311802
  • arty
    #179042
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondoltam arra is, csak gondoltam leugorva sérülnék. Így utólag viszont logikus, hiszen a legeslegelső démont is így kellett.


    Mindegy, én többet el nem indítom - lásd ratgab beszámolóját. Szopórollerre váltottam jegyet, de szerencsére erős vagyok és le merek szállni az első megállóban ;))
  • arty
    #179041
    Nem azért szar, mert nehéz. Azért szar, mert nincs learning curve (bedobnak a mélyvízbe), azért szar, mert szánalmasan van megkoponálva a harctér.

    Azért szar, mert nincs benne nehézségi fokozat, ha már nehézség...
  • Shep
    #179040
    Na de aminél nincs, mert a Singularity érdekelne talán de annál pont nem láttam semmi ilyet.
  • grebber
    #179039
    Többségüket steam-re de írják is!
    Bár mocskos drága ugyhogy kutya se vesz semmit ott!
  • Dj Tommy
    #179038
    Jó párnál oda van írva, hogy "A Steam account is required to play"
  • Shep
    #179037
    Jól van akkor. Megint nagyon szimpatikus hozzászólás volt a részedről!
  • Shep
    #179036
    Ezeket hova lehet regelni?
  • grebber
    #179035
    Nem vettem észre a linket

    Azt hittem valami nagyobb volumenű cucc lesz.Hulljon a férgese nyugodtan.Engem nem nagyon érdekeltek amúgy se.
    Nem csak a YT létezik az meg a másik.
  • Dj Tommy
    #179034
    Azért, annyira nem állunk rosszul.
  • Fpocok
    #179033
    Ott van egy link a kommentjében.
  • Seth
    #179032
    Sorra tiltják le a játékvideókat
  • Fpocok
    #179031
    Vége lesz a világnak!
  • grebber
    #179030
    Minek kell bejönnie el is árulod nekünk?
  • w77d
    #179029
    vééégre Deadpool jó áron!
  • Dj Tommy
    #179028
    Kiss off:
    Ha ez bejön, lehet vége lesz a sok Gameplay videonak.
  • Rapid81
    #179027
    Gamefly Winter Sale 6. nap!

    The Bureau -75%, 7,49 font
    Deadpool -75%, 7,49 font
    Prototype 1-2, 3,75, 4,99 font
    Singularity 3,75 font

    És még sokan mások!
  • genndy
    #179026
    Egyelőre igen, de a cél a total conversion. Ha véglegesen kijön, én is megnézem. Belekezdtem a Morrowindbe (már Oblivion után), de valamiért elrettentett. Talán majd ezzel.
    Addigra lejjebb is megy a TES Anthology ára, ami röppenhet a polcra, és meglesznek a szükséges fájlok.

    Fpocok: gondolom azért kell neki mert abból veszi minimum a beszédhangokat, zenéket. Stalkereknél is volt (van?) olyan mod ami összegyúrja mindhárom térképét - de kell is hozzá mindhárom játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #179025
    Elég komoly fáziskéséseid vannak...
  • w77d
    #179024
    engedjetek meg egy kis OFF megnyilvánulást



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aki szereti az autósportokat, vagy csak vad autót szeretne nézni és hallgatni, az mindenképp nézze a hétvégi Garázs műsort, ugyanis olyat teszünk, amit magyar autós műsornak még nem sikerült elérni soha. Az éppen aktuális DTM BMW versenyautót teszteljük versenypályán!
  • Fpocok
    #179023
    Jó reggelt. VÓTMÁ
  • Botond #179022
    Ez ugyanaz steamen.
  • DarkSector
    #179021
    ""Xbox One - így támogat minden kontrollert

    Egy modder csapat megoldotta, hogy ne csak a Microsoft saját kontrollerét, hanem szinte bármit használhassunk amikor az Xbox One-nal játszunk. Akár egeret is.""

    I
  • gszp
    #179020
    Most tágra nyílt szemekkel kérdezem, hogy "no de mi az a Project Eternity?"
  • DarkSector
    #179019
    Hehehe :D

    "Rengeteg YouTube-os kapott figyelmeztetést a szolgáltatótól, hogy bizonyos munkáik szerzői jogot sértenek. Több kiadó sietett közölni, nem ők indították az akciót.

