311802
  • Sir Quno Jedi
    #179162
    Ugye, a jogos bosszú melegséggel tölt el.

    Hacsak odatolnak egy tucat ratatatatatát, hogy nesze butaszoldzsa, őjjé meg 20000k névtelen katonát és örűjjé, akkor bealszok elején.

    ÁMDE ha előkészítik egy fasza sztorival és jó "színészek"-kel a terepet, akkor személyes ügynek fogom érezni és őrjöngve írtom ki még az írmagjukat is, de még napokig arról álmodok. Csakis úgy elégít(het)i ki az embert az erőszak, ha jogosnak érzed. Már ha épeszű vagy.

    Az ellenfél legyen SZEMÉLYES, az egész legyen SZEMÉLYES. Érezned kell a bosszú fémes ízét. Úgy van értelme, különben meg csak lusta óvódás lötyögés fragcityben...

    Na ezt nem értik általában az amcsik.
  • Sir Quno Jedi
    #179161
    Mivel nem túl sok ilyen van, így ez elég nehéz lenne. :D

    Kedvenceim egyike pl. a The Brave One Jodie Fostertől, ami egy óriási tisztelgés az eredeti Bronson féle Death Wish felé (csak ezúttal női főszereplővel). Jodienak elhiszed ami történik, ő van az a szintű színész. Persze itt még nemi erőszak sincs, semmi ilyesmi, ennél egyszerűbben megoldják. Szépen, lassan, kidolgozottan megmutatják az emberi lélek mélységeit. Borzongató.

    Másik amit rég meg akarok nézni az I Saw the Devil, de azt még raktározom jobb időkre.
  • ratgab
    #179160
    Kill Bill film például pont ilyen. Nem sajnálod a csaj ellenfeleit, amikor gyakorlatilag feldarabolja őket, vagy mikor kitolja a másik szőke szemét.
  • ratgab
    #179159
    Mondjuk PES kapcsán tuti, de Wolf-ot venni fogom az megint ziher.
  • arty
    #179158
    ha túl sok ilyet látsz/nézel, annyi történik, h lassan közömbössé válsz iránta :)
  • Tinman #179157
    Pont tegnap volt róla szó:

    Morrowind GOTY Steam 4.99 dollár

    Oblivion GOTY Steam 4.99 dollár

    Doom 3 BFG 4.99 Steam dollár

    Ez utóbbit meg is veszem, mert az előbbi kettő már megvan.
  • arty
    #179156
    a kiadó szemszögéből a bevételkiesés már megtörtént, ugyhogy DE! :D
  • Sir Quno Jedi
    #179155
    Istenem, látom ma kötekedős hangulatban keltél. Nyilván nem komolyan írtam, de ha komolyan vesszük, akkor is a drámai részhez nem árt érezni, hogy komoly a dolog (ez bármire igaz). Ahogy írtad, pont hogy nincs benne szegszuál kontent, mert inkább elrettent/elborzaszt. Namost ha a karakter a tiéd és a szívedhez nőtt, ezek meg jól megalázzák stb., akkor utána magad is bosszúvágyat érzel, hogy szenvedést okoztak a kedvencednek és örömmel gyilkolod agyon őket a legbrutálisabb módokon, igazolva saját magad és Larát, hogy ezt teszi sztoriban (gondolom láttál mezei rape&revenge ill. vengeance moviekat, mint a I Spit on Your Grave, a The Last House on the Left, vagy Shakespeare-től a Titus). Merthogy ezt teszi. Legyilkol mindenkit, hidegvérrel, mint egy profi bér(tömeg)gyilkos, egy "ártatlan" fiatal lány. Nem számoltam, de vagy 100 embert végeztem ki átlagban Larával. Fontos ehhez az önigazolás, nemde?! Csak úgy reális, úgy esik jól. :D

    Ezért jók a japó filmek. Ott bármilyen szörnyűségeket is követ el a "főhős", elérik a ferdeszeműek, hogy 1000x-ese is igazolva legyen az ember számára és jogosnak érezd mindazt, ami történik. Van súlya.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Rape_and_revenge_film
  • ratgab
    #179154
    Akkor volt idén egy Wolf Among Us-om is, amit nem is telepítettem azóta sem... A számlát kérném....XD

    Ennyi volt az idei warezom. Tessék szépen megdícsérni... :-)
  • genndy
    #179153
    Ha szigorúan vesszük, de.
  • ratgab
    #179152
    Tényleg ismersz....XD Szar játékok császára vagyok...
  • Shep
    #179151
    Ahogy téged ismerlek neked még tetszeni is fog, sőt 9 pontra fogod értékelni :D
  • ratgab
    #179150
    Függőknől ez úgy van, hogy néha azért még elhajol. Mint említettem kurva PES. De előtte egy évig nem éltem a szerrel... A letölt majd soha nem telepít az nem számít warezolásnak ugye?
  • ratgab
    #179149
    És most szándékos polgárpukkasztás következik: LP3-at is venni fogom egy bizonyos árnál (2k körül már elgondolkodom).
  • Tinman #179148
    "3 hónapja nem warezolok"



    Azt hittem évek óta tiszta vagy...
  • ratgab
    #179147
    Érdekel, warezolni meg képtelen vagyok már egy ideje.

    Ratgab vagyok, játékvásárlás függő, 3 hónapja nem warezolok (kurva PES 2014...XD).
  • Tinman #179146
    "nem csak próbálkoznak, hanem pl. meg is erőszakolják Larát"

    Megértettem.

