311802
  • Sir Quno Jedi
    #179002
    jó van, másoknak sem megy, a fórumokban őrjöngenek :DDDD
  • Sir Quno Jedi
    #179001
    Tyűha, már nem is tudom elindítani, semmilyen trükk sem segített, lokál kontent törlése, gép újraindítás, semmi. Bejön a store page-e és a play nem műxik. Háháhá. Rengeteg időt megspórolt nekem ez a szar?!?!? Aki csak ír róla ott, az nem ajánlja... Jah...
  • Sir Quno Jedi
    #179000
    Kussójjá, má próbálom. :DDD Szvsz. ez egy idő után csak pénzesen megy tovább, me minden vehető kristályból, a pénzed meg elfogy ha bénázol, plusz kipusztította a steam-em, meg jól kifagyott. Most már el sem tudom indítani. A játék maga meg a szokásos kingsbánti, csak lehet mindenfélét kraftolni, meg van pool-od amiben a unitjaid vannak, onnan tudod összeválogatni a támadó csapatot.

    Amúgy nem is rossz, de sajnos a grafó nem égbekiáltó (sem). Nyilván, ha szaros mobilokon is elmegy. Konfigurálni sem lehet szinte semmit.
  • grebber
    #178999
    Rise of Venice soha nem volt ilyen olcsó 7.89 dollár

    indiegalastore
  • Tinman #178998
    Tévedések vígjátéka néha ez a topik
  • Tinman #178997
    FB verzió.
  • Maak
    #178996
    De most komolyan, oke hogy trader meg minden...de minek ennyi???????

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [URL=http://steamcommunity.com/profiles/76561198022231807/inventory/#753]ISAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAC!!!!!!!44444[/URL]


  • Sir Quno Jedi
    #178995
    Ja, tévedtem, ezzel nem is játszottam még. Viszont szarnak tűnik, androidon is megy, PvP, fizetős DLC pekídzsek, ugyanmáááá...

    Majd 1x kipróbálom or not.
  • Fpocok
    #178994
    Hogy szerezz glitch-csel 20millió pénzt a GT6-ban.
    Vesszen a mikrotranzakció!!!4
  • Shep
    #178993
    Most lebukott, valaki lopja az accját :D
  • Maak
    #178992
    Az a feszbuk verza itten meg most a sztimen megjelentrol volt szo, gondolom ket kulon dolog...ill remelem.
  • Dzsini
    #178991
    ebbe a topicba akkor ki írt a nevedben?
  • Tinman #178990
    Mi a baj a játékkal?

    Egy picit többet tudnál róla írni? Nem ismerem.
  • Sir Quno Jedi
    #178989
    nagyon szar, ne kínozd magad vele...
  • Tinman #178988
    Ezek a DLC-k semmit nem érnek.

    Ahogy láttam átvették a FailBook-os modellt. Pay2win megoldás. Nem szimpi, nagyon nem.

    Na meglátjuk, hogy fog menni a gyakorlatban boosterek nélkül a játék, mert a FB-os elég gáz pár óra után.
  • Tinman #178987
    Megvan a félreérteés!

    "könnyű játékokat játszom hardon (a GS elvileg nem az)"

    A GS-t Arty is letolta easy-n... szóval gondolhatod, hogy ilyen "Press A to Win" jellegű könnyű fokozaton.

    "mindezt úgy, hogy még az is megértse, aki elég óvodás a Dusthoz."

    Nem értem miért kell Zorro-t és Seth-et ekézned. Nem szép.
  • IMYke2.0.0.0
    #178986
    Örülök, hogy ezzel segítettem
  • wantonly
    #178985
    Köszi, én sem tudtam, hogy van ilyen. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #178984
    Valószínűleg sokadjára is elkerülhette a figyelmedet a kombógyakós mellékszál mellett (mely az ügyetlenségem hangsúlyozására szolgál), hogy a könnyű játékokat játszom hardon (a GS elvileg nem az), hogy ne legyenek könnyűek. Majd megkérem Dark Sectort, fordítsa le mindezt úgy, hogy még az is megértse, aki elég óvodás a Dusthoz.

    Amúgy köszönöm a válaszokat.
  • Tinman #178983
    Érthető álláspont.
  • IMYke2.0.0.0
    #178982
    Akkor már megérte linkelnem :)
  • Tinman #178981
    BAZ!

    Erről nem is tudtam ^^

    Köszi! Sajna a DLC-k miatt iszonyat drága, de eztán figyelni fogom!

  • IMYke2.0.0.0
    #178980
    King's Bounty Legions - Free
    S 36 eurónyi DLC.

