311802
  • ratgab
    #179282
    Fizettem én már 600 Ft-ot is. Nem kurvasok, mert azonnal ott van. Magyar bank, ha felfordul se juttatja azonnal a megfelelő helyre a pénzt (4 órán belül, ami minimum 3). Nekem egy ilyen feature simán megér pár 100 Ft-ot.
  • grebber
    #179281
    Ja hogy paypalról paypalra (ha van rajta pénz) úgy nincs fee!
    Ezt is jó tudni,mert nem tudtam!
    Akkor így nem volt fee a srácnak!
    Jó így ez a csomoprtos vásárlás nagyon 500ft alatt van a csomag ami 1300 körül lenne alapesetben!Mindig így fogok venni ezután.
  • Tinman #179280
    Magyar bank? Nekem 100 HUF.

    Amúgy ingyen lenne, ha lenne Paypalomon pénz. Nincs.

    Ezvan.
  • grebber
    #179279
    102ft ,de kurjál fel az kurvasok nem is értem miért paypallal küldi mindenki.Utalás nem ilyen költséges (fogalma sincs magyar bankok mennyit vonnak le ezért)
  • grebber
    #179278
    Van aki nem tudja hogy van ez és nem tudta ugy küldeni (mert tőle annyi vontak mint amennyit kértem) és se tőle se tőlem nem vontak fee-t.
    Ezért kérdeztem,de ha tőled levonták nem értem mi ez.De nem is gond csak fura.
  • Tinman #179277
    Én átvállaltam annyit tudok ;-)

    +102 HUF
  • grebber
    #179276
    Paypalnal most hogy van a fee? Akció van és nem vonnak vagy 500 alatt nincs is vagy mi van most?
  • IMYke2.0.0.0
    #179275
    Megérkezett a Wasteland 2 bétája

    "Mindannyian a szívünk-lelkünk beletettük a Wasteland 2-be, és remélem ez látszik rajta. Sosem fogom elfelejteni a Kickstarteres kampány első két napján tapasztalt felemelő érzést, és hogy milyen boldog voltam, hogy megkaptam ezt a lehetőséget. Most, egy hosszú utazás után telve vagyok izgalommal és idegességgel."

    Ezen nem csodálkozunk, hiszen Fargo már 20 éve próbálja megvalósítani azt az álmot, ami a Wasteland 2 formájában most végre manifesztálódhat.
  • ratgab
    #179274
    Egyrészt a látszat néha csal, másrészt, ha olvasod az írottakat egy ideje, akkor tudod, hogy itt bizony kemény sorsok vannak sok jelenlévő mögött.

    És sok esetben a nem családos, sok szabadidővel rendelkező rész sem mindig igaz. Egy közös van a játékszeretet.
  • IMYke2.0.0.0
    #179273
    És én, mi (topiklakók) még a szerencsésebbek közé tartozunk - bő nyállal.
  • Shep
    #179272
    Korábbi vizes témához kapcsolódóan
    http://youtu.be/4LBjSXWQRV8
  • Was
    #179271
    Nem gondoltam, hogy ilyen sorsok, életek vannak itt az emberek "mögött". Most ezt nem negatív értelemben értettem, hanem általában úgy elképzelek lakótelepeken élő, sok szabadidővel rendelkező, nem családos, játékfüggő embereket. (Amely képnek már rögtön én sem felelek meg :) )
  • grebber
    #179270
    Indiegala Happy Hour!

    Vettem egy 16-os pakkot akinek kell jelezze! 350ft/csomag!
  • Fpocok
    #179269
    Talán a T betű alapból, ami megváltoztatja a rendszert. reticle combat a neve. Persze akkor sincs ilyen fejlövés meg stb, de ha kitargeteled, akkor az lesz kijelölve.
  • Seth
    #179268
    Szegény kutyus :D
  • Shep
    #179267
    Már megint félre érted. Arról beszélek ,hogy nem akartam az életedben vájkálni, csak egy apró részletre kérdeztem rá és nem gondoltam ,hogy ennyire részletekbe menően fogod leírni.


