311802
  • wantonly
    #179362
    Nem került volna olyan helyre, az alaposan megfizetett zsebek elintézték volna, hogy wellness szálló közeli börtönbe kerüljön.

    De legalább lett volna ideje gondolkodni azon amit tett.

    Aki csóró és nincs pénze ügyvédre se, azt teszik be a kemény legények közé.
  • Rapid81
    #179361
    Nesze nektek a képmutató amerikánusok. Hogy a francban lehetnek ezek ennyire hülyék.

    Szexuális zaklatással vádolnak egy 6 éves kisfiút, mert megpuszilta a mellette ülő kislányt és megfogta a kezét.

  • arty
    #179360
    jogos, az 5k (1.1% kamattal) sokkal jobb, mint ha 10-15k-t kapnál - így ugyanis "nem kell szórakoznod" :D
  • arty
    #179359
    akkor maradj szépen, csendesen a broki rossz oldalán :D

    ( k&h biztos takarék számla, premium kamat, ha 35k-nál többet teszel rá az adott hónapban: 10m alatt 3% feletti kamattal és persze ebankon keresztül intézel mindent )
  • arty
    #179358
    a mastercard féreg, aki teheti visa-t igényeljen (ha van még egyáltalán a bankjában...) - háttér. én most váltok visára, mivel az eurót EUR2HUF váltja, a dollárt USD2HUF - míg ugyanez masternél: EUR2HUF és USD2EUR2HUF - bármit is mondjanak a promólapok és az ostoba ügyintéző (lásd még apróbetű)
  • Rapid81
    #179357
    Létezik fiatalkorúak börtöne usákiában is. Amúgy meg kőfejtőbe vele.
  • jarlaxxe
    #179356
    Szerintem itt senki se gyülöli de négy embert megölt ez tény, és jelen pillanatban ezért semmit nem kapott egy ejnye-bejnyén kivül ez pedig nem igazságos.
    Ha a te családtagod halt volna meg nem fognád fel ilyen flegmán én valszeg karóba húzást javasolnék a bírónak.
  • wantonly
    #179355
    "Az áldozatok életben maradt családtagjai összeomlottak a döntés után."

    Én is lesitteltem volna. Ez a hülyegyerek megint el fog követni valamit, főleg miután látja még következménye sincs a tetteinek. De az ilyenek amúgy is luxus börtönbe kerülnek, úgyhogy annyira nem kellett volna sajnálni szegénykét, hogy lecsukják. Pénz beszél, kutya ugat. Plazmatévén nézte volna a rögbimeccseket, de legalább kivették volna a társadalomból, most megint ájultan ébredhet majd a 14 éves lánykák mellett.
  • IMYke2.0.0.0
    #179354
    Sajnos, nem tudok most veled egyet érteni - nem erkölcsileg, mert abban igazat is adnék (nem kell egy fiatalembert erőnek erejével tönkre tenni a börtönnel), de: amit tett az BŰN. [Ne ölj! - emlékszel?]
  • grebber
    #179353
    Neten keresztül történő lekötés 1 hónapra. Benyalok neked ha találsz olyan bankok ami erre így 3%-ot ad.
    De ha van is ilyen nem nagyon mozgat mert nem csinálok egy 3. bankszámlát.
  • jetblack
    #179352
    Itt angliaban is ma volt hogy be akarjak vezetni a zero toleranciat es ez a helyes.
  • Tinman #179351
    Rezesova más kérdés.

    - Már nem gyerek.
    - Vitathatatlan, hogy gyorshajtott.
    - Nő. A női börtön sem leányálom, de sokkal jobb, mint gyenge kisfiúként bekerülni a kemény legények közé. Mennyi idő múlva akasztotta volna fel magát? 1 hét? 2?

