszont senkit sem akarok meggyőzni fogyasztására, én csapvizet fogyasztok 30 éve és még élek és ezt tervezem továbbra is. Ha elutazok akkor viszont ezt a naturaqua-t iszom máshol, mert nekem megfelel és legalább tudom, hogy tiszta víz.
  • wantonly
    #178708
    Nekem is megvolt minden képregény - legalábbis egy darabig -, de sajnos valahogy mindig elkallódik, elajándékozom, elvesztem... Nekem az első Superman képregény van meg, bár azt annyira nem szerettem. Nem vagyok jó a megőrzésben, pedig most milyen jó lenne a nosztalgia miatt. Gyerekként nekem is a kedvencem volt, egy-egy epizódot 10-20 alkalommal is átolvastam újra és újra. A Pókember 1-3 még elment, az utolsó rész azt hiszem tetszett is, viszont ez a 2012-es "The Amazing Spider-Man" számomra döbbenetes csalódást okozott, kétszer ültem le elé, de nem bírtam végignézni.
  • Rapid81
    #178707
    Én az eredeti, 1963-ban indult képregénysorozatra céloztam, mert az az igazi Pókember.
  • Zóanagyvarázsló
    #178706
    Tényleg, állítólag valami olyasmi is létezik.
  • Seth
    #178705
    Sleeping Dogs
  • Zóanagyvarázsló
    #178704
    SD? Scooby Doo? Shadow Dancer? Késő van, nem esik le.
  • Shep
    #178703
    Indiána Jónás Az Uralkodó sírkamrája: Tudom már miért hagytam ezt abba régen, ha megfekszel kezdheted előröl az egész pályát, nincs checkpoint meg ilyesmi. Na de legalább a rövidek a pályák, viszont legalább még mindig szar az irányítás, pl. arra még mindig nem jöttem rá a mai napig sem ,hogy ha előcsalom a tárgylistát mivel tudom aktivizálni a kiválasztott tárgyat, mert erre vonatkozóan a gombkiosztás nem nyilatkozik. Az amúgy meglep, hogy milyen komoly bunyók vannak benne, emlékeztem ,hogy jó volt ez a része de arra nem, hogy ennyire. Még ma is élvezetes, nyilván nem egy SD, vagy Batman minőség de az Indy filmek bunyójának szintéjt hozza, van itt minden, elkapás és úgy ütlegelés, lefejelés, földön fekvő rugdosása igazi kocsmai bunyó.
  • Shep
    #178702
    Azt ugye tudod, hogy nem csak 1 Pókember (Marvel) univerzum van?
  • Zóanagyvarázsló
    #178701
    Jó látni, hogy valaki nem csupán a buta amcsi képregényeket olvassa, hanem a Pókembert is!
  • DarkSector
    #178700
    GTA5 szellem....ez jó. :)

  • DarkSector
    #178699
    :)
  • Evoluti0N
    #178698
    Az Infamous 1 után ma befejeztem a 2. részt is. Most így a két epizód befejezése után azt hiszem, hogy a Second Son lett az egyik legvárósabb nextgen játék nálam. :)
  • arty
    #178697
    epicesek anno lenyilatkozták, h amikor kijött a gears of war pécére, estek a konzolos eladások is ... szóva nemtom :) (pécével is rendelkező konzolos berántja torrentről esete, mer' pécén könnyü a wrz)
  • arty
    #178696
    :DDD

    mizse?! Nem volt mizse! ph 7.5, enyhén lúgos, keciolcsó, magyar, 2 litert raknak a föld mételyébe (műanyag) és ez az üzem egyébként is nagyon kevés müanyagból készíti (a promója szerint...) az üveget - utóbbit nemtom lemérni, mert utóbbi években már csak ezt vesszük

    visegrádi - sós szar. mind az, amiben a natrium 30-40 mg/l környékén található, ihatatlan szemét

    veritas - réééégesrég, amig a cég adott pénzt ásványvizre, vettem. eleinte alig tudtam meginni (intenzív íz), később minden MÁS víz lett FURA. sajna az ára elég elszállt és csak 1.5L a kiszerelés (atomot a földnek!)

    balfi - is jó volt anno, mellékízes, de megszokod és megszereted... csakhát túl nátriumos azis :(

    naturaqua - nem ez bukott anno, h csapvizet adtak szénsavasítva?

    csapvíz - nálunk elmegy, én kezdek rá visszaállni, környezetvédelmi okokból
  • Rapid81
    #178695
    Az előző pókemberes feldogozáson is sírtam és nem az örömtől. Én igazi Pókember rajongó vagyok. Megvan az idehaza kiadott képregény első része (meg még 75) tökéletes állapotban. :) Mindegyik történetet kívülről fújom és el kell mondjam, hogy a filmeknek közük nincs a valósághoz. Csakúgy, mint pl a Transformersnek, meg a Batmaneknek, stb, amik szintén megvannak képregényben. Szóval ha az új Pókembernek még annyi köze sincs az eredetihez, akkor szerintem kerülni fogom, mint a nagyon.
  • Zóanagyvarázsló
    #178694
    Arra. Már csak azért is, ha már a Spidermannél a lore-t emelgeted fel, egy másiknál meg a felvizezett feldolgozást dicséred egy hozzászóláson belül :)

