311802
  • Shep
    #179122
    Érdekes ez a Secret World de ez az irányítás valami borzalom, hogy lehetett ezt kitalálni, hát nem tudom.
  • ratgab
    #179121
    Erről a gamefly-ről vásárolt már valaki korábban. Megvettem a Bureau-t és kaptam egy értesítést, hogy fel akarnak hívni a vásárlással kapcsolatban.
  • Bence94
    #179120
    Aha persze annyi tartalék van benne, hogy 60 fps mellett full statikus volt az egész rage. Nulla fizika, rombolás, előre lerenderelt fények és effekt szegénység. Cool story bro..
  • DarkSector
    #179119
    Oks van 1-2 elem, de azért egy x360 ps3-nak ha ez megkottyanna nem lenne 60 fps nem?
  • Zóanagyvarázsló
    #179118
    (igen, a DeS nehezebb volt, tény)

    Meddig jutottál vele?
  • Totti5
    #179117
    Sima a lónak a fülét... 3D-s elemekkel van tele, de ettől még nehéz elképzelni mitől lehetne érezhetően szebb még a Legends. Az Originshoz képest a Legednes láthatóan szebb, újabb grafikai megoldásokat használ. Meglátjuk...
  • DarkSector
    #179116
    Arra kíváncsi lennék azért hogy a Rayman Legends hogy lehet még szebb? Még nextgenebb? Mikor szerintem mobiltelón is ugyanígy nézne ki mint konzolon vagy pc-n ha átirnák...sima rajzolt grafika.
  • ratgab
    #179115
    Na csak sikerült.
  • ratgab
    #179114
    Erre nem lehet valós címet regelni?
  • DarkSector
    #179113
    "Battlefield 4 - a Microsoft visszaadja az árát

    Hiába kalapálja gőzerővel a DICE a lövölde legújabb részét, a játékosok még mindig elégedetlenek. A Microsoft meg is kezdte a tűzoltást, a Premium-ot megvásárlók visszakapják a pénzüket.

    "Carmack szerint maradt még erő az előző generációban

    Az id Software korábbi főnöke, az éppen az Oculus Riften dolgozó John Carmack szerint még lenne mit kihozni az Xbox 360-ból és a PS3-ból."


    - mondja az aki olyan játékot adott ki, pc-re ami nem volt képes utána tölteni a textúrákat.


    "Rayman Legends - készül a next-gen változat

    Felturbózott grafikával, alacsonyabb töltési idővel és exkluzív tartalmakkal jön napjaink egyik legjobb platformerének next-gen kiadása."
  • ratgab
    #179112
    ok
  • otisz111
    #179111
    Nem szóltam, megvan!
  • otisz111
    #179110
    Steamen, hogy/hol küldted el?
  • Rapid81
    #179109
    Csinálj acc-ot, mert felhasználónként csak egyet lehet venni. :(

    Ez meg a kupon kód:
  • ratgab
    #179108
    Gamefly-os accountom úgysincs.
  • Shep
    #179107
    Nem, mindenkinek van, főoldalon ki van írva.
  • ratgab
    #179106
    Vagy tudsz nekem venni belőle egy példányt? Anyagiakat meg rendezzük akkor.
  • ratgab
    #179105
    De azt te felhasználod nem?
  • DarkSector
    #179104
    :D
  • Rapid81
    #179103
    Van 20%-os kupon, szóval 6 font.
  • Rapid81
    #179102
    Na, őt hiányolnám, ha leszednék a YT-ról. Baszott jó ez a kiscsaj!

