311802
  • ratgab
    #178762
    Nálam is kettő van: tápkábel, meg a HDMI. Meg ahogy mondtad ha töltöm a kontrollert az a harmadik.
  • Tinman #178761
    Azért írtam le újra, mert attól, hogy utána 5-en beírták, hogy ásványvízért nem fizetnének, attól nálunk még szar a csapvíz.

    3.
  • Shep
    #178760
    Azt észrevettem de gondolom mindenki tudta értelmezni a hiba ellenére is :)
  • Evoluti0N
    #178759
    Azért a gépnél kicsit több kábel van. Nálam PS3-nál 2 (+1, amikor töltöm a kontrollert), gépnél meg most hirtelen 8-at számoltam össze és lehet, hogy valamit még ki is hagytam. :)
  • Seth
    #178758
    Volt benne egy elírás, ezért muszáj volt még1x leírni :D
  • Shep
    #178757
    Elsőre is megértettük :D
  • Tinman #178756
    Az a baj, hogy nem hiszik el nekem, hogy botrányos nálunk a víz... ígérem lefényképezem, amikor legközelebb mocsok ömlik belőle. Nem mindig csinálja, de ahhoz éppen elég gyakran, hogy zavarjon.
  • ratgab
    #178755
    802-t....XD
  • ratgab
    #178754
    Alig várom, hogy mitológiai alakok avérezzenek el a kezeim között a 3. részben...
  • Shep
    #178753
    Szerintem amúgy nem a víz a ludas hanem a hálózat, hogy most a főgerinccel vannak gondok, vagy már nálatok telken belül, esetleg az átemelőnél azt innen nehéz megmondani.
  • ratgab
    #178752
    Lehet megfogadom az észrevételed...
  • Tinman #178751
    Az a baj, hogy nem hiszek el nekem, hogy botrányos nálunk a víz... ígérem lefényképezem, amikor legközelebb mocsok ömlik belőle. Nem mindig csinálja, de ahhoz éppen elég gyakran, hogy zavarjon.
  • Tinman #178750
    Annyiért MOST viheted
  • Tinman #178749
    301 DLC here :-D
  • Zóanagyvarázsló
    #178748
    Mennyit ér az acc? Kitalálom! 801 dollárt. Netán túlbecsültem?
  • Rapid81
    #178747
    Én 2 darabra vagyok a 200 DLC-től! Az is durva ám. Meg 27 játék kell a 400hoz.
  • Tinman #178746
    A GoW 3 a műfaj egyik, ha nem a legjobbja... beszabehu!
  • Totti5
    #178745
    A magnetofon PC-ből ennél 20szor több kábel lóg ki. A képcsöves LED TVből meg min. 5 kábel.

    A konzol ezekhez képest minimalista. 1 táp, 1 HDMI, 1 ethernet ( online géming, miatt wifi kilőve ) + 1 kinekt. Ha vezeték nélküli hálózatot használ az ember akkor 3 kábel.

    A gép kvázi könnyű, hatalmas a hűtőrácsa, masszív és teljesen letisztult. Lesz ez még idővel kisebb is ha jön a Slim, de mindenki szerint az első PS3 volt a legszebb, ami ennél nagyobb, s a PS3 slimem sem kisebb terjedelmébe, csak magasságban.

  • zorrobomber
    #178744
    meg még ez is weeklong:
    Fallout Collection
  • IMYke2.0.0.0
    #178743
    Weeklong Deals ugye.
  • Zóanagyvarázsló
    #178742
    A Ghost of Sparta amúgy a harmadik rész után jelent meg - időben meg az első kettő között játszódik. Én mindenesetre a 3 után vágok bele, biztos, ami biztos.
  • ratgab
    #178741
    Én most a 2. Gow-ot fogyasztom (sokkal jobb eddig, mint az első rész). Aztán jönnek a PSP részek és az I-re a pontot a 3. GoW fogja feltenni.
  • Zóanagyvarázsló
    #178740
    Pontosan ez a közeljövő terve. De utánuk küldöm majd szerintem a GoW 3-at is frissiben, hogy mélyebbről tudjam felszívni tu... dást.
  • Dzsini
    #178739
    Olyan van egyébként, amit desztillált vízhez adhatsz hozzá, hogy ivóvíz legyen belőle - és nem is hülyeség, mert a desztillált víz egyszerűen és problémamentesen tárolható és szállítható ivóvízben problémás vidékekre is (nincsenek benne baktériumok, nem büdösödik meg, stb.).

    Persze nem a legolcsóbb megoldás valahol előállítani a desztillált vizet, azt elszállítani majd a helyszínen visszaalakítani, de ha ez működik, akkor több, mint a semmi.

    Emellett desztillált vizet mindenhol kaphatsz, és egzotikus országokban külön jó móka a te megszokásodnak megfelelő ivóvízhez jutás, amiben ez a pasztilla segít.
  • DarkSector
    #178738
    És hány százaléka DLC???????? :D
  • Tinman #178737
    A Darksiderst nagyon vártam, mert pozitív véleményeket hallottam róla... meg az a 10/10 ha 8/10 az is k. jó gondoltam.

    Örömmel estem neki, sokat vártam tőle... egész jól el is voltam vele 1-2 órát, majd elkezdtem unni. A harcok, helyszínek nem voltak elég ötletesek, nekem sokszor vótmá', láttam má' érzésem volt amivel nem is lett volna baj, ha nem unom. Na mindegy, végigtolom gondoltam, de csak ment még, még és még... azt hittem soha nem érek a végére.

    Dante-tól sokat nem vártam, az előéletéről sem tudtam szinte semmit. Ehhez képest mégis nagyon jól elvoltam vele, érdekes voltak a helyszínek, közel állt hozzám a téma és mivel a GoW-ot is kedveltem ezért az a hangulat itt is egész jól működött. Volt mondanivalója! Ellenben a Darksidernél nem éreztem szinte semmit, ill. de: iparosmunka, annyi játékból összelopva, hogy listát lehetne róla írni.

    Told le mind a kettőt és megdumáljuk.
  • IMYke2.0.0.0
    #178736
    Kész vagyok :))))))))))
  • Shep
    #178735
    Tuti jó lehet, mint az űrhajós koszt :D
  • genndy
    #178734
    Erről Dévényi Tibor egyik novellájában olvasható jutott eszembe: "Instant Water Tablet" - a friss ivóvíz minden ásványi anyag-és íz-összetevőjét tartalmazza, egy pohár vízben kell feloldani.
  • IMYke2.0.0.0
    #178733
    Gratulálok!
    A 90-es évek jutnak eszembe... a sok kábel, a VHS-magnók... régi szép idők...
  • grebber
    #178732
    "A Slashdot egy érdekes cikket hozott le. Szerintük és a megszólaltatott szakértő szerint, míg a 360 és a PS3 emulálása PC-re szinte lehetetlen a konzolok egyedi felépítése miatt, a One és a PS4 esetében ilyen probléma nem lép fel, hiszen mindkettő nagyon hasonlít egy PC-re. Persze ez nem holnap fog megtörténni, de kitudja, talán pár év múlva már lehetséges lesz és lehet majd PC-n tolni a Halo-t."



    Hihetetlen hogy valakik még mindig az emulátorokban reménykednek!
  • Shep
    #178731
    Az elején természetesen árthatsz akart lenni.
  • Shep
    #178730
    A kancsós vackerájjal vigyázz, mert sokszor többet ártasz vele, mint használsz, a szűrőjét kedvelik a bacik, ott vernek tanyát aztán csak szaporodnak, pont emiatt nem mindegy az sem, hogy milyen vízszűrőt szereltet fel az ember, ami olcsó de azt mondják ,hogy jó az szinte egytől egyig rosszabb, mintha a sima csapvizet innád, van persze a drágák között is rossz de van pár megbízható cég akik jó minőséget árulnak ráadásul mennek a szűrőt is cserélni. Egyébiránt nekem az a szűrt víz nem ízlik ha nem pótolod vissza az ásványi anyagokat, akkor olyan desztillált víz íze van ill. pont, hogy nincs semmi íze, ha meg tablettákkal ahogy azt igazság szerint kellene visszapótolod a kiszűrt ásványi anyagokat akkor sem olyan már az íze.
  • ratgab
    #178729
    De csak most az egyszer...
  • Totti5
    #178728
    Kólánál fényévekkel jobb az biztos!
  • Zóanagyvarázsló
    #178727
    Nyilván a Lolka és Bolkával kevertem. De maradhatunk az iróniánál is.
  • El Gigante
    #178726
    Kedvencem az ízesített ásványvíz, az miben különbözik pl. a kólától?!
  • Zóanagyvarázsló
    #178725
    Tudom én, csak a DarkSiderst sokkal jobban megtaláltad ezért - pedig az van annyira Zelda is, mint GoW -, a DI láttán meg elfogott az az érzés, mint amikor az otthoni NES-em után haver C64-én megláttam a Giana Sisterst.

    Tudom, rátették a borítóra, hogy valami századrangú oldal szerint 10/10, de annyira ekézted azt a szerencsétlen játékot klón mivolta miatt, miközben a másikat örömmel fogadtad. Elég lett volna annyit írni a kötelező, minden (értsd: 99,99999%) játéknál elsüthető nyúlós kör mellett, hogy szemét, és buzi, akinek tetszik. (Ki lehet immár egészíteni azzal, hogy ez duplán igaz az eredeti játékos topikba írókra!)
  • Botond #178724
    Mi is csapvizet iszunk. Asszony meg a gyerekek ilyen kancsóba töltik, ami szűri belőle az izébigyót, én csak úgy simán. Mikor Pestre költöztünk a 7. emeletre, a kocsi meg 500 méterre állt, akkor mondtam az asszonynak, hogy na én többet nem cipelek palack vizeket, falun még ahol az ajtóban álltam meg a házunk udvarán ott még csak csak, de ilyen teljesítménytúrákat amikor csövön házhoz jön a víz, akkor kösz nem. :D
  • ratgab
    #178723
    Hány százaléka indiefos?