311802
  • Evoluti0N
    #178802
    Majd hiszem, ha látom.
  • Botond #178801
    Én elhiszem, láttam is ilyet, de szerencsére amerre én laktam ott nem nagyon volt ilyen. Nyilván, ha az esetek észrevehető %-ában iszap folyna víz helyett a csapból, akkor én is nagy ásványvíz fogyasztó lennék.
  • IMYke2.0.0.0
    #178800
    Oké - így már kéne nextgen csoda.
  • Shep
    #178799
    Biztos nem esnének vissza a konzolos eladások.
  • Shep
    #178798
    Telhetetlen leszek és rákérdezek, 60-as FOV-ra nem akarnak megoldást? :)
  • Fpocok
    #178797
    Ha feltörik a next-gen konzolokat, akkor jöhet a PS4, XBONE emu PC-re!!! :D
  • Tinman #178796
    Értem :-)
  • Fpocok
    #178795
    Készítettek supportot az Xbone-hoz és most már bármilyen gamepaddal lehet irányítani... vagy BILL EGÉRREL!
  • Dzsini
    #178794
    Pedig nem bonyolult. Nem minden mondat csak neked szól az interneten, még akkor sem, ha olyan témában hangzik el, amihez te is hozzászóltál.

    (itt látható, hogy ez neked szól, hiszen egyes szám második személyben neked címeztem - a másiknál általános alanyt használtam, ez is segít abban, hogy lehessen tudni: nem konkrétan annak szól, akinek a hozzászólására válaszként szerepel a hozzászólás)
  • Tinman #178793
    Ehhez kevés vagyok.
  • IMYke2.0.0.0
    #178792
    Köszönöm szépen :)
  • Dzsini
    #178791
    Igenis! #tisztelgős smiley#
    :)
  • Dzsini
    #178790
    #178770 - nem volt egy órája.
  • ratgab
    #178789
    Moderátorflame indul.... Ilyen se volt még.
  • IMYke2.0.0.0
    #178788
    Ez még mindig nem a Humoros topik.
    Spoilerbe elfér, de így nem.
  • Tinman #178787
    Érdekes, hogy ezt nekem írod. Persze, ha a szemed kiveri valami moderálni való, azon is átlépsz...
  • ratgab
    #178786
    Bannerba vele...XD
  • Dzsini
    #178785

    xkcd
  • Sir Quno Jedi
    #178784
    Mink itt mind sorstársak vagyunk "geekkockanerd"-ök, ha mi nem tartunk össze, akkor kik??!??! Píszlávjúnití!
  • ZsZso
    #178783
    Vazze SQJ, valami poloskát tettél a szobámba, hogy szó szerint tudtad idézni az imént elhangzott gondolatokat?! :)
    (és mindez azután történt, hogy a szomszéd fejébe állított kapát diadalittasan nyelvemmel óvatosan tisztítani kezdtem volna) Merry Christmas! :)
  • Dzsini
    #178782
    Mikor is osztott ki utoljára SQJ büntetőpontot? Mikor kellett mondjuk ebben a topicban bárkit moderálnia?

    Ez megint a tegnap reggel említett "már csak a móka kedvéért is" pengeváltások egyike, amit valaki mindig elkezd, és mindig van, aki elkezdi lecsapkodni a labdákat, mert olyan marhára nincs jobb dolga, mint az interneten izmozni.
  • Tinman #178781
    Neked VAN direkt eszközöd, ha piszkálnak... a usernek is. Hol a gond?
  • Shep
    #178780
    Nem piszkál téged senki, túl komolyan veszed ezt a topicot. Majd ha piszkálni akarlak azt meg fogod érezni, mint anno az árvizes megnyilvánulásod esetében.
  • Shep
    #178779
    Jogos a felvetés :)
  • Zóanagyvarázsló
    #178778
    DarkSector?
  • Sir Quno Jedi
    #178777
    Annyira gyerekesek vagytok ezekkel a tiltólistákkal és ignor scriptekkel, hogy én kérek elnézést. Ez most komoly felnőtt emberektől?? Ilyen példát akartok mutatni az új generációknak?!? Nem hiszem el...

    - Apuuu, apuuu, miért van tiltólistán ***bácsi?!?
    - ME EGY KÖCSÖG TROLLFATTYÚ ÉS KIVÁJNÁM A SZÍVÉT EGY KISKANÁLLAL, LETÉPNÉM A FEJÉT ÉS BELESZARNÉK A HULLÁJA TORKÁBA... CSAK MOST NEM ÉREK RÁ ÉPPEN... MEEER ANYÁD KÉSZEN VAN A PÖRKÖLTTEL! - Szólt kedvesen mosolyogva az apuka, a kisfia buksiját simizve.
  • IMYke2.0.0.0
    #178776
    Nekem nincs senki a tiltólistámon. Házigizdaság ide, vagy oda.
  • ratgab
    #178775
    Nekem most senki sincs jelenleg tiltón. De csak mert lusta vagyok felrakni az addon-t. Ez a te nagy szerencséd...
  • Tinman #178774
    Egy nap sem múlhat el anélkül, hogy MÁSSAL foglalkoznál?

