311802
  • arty
    #179082
    (már megvolna a megoldás, shep leirta - ahogy én próbáltam, az kb a tuti halál. a lába közt elgurulni... 3-ból 1x beakadtam :( szvsz az nem nyerő)

    (Goblin :D Jó, hogy írjátok ezeket, legalább a kisördög sem bujkál már bennem, h le kéne nyomni...... :DD )
  • Rapid81
    #179081
    Ez a fórummotor már sosem lesz jó? Eddig legalább valamelyest működött, de most...

    Link
  • Tinman #179080
    Elrabollak, bezárlak egy elszigetelt helyre láncra verve, kaját, vizet kapsz, addig onnan ki nem jössz, míg le nem tolod.

    A végén megköszönnéd :-)
  • Rapid81
    #179079
    Valve meg bekaphassa...

    [URL=http://steamcommunity.com/groups/steamuniverse#announcements]"We’ve had to make the difficult decision to limit our beta to the U.S. only, because of regulatory hurdles. "[/URL]
  • Tinman #179078
    "Hozzá mászva van számtalan nagy terem, ahol megharcolhatnánk"

    A költői túlzások, mindig remekül színesítik a beszámolókat.

    Folytasd kérlek, hallgatlak.


    "miért nem mindjárt egy hidon"

    Mert ő a híd őre. Vicces lenne vele a söntésben küzdeni :-D

    "de nem jöhetek ide minden bossnál, hogy hogykell"

    Learn.

    Adapt.

    Overcome.

    De tényleg! Rosszul játszod, el vagy kényelmesedve, mint a fene.

    MEGÉRTEM! Mikor anno a DeS-t betoltam a PS3-ba sokkot kaptam. Az első 5-6 órában eljutottam kb. a játék 0.5%-ig, ami úgy kb. a "vár" első negyede.

    Szinte ÚJRA meg kellett tanulnom videojátékkal játszani! A sok kibaxott easyrider mainstream moslék tette ez velünk! Teljesen "elhájasították" a gamer lényünket. Régen bezzeg C64-en nem sírtunk, hogy ez de nehéz... MINDEN nehéz volt! Az volt a normális, hogy minden pályáért vért pisáltál.

    Na told be a Ghost 'n Goblinst! Meddig jutottál?

    És a Dark Soulsba? Ugye, hogy könnyű a DaS? ;-)
  • jarlaxxe
    #179077
    Nem a felrakásal van gond hanem azzal, hogy ezeket van aki végig is nézi.
  • benőmenő
    #179076
    A Taurusnál zavar, hogy nincs hely?
    A gólem az igazi, ahol nincs hely, többet bír a dögje és sokkal könnyebb leesni, mivel semmi korlát nincs a tenyérnyi aréna körül.
    Na az kihívás :D
    Egyébként úgy sem lehetetlen a Taurus, ahogyan te próbáltad.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az is szép nagy állat, simán át lehet gurulni pl. a lábai közt. De a tutorialbossnál megtanult plunge attackkal meg vicc nehézségű, azt már a fantáziádra bízom, hogyan tudnád ott alkalmazni.
  • Shep
    #179075
    Hát attól függ kire vizsgálva :) Egyébként engem azért érdekelne, hogy a lentebb oly nagy előszeretettel leszólt gameplayeket felrakó egyének milyen komoly összegeket rakhatnak zsebre a yt-tól. Szerintem van pár komolyabb csatorna de a többi csak ilyen bohóckodás kategória. De amúgy rohadjon el az egész, törölni kell az egész internetet a francba!
  • arty
    #179074
    Szerencsére marad a feltételes mód :D Forever!
  • Rapid81
    #179073
    GameFly Build a Bundle
  • arty
    #179072
    Először pont ezt akartam írni grebbernek.

    Csak aztán gondoltam, ez már a sokadik tőle, megérdemelne egy jókívánságot is.
  • ratgab
    #179071
    Ha már ezen kiakadsz Capra-nál megkopaszodnál az biztos O&S-nél meg kinő a szakállad...XD
  • arty
    #179070
    mióta ártalmas a reklám?
  • Rapid81
    #179069
    Te néha el is szoktad olvasni azt, amiről véleményt nyilvánítasz?