  • ratgab
    #179101
    Hoppá és ha jól tudom csak 7 font, ami azt jelenti, hogy azonnal vevős.
  • Shep
    #179100
    The Secret World-el játszókat kérdezném ,hogy nem lehet ebben normális irányítást beállítani? Ez a billentyűzettel megyek és alul kapirgálok a lövéshez egérrel nem igazán nyerő számomra.
  • Shep
    #179099
    Egyik sem de ha már választani kellene akkor inkább az utóbbit
  • arty
    #179098
    köszi, akkor Outland is kihuzva a listámról

    Amugy tényleg tanulságos. Elsősorban nekem most az, hogy Te milyen higgadtan vetted a dolgot és semmi dühös kifakadás, h "szar szar szar szar szar" :)) Respekt. (a szarszagozás az max finom utalás, pl az én ragequitem után)

    DE. Te valamilyen szinten kihívás-függő-"beteg" vagy és brutális kielégülést okoz, ha sikerült végül legyőzni. (kivéve Giana, az má' belőled is kviáltotta a "negativat" :D ) Nah, belőlem ez hamarabb kiváltódik és hiába van meg valami, ha elcseszett nehéz volt (a szinthez, az addigiakhoz képest indokolatlanul), akkor vége, semmi öröm a végén. Törlöm, anyázok egy forumon róla és elfelejtem - de nem platinázom ki héccer, az fix :DDD

  • Rapid81
    #179097
    De ott és nem:

    "This title is available for purchase in Austria, Belgium, Bulgaria, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden and United Kingdom. "

  • ratgab
    #179096
    Gólem még viccebb, annak több gyengéje is van nem csak az, hogy nagy.
  • ratgab
    #179095
    Tán nem Gamefly-on vennéd?

    Bureau nem régiós?
  • arty
    #179094


    (gifsten majd plz igazold vissza, ha sikerült beaktiválni! thx!)
  • Rapid81
    #179093
    Véleményeket kérnék.

    Deadpool vagy The Bureau?
  • Tinman #179092
    Tanulságos! ---->

    DeS!

    Tinman - 2011(!) nov. 16. 11:12 (~1 évvel később kiplatinázza, miután kb. 7x letolta, minden létező kiadást kórósan bevásárol belőle.)

    "Kissé ledöglöttem így volt időm DS-ben tovább haladni... már 6 órám van benne, de még mindig sehol se tartok. Magyarul meghalok a várban valahol, lehet szépen előröl kezdeni az egészet. Ráadásul, ha véletlenül újra meghalnék útban a vérfoltom felé, akkor természetesen a sok ezer lélek, amit addig gyűjtöttem örökre elveszett.

    Tök jó! (not!)

    Aztán csak elverekedtem magam -úgy gondoltam én marha-, egy checkpoint-ig, amiről persze kiderült, hogy nem az, csak egy "fog", egy jelképes pályaelválasztó elem, szart se ért... meghaltam, megint lehetett előröl kezdeni.

    A grafika maximálisan nem méltó a nextgen szóra, az animációk közepesek, a halottaknál jóféle ragdoll van, így amikor átgyalogolok rajtuk beleakadnak a csizmaszárba és húzom őket métereken keresztül. A lépéseknek miért nincs hangja?

    Miért kell 862x újra és újra u.a. az ellenfeleket leölni? Értem, hogy ha én újrakezdhetem, akkor ők is, de könyörgöm ez egy játék nem felszopóverseny!

    Ez a játék akkor lenne realisztikus és ÉRTELMES, ha -egye fene- maradnának ezek a feltételek, de legalább az íjászoknál ne lenne VÉGTELEN lőszer, a katonáknál VÉGTELEN firebomb... mert ez így finom szar szagot áraszt magából.

    Tulajdonképpen mi ennek az értelme?

    Conan hardon, Bayonetta normalon, Outland normalon... ezekben, mind láttam értelmét a kissé emeltebb nehézségnek, de itt ez vegytiszta szopatás, értelem nélkül.

    Megkapom, hogy pussy vagyok... vállalom, de ez a grindfeszt netovábbja.

    És ráadásul itt nem azért öldökölsz újra és újra, mert vágysz a több goldra, potionre, akármire, hanem mert NINCS más választásod.

    És ha jól kigrindelted magad, összeszedtél több ezer lelket, ne aggódj... úgyis elveszted, mert hibázni k. könnyű. Szép körforgás... játszol és nem mész szinte semmire, csak újra és újra elverekeded magad xy ellenfélig, amelynél próbálkozni sincs sok esélyed, mert 2 mp alatt ledarál.