    Több kiadó és fejlesztő, köztük a Blizzard, a Deep Silver, a Naughty Dog, a Capcom és a Codemasters is kiadott egy-egy közleményt, hogy nem ők kezdeményezték a videók utáni bevétel elvételét azok készítőitől, sőt, némelyikük megkérte az érintetteket, amennyiben mégis a kiadó nevében járna el a YouTube, minél gyorsabban nyújtsanak be fellebbezést, ők pedig el fogják ezt fogadni."
  • IMYke2.0.0.0
    #179018
    Új trailert kapott a Pillars of Eternity

    "Most tágra nyílt szemekkel kérdezhetnétek, hogy "no de mi az a Pillars of Eternity?", szégyenkezve, hogy még nem hallottatok róla. Mielőtt eluralkodna rajtatok eme érzés, elmondjuk, hogy a Project Eternity immár ledobta munkacímét és megkapta a véglegest, ez a Pillars of Eternity"
  • IMYke2.0.0.0
    #179017
    Egy valamit tudni kell erről a MOD-ról: nincs benne sztori még - egyelőre csak kóborolhatsz a területen, többnyire cél nélkül.
  • grebber
    #179016
    Mire ez a mod elkészül (feltéve ha elkészül valaha) kb ingyen dobják majd utánunk a Morro Goty-t.

    Engem azzal nyertek meg maguknak hogy van benne íránycsik felül ami mutatja hova kell menni.Legkirályságosabb.
    Morrowindet azért hagytam abban 1 óra után mert 57 percet abból azt kerestem hova kell menni.
  • Fpocok
    #179015
    Kell hozzá morrowind és a kiegek is... ami elég gáz.
  • grebber
    #179014
    Skywind

    Ha ez valóban egy skyrim graf motorral ültetett 1az1 + némi plussz Morrowind lesz akkor végre én is játszhatóm majd!!
  • Rapid81
    #179013
    Akkor a hiba biza nálad van. Én a nagy nyári akciók alatt láttam kb 2x és ennyi.
  • IMYke2.0.0.0
    #179012
    A csillogó vámpírok és éhesen harcolók és a tucattá degradált játék folytatások korában?
    Én kezdek nagyon szkeptikus lenni.
  • wantonly
    #179011
    Ezekre van igény és ebben van nekik a sok pénz, azért csinálnak ilyen szarokat. :(

    De mint mindennek egyszer ennek a trendnek is vége lesz, talán még jönnek szebb idők a játékiparban.
  • Tinman #179010
    Ezt az üzenetet az elmúlt fél évben, ha 50x nem láttam akkor 1x sem. Túlzás nélkül!

    Steam:

    "There was a problem listing your item. Refresh the page and try again."
  • Zóanagyvarázsló
    #179009
    Önmagukat? Persze ez az 1C-re igaz, de a Kataurinak már semmi köze nem volt ahhoz sem, tulajdonképpena Crossworlds óta nem álltak elő semmivel.

    A Legionsért felelős Nival is efféle f2p mocskokat fejleszt, pedig valaha olyan játékokról voltak ismertek, mint a Blitzkrieg, az Etherlords, a Slent Storm vagy a HoMM V. Állítólag a HoMM VI-ot is ők dobták vissza a Ubinak, meglátva a feltételeket. Látva, hogy a Black Hole-t milyen szépen kivégezték vele, ez nem is meglepő. Előállhatnának már valami értelmessel - vagy mehetnének kuncsorogni Kickstarterre :(
  • Rapid81
    #179008
    Pokoli Szomszédok kódja nincs valakinek véletlenül? Köllene. :) Egyezményképes vagyok.
  • Tinman #179007
    Nekem még mindig nem került rá sor, de nagyon az első 10-be van a letolandó listán. Közvetlenül a sok említésre se méltó középnulla cím után
  • Tinman #179006
    Akkor dettó Arckönyveskedő f. ez is. :-/
  • wantonly
    #179005
    Sajna a Warriors of the North is lehetett volna jobb, változatosabb, több újdonsággal. Önmagukat ismétlik.
  • Sir Quno Jedi
    #179004
    Assemmi, de minden küldinél és mindenhol basztat, hogy ezt most rögtön oszd meg a barátaiddal a facsén és vannak küldisorik, amik meg is szakadnak barát nélkül, me nem lehet megcsinálni... Hehe.
  • Tinman #179003
    Ne személyeskeggyé' főnyomlak a modikná' baszki!

    Wait... -.-

    Amúgy utánaolvastam... ez 1:1-be a FB verzió átbolondítása pontosan u.a. a hibákkal, gagyi és irritáló megoldásokkal.

    No... pontosan így kell egy jól hangzó névből tripperes prostit kreálni.