    Tehát ítéljük kvázi halálra, mert a hülye szülei nem nevelték meg? Nem ez a megoldás.
  • ZsZso
    #179350
    Lófaszt véletlen tette. Ha durrdefektje lesz, akkor igen. Az, hogy beül vatta részegen az autóba és kiírt egy családot az nálam nem a véletlen kategória, hanem gyilkosság.
  • jetblack
    #179349
    A kolyoknek dutyuban a helye akarki akarmit mond mert jol irtad "hogy nem tudtam hogy ez tilos, akkor azt mondta, hogy a törvény nem ismerete nem mentesít a betartása alól."
  • Rapid81
    #179348
    A mattrészegen gázolás aligha sorolható a véletlen kategóriába...

    14 éve van jogsim. Egy korty sör után sem ültem soha autóba, nemhogy részegen.
  • w77d
    #179347
    de nem VÉLETLENÜL ölt, hanem bebaszva részegen, annak a tudatában hogy ez könnyen ide vezethet... vagy nem tudta hogy részeg? haggyál már a hülyeséggel...
  • Tinman #179346
    Nagyon igaz.

    És még csak karácsony sincs :-D
  • Tinman #179345
    Meg kell változnunk... különben tényleg legyaluljuk egymást a fene nagy gyűlölködésbe.

    Mindegy mit gondolok. Vélemény volt, ne értsetek vele egyet. Megértem.
  • arty
    #179344
    "értelmes" bankban 3% felett kapnál :P
  • Tinman #179343
    16 évesen én még annyira, de annyira gyerek voltam, hogy az leírhatatlan.

    Gyorshajtottam anno? Igen.
    Megölhettem volna valakit? Igen.
    Tönkretettek volna egy életre, ha börtönbe megyek emiatt? 100%.

    16 éves az még gyerek. (Aki pl. 25+ évesen 16 éves lánnyal kezd, az is iszonyat gáz.)

    "ha én atom mód bebaszva kiirtom a fél családod "

    Nem csak a technológia terén, de gondolkodás terén is illene fejlődnünk. A bosszú és az erőszak nem lehet megoldás semmire.

    Ha direkt ütöd el őket, Brüsszelig megyek, hogy büntessenek meg keményen, ha véletlenül/részegen el fogom fogadni, még akkor is ha belerokkanok.

    Azért mert te tönkreteszed az életem VÉLETLENÜL, attól én még nem vagyok jogosult arra, hogy DIREKT tönkretegyem a tiéd.

    Az emberiség még mindig nem elég érett... félek soha nem is lesz komolyabb változás a fejekbe.
  • w77d
    #179342
    ez sem kifogás.. Amúgy ennyi idősen már nevelés nélkül is levágja az ember józan ésszel, hogy mi a határ. Nehogy már arra lehessen hivatkozni, hogy sajnálom, de nem tudtam hogy rossz amit teszek. Engem amikor egy parkolóban szopatásért feljelentett a rendőr és én ártatlan kéjesen boci szemekkel mondtam neki, hogy nem tudtam hogy ez tilos, akkor azt mondta, hogy a törvény nem ismerete nem mentesít a betartása alól. És ez így van rendjén. A srác beült matt részegen a kocsiba, megölt pár embert, ott rohadjon meg a börtön legsötétebb bugyrában...
  • arty
    #179341
    paypalon levő pénz 0ft-ért utazik, de paypal mögötti kártyáról bizony fizetős az utalás (összegfüggő)

    jó fizetés mellett a banki csomagok közt még mindig akar nullás, ott nulla az utalás
  • ZsZso
    #179340
    OFF: Pontosan. Kukába vele, nem esélyeket adni neki. Annak a négy embernek senki nem ad jófejségből plussz egy életet.

    ON: Pecsa, lemaradtam grebber ajánlatáról. 350 -ért még én is berántottam volna. Na majd legközelebb. :(
  • jarlaxxe
    #179339
    Mond ezt a családtagoknak...én simán elmeszeltem volna 20 évre a hülyeség nem mentö érv, szvsz.
  • Shep
    #179338
    Van rajta néger? :D
  • Shep
    #179337
    Neked már a random totó miatt járna legalább 2 év :D
  • Tinman #179336
    Rasszista gif!