    "Több kiadó és fejlesztő, köztük a Blizzard, a Deep Silver, a Naughty Dog, a Capcom és a Codemasters is kiadott egy-egy közleményt, hogy nem ők kezdeményezték a videók utáni bevétel elvételét azok készítőitől, sőt, némelyikük megkérte az érintetteket, amennyiben mégis a kiadó nevében járna el a YouTube, minél gyorsabban nyújtsanak be fellebbezést, ők pedig el fogják ezt fogadni."
  • arty
    #179068
    irigy kutya
  • arty
    #179067
    Nem kéne tutorial, azt rühelem minden játékban - uncsiiiii.

    Taurusig bele is jöttem az ÁLTALÁNOS csapkodásba, védésbe, gurulásba, karakterem fejlesztgetésébe, stb. Hozzá mászva van számtalan nagy terem, ahol megharcolhatnánk, ahol kamatztathattam volna, amit tanultam. De nem, nyomjam le egy "folyosón" - miért nem mindjárt egy hidon, aminek kétoldalt sincs semmije, csak a mélység? Az még szopatósabb lehetett volna.... jaa, váááárj, már ééértem, ez a learning curve, hogy itt még leesni nem tudok :D

    (igen, a DeS nehezebb volt, tény)

    Hát igen, nem valami eltökélten vágtam bele, Ratgabon én is meglepődtem, hiszen lenyomott pár igen durva dögöt (már amennyire én ezt meg tudom ítélni - de mivel az első is kivéreztet és az ugye még semmi, így szvsz megtudom :DDD ).
    És oké, shep elárulta a megoldást, de nem jöhetek ide minden bossnál, hogy hogykell - ez nekem magas. Pedig a taurusig - még ha 5x is kellett eljutni - az utat (ami a lényeg a keleti filó szerint ) eskü élveztem!

    Bassza meg a from software :(
  • Fpocok
    #179066
    Jah. Képzelem, ahogy az összes kiadó levelekkel bombázta a YT-ot, hogy hagyják az embereket felrakni a full végigjátszásokat, így nem kell eladni annak, aki arra lenne kiváncsi.
  • Shep
    #179065
    Az még hagyján.
  • Rapid81
    #179064
    Rossz lett a link. Már nem machinimán belül megy a dolog, hanem önállóan csinálja a srác.
  • ratgab
    #179063
    Akkor fogalmazzunk úgy, hogy kicsit megcsömörlöttem és most pihentetni kell. Na így megfelel?
  • Tinman #179062
    Hé!

    Ilyet viccből se! :-/
  • Tinman #179061
    Tessék elolvasni a cikket.

    Nem minden videót törölnek, csak előreláthatóan nagyon nagy részüket. Tehát Dark Souls wt-ből van fent kb. 150 teljes végigvitel, most majd marad 5. A legnézettebb. Na bumm.
  • Rapid81
    #179060
    Pont a kiadók kezdtek el közleményeket kiadogatni, hogy nem ők kérték ezt.
  • Rapid81
    #179059
    Egyetlen ilyet nézek, a Freeman's Mind-ot. Ezt viszont sajnálnám. :)
  • Tinman #179058
    Kit nem? De most őszintén? :-D

    Nekem Drake Sword-el 7 órába fájt az O&S harc. Az 5. órában már szentül hittem, hogy itt a vége. Számomra lehetetlen megoldani a játékot, iszonyat módon ki voltam készülve. Fájt a kezem, alig láttam már, a stressz szétcincált és mégis megoldottam. Na azt a pillanatot SOHA nem felejtem el.
  • Fpocok
    #179057
    Kiadónak.
  • ratgab
    #179056
    Az mondjuk tiszta sor, hogy megjelenés előtt takarítsák le az oldalakról a videókat, mert ízléstelen a warez verzióval villogni.
  • w77d
    #179055
    én is azt mondom, hogy végre hullik a férgese... nehogy már a játék és annak videózása kenyérkeresetnek számítson meg arra verjék a mellüket, hogy ők mit dolgoznak meg milyen fontosak. pfejj....
  • ratgab
    #179054
    Azért az gáz, mert sokszor nagy segítség tud lenni 1-1 elakadásnál.

    Meg a let's play nem tudom kinek árt igazából.
  • Tinman #179053
    +1

    Eléggé gáz, hogy a fákyou/bitch/ass szintű gameplay videókból egyesek kiskirályként élnek, miközben a hozzáadott tartalom konvergál a zéróhoz.

    Boldog leszek, ha 99%-uk eltűnik a süllyesztőbe. Az enyémet is törlik? Who cares? Ami fontos, az megvan vinyón.

    AVGN-t elismerem. Őt egyedül! Benne OTT VAN az a gamer lélek, amit úgy érzek, hogy kicsit nekem is részem. Néha érezni a hangján, ha szeretettel vagy elismeréssel beszél 1-1 régi címről. Na meg különben is: Nagyon jó arc!

    Mielőtt még...: Nekem sem a Youtube, sem soha senki semmit nem adott azért a pár végigjátszásért amit oda feltöltöttem. Ráadásul számtalanszor leírtam, hogy inkább saját szórakoztatásomra + leendő gyermekemnek emlékbe + a játék népszerűségének emelése érdekében kreáltam a wt-ket.

    Ha ebből pénzt akarnék látni, az idén végigtolt kb. 40 játékról mind tehettem volna fel videót. Nem tettem.
  • arty
    #179052
    Remélem eltöröd a lábad.
    Engem nem érint, hiszen nem az enyém és egyébként is: majd mankózol.
  • ratgab
    #179051
    Egyszerű a válasz: Felbaszott. De a mentés megvan, szóval bármikor folytathatom onnan.
  • Rapid81
    #179050
    Ezt úgy mondod, mintha nem lenne a Youtube-on kívül még kb 100 másik videómegosztó. Majd szépen átkapnak máshová az emberek és ennyi.
  • Tinman #179049
    Tutorial kéne?

    Az Undead Asylum az volt... igen, ahonnan Dark Sector 1 hete nem talál ki.

    Utána egészen a Taurus Démonig gyakorolhatsz, béna ellenfelek és túl sokan sincsenek.

    Nem tudom mi a baj a harctérrel. Egy várban csapatsz... focipályát vársz, vagy elismered, hogy a várban gyakoriak a várfalak, a szűk lépcsők, a kevésbé tág helyek?

    A nehézségi fokozat benne: NoHa.

    A DeS szerintem hard volt, ez csak NoHa. Jó bornak nem kell ugye a cégér ez a normal és a hard között billeg valahol. Igazából sokat nem vár el tőled a játék, de azt az egyet nagyon: Figyelj rá oda. Nem figyelsz oda mp-ek alatt véged.

    A vicc az, hogy a te távozásod megértem! De Ratgabét? Az kőkemény! A vége előtt adta fel. Soha nem fogom ezt megérteni.
  • Rapid81
    #179048
    GameFly Download Manager

    Nincs kliens, tudomásom szerint. Letöltöd és játszol.
  • arty
    #179047
    Otisz nyerte a Bionic Commando-t!

    Gratulálok és bocs, h kicsit későn küldtem el. (bár szvsz nem olvas itt)
  • Fpocok
    #179046
    "Azért szar, mert nincs learning curve"

    Egyrészt ezért különleges... másrészt kell annál jobb gyakorlás, hogy az elején bedobnak a mélyvízbe? :D
  • Shep
    #179045
    Hát olyat én még egyszer nem játszom, elég volt a gamestopos szarakodás. Megint spóroltam. :)
  • Shep
    #179044
    Hagyd a fenébe azt a béna játékot, van olcsó Singularity de szerintem nem steam-es.
  • Dj Tommy
    #179043
    Azt most nézem, lehet ahhoz az oldal saját kliense(ha van ilyen?) szükséges.