    Nekem fel sem állna, ha meg kéne valakit erőszakolnom. Az olyan poreszek is horror filmként hatnak rám, ahol már kb. sír a csaj. Nyilván jó része ezeknek színészkedés, de a pont, hogy lankadást idéznek elő nálam.
  • Sir Quno Jedi
    #179145
    Látom sikerült megragadnod a lényeget... (not)
  • Tinman #179144
    200 Ft difi! Pokolragyutccc! :-D

    Amúgy amazonon lesz ez olcsóbb, 1-2 héten belül. Persze, ha most tolod, akkor tuti vétel volt.
  • Shep
    #179143
    Elszálltál, Bureau nem ér annyit :d
  • ratgab
    #179142
    Mielőtt megjegyeznéd Tinman: Lélektani határ közelében maradtam, mivel 2200 -at vontak le, úgyhogy szerintem nem szálltam el.
  • Shep
    #179141
    Hát ok de ha WASD-vel megyek akkor közben nem tudok lőni és vissza, mert ugye nincsen polip kezem, nem lehet legalább a 2 alap tüzelést az egérre átrakni, mert arra rájöttem ,hogy jobb egérgomb lenyomva és akkor tudok egérrel forogni?
  • ratgab
    #179140
    Update: 23:30-kor levonták az árat, ma már kaptam a kódot és sikeresen aktiváltam is.
  • wesker24
    #179139
    Mindenképpen DeadPool ha akarsz egy jót szórakozni ! :D
  • arty
    #179138
    (tlouban is néha már visszatetsző, ahogy módszeresen és több másodpercig - borzalom hangok közepette - megfojtjuk áldozatainkat s ők kiszenvednek ... :/ )
  • Tinman #179137
    Talán mert nincs igény a nemi erőszakra?
  • Tinman #179136
    Igen... Outland-et is kerüld :-)

    A kiplatinázás csak 1x volt, a letolása volt cirka 6-7x, már magam sem tudom annyi volt. :-D
  • Tinman #179135
    Kezdőtől nem is rossz!
  • arty
    #179134
    a lovagig, ill a másik irányban még kb egy 10-15 percet tudtam haladni, de előbb utóbb egy mezei katonát elnéztem és halál - tehát semmi főboss vagy ilyesmi

    itt a mezei seregen ugy haladtam, mint kés a vajban - ezért mondom, h az ott nehezebb volt, mivel az alap ellenfelek is meg-megizzasztottak
  • arty
    #179133
    "- mondja az aki olyan játékot adott ki, pc-re ami nem volt képes utána tölteni a textúrákat."

    Mondja az, aki a legszebb 60fps/720p játékot hozta ki a gépre, amiről beszél. (tény, h volt bőven kompromisszum, de akkoris)
  • Maak
    #179132
    Nekem is ez a bajom vele...tudom mashol is igy van de akkor is fura...alig vartam, hogy feltelepedjen, es emiatt jegelem...
  • Fpocok
    #179131
    Most azonnal hozzád dobnék fél millát, de nem teszem, mert tudom, hogy megalázóan kevésnek tartanád :D
  • MerlinW
    #179130
    Hoppá, átlépte a Steam fiókom az 1 millió forintos értéket:)
  • MerlinW
    #179129
    Minden MMO-ban ez az alapértelmezett irányítás. WoW, SWToR, Guild Wars, mindegyikben pontosan ugyanilyen.

    Lehet kattingtatni is, de sokkal gyorsabb és praktikusabb, ha gyorsgombokra állítod a támadásokat. WASD mellett eléred az 1-2-3 billentyűket, Q,E,R,F-re pedig beállítod a 5-6-7-8 képességeket. A builder képességedet akár egérgombra is állíthatod, ha 4+ gombos egered van. Továbbá, ha a jobb és bal egérgombot nyomva tartod mozog előre a karakter és kényelmesen tudod nyomkodni a támadásgombokat. Millió variáció van, a billentyűket bindelheted, állítsd be ahogy neked kényelmes:)

    Egyébként ha kell segítség a játékban szólj, én már mindent elértem benne, amit lehetett:) Általában szerdán és szombaton játszom du 6 órától.
  • Sir Quno Jedi
    #179128
    És ha a pussy telimegy sárral a sok kúszásmászásfetrengésben, akkor lesznek intimzuhanyállomások, ott lehet menteni a progresst... :D

    Én mondjuk sosenem értettem, miért nincsen adult verzió ezekből a gammákból, ahol pl. nem csak próbálkoznak, hanem pl. meg is erőszakolják Larát stb. Rengeteg 18+ játékos van, azok vennék, mint a cukrot. Saints Row-kban is menő a szegszuál kontent.

    Lehetne külön DLC árat kérni a poreszverzióért. Kár, hogy a putaamcsik álprűdek. Vér folyhat, de genitália nem...
  • DarkSector
    #179127
    Pro 4-en megy a Mániákus zsaru -> kötelező olvasmány!
  • Rapid81
    #179126
    Igen, de nem fognak. Majd egyszer csak jön egy email, hogy a játékod elérhető.
  • ratgab
    #179125
    Jah és a pénzt se voonták le.
  • ratgab
    #179124
    De neked is írtak hogy hívnak majd?
  • Rapid81
    #179123
    Igen, én is jártam már így. Legutóbb kb 1 óra volt, mire megjött a kód, de mondjuk azt nem este 10-kor vettem. :) Holnap meglesz. ;)