    A néger leghátul van, alig látni!
  • Shep
    #179335
    De mitől lenne felnőtt gondolkodása, ha egyszer nem volt aki megtanítsa rá? Akiket a disznók nevelnek fel az maga is disznó lesz.
  • Micsu
    #179334
    ezt is összehasonlítják majd rezesova ítéletével mert az internet teli volt vele hogy hasonló bűnért amcsiban majdnem életfogytiglan járt
  • mester1987
    #179333
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=3ZaojBFWjQ4]Grand Theft Auto V "Fan Made videó"[/URL]

    *Ajánlom a rangóknak a megnézését ;)
  • w77d
    #179332
    A mai világban a 16 éves legyen már közel felnőtt gondolkodású. Na meg ez mindenkinek jár? Tehát ha én atom mód bebaszva kiirtom a fél családod és utána kisétálok a bíróságról egyenesen az otthon kényelmébe hogy még aznap este jól leszopassam a barátnőm és megigyak egy pezsgőt akkor is jár a riszpekt?
  • Shep
    #179331
    Tuti lopják az accod, mert teljesen egyet értek veled, csak én nem akartam ide ezt leírni ,hogy ne legyen belőle flame. Na de most már indulhat a PARTY!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Tinman #179330
    Iszonyú bölcs volt a bíró!

    Ehhez a pénznek semmi köze.

    16 éves suttyó NEM= felnőtt. Ezt a bíró is jól tudta.

    Benyomja 20 évre egy fegyházba = köcsög lesz, meghal, agyonverik, vagy elfajzik. Rendes ember abból már soha nem lesz sehogysem.

    ELLENBEN!

    1x az életben mindenki bakot lőhet. Szó sincs szándékos gyilkosságról. Igen, 4-en meghaltak egy diák felelőtlensége miatt, de ettől ő még NEM gyilkos!

    Végül a lényeg: TÍZ év próbaidő!

    Gyerekek ezt odakint még szigorúbban veszik ám, mint itt! A gyerek kapott egy FINAL-FINAL-FINAL lehetőséget! Egy cérnaszálon függ most az élete.
    Egy spangli, egy komolyabb gyorshajtás, egy kisebb balhé (amit amúgy pénzbírsággal úszna meg normál esetben) és vége az életének ---> Irány a sittre.

    Le a kalappal a bíró előtt, nem ismerem, de rendkívül nagy riszpekt neki!
  • Scooter
    #179329
    Kitartóan frissítgesd. Nekem a Fallout 2 rögtön összejött, a Fallout: Tactics-al meg egy órát szenvedtem mire összejött.
  • Shep
    #179328
    Nekem is ezt csinálja de nem is érdekel szerencsére a Fallout téma, még ha a 3 lenne, vagy legalább egy Witcher 2 :D
  • Shep
    #179327
    Hát az 1-et 2x végigjátszottam aztán elcseréltem már nem tudom mire, a 2. nem tetszett asszem azt is odaadtam valakinek a Tacticost meg nem is próbáltam, milyen az egyáltalán, mire hasonlít?
  • bon
    #179326
    Nekem kb 10 perc alatt összejött a hiányzó két fallout.
  • IMYke2.0.0.0
    #179325
    Dettó - de ezzel kellett játszanom délután, míg végül összejött a 3 Fallout.
  • Rapid81
    #179324
    Ez a Gog-os cucc nekem mocskosul nem megy. Rányomnék az egyik dobozra és mindig be akar jelentkeztetni, attól függetlenül, hogy már be vagyok. Aztán amikor rányomok a login-ra, akkor meg error 404...
  • IMYke2.0.0.0
    #179323
    Köszönöm szépen :)

    //Tényleg, nem tudja valaki, hogy a feltelepített Photoshop CS4 alól hogy tudom meghívni a Photoshop CC-vel az összes extra Filtert? A gyáriak eléggé semmitmondóak a CC-ben, a CS4-et meg már eléggé felturbóztam a pluginekkel, és nem szívesen telepítgetném újra őket.