311802
  • zorrobomber
    #178922
    Állapotom Spelunky pályafutásom legeslegelső 2 órája után:

    Iszonyat nagy Rick Dangerous fan voltam, és ez nekem kb. dettó ugyanaz, annyi kivétellel, hogy az RD - utólag már nyilvánvaló - gyengécske trial and error játékmenetét teljesen kipucolták és kaptunk egy folyamatosan változó környezetet. #lost

    Hogyan dögöljünk meg a tutorial-ban c. kép, avagy áá, utánaugrok!
  • DarkSector
    #178921
    De vazze az spoiler, nem akarok végigjátszás segítségével végigmenni. :D
  • El Gigante
    #178920
    Fentről kell ráugrani a démonra utána ki tudod nyitni. De van egy másik rácsos kapu legfelső szinten, azt csak később tudod kinyitni, másik pályán van a kulcs!
  • ratgab
    #178919
    Amúgy csak meg kellett volna nézni egy tetszőleges végigjátszás első 10 percét.
  • ratgab
    #178918
    2 kártyás belőle, de az meg nem ér 4 dolcsit.
  • DarkSector
    #178917
    thx így már oké...kipróbálom.
  • ratgab
    #178916
    Na összeraktuk. Amikor UA-ban undead lezúdítja a hatalmas kőgolyót ott nem ment oda ahol kellett volna.
  • Rapid81
    #178915
    Nem 3.5 font véletlenül?
  • Tinman #178914
    Bundlestars

    Insanely Twisted Shadow Planet
    Slender: The Arrival
    Blood of the Werewolf
    And Yet It Moves
    Snuggle Truck
    Doc Clock: The Toasted Sandwich of Time
    Plain Sight.

    Nem rossz, de egy része megvan, jó része nem érdekel, ami érdekel azért meg nem adok ennyit. Amúgy 3.5 dolcsiról szólt a fáma, nem értem miért több már most... itt is átlagolnak?
  • DarkSector
    #178913
    Hát kulcs gondolom a dög fog adni, amivel a maradék 1 kis rácsot nyithatom, érthetetlen, mint egy bug.

    Már vagy 2-3x átmentem rajta, mert először asszem a pajzsot elhagytam, de felszedtem, viszont most már nem nyilik ki, lehet hogy talán kiütötte az oszlopokat és ez a baj?
    Valami bug?
  • DarkSector
    #178912
    DT hogy nem érti a ME-et az egy dolog, sok játékkal játszottam, ez a játék sem különb a többitől, ha küzdeni kéne és nem tudnék megölni egy lényt azt mondom skip, de itt nem erről van szó, nem értem 2x már át tudtam menni.
  • ratgab
    #178911
    Az pedig elvileg nincs zárva ott be kéne hogy tudj menni. Vagy ha van is a kulcs mellett valószínű simán elmentél.
  • Rapid81
    #178910
    Skacok, mióta vannak manual-ok a Steamben? Én még eddig sosem láttam.



    Ilyenek-e.
  • Tinman #178909
    #176972

    :-D
  • Sir Quno Jedi
    #178908
    DT a leáldozós topicban már a Normandy hídjáról sem tudott kijutni az ME-ben, mert nem találta az ajtót... :D Szerintem ez nem a te játékod. (enyéám pláne nem)
  • DarkSector
    #178907
    Basszus, a legelső nagy kapu irtam már, belépsz a legelső burnfire vagy mi után, előjön egy kibaszottnagy sárkányszerű valami, el lehet futni a bal hátsó ajton mivel a kis törrel nem lehet megsebezni lletve pajzs nélkül.

