311802
  • IMYke2.0.0.0
    #179562
    Killing Floor - már végeztem a Patriarchával, erre a zöld trutyi, amit távolról rám lőnek [Objective Mode-ban] végez velem...
    Szerencsére, az achit megadta azért érte.
  • kill3r21
    #179561
    Olyat egyszer én is akarok :)
    Ha sikerül eladni a boxom lehet beszerzek egyet én is :)
  • Rapid81
    #179560
    Na, basszus, lesz mivel leadnom a pocakomat. Mondjuk a kölök kapja, de úgyis együtt fogjuk tolni. 3 eredeti játékkal, 2 kormánnyal, 2 kontroller + nuncsukkal, meg balance paddal és egy külső vinyóval, amin 230 játék van. Jó indok a kölöknek beszerezni, mert én is régóta akarok egy ilyet.
  • ratgab
    #179559
    Valami megkülönbözteti! Az, hogy nem elloptad, hanem fizettél érte. Hogy tisztességes voltál és nem miattad rúgják ki szegény fejlesztőket. A saját érdeked az, ha jó játék jön ki azt pénzzel támogasd, hogy az a szegény szerencsétlen, aki több órányi szórakozást hozott neked ne halljon éhen, ne rúgják ki és legközelebb is szórakoztathasson a minőségi játékával!

    Ennél több megkülönböztetés alap esetben nem is kell innentől.
  • ratgab
    #179558
    Hátra van még a projekt 1/5-e.... Akkor az már idén nem lesz meg gondolom. 2-3 hónap kell még durván?
  • grebber
    #179557
    Valami különböztesse már meg a wareztól!
    Már többször mondtam én nem a fejlesztőknek/kiadóknak akarok jót ezzel,hogy veszem a játékokat. Csakis a saját érdekeimet nézem senki másét!
  • IMYke2.0.0.0
    #179556
    Tudom, mindenki eredeti nyelven, meg felső fokú C, meg brit vér, de hátha érdekel valakit:

  • ratgab
    #179555
    Te ha nincs achi warezolsz? Ha nincs DRM warezolsz? Grebber te mindig meg tudsz lepni...
  • grebber
    #179554
    Nem mert kb ennyi ami megkülönbözteti a wareztól!
    Azt hittem hogy csak a steam ilyen ótvar hogy nem adja őket. Itt meg örültem ez legalább adja de elvette És akkor csodálkoznak a warezon!
  • IMYke2.0.0.0
    #179553
    Az a durva, hogy én még emlékszem ilyen képekre magyar olvasatban is...
    S a legszebb: ez az oldal még akár tetszhet is az "uralkodónak".
  • kill3r21
    #179552
    Nah akkor akár majd egyszer tolhatunk is egyet multiban :) Jobb valamelyest ismerősőkkel :)
  • Fabio Capello
    #179551
    Egyetértek, bár én mostanában a Master of Orion 2-re vagyok rákattanva teljesen, ismét. Nincs is jobb mint egy kis telepatikus zúzás :D
  • ZsZso
    #179550
    NANÁÁÁÁ! Szingölben, multiban, ahogy csak lehetett. Az OpenTTD azon kevés "remake -ek" vagy "peccsek" egyike, amik végtelen nagy tiszteletben tartották az eredeti programot, de emellett gyönyörű szépen egészítették ki azt, vagy varázsolták up-to-date -é. Imádom a mai napig!
  • kill3r21
    #179549
    Engem is mindig elkap, csak azt bánom hogy nincs annyi időm mint amennyit bele tudnék ölni :)
  • Dzsini
    #179548
    Régen? Rengeteget, mostanában is. Egyike a legjobban sikerült kereskedelmi-közlekedési stratégiáknak, ami máig nem kopott túlságosan meg.
  • kill3r21
    #179547
    Srácok tolta ezt valaki régen?
  • Maak
    #179546
    looking at this
  • Rapid81
    #179545
    Valamelyikőtöknek nincs véletlenül egy eladó WII-je? Karácsonyi ajándék lenne, szóval egészen sürgős. :)
  • BigBlue
    #179544
    Nincs Véletlen erre fele egy drága ember, akinek van family sharingje és DMC-ből a legujabb?? Cserélhetnénk Sharinget. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #179543
    Nálam semmi gond - megvan minden:

  • IMYke2.0.0.0
    #179542
    Hoppá! Meg is nézem, hogy az egyetlen regisztrált Ubisoft játékomnál [Blood Dragon] megvan-e még az a pár...
  • ratgab
    #179541
    Nem tök mindegy? Mire használtad az achi-kat?
  • grebber
    #179540
    Már 4.2-s az Uplay!

    Annyi változást hozott hogy az eddigi elért összes acsit törölte ,remek mondhatni fantasztikus. Jöhet a 4.3 ahol vissza adják őket!
  • Dzsini
    #179539
    Speciális karaktereket rosszul jelenít meg jó ideje a fórum - készült hozzá egy külső, scriptes javítgatás, de a többségnek az eurojelektől kezdve a különleges idézőjeleken át mindenféle karakter hibásan jelenik meg.
  • IMYke2.0.0.0
    #179538
    Call of Duty: Ghosts - The Wolf: Guard Dog Killstreak Skin Trailer

    "Valószínűleg az Infinity Ward megunta a játékkal kapcsolatban elhangzó kutyás poénokat." (ipon.hu)
  • IMYke2.0.0.0
    #179537
    Csak linkben: "Fixing Forza 5: How Turn 10 wants to win fans back"

    Mert hosszabb lélegzetű cikk, és képek is vannak. arty-nak kötelező.
  • Seth
    #179536
    Nálam is ilyen már jó ideje az egész fórum
  • IMYke2.0.0.0
    #179535
    "Elege van a port-könyörgésből a Bayonetta 2 fejlesztőinek

    Az eredeti Bayonetta megjelent PS3-ra és Xbox 360-ra, és mi ugyan láttuk, hogy a játék jó, sajnos rajtunk kívül nem látták elegen, a játék ugyanis nem lett sikeres. A folytatás csak úgy valósulhatott meg, hogy a Nintendo finanszírozza a fejlesztést, és vállalja a kockázatot, így a Platinum Games kizárólag Wii U-ra készítheti el. Habár mindezt számos alkalommal közölte már a cég, a rajongók sosem hagyják abba a könyörgést a PS3-as és Xbox 360-as portokért.

    "Lassan már utálok bármit is posztolni a Bayonetta 2-ről a Facebook oldalunkon. Nem azért, mert utálom a Bayonetta 2-t, hanem azért, mert folyton szánalmas könyörgések hada érkezik a portért. Eltelt egy év, mióta mindezt bejelentettük. Halljuk a rajongókat. Értjük a problémát. Viszont örülünk, hogy elkészíthetjük a játékot a türelmes rajongóknak."

    (ipon.hu)


    Az eredeti:

    "I hate posting anything Bayonetta 2 on our Facebook," he wrote (thanks, Nintendo Life). "Not because I hate Bayonetta 2, but because I hate the pedantic port-begging.

    "It's been over a year since we announced. We heard you. We get it. We are just happy that we get to make Bayonetta 2 for the patient fans."

    (angolul)

    Tehát, bizony ott van az a jelző.
  • Fpocok
    #179534
    Igen. Nálam rendesen mutatja a kommentjét. Valami vírus lehet vagy malware, nem?
  • Maak
    #179533
    Ez csak nalam latszik igy?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tales of Zestiria Announced: “2015″ “PS3″

    The latest Tales “mothership” title has been unveiled in the form of Tales of Zestiria, apparently due in 2015 as the 20th anniversary “Tales” title – and for the PS3 of course…
    Whether the “20th anniversary” title can manage a release before 2015 (the series originator Tales of Fantasia was released in 1995) is not yet clear, but enthusiasm for the announcement seems already to have been tempered by disappointment at having to wait for a presumed “complete edition” for the PS4 in order to get graphics which are any better than those available by its 10th anniversary.

    At the current rate of one mothership title every 2-3 years, this may well mean the first PS4 Tales title will be ready by 2018 – in time for the franchise’s 25th anniversary at least, and still better going than certain other popular RPG franchises of late.
  • IMYke2.0.0.0
    #179532
    Tales of Zestiria Announced: “2015″ “PS3″

    The latest Tales “mothership” title has been unveiled in the form of Tales of Zestiria, apparently due in 2015 as the 20th anniversary “Tales” title – and for the PS3 of course…
    Whether the “20th anniversary” title can manage a release before 2015 (the series originator Tales of Fantasia was released in 1995) is not yet clear, but enthusiasm for the announcement seems already to have been tempered by disappointment at having to wait for a presumed “complete edition” for the PS4 in order to get graphics which are any better than those available by its 10th anniversary.

    At the current rate of one mothership title every 2-3 years, this may well mean the first PS4 Tales title will be ready by 2018 – in time for the franchise’s 25th anniversary at least, and still better going than certain other popular RPG franchises of late.
  • Maak
    #179531
    Sztem igen, van ott valami szamlalo is, 3 ora mulva valt. Bar azt nem tudom miota tart a sale.
  • Shep
    #179530
    Szerintem igen, nekem valami Shuggy-t ad be mindig.
  • IMYke2.0.0.0
    #179529
    Korr.jav.szerk:

    24 órásaknak tűnnek mégis.

    kép:

  • IMYke2.0.0.0
    #179528
    Tehát, mindaddig, míg le nem jár az az ajánlat, mindegy melyikre klikkelek, akkor is azt kapom?
    Akkor mi a csöcsnek írja felette, hogy mindennap más, miközben ezek az ajánlatok 48 órásak...? :(
  • ratgab
    #179527
    Tudsz te ennél jobbat is shepi....
  • Shep
    #179526
    Az nem jelző, az már szállóige. Nem vagytok képben, ez látszik. Gyenge de legalább poén :)
  • Maak
    #179525
    A dobozokat mondod? Nalam Nox van, valamiert ismeros ez a nev...amugy sztem ha egyikre klikkoltal akkor eszinemeszi nem kap mast.
  • ratgab
    #179524
    Egy rossz jelzőn (nem volt elmés, csak egy random bedobott flamere irányuló jelző, se nem volt irónikus, se nem szarkasztikus...)nem tudsz mit magyarázni. Amúgy is gyenge poén volt...:-)
  • Shep
    #179523
    Most magyarázzam el nektek a kifejezés mibenlétét? Na mindegy, nem érdekes, Imy értette ez nekem elég mára :D