311802
  • IMYke2.0.0.0
    #179482
    Csillagászatilag: nincs - minden más szempontból bizony már tél van. Például, fűteni kell, kimész a szabadba, és keményen látszik a leheleted és fázik a kezed stb.
    A tél nem csak a hólapátolást jelentheti.
  • Dzsini
    #179481
    Nekem az amerikai, mert a Kindle miatt ottani (magyar lakhelyes) accountom van amúgy is, és így szépen egy helyen van mindenem.

    (és így nem tudok vásárolni az Amazonon letöltőkódos szoftvereket, mert nem az a régió vagyok)
  • IMYke2.0.0.0
    #179480
    Cseréljünk lakhelyet: máris könnyebben hobby-fordítanék.
  • ZsZso
    #179479
    Hát meg nem mondom, hogy nálam melyik van fenn, nagy jelentőssége szerintem nincs.
  • IMYke2.0.0.0
    #179478
    Egyetértek.
  • Dzsini
    #179477
    A Swype amúgy sem hatalmas kiadás, de valóban nagyon hasznