311802
  • IMYke2.0.0.0
    #178882
    Nos, nem ma kezdődik a hajcihő a STEAM-en.
  • Bence94
    #178881
    20 éves a doom. Doom 4 valaki ? Lassan már 3 éves lesz a rage is.. Mi a franc van az id-vel ?
  • Tinman #178880
    Alap megvan UPLAY-en, nem is annyira olcsón vettem (3k körül), mégis X-en akarom végigjátszani, mert eddig az összes részt ott vittem végig.

    Ne keressen benne senki logikát...

    A linkért thx! Elmentem, hátha jó lesz még.
  • TBTPumpa
    #178879
    Ohh fuck. Lebuktam!
  • zorrobomber
    #178878
    Ha PC-re kellett volna akkor mondhatnám, hogy a cheapshark-nak van alert funkciója, beállítható árral, hasznos szerkezet.
  • w77d
    #178877
    nnna azért szoptunk eddig, mert te hekkelted a rendszert, mi? XD
  • Tinman #178876
    3/4 éve várok AC3 DLC akcióra... tegnap este volt kb. 4-5 órán át XBOX marketplace-en. Ma reggel már nincs. Rohadj meg MS.

    Erről az akcióról honnan kellett volna tudnom? -.-
  • DarkSector
    #178875
    te....te....te.....aranyos kis ember. :D
  • TBTPumpa
    #178874
    Igen. Most már működik. Kapásból dobott is egy Alan Wake kártyacsomagot. WTF
  • w77d
    #178873
    nyer, egyértelmű... a kérdés inkább, hogy a Juve mit művel.
  • DarkSector
    #178872
    Akkor te a jövőből vagy. :D
  • Szabi #178871
    egy bő fél órája léptem be Steam-re :D
  • DarkSector
    #178870
    Igen kb 10 perce lett működőképes.
  • IMYke2.0.0.0
    #178869
    Pízslávjuniti - működik a STEAM is, hamarosan sok pénzt lehet költeni, szóval, jó lesz ez.
  • Tinman #178868
    Ezt kérem hetek óta: Fejezzük be.

    Ha megsértettelek, mert éppen abba a csoportba tartoztál, amit éppen bíráltam, akkor ezért én is elnézést kérek.

    Végre egyetértünk.
  • Shep
    #178867
    Az ám. Nyer ma Májer, vagy leixel?
  • w77d
    #178866
    mekkora kegyetlen nagy mázlista vagyok én XXD
  • Shep
    #178865
    Jól van, most az egyszer megúsztad :DDDDDDDDDDDDD
  • zorrobomber
    #178864
    Mellélőttél, mert számítottam a hasonló válaszra:

    "Mert korábban is írtam "
    Igen, tudom, és? Azért ide kell keverni mert korábban is írtad? Már akkor is finomkodós sértés volt.

    "Látod? Pont abba a hibába estél, amiért engem keresztre feszítettél... "
    Shoot...miss, én is nézek néha ilyeneket anélkül hogy prolinak érezném magam.

    "Amit adsz az visszaadom. Adj mást."
    Túlélem, ahogy te is túlélted a miért nem dolgozol akkor a Valve-nál kijelentésemet. Ha belekezdünk egy vitába akkor bogozzuk fel a szálakat, és zárjuk le, én már elnézést kértem korábban. Az is egyfajta defektus, hogy nem tudsz túllépni ilyen dolgokon(ha jól sejtem köze van hozzá a maximalizmusodnak). De tudod mit, még egyszer bocsánatot kérek. Ez más, nem?

    Remélem itt befejeztük az OFF-olást.
  • w77d
    #178863
    bocsánatért esedezem :D
  • Shep
    #178862
    Ne személyeskedjél, mert felnyomlak a modiknál! :D
  • DarkSector
    #178861
    Nah ezért megérte, ha neked tetszik. :D
    én is imádom ezt a japó stílust, nekem mondjuk belefér a samurai srác, de lightos verza is jó. :)

    samurai ad amugy neki egy aszimetriát. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #178860
    Biza' - de semmi sincs veszve Lalikám :)
  • IMYke2.0.0.0
    #178859
    Ezért mertem leírni a véleményem és 100x jobban néz ki így - minden képelem kapott levegőt és kiteljesedési lehetőséget.
    Nekem így nagyon tetszik.
  • w77d
    #178858
    na megint online vagyok !!!!
  • w77d
    #178857
    magammal rántottalak a mélybe haver XXD
  • Micsu
    #178856
    én nem voltam fenn, most léptem be 30 perce és fenn vok, toltam fc3at is azóta
  • DarkSector
    #178855
    :P tudom de ismersz már milyen vagyok. :D

    De csak neked, csak most, csak szeretettel, csak tőlem:
  • Tinman #178854
    "most is, miért kell Győzikét meg Pákót idekeverni?"