    Na de csak óvatosan a WII-vel :)
  • IMYke2.0.0.0
    #179266
    Neked semmi se jó.
  • Shep
    #179265
    Hát én nem gondoltam ,hogy ennyire részletekbe menően leírod a dolgot. Elég lett volna egy hőfok is. Mindenesetre a lényeg, hogy nem túl rózsás a helyzet.
  • IMYke2.0.0.0
    #179264
    Spoiler-folytatás

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Továbbá: nem a hűvösben alszom, de amikor nem fekszem, akkor ugye a PC-m előtt ülök. Lefekvéskor a középső szobába húzódom be, ahol már langyos meleg vár, hiszen általában hajnali 1-2 óra között kerülök ágyba.
    Apám az első szobában, a fürdőszoba szomszédságában alszik. A nyári konyha használhatatlan lett sajnos, mert apám nem nagyon törődött vele, anyám beteg volt, így egyszer csak a tető és a padlástere elkezdett beázni, és 2008-ban, mikor hazaköltöztem szomorúan tapasztaltam, hogy fél vagyonkámat kellene rákölteni, hogy lakhatóvá tehessem, és különálló életet élhessek ott.
    Így, az most félig-meddig üresen, hidegen áll.
  • IMYke2.0.0.0
    #179263
    Spoilerben:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A lakás egy régi szoba-konyha vályogház volt, ami az 1910-es években épült még, mikor a települést 90%-ban németek (később svábok) és jugoszlávok (később horvátok) lakták, majd amikor apám apja megvette a 40-es évek végén, akkor saját kezűleg kipofozta, hozzáépített plusz egy szobát [az lett a később mamám által csak "hűvös" szobának hívott vendég szoba], kitisztította a fúrt kutat, normális kerítést húzott a teljes telek köré stb.
    Aztán apám 9 éves korában meghalt a nagypapám, és pár évvel később az özveggyé vált nagymamámnak elkezdett udvarolni egy igazi ezermester emberke, a később mostoha-nagypapám, akit - anyámon felül - minden rokonomnál jobban szerettem.
    Ő aztán szó szerint újjá varázsolta a teljes házat, kibővítette, tornácot húzott, padlásteret lebetonozta, igazi tetőt húzott a nádtető helyére, lebetonozta az udvart, különálló nyári konyhát épített, csodálatos kovácsoltvas kútfőt készíttetett, kiszolgáló épületek, vasbeton alapon kovácsolt kerítést stb. stb.

    2000-ben meghalt. 2002-ben a mamám is. Megörököltük, és a család oda is költözött. Húgom Szigetszentmiklóson, anyám-apám a házban. Én pécsi voltam, és úgy tűnt, örökre az is maradok. Beütött a sorstalanság. Anyám meghalt 2006-ban. Haza kellett költözzek apámhoz, akinek a szemében én mindig is fekete bárány voltam [sosem lehettem elég jó a számára, mert nem az ő nyomdokaiba léptem, nem igazi parasztosan élő ember, ráadásul nem is vagyok egészséges - donga lábbal születtem, 3 lábműtét, gyenge állóképesség stb., és hiába edzettem sokat később, az csak arra elég, hogy ne essek össze 10 percnyi állás után -, egyszóval, mintha idegen lennék] és sosem jöttünk ki igazán jól, s nem - nem az én lázadó jellemem miatt, de ez most tényleg hosszú lenne.
    A lényeg, hogy most "itthon" én nem vagyok otthon - a PC-m a hideg szobában van, a fűtése nem megoldható és bár a köztes ajtó kinyitásával akár elfogadható [tehát 0-2 foknál melegebbé] környezetű lehetne, az öreg kijelentette már 2008-ban, hogy ő nem fogja az "utcát fűteni". Egy szóval, a szoba ajtaja tabu, ha fűtés van.
    Mivel dolgozik, és nagyrészt este 8 körül érkezik, én idén már azt teszem, hogy 5 óra magasságában begyújtok, valamelyest átfűtöm a szobát [a középső szobában van egy <ILYEN KÁLYHA>, és amikor este 7 után hazamegyek, akkor becsukom az ajtót, hogy ne legyen gond.
    S miért mindez? Egy szó: kiszolgáltatottság.

    Nem véletlen, hogy nagyobb sorscsapásnak tartom a hazaköltözést, mint a betegségeimet, és a munkanélküliséget.

    A könyvtárban meg a 2009-ben megválasztott új polgármester asszony rendelete szerint - akivel ugye már meg-megakasztottuk a bajszunkat - csakis nyitvatartások napján, akkor is a 16-19 órás intervallum alatt fűthetek a gáz konvektorral, maximum 4-es fokozaton. Függetlenül attól, hogy odakinn milyen mínuszok ugrálnak.
    A helyiség szigetelése nem a legjobb, ráadásul a szomszédos nagyteremre nyíló szárnyas ajtó miatt [ami elé most a könyvespolcok vannak húzva, de semmit sem segítenek], valamint a bejárati ajtó alatt besüvítő légáramlatok miatt rendesen kereszthuzat is van.
  • Shep
    #179262
    Esetleg áramingadozás :)
  • Shep
    #179261
    Azt tudom ,hogy úgy lehet fordulni de az elég fárasztó egy idő után. Másikat megnézem, kösz.
  • arty
    #179260
    vagy a ram szar, esetleg az alaplapon pusztult el valami.... :D
  • Hangman576
    #179259
    Gamepedia is giving 10.000 Steam keys for the preview of the game called Windborne.

