311802
  • Shep
    #179522
    Persze ez is igaz de szerintem biztonsági okok miatt döntöttek úgy ,hogy csak amcsik tesztelhetnek végül, vagy csak EU-ban rossz puszedlit kapott Gabi és most bosszút áll :D
  • ratgab
    #179521
    HA még filléresnek nevezhető is, de szarnak meg indinenk semmiképp sem.
  • Shep
    #179520
    Ne személyeskedjél ha megkérhetlek! :) Bármi lehetséges, de inkább csak túlságosan szigorú akart itt lenni pár ember és én voltam a közelben :)
  • Shep
    #179519
    Hát pedig lassan filléres az :) Na de ha megnézzük a listát nagy része az a kategória szóval ...
  • IMYke2.0.0.0
    #179518
    Jogos - épp tegnap mondtam ezt egy a könyvtárba benéző 20 évesnek, amikor komoly témáról beszélgettünk.
    Bízom benne, hogy kerülhetek még olyan helyzetbe, amikor egy Macintosh gép vásárlásán kezdek el morfondírozni... :)
  • ZsZso
    #179517
    Nem lehet, hogy Neked romlik a humorérzéked és szépen lassan konvergál Imyé felé? (két embert egyszerre így megsérteni művészet :D)

    Csak vicceltem, ne vegyétek komolyan!
  • ratgab
    #179516
    Globalizáció, meg mindenhol ugyanolyan feltételek a fenéket...

    Először nem volt korlátozva, aztán bejelentik, hogy bocs, de csak amcsiknak. Elég undorító húzás. Ha bevállalták, csinálják végig nem?
  • Shep
    #179515
    Soha ne mond ,hogy soha, bármi megeshet még.
  • IMYke2.0.0.0
    #179514
    Én nem vagyok Linuxos, így a dolog nem érint - és terveim szerint, sosem fogok átállni Linus oprendszerére, ahogy az Almáéra sem.
  • Shep
    #179513
    Ez a fajta megmagyarázás viszont az :P
  • Shep
    #179512
    Hát lássuk be azért ők lesznek a fő felvevőpiac. Meg minek küldenének fél világon keresztül egy tesztgépet ha nem muszáj?
  • IMYke2.0.0.0
    #179511
  • Dzsini
    #179510
    Szerintem az ismeret hiánya / konkrét tárgyi tévedés nem tréfa, de valóban ízlés kérdése.
  • IMYke2.0.0.0
    #179509
    Hát igen, ahogy az esetek 98,999%-ában mindig.
  • Dzsini
    #179508
    itt lehet követni hogy mikor mi kerül be a Linuxos kínálatba.
    Azért van benne már annyi minden, amiből el lehet lenni egy ideig, és egy tesztidőszakot végig lehet szórakozni.
  • Shep
    #179507
    Ezt is megértük ,hogy Imy volt az egyetlen aki értette a tréfát. Fejlődőképes vagy, a többiek meg visszafelé :D
  • ratgab
    #179506
    Tegyük hozzá, hogy csak a szerencsés amcsiknak.
  • IMYke2.0.0.0
    #179505
    Vagy 9-10 éves Valve-termékekkel :)

    //Amúgy kétlem, hogy csak ilyen régi játékok lennének rajta - meglóduló fantáziám szerint lesz rajta Metro Lat Light is, meg Crysis 3 stb.
  • Fpocok
    #179504
    Metro:LL-t nem nevezném filléres indie szarnak. Például.
  • Dzsini
    #179503
    Metro Last Light van steam-linuxra, az bármit megizzaszt, ha elég nagy a tévéd hozzá :)
  • Shep
    #179502
    Filléres indie szarokkal fogják ízzasztani a Titánt? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #179501
    1500 dollár lesz a Digital Storm brutális Steam Machine-ja

    "A szerencsés kiválasztottak részére a Valve a jövő héten postázza is a Steam Machinet és a Steam Controllert és mindössze egy feladatuk lesz: játszani a géppel és megírni a véleményüket róla. A konzolokon lesz rengeteg játék is, így a SteamOS rendszert is ki tudja próbálni mindenki."
  • Dzsini
    #179500
    Nézz körül az EU-ban (svájci betéteknél az egy hetes betét éves kamata 0,25%, az overnight (egy napos) pedig -0,25%), vagy távolkeleten (Japán) - van már pár helyen negatív vagy nulla kamat - és hozzá defláció.

    Tulajdonképpen azért fizetsz, hogy a pénzed biztonságban legyen, mert máshol annyira bizonytalan lehet a helyzet, hogy többségében rosszabbul járhatsz. Itt kis kockázattal keveset vesztesz, máshol nagy kockázattal esetleg nyerhetsz, de ez a te döntésed. Egy kis befektetési alapismeret és kockázatvállalási készség kell hozzá, aki nem mer kockáztatni, annak marad a kicsi (esetleg nulla vagy negatív) kamat.
  • ZsZso
    #179499
    A linken épp azon pörögnek, hogy milyen jó, hogy visszahozták (1,5 hetes a sztori). Persze vannak feltételek, de tényleg annyira profik és rugalmasok az Amazonosok, hogy lehet speciális esetben is jól jöhetsz ki.
  • grebber
    #179498
    Banki off:

    Most lekötöttem egy még nagyobb összeget erre már csak 0.8%-ot adnak :D
    Jövőre már én fizetek nekik
  • Dzsini
    #179497
    Én egy ilyet találtam máshol:

    "Only orders placed before September 1, 2008 are eligible for a price difference refund under the Post-Order Price Guarantee policy. As of September 1, 2008 we are no longer offering discounts if prices change on our website after you make a purchase."

    és már nincs is Post-Order Price Guarantee a listán. Persze egy próbát mindig megér, a customer service náluk legendás (Kindle garanciáztatás terén olyan sztorik vannak... elromlottnak tűnt készülék helyére küldték a cserepéldányt, mire befutott megjavult a másik is, a "mi legyen vele" kérdésre közölték, hogy használják egészséggel)
  • IMYke2.0.0.0
    #179496
    A GOG-on bármelyik gombra kattintasz az Omikront dobja
  • ZsZso
    #179495
    Semmi igazán 'offisöl', de itt egy link pl. amit most találtam. A keresőszó 'Amazon Price Match'.
    Nem alapoznék erre sose, de ha már úgysincs mit veszteni, akkor érdemes vele megpróbákozni.
  • Rapid81
    #179494
    Annyit tudok, hogy most a Swype megvásárlása miatt kaptam kemény 1$ kupont vagy mit MP3 vásárlására.
  • Rapid81
    #179493
    Ezt nem tudtam. Erről valami linket tudsz adni?
    Mondjuk olyan borzasztó sokszor nem vásárolok Amazonon, de még megeshet, hogy beesik egy ilyen.
  • ZsZso
    #179492
    Aprópopó! Azt tudtátok, hogy ha megvesztek valamit az Amazonról és 7 naptári napon belül lejjebb tolják az árát, akkor valamilyen formában megkapod tőlük a különbözetet, ha szólsz? Befosás. Múltkor olvastam, alig akartam hinni a szememnek.
    Saját bőrőn még nem tapasztaltam, de ha valakinek eszébe jut egy 'rossz' vásárlás után, akkor azért még okozhat kellemes perceket ez a módszer.
  • grebber
    #179491
    Remélem a magyar változat is lesz hamarosan 1500ft körül!
  • Rapid81
    #179490
    Linkek lemaradtak.

    Dishonored
    Dishonored GOTY
  • Rapid81
    #179489
    Holnap és holnap után Amazonon akcijós (akcijósabb, mint most) lesz a Dishonored és a GOTY.

    12/14 - 12/15
    $7.49 Dishonored
    $13.59 Dishonored GOTY

    Ugyan magyar nyelv nincs benne, de akit ez nem zavar, annak jó vétel lesz. Nekem tökéletesen megy és imádom. :)
  • Dzsini
    #179488
    Mert a lakhelyed gondolom nem magyarnak van beállítva - nekem a Kindle vásárlás miatt azt kellett megadni (ide szállítanak), így másik régóban vagyok, mint te, más dolgokhoz férhetek hozzá (pl. ha szeretném se fizethetnék elő Amazon Prime-ra).
  • ratgab
    #179487
    Ezek szerint nálad előfordul, hogy ősz után tavasz jön....:-)
  • Shep
    #179486
    Akkor neked pár év múlva már csak 3 évszak lesz a naptáradban.
  • Rapid81
    #179485
    Tél (számomra) akkortól van, amikor kilépek a házból és ropog a hó a lábam alatt. Addig ősz. :)
  • grebber
    #179484
    Netlassú helyre nem költözök.

    Ha költözök csakis olyan helyre ahol 50+ mbit-es net van.
  • Rapid81
    #179483
    Nekem is amerikánus acc-om van, de én már vettem jópár kódos játékot róla. Sosem volt gond.