    Mert korábban is írtam

    #177986

    hogy tekints rám, úgy mintha Győzike lennék. (Ignorálj.)

    "ha ezeket nézed akkor gyökér proli vagy"

    Anyám és a párom nézi. Köszi.

    Látod? Pont abba a hibába estél, amiért engem keresztre feszítettél... innentől van értelme a Jihadnak amit tolsz egy szélmalom ellen, akit nem érdekel se a paripád, sem a hű csatlósod?

    "írhatom azt hogy aki a DaS-t szereti az egy perverz mazochista, akinek a nemi élete abból áll, hogy bőrtangás vénasszonyok ostorozzák?"

    Nem is jársz messze az igazságtól! Abs. szeretném, ha pl. Sharon Stone, mondjuk Balázs Klárival megostoroznának a melleikkel. Ez biza már nem mai csirkék, de egy ajtócsapkodást megérnének, nem vagyok én pedo :-D

    "arról nem tehetek hogy a "hátad mögött" csináltam ezeket"

    Igen, az én hibám :-DDD

    "Ezek a tények mind a végtelen kedvességedről tesznek tanúbizonyságot"

    Amit adsz az visszaadom. Adj mást.
  • IMYke2.0.0.0
    #178853
    Én is fenn voltam egész délután.
    Aztán a STEAM topikban w77d felvetette a problémáját és: ez lett belőle.
  • Micsu
    #178852
    én fenn vagyok
  • IMYke2.0.0.0
    #178851
    A japán szamuráj harcos nélkül sokkal-sokkal szebb lenne - bármennyire is japán és bármennyire is odavaló lehetne.
    Megint a "kevesebb több".
  • DarkSector
    #178850
    Imike drága, te biztos értékeled majd a legújabb agymenésemet. :D a stílusa végett. :D

  • w77d
    #178849
    hülye XXXD de igaz...
  • ratgab
    #178848
    Én meg nem merem újraindítani...XD
  • Shep
    #178847
    Addig jó, nem veszel meg valami hülyeséget, több marad mixmaxra :D
  • IMYke2.0.0.0
    #178846
    Senki sem.
  • Shep
    #178845
    Egyszerűbb lett volna ha rám kened az egészet, nem tök mindegy már? :D
  • w77d
    #178844
    én meg nem tudok csatlakozni a steam szerverhez :S
  • zorrobomber
    #178843
    "Miért baj az, ha világosan kiderült, hogy nem értünk egyet szinte semmiben"

    Pont ez az, hogy korábban a legtöbb dologban egyetértettem veled, tiszteltem a véleményed, csak ahogy előadod... most is, miért kell Győzikét meg Pákót idekeverni? Ez egy szitokszó a mai világban, ha ezeket nézed akkor gyökér proli vagy, és ha rám vetítjük a hozzászólásod, akkor megint ott vagyunk hogy személyeskedés. Ebben mesteri vagy(írhatom azt hogy aki a DaS-t szereti az egy perverz mazochista, akinek a nemi élete abból áll, hogy bőrtangás vénasszonyok ostorozzák?). A 14 "beszólásom" nagy része is abból állt, hogy rámutattam, megint olyat írtál a hsz-edben, hogy aki ezt meg azt csinál az egy random negatív jelző, tehát általánosítva megsértettél X csillió embert. Ráadásul ezek már a script manővered után történtek, én arról nem tehetek hogy a "hátad mögött" csináltam ezeket, te választottad azt hogy nem olvasod őket. Ja, aztán a végén kiderült hogy mégiscsak valahogy feltűntek... de persze én lettem (szokás szerint csak sugallva, hogy a glória megmaradjon a fejed felett) őrjöngő pszichopatának mondva aki utánad oson és meg fog késelni. Ezek a tények mind a végtelen kedvességedről tesznek tanúbizonyságot. Over and out.