311802
  • ratgab
    #178962
    Merlin is mondta és én is említettem már, hogy felejtsd el a DLC-ket. Nem érnek pénzt! Van mikor nem érdemes kimaxolós gamernek lenni. És ez most az a játék!
  • Tinman #178961
    Várok még egy évet :-)

    Még talán szavam se lenne, ha nem 4k lenne az alapjáték...

    Kimaxolós idióta vagyok! Ne is törődj velem :-D
  • MerlinW
    #178960
    Ha azt vesszük, hogy egy hónapja vettem a 3 sztori DLC-t 10k-ért, akkor ez olcsó:)


    "AC3? Addig nem nyúlok hozzá, amíg nem kapnak 75%-ot a sztori DLC-k."
    Semmi közük a DLC-knek az alapjátékhoz. Bátran kihagyhatod őket. Fiktív "what if" alternatív történet 4-5 órában.
  • Tinman #178959
    Atyaég! Értem már!

    Ez most komoly? Ezek az akciós árak?

    Nézd én nem várok csodát, de ez durva:

    - Assassin's Creed III The Redemption 2.010 Ft helyett 1.005 Ft
    - Assassin's Creed III The Betrayal 2.490 Ft helyett 1.245 Ft
    - Assassin's Creed III The Infamy 2.490 Ft helyett 1.245 Ft
    - Assassin's Creed III: The Battle Hardened Pack 4.980 Ft helyett 2.490 Ft
    - Assassin's Creed III - The Hidden Secrets Pack 2.480 Ft helyett 1.290 Ft

    A Season pass 14.880 Ft helyett 7.490 Ft.

    Iszonyat rossz akció. Az eredeti árakból családok élnek Ukrajnában... és ez nem vicc.

    De most tényleg... megveszed az alapjátékot most akcióban 4000 Ft körül. Nem egy bomba ár, de ok, elfogadom, nem vészes. Mellé a sztori DLC-k akcióban is többe fájnak, mint az alap. Igen, tudom volt már ilyen, de az eredeti árak tükrében ez valami elképesztő mértékű lehúzás.

    Jó. AC3? Addig nem nyúlok hozzá, amíg nem kapnak 75%-ot a sztori DLC-k.
  • Totti5
    #178958
    Mit jelent a brutális? nem tapasztaltam ilyet.
  • Botond #178957
    És a honlapon keresztül is féláron vannak a dlck.
  • Botond #178956
    Nekem még most is kint van dashboardon ubisoft sale.
  • Micsu
    #178955
    mondjuk így is sok esetben brutálisak a töltési idek, kiv vagyok hogy ssd nélkül milyen töltési idők lezsnek ilyen 50-60 gigás játékoknál
  • Fpocok
    #178954
    Majd visszatérünk, ha lesz. HA.
    Amúgy hogy fogják megoldani szoftveresen? Jobb kérdés. Ha megoldható szoftveresen, akkor miért nincs MOST?
  • Evoluti0N
    #178953
    Szal akkor külső HDD-ről is mennek majd a játékok? Mert úgy mindjárt más. :)
  • Totti5
    #178952
    Ezen van az op rendszer, gyorsítótár és minden eshetősére fenntartott hely. Zökkenőmentesen kell mennie mindennek, multitasking, játékból ki, be ide oda amoda. Nem viccből van ez így.

    Hivatalos álláspont: 3 db USB3 van a gépen, melyek támogatjék a külső HDDket 3 terráig. Jelenleg még nem kezeli, de valamikor egy frissítéssel elérhetővé teszik.

    A tájékozódás nem bűn:)
  • Fpocok
    #178951
    Hát ki lehet cserélni, de akkor ugrik a garancia :D
  • Evoluti0N
    #178950
    Ezért is lepődtem meg. PS3-ban is lehet simán és a garancia se veszik el.
  • Fpocok
    #178949
    Nope. PS4-ben meg simán.
  • Evoluti0N
    #178948
    Boxban nem lehet HDD-t cserélni? Áucs! Ezt nem tudtam. o.O
  • Fpocok
    #178947
    Persze. De nem a teljes tár egyharmadát. Ráadásul PCn raksz bele másikat, xbone-on meg...
    A játékok 30-40-50 gigát foglalnak. Az kurvagyorsan megtelik.
  • Evoluti0N
    #178946
    Három operációs rendszer van rajta.
  • Rapid81
    #178945
    De 120GB??? Azért annak már Windows 2354274525-nek kell lennie, ha ennyi helyet foglal.
  • Rapid81
    #178944
    "Ráadásul ezt a szánalmat is megszakítja, ha játszol valamivel. Tudom valahol lehet már kapcsolgatni játékonként vagy mi, de ki fog többszáz gammánál ezzel szórakozni??!?! És főleg MINEK?! Hogy az ő hibájukat palástold?"