    Mikor piszkáltalak én? Hmmm?

    Leave me alone.
  • Shep
    #178773
    Van de csak az olyan gyengék használják, mint te :D
  • Shep
    #178772
    Mert gyengék vagytok, nekem bezzeg senki nincsen, nagyobb kihívás nem válaszolni, vagy nem elolvasni, mint csak úgy letiltani. A letiltás amúgy sem megoldás, az a gyengék olcsó, egyszerű menekülő útja. Ja és Imy meg pl. nem tilthat, mert ő a házigazda, neki kutya kötelessége elolvasni amit írok :DDDDDDDDDDDDD
  • Tinman #178771
    Ezért érdemes lenne törölni akkor a felesleget.

    Gondolom arra van valamilyen script, hogy pl. ennek a usernek a zavaró hsz-eit el lehessen 2 kattintással tüntetni nem?
  • Dzsini
    #178770
    A "válasz" az - számomra - inkább az "ebben a témában" jelölés, nem konkrétan annak a személynek címzett üzenet. Most is több téma van egyszerre a topicban, abból ez az egyik.
  • IMYke2.0.0.0
    #178769
    "Kitálalt a kamu Fallout 4 honlap létrehozója

    A Fallout 4 átverés alkotója Redditen közzétette, miért hozta létre azt a honlapot, amely azzal kecsegtette a rajongókat, a visszaszámlálás után információkkal fog szolgálni a Fallout 4-gyel kapcsolatban. Elmondta, hogy azért csinálta az egészet, hogy ezzel rávegye a Bethesdát arra, hogy mutasson valamit a be nem jelentett játékból.

    A honlapra a visszaszámlálás mellett számos bizarr Fallout-témájú fejtörő is felkerült, melyekről a sajtó is cikkezett. A Bethesda végül kapcsolatba lépett az alkotóval, azóta csak a "That's All Folks!" felirat olvasható a honlapon szomorú zongorazene kíséretében.

    "Vannak, akik csak nézni akarják, ahogy a világ porig ég" - magyarázta a kamuoldal készítője a Sötét Lovag című filmből idézve. "Arra akartam kényszeríteni a Bethesdát, hogy a VGX alatt bemutassanak valamit és összehozzák a Fallout Reddites közösségét. Sajnos ez a tervem nem vált be."

    A troll tervének következő része az lett volna, hogy egy CGI előzetest tesz fel a honlapra.

    "Egyike vagyok azoknak az önző szemeteknek, akiknek sok pénze van, ezért CGI előzetest akartam kiadni. De Pete Hines (a Bethesda főnöke) keresztbe tett. Talán kiadom majd az előzetest a forgatókönyvvel együtt, hátha valaki fel tudja használni... Most nem akarom ennél jobban kihúzni a gyufát a Bethesdánál."

    A kamuoldal készítője azt is elmondta, hogy tette miatt eddig több mint egy tucat halálos fenyegetést kapott. Az egész mutatvány eddig 900 dollárjába került, ennyiből hozta létre a honlapot és azt a telefonszámot, amelyet a látogatók felhívhattak. "Nekem ez semmi" - mondta. "Tudom, hogy bunkó vagyok."
  • Tinman #178768
    Mivel nekem címezve írták (jobb alsó sarok: válasz "Tinman" üzenetére), így gondoltam válaszolok rá. Beszélgetésnek hívják az ilyesmit vagy mi a francnak.
  • ratgab
    #178767
    Nincs olyan a topikban, akinek ne lennnél.... Illetve.... Basszus lebuktam....XD
  • Seth
    #178766
    Szóval azt akarod mondani, hogy nálatok szar a csapvíz ? Írd le mégegyszer,mert nem biztos,hogy értem .
  • Shep
    #178765
    Én meg leírtam mi lehet az oka, persze ha le vagyok nálad tiltva, mint a dedóban akkor ... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Dzsini
    #178764
    És neked miért számít, hogy más fizet-e ásványvízért vagy sem? Vagy hogy mások "elhiszik"-e, hogy nálatok vacak a víz?
  • ratgab
    #178763
    Laktam fönt Budapeste 6 hónapig. Abban a lakásban ahol töltöttem az estéimet szintén borzalmas volt a víz. Ebben az időszakban én is vettem. Van olyan eset, amikor ahogy mondod indokolt a vétel.