    Nekem újdonság volt, ezért linkeltem.
  • Botond #178979
    Én szerintem ac3at pc-re nem veszem már meg, max ha 5 eur alatt lesz a complete, ac4 ugyanez, várom a letöltős verziót xboxra a 4ből, vagy mire odaérek lehet lesz már itthon is támogatott xbox1 és akkor majd arra sok év múlva (többi cuccal is haladni kellene, nem csak az AC-kel).
  • IMYke2.0.0.0
    #178978
    Táncoló róka(?) wazzer a Youtube logo mellett...
  • Tinman #178977
    Giana? Az igazi férfi normalon tolja. Sok szerencsét! :-P

    Amúgy én a helyedben hardon próbálnám, mert mint letárgyaltuk úgy az igazi... meg ez ugye nem combogeek cucc, szóval főleg.

    Nettopra?

    Régebben azt mondtam volna Foxconn, de lemaradtak.

    Intel NUC vagy Gigabyte Brix. Core I3 alá NE add... nem viccelek.

  • IMYke2.0.0.0
    #178976
    CDG
    * God of War Collection (1-2. rész) HD - 3990 pénz
    * Uncharted 3 - 3990 peták
  • Zóanagyvarázsló
    #178975
    Tinman! A Gianát milyen szinten kell kezdeni? PS3-on elvileg nincs arty-féle casual mode, de azért igyekszem vigyázni, hogy veeld azonos szinten játsszam. Elmaradni nem akarok tőled, az alázásoddal meg beérem itt a fórumon, elvégre mi maradna neked, ha egy játékban is megtenném (Úgy fogom végigjátszatlanul letörölni, mint a sicc!)

    Nettopra van valami mindent vivő tipp? (Nem szó szerint értettem a mindent vivőt, de úgysem hülyeség :) Nem nyerő laptopot dugdosni minden szerencsétlen streamhez.
  • ratgab
    #178974
    Ráadásul minőségben is messze alulmúlja az alapjátékot, ahogy Sleeping esetében is így van. Talán a Year of the Snake ami valamelyest kiemelkedik a mezőnyből SD esetében, de a többi kuka.
  • ratgab
    #178973
    És akkor még a szopatás csak ezután indul be igazán...XD

    Capra démonnal az élen, de azért a Tomb of Giants is megér egy misét, ahogy az előtte lévő terület is. Csupa-csupa jóféle szopatásról maradsz le...

    Most nem mondom, hogy tórusz egyszerű boss egy kezdőnek, de kivitelezhető. Van egy nagyon jó taktika ellene.
  • grebber
    #178972
    Ubishop mai akciója:

    Assassins Creed Revelations 10thanks kóddal 3.37 euro
  • Shep
    #178971
    Másszál fel a toronyba és onnan ugráljál rá a tóruszra. :)
  • Tinman #178970
    3k volt PC-re :-)

    X-re free volt igen, de azért azt nem lehet mondani, hogy nem fizettem érte egy petákot se.
  • Tinman #178969
    Lovag: Komoly ellenállás.
    Taurus: Boss harc. Gondolkodj. Tervezz.

    "az egyszeri kalandozótól és egy keskeny várfalon összeereszteni a döggel."

    Ez a Dark Souls nem a Hello Kitty Roller Rescue. Ettől még nem szar, csak más.

    LVL1-en is legyakom neked azt a LASSÚ senkiházit törött karddal. És nem azért mert pro vagyok, hanem azért mert van gyengéje...
  • Szabi #178968
    (Cobra 11) Crash Time 3 $2.39, de hogy lehet megvenni $1.89ért ? :D
  • arty
    #178967
    Tegnap ujabb 2 óra beleugrott a Dark Soulsba. Most már ugy suhanok a pályán, mint kés a vajban (kösz a tippet Tinman, h mindig a kisebb ellenállás felé..!),

    Mégis Game Over, de mostmár tényleg. Taurus Démon vagy A Lovag. Egyiket se tudom legyakni, tehát bármelyikük is az Igaz Út, számomra nem járható.

    A Lovag egyébként még a tábortűzhöz is követett, majd hiába akartam én ott pihenni, "menteni", lecsapott mint a huzat ott is :(

    Tippre a Taurust kéne legyaknom, de egy félregurulós játékban teljesen korrekt húzás a lehetőségét is elvenni az egyszeri kalandozótól és egy keskeny várfalon összeereszteni a döggel. Szerintem ez a játék egy szar, még akkor is, ha látom másoknak miért tetszik.
  • genndy
    #178966
    Hehe, Indexen a 20. évforduló alkalmából a kategóriacímek mellett Doom-gifek vannak
  • Botond #178965
    Bátor=battle
  • Botond #178964
    Meg bátor hardened az multi only dlc, ha jól láttam, én is csak a másik négyet vettem meg, de így is többe volt, mint a játék az igaz. És az is igaz, hogy a Washingtonos sztori külön indul a menüből, mint sleeping dogsnál a nightmare in nemtomhol sztori dlc, szóval az alap történetbe nem épül be, ahogy MerlinW is írta.
  • Botond #178963
    Ingyen volt neked az alapjáték, szóval probléma megoldva. :)