    Amelyik játékkal éppen játszani szeretnél, ott indítás előtt bekapcsolod. 3 kattintás...
  • otisz111
    #178943
    Ilyet nem találok. Még csillagos sincsen.
  • Shep
    #178942
    Asszem a millenium skin pakk
  • TBTPumpa
    #178941
    New Millennium Skins Pack volt a Humblis csomagban.
  • kill3r21
    #178940
    Srácok, nem maradt humbliból valakinek egy Citys in motion 2ője?
  • DarkSector
    #178939
    Jaja nem geciségből de most kurvára nagy a hepaj. :D
  • otisz111
    #178938
    A humblis Batman™: Arkham Origins DLC az melyik konkrétan? Fel akarom ajánlani steamgiftsen, de van hat és a humbliban csak simán DLC-ként szerepel.

    Az Infinite Earths Skin Pack lesz az?

    Köszi!
  • Bence94
    #178937
    nagyon kemény
  • Shep
    #178936
    Kemény de igaz :D
  • DarkSector
    #178935
    Hehehe ...... ez kemény....most csináltam.

    CoD vs BF. :D
  • Shep
    #178934
    Hát asszem az Indy-t most sem fogom végigvinni ahogy 10 évvel ezelőtt sem. Prágában egyszerűen nem tudok átugrani egy helyen, hogy ez most bug, vagy mi nem tudom de legalább egy 20 percet próbálkoztam, közben persze 2x meghaltam így pálya eleje. YT-on megnéztem a végigjátszást és a fazon gond nélkül átlendül az adott helyen, nekem meg el sem ugrik addig.
  • Evoluti0N
    #178933
    Ez így van gépnél is. Veszel egy HDD-t, amin azt írja, hogy 500 gb, de nem is annyi, aztán meg még a vindóz is elvesz jó sokat. Konzolokon is van operációs rendszer.
  • Sir Quno Jedi
    #178932
    Szerencsétlen steam-es f@szok, most az reális, hogy 500KB-tal tölt egy-egy update-et és minden nap leszed sokszáz megát, néha gigákat rendesen. Ezek elmebetegek. Most visszakérném tőlük a pénzemet, mert a szolgáltatásuk ZÉRÓ. Értékelhetetlen így. Amíg rendesen ment ez pár másodperc volt, vagy perc, észre sem vette az ember, de most...

    Ráadásul ezt a szánalmat is megszakítja, ha játszol valamivel. Tudom valahol lehet már kapcsolgatni játékonként vagy mi, de ki fog többszáz gammánál ezzel szórakozni??!?! És főleg MINEK?! Hogy az ő hibájukat palástold?

    Ha nem tudnám, hogy bosszúálló kis gecik, most írnék nekik egy szívélyes levelet, de nem fogok, mivel nem szopatom magam ezekkel még jobban és úgyse történik soha semmi, csak rosszabb lesz, még ennél is, az tuti.
  • DarkSector
    #178931
    Yes! :D
  • TBTPumpa
    #178930
    Meg is érkeztek a bónuszok:
    Cities in Motion 2
    Orcs Must Die! GOTY
    Sanctum: Collection
  • DarkSector
    #178929
    Humble Bundle bónuszjáték a GTA 5 lesz, most hallottam!!!!!!!! Yeah.
  • DarkSector
    #178928
    Inkább soha mint egszercsaknem. :D
  • ratgab
    #178927
    Ne fesd az ördögöt a falra, mert még a végén megjelenik....
  • DarkSector
    #178926
    Jó de akkor harc közben , ne egy szaros item miatt. :D
  • ratgab
    #178925
    De ha elakadsz akkor nem bűn.
  • DarkSector
    #178924
    Nah értem akkor nem sárkányt kell keresnem először hanem kulcsot...thx legalább tudom mit keressek (ahogy ratgab kollega is írta). :D
  • MerlinW
    #178923
    Mindig is voltak a retail játékhoz (törvény írja elő).