    És a Pajzsot meg kardot felvéve visszakerült az ajtó elé megint, de már nem tudok bemenni, visszafel sem megy sehová, a lépcső tetején annyi hogy van 1 rács de, az zárva van...ez a játék első 15-20 perce.
  • Tinman #178906
    Öööö... egyetértek ^^
  • Sir Quno Jedi
    #178905
    Mint mondottam volt jött is a steam 80Mbittel vagy egy évig és 120-szal is jött volna, de 1xcsak lekorlátozták, egyik napról a másikra. Nem hal be a steam semmitől, csupán gecvajok.
  • ratgab
    #178904
    Rakjál már egy képet, hogy melyik ajtó!
  • Sir Quno Jedi
    #178903
    De érted, van kisezer szerójuk, van ami gyakorlatilag áll (merthogy a Földön időzónák vannak és így mindig lesz hely ahol NINCS lófax terhelés sem). Szoktam nézni a terhelési térképeiket és statisztikáikat, mert a hülyék még ki is teszik. Így legalább jól felbassza az ember agyát, hogy szerintük terhelés az NINCS, de tölteni azt nem tudsz normálisan. Olyan bonyolult lenne load balancingot beállítani, hogy ahol éppen nincs terhelés, onnan IS töltsön ez a szar?! Lehet hogy a távoli zónákból lassabban töltene, de sok lúd disznót győz (több szál), ez a lényege. Ahogy nő a terhelés mindenhol, úgy pediglen visszábbhoz közelebbi szerókra. Mások meg tudták írni ezt, tessék őket felvásárolni és ne HL3-mal riogatni a népet meg steamboxxal. Először az infrastruktúrának kéne műxeni.
  • Rapid81
    #178902
    Nem kell akkora netre előfizetni, amitől behal a Steam. Nekem 20mbps van és gyönyörűen jön a Steamről minden azzal a maximum 2.2MB/s sebességgel.
  • DarkSector
    #178901
    Erős akaratom van megoldom...:D
    csak egy kis help kéne, nem az ajtón kell bemenni? :D
  • Tinman #178900
    Nekem sajna nem csak ez a gondom vele, de talán majd változtatnak a hibákon... bár, ha ennyire nincs konkurencia, akkor miért is erőltetnék meg magukat?
  • Tinman #178899
    Just leave it... kifizetem azt a 750 Ft veszteséged :-)
  • Sir Quno Jedi
    #178898
    Amúgy tudok egy steam szemétségről, mégpedig, hogy korlátozták a letöltési sebességet pár hónapja. Az originen ha elindítasz kettőt, az kérem MAXXAL robog MOST is.

    Ez szemétség, akkor is, ha a szolgáltatók korlátozzák őket. Így kinek fogják eladni a 250MBites neteket, ha egyszer a szaros steam 30-40-nél többet nem bír, ha megszakad sem (és imád ennek töredékével menni). Hangsúlyozom eredetileg maxon ment, amennyi a csövön kifér. Tök mind1, melyik letöltési zónát választod és ott szerintük mennyire nincs éppen terhelés, ezt nem zavarja a mocskot.

    Legalább tudjon már több szálon tölteni az a világszara, mint az origin vaze!
  • DarkSector
    #178897
    Háde nem megy be...nem értem. :D mindenfeé elmentem már vagy 10x.
  • DarkSector
    #178896
    Kösz így már egyből értem hogy angolul idéztél. :D
  • Tinman #178895
    Undead Asylum még mindig. ^^

    /sóhajt
  • Shep
    #178894
    X-re mondom, de majd kiderül.
  • davidka003
    #178893
    Have you already dodged/been crushed by the rock going down the stairs to the eastern side of that room?The rock that tumbles down those stairs breaks a hole in the wall behind them, and you'll have to go in there to find the key to open the door atop the staircase.
  • davidka003
    #178892
    Sunyi magyar Live. :D
    Amerikain még akciós.
  • DarkSector
    #178891
    Srácok Dark Souls elején vagyok még mindig, a nagy kapun nem tudok átmenni, ezt írja:

    "Locked by some contraption."

    Mindenfelé mentem már, de nem tudok bemenni.:S
  • ratgab
    #178890
    Voltak érthetetlen dolgok benne. Mondjuk a vége ahogy megoldják a dolgokat. Ha én vagyok a földbirtokos én nem így rendezem le a dolgokat az tuti.
  • TBTPumpa
    #178889
    Néhány hete már kikerült infó:
    "Valve will hold its Steam Autumn Sale from November 27 through December 3, followed by a Steam Holiday Sale between December 19 and January 2."
  • DarkSector
    #178888
    A végét elbaszták.
  • ratgab
    #178887
    Ma délutáni program Django elszabadul... Hát nem tudom megnézném-e mégegyszer. Nem volt rossz, szokásos Tarantino agymenés, de azért volt 1-2 jelenet, ahol azt mondtam na most menjenek ahova gondolom.
  • Bence94
    #178886
    Elvileg ő " mindent megcsinált meg különben is technikai direktor volt". A motor programozáson kívül nem sok dolga volt azt mondják.. Nekem se tetszik a dolog de ez van. Quakeconokon évek óta semmi újat nem mutatnak be.Vicc az egész.
  • IMYke2.0.0.0
    #178885
    Örülünk is, meg nem is :)
  • Tinman #178884
    Carmack nélkül szeretnél Doom 4-et? Én inkább nem :-(
  • ratgab
    #178883
    Hát nem... Örülünk vagy nem?