311802
  • genndy
    #179322
    Én is próbálkozok a GOG-os Falloutokkal, nekem is csak pörög... mindegy, 48 órás az akció.

    Jó lett a téli banner!
  • IMYke2.0.0.0
    #179321
    A megvásárláskor simán vehető ajándékba, igen.
  • shaddam
    #179320
    Giftelhetőek ezek? Ha kidobna valakinek egy cézár 3-at, vagy citizen kabutot azt átvenném
  • IMYke2.0.0.0
    #179319
    Csak az Omikront adja - már 2. alkalommal:
  • IMYke2.0.0.0
    #179318
    "OUR GIFT TO YOU: PICK ONE SPECIAL OFFER FROM THESE 3 BOXES EACH DAY" alatt meg leárazott játékok lapulnak.
    A Random alatt kaptam egy 75%-os leárazott Omicront. Azt hittem, tényleg ajándék lesz, és nem fizetős :)
  • TBTPumpa
    #179317
    Fallout 1, 2, Tactis free 1 napig.
    Persze az oldal leterheltsége miatt nem egyszerű beszerezni őket.
    Meg kell dolgozni értük!
  • IMYke2.0.0.0
    #179316
    Idegőrlő akciózás végén GOG-ra is meglett a klasszikus Fallout-trilógia.
  • Fabio Capello
    #179315
    Fallout 1-2
  • DarkSector
    #179314
    Ezekből Jericho ami jó.
  • Shep
    #179313
    Gog-on ingyen Singularity van, vagy mi történt?
  • otisz111
    #179312
    Lóf*sz rizzsel!
  • IMYke2.0.0.0
    #179311
    Humorizálnak is a kis keczik.

    KÉP
  • IMYke2.0.0.0
    #179310
    Vajh' mi lesz az esti Humble Bundle-csomagban?
  • IMYke2.0.0.0
    #179309
    :) Nem rég készültem el vele - és direkt az óramutató járásával ellentétes irányban teszi, 30 fokokat ugorva.
  • grebber
    #179308
    Mad Catz szállítja az androidos konzolját Nagyon drága!
  • Fpocok
    #179307
    Jéé... most nézem, hogy mozog a képed.
  • IMYke2.0.0.0
    #179306
    Nyilván, szokás kérdése, de én a pár kedvenc játékokkal is foglalkozó oldalamon meg belefutok komplett GOG-os csomagokba is.
    Sőt, a tudjuk melyik öböl oldalon fél terabyte-nyi adatként is fenn van [3 csomagra bontva].
  • grebber
    #179305
    Én azon csodálkozom hogy DRM free-t vásárolni összejön annyi ember hogy lehalljon az oldaluk.

    Mondjuk az a Gog mellett szól hogy érdekes mód elég lassan vagy nem is kerülnek ki a cuccok torrentre :(
    De remélem hamarosan jönnek az új cimek majd :D
  • IMYke2.0.0.0
    #179304
    A GOG-osok nem tudom milyen világban élnek... nem tanulnak ezek a digit-disztribútorok EGYMÁS hibáiból?!
  • grebber
    #179303
    Félelmetes na ,hogy nap mint nap olvasni ilyenekről.
    Az ilyen rohadt gyökerek vannak tele állandóan zsetonnal aki csak piál,drogozik stb.


  • IMYke2.0.0.0
    #179302
    Ennyire nem akarok gazdag lenni. Csak annyira, hogy ne kelljen a jövő hétre gondolnom...
  • Fpocok
    #179301
    [off]Azt a kurva
    Fuck yea Merica!
  • grebber
    #179300
    indiegala.com-on te is megnézheted nem titok

    Operation Flashpointok,Fuel, Damnation,Jericho, Overlordok

    350ft-ot bármelyik megér szerintem nem hogy az összes!
  • Shep
    #179299
    Hát egyelőre végjáték meg hasonlók messze vannak. Jelenleg ezt a 3 napos trialt nézem, aztán majd meglátom, hogy belevágok-e, vagy sem.
  • Fabio Capello
    #179298
    nekem elsőre sikerült.
  • DarkSector
    #179297
    Jó játékok vannak benne?
  • darkling
    #179296
    Sokszori frissítésre összejött.

    Most az ajándékot próbálom, de az is csak pörög-pörög............
  • grebber
    #179295
    Okos gyűrű

    LOL. Akkor hamarosan már lesz okos WC ülöke, fülbevaló, piercing,hajpánt stb.Félelmetes...
  • IMYke2.0.0.0
    #179294
    Hát, eléggééééé

  • MerlinW
    #179293
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Henry Hawthorne, Madame Roget és Norma-val kell beszélned, (ezt el is mondja a seriff az irodában). Egyébként igen, a main questeket érdemes csinálni (barna, sárga ikonok), mert egyrészt adnak felszerelést és XP-t adnak, másrészt a többségük nagyon jó.
    A zöld, laptopot ábrázoló ikon-ok komoly puzzle questek, ahol google-zni, kódfejteni, stb kell. Ezekre van leírás az unfair.co oldalon, ha nem megy/nincs türelmed. Megcsinálni érdemes őket mert mocsok sok XP-t adnak. A kis mellékküldetések (sötétzöld ikonok) pedig teljesen opcionálisak, vannak jók és vannak a szokásos ölj meg 10-et, 20-at, grindelős darabok.

    Maga a sztori vonal végigvezet az összes területen, egészen Transylvania-ig, ahol valószínűleg csak társasággal fogod tudni végigverekedni magadat, hacsak nem tartasz egy kis dungeon szünetet és fel nem gear-eled magadat.


    Lényeg, hogy ez egy MMO, szóval kommunikálj az emberekkel, Agartha-ban a general chat-en eléred az endgame játékosokat, az aktuális területeken pedig értelemszerűen az arra járókat. A közösség abszolút segítőkész, barátságos (érdekesség: a legutóbbi Funcom felmérés szerint az átlagéletkor 31év), nyugodtan kérdezhetsz, kérhetsz magad mellé kísérőt, stb.
  • darkling
    #179292
    Gog-on beindult a winter sale, Fallout Collection ingyér, persze túl van terhelődve az oldal.
  • ratgab
    #179291
    Mindenkivel kell beszélni (tuti majd kiderül, de nem azonnal), érdemes mindkettőt, normális.
  • grebber
    #179290
    Nem szórakozok. Lekötöm havonta hozza azt a 4-5 ezret ami fedezi a költségeket nekem bőven elég.Ez lehetne több is de mivel elbuktam tőzsdén kibaszott sok pénzt így csak ennyi van!
    Egy kis öröm az ürömben hogy a bukás miatt 3 évig nem fizettem adót!
  • genndy
    #179289
    Nekem is levélben jön mindig az új kártya (Erste).
  • Shep
    #179288
    Secret World mestere, tegnap ott hagytam abba ,hogy a túlélőket kell kérdezgetni a ködről, mindenkivel kell beszélni vagy van 1 valaki aki megmondja majd a tutit? Érdemes előtte jó sok mellékküldetést megcsinálni, fejlődni? Az normális, hogy a zombik az utcán sec perc alatt szétkaptak?
  • IMYke2.0.0.0
    #179287
    Nekem régebben az Erste küldött levelet, aztán később már az aktuális címemre érkezett a kártya, amit aztán érvényesíteni kellett.
  • MerlinW
    #179286
    Az OTP küldi automatikusan, a többi bank nem tudom, gondolom azok is - max küldenek értesítőt. A dombornyomott kártyának pedig már rég nincs jelentősége, lényeg hogy MasterCard legyen. A dombornyomás a régi kártyaleolvasók miatt kellett, ma már nem nagyon használják azokat. Ha pedig MasterCard-od volt, akkor az új kártyád is az lett.
  • Shep
    #179285
    Há de mé nem állampapírba tetted? Kiemelkedően magas kamatozás, biztos háttér, hogy fogod így az apukádtól örökölt hajót a fiadra hagyni? Ejnye már!
  • grebber
    #179284
    OFF: (Az utolsó banki témában)

    Jók a bankok pedig most kötöttem le elég sok pénzt és adtak rá kemény 1.1% kamatot. Arra jó hogy a havi meg az éves költséget fedezi ez a pénz amit kapok kamatnak.

    Most jár le a mastercardom akkor a bank automatikusan küld újat vagy nekem kell bemenni? (OTP küldte az újad de az sima kártya volt nem dombornyomott master card)
  • Tinman #179283
    Ettől függetlenül megölik a gazdaságot ezek az elszabott intézkedések. Úgyis mindig, minden a dolgozó népre van terhelve, így ezek a kamu kedvezmények nem érnek semmi.

    Egyik kezemmel pofozlak, a másikkal simogatlak. A végeredmény = szar érzés.