    Egyébként van magyarul is, de én angolul rendeltem a Bookdepositoryról (nagy választék, olcsó, nincs postaköltség, jobb nyomdai minőség, megbízható és még félre sem ferdítették), úgy olcsóbb.
  • grebber
    #178693
    Ahogy nézem ,te nagyon szépen benyeled az ásványvíz marketinget!
    Inkább csapvizet iszok mint a te általad felsorolt mérgeket!
  • ratgab
    #178692
    WD képregényre gondolsz? Ahhoz nem volt szerencsém. Igazából nemigen néztem utána, hogy honnan is lehetne beszerezni. Gyanítom itthon magyarul nemigen lehet.

    Darksiders után a Gow.... Értettük a célzást
  • Zóanagyvarázsló
    #178691
    Én már tengerből is ittam. Fincsi pecsenyelé íze volt :)
  • ratgab
    #178690
    Hát nekem ez a tini parker berág és bosszúsan meglép dolog nemigen jött be.

    Első spidey megvalósítása közelebb áll a valós lore-hoz, de hogy ne legyen ebből is vita inkább azt mondom nekem az jobban tetszett.
  • Zóanagyvarázsló
    #178689
    Olvassátok a képregényt is? Ahhoz képest állítólag elég kommersz, gyáva ócskaság. Én sem olvastam még, de már kéznél van. Csak nem a felvizezett változattal kezdem. Az olyan, mintha DarkSidersszel játszanék a GoW előtt :)

    Ja, Tinman! Láttam már az első 20 percet a Dante's Infernóból (nem én játszottam vele, én majd DS után), ha szerinted a DarkSiders a GoW-koppintás, akkor ezt nem tudom , hogy mi. Ez nagyobb -azaz kisebb - átskinezés, mint a Blood Dragon. Mellesleg az eredeti műhöz sem túl hű - bár idézget belőle, az tény -, de hát ez nem meglepő :)
  • Tinman #178688
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még tudok egyet 6km-re, abból is halastó lett... igaz abból jó nagy. A másik irányba 7-8km-re szintén egy mesterséges tó. Az vegyes. Ott strand is van nyáron, meg horgásztanya is. Bazi nagy.

    Ellenben egy forrást ott meghagytak, jogos. Onnan láttam már, hogy hordanak vizet, de basszus... abban nincs klór! Le sincs fertőtlenítve! Ott pusztulnék meg tőle az tuti
  • Shep
    #178687
    Nem volt ott erőszakolás, képregényben is megvoltak ezek a momentumok, max nem pont így de a fő elemek stimmeltek, nem úgy, mint az előző trilógiában a búvárruhás Venommal az élen.
  • Shep
    #178686
    Hát figyelj ha 3 rész alatt csak szenvedtem akkor nem adok neki még több esélyt, hogy hátha majd talán a következő részben fog történni valami. Meg nem tudom de az a fasor mellett kempingezünk jelenetsor annyira vér gagyi volt ,hogy ha eszembe jut mindig jobb kedvem lesz, mondjuk emiatt érdemes volt megnézni azt a pár részt :)
  • Zóanagyvarázsló
    #178685
    Tehát naponta körbefutod setét Zalát, de az egyetlen forrás, amit találtál, az egy halastó. Ej-ej, ha őz lennél, szomjan halnál!
  • ratgab
    #178684
    Öreg hiba, mert még egy ilyen zombis sorozat nincs, sőt megkockáztatom a legjobb sorozatok között az első 10-ben van nálam.

    Ehhez hozzá tartozik, hogy én nemigen szeretem a zombi témát se filmben, se játékban.
  • ratgab
    #178683
    Hoppá baba. És én meg eme remek sorozat 4. évadáról teljesen meg is feledkeztem.

    Mentségemre szóljon, hogy mostanában (3 napja) esti kockulás helyet 20h-tól be van iktatva a rengeteg filmes elmaradásom egy képviselője.

    Ma a Csodálatos Pókember volt a soros: Így megerőszakolni az alapsztorit, szörnyű! Holnap még nem tudom mit fogok nézni. Nagyon-nagyon érik már egy Godfather trilógia, mert még egyszer sem láttam végig.

    Hogy On is legyek itt bizsereg már az agyam szegletében egy ideje a gondolat, hogy a pár hónapja beszerzett Godfather 2 játékot föl kéne végre pakolni gépre és újra nekiesni. Régen nagyon bejött! Kicsit hazudok azért. Eleinte mélységesen fel voltam háborodva rajta (főleg az első 2 órán), aztán megtaláltuk a közös hangot és bitang élvezetessé vált a dolog!