    Ja még annyit, hogy ez a játék NEM RPG. Ez egy fantasy hack 'n slash, hardra állítva.

    Bizonyára háppi leszek, ha nagyjából 2050-re végigjátszom, csak kérdés, hogy ér-e annyit az elmém, amúgy is megkérdőjelezhető épsége.

    Maximálisan nem gamer friendly a cucc."
  • otisz111
    #179091
    De olvasok itt. Már vártam is az e-mailt, visszaigazolást vagy pm-et vagy valamit.
    Köszönöm szépen! :)
  • Rapid81
    #179090
    Ilyen lesz az új Lara Croft modell az új részekben.

  • arty
    #179089
    Két nap mulva a lánc a nyakam körül lenne és a plafonról lógnék rajta :DD
  • arty
    #179088
    Te még a tagadás állapotában vagy, így nem tudunk szót váltani :D Igen, ott vannak azok a nagy, kör alaku termek. Ott tudtam volna körbegurulgatni... :P

    Úgyértem, h lehetett volna még nehezíteni a leeséssel. De ahogy írták mások, ezt meg is teszik későbbi bossok ellen! Hát mégis van learning curve!

    Játék számomra a szórakozást jelenti, ebbe nem fér bele egyik DS játék se. Akinek a Hugyozz. Vért. Újra. szórakoztató, annak persze bejöhet.
    Én is sokkot kaptam, csak mivel nem korlátol semmiféle végigjátszási mánia, elskippeltem. Így tettem/teszek a folytatással is. Nagy kár érte, mert tényleg nem kellett volna sok, hogy egy kurvajó játékként vonuljon az emlékeim közé (értsd: normál és easy mód).

    C64en nem sírtam, mert ezer primkó játék közt váltogathattam, ingyen volt, időm mint a tenger... amit meg végig akartam tolni, az 'Unlimited lives? (Y/N)' kérdésre Y-t nyomtam.

    GnG-ben kb semeddig nem jutottam. Jól néznénk ki, ha a ma "tízezerért" megvett játékban nem jutnék semeddig se.... 457685x nagyobb élmény ma letolni egy Uncharted2-t (érted: le / VÉGIG! megismerni a játék minden pályáját!), mint volt a goblins első pályájának 54346645x-i ujrajátszása.

    Te hárdkórnak nevezed a DS c64es szintü játékmenetét, én meg elbaszottnak, idejétmultnak. Maradunk ennyiben ;)
  • jarlaxxe
    #179087
    Ezt nem nagyon hihetö a szarba senki se öl bele 68 órát...
  • Fabio Capello
    #179086
    Hiába volt sejthető, ebben inkább az a gáz, hogy jól bekajáltatták a világ többi részét a tesztre jelentkezéses feladatokkal, meg ilyesmikkel.
  • Shep
    #179085
    Ne hallgass senkire, az a játék egy szar, csak elvesz az életedből sok órát de nem tesz hozzá semmit, hiába is akarja bárki megmagyarázni, hogy mennyire jó, meg HC, meg kutyafüle. Egyszerűen nincs semmi abban a játékban, olyan, mint a bagó, csak szívják de nem tudják miért és a gyengék még abba sem tudják hagyni, én is hülye voltam ,hogy beleöltem 68 órát a semmibe de legalább ki tudtam szállni. Gabi is jól tette, hogy feladta.
  • Tinman #179084
    Gólem? Goblin? Ti melyik játékkal toljátok? Baldur's Gate? :-D
  • Tinman #179083
    Apám tavaly, papám idén törte el a lábát. Utóbbi bele is halt. Nem vicc.

    Apám erős fizikummal bíró, fizikai melós, kemény legény, de fél évig egy nyomorult volt. Úgy leépült, mint az ország. Simán +3/4 év kellett neki mire újra visszanyerte a régi kondiját, meg egyáltalán újra megtanult járni sántítás nélkül.