    1. Go HERE
    2. Login
    3. Click "get key"
    4. Activate it on Steam.

    Enjoy!
  • Fpocok
    #179258
    "Billel kell fordulni"
    WAT? Én mindig egérrel fordultam, csak le kell nyomni a bal vagy jobb egérgombot közben.

    "nincs normális célzás, lényegében az egér csak dísznek van"
    Be lehet állítani a reticle harcrendszert és akkor a monitor közepén lévő célkereszttel tudsz célozni és nem kell tab-bal mindig kijelölni az előtted állót.
  • Myselor
    #179257
    Értem.de mondjuk ez full random jött.szerencsére most jó bár féleg elindítani videót xd
  • Dzsini
    #179256
    ha a Win még ki tudja írni, hogy zűr van, akkor lehet memóriahiba is - van a hardver főtémában egy kiemelt "Segítség!" topic, ott lenne érdemes megkérdezni, valószínűleg tudnak segíteni a baj behatárolásában

    (elsőre meg kellene nézni, hogy nincs-e tele kosszal az összes hűtőfelület)
  • Shep
    #179255
    Hány fokban vagy te otthon?
  • genndy
    #179254
    Döglődik a tápod vagy túlmelegszik a proci.
  • Shep
    #179253
    Billel kell fordulni, mint 20 éve a Doom-ban, nincs normális célzás, lényegében az egér csak dísznek van. Amúgy a játék nem rossz eddig, igaz tegnap este csak a zombikkal körülvett rendőrőrsig jutottam.
  • Fpocok
    #179252
    waat? Mi a baj az irányítással? Szerintem nagyon jó! 7 skill van, azt bőven be lehet bindelni kényelmesen.
  • Myselor
    #179251
    Srácok bocsi hogy ide írom de fogalmam sincs mi lehet,hátha valaki találkozott ilyennel.Szóval gépezek és mondjuk nézek egy videót neten és befagy a gép kiírja a windows hogy leált az a szar és kész,meghal a gép.egész eddig semmi baj nem volt és semmit nem csináltam vele youtube volt nyitva sg és facebook.valami ötlet?már 2x lefagyott az előbb
  • IMYke2.0.0.0
    #179250
    Sok oka vanik - fordítás, animék, filmek, játék, magán életi tornádok, kedv stb.
  • Sir Quno Jedi
    #179249
    Saztán akkor mér nincsen végigtolva?!
  • IMYke2.0.0.0
    #179248
    Neeem. Nem vagyok WRZ Matyi. Az Ultimate még UK dobozos is, aztán akciósan meg lett megvéve STEAM-en is az első rész, és a Dragon Age 2 is dobozos (magyar földről). Mindkettő beregisztrálva - az 1. rész ugye STEAM-es, a 2. Originre van applikálva:

    A két kliens egy képen:
  • Sir Quno Jedi
    #179247
    háde warez?! ez meg legál ultimate
  • IMYke2.0.0.0
    #179246
    Az is fel van ide téve, a 2. résszel együtt. 1. rész: Ultimate, 2. sima. Plusz az ingyenes DLC-k a Bioware-től.
    Nem jutottam el odáig, hogy végigjátsszam.
  • IMYke2.0.0.0
    #179245
    Minden Saints Row fel van téve erre a gépre:

    KÉP


    Csak itt, a hidegben [és otthon is], nem túl jó érzés billentyűzetet matatni ilyenkor :( Többnyire fordítok, vékony Elcoteq-es kesztyűben, és nagyon ritkán játszom - tavaszig.
    A Most Wanted 2012-őt azért jó, mert a kontroller ebből a szempontból is játékos barátabb.
  • Sir Quno Jedi
    #179244
    Megvegyem neked a DAO-t, most akciós steam-en?
  • IMYke2.0.0.0
    #179243
    Minden DLC megvan - épp ebbe a topikba linkeltem a dinót - , de ahogy írtam, nem fosztom meg magam a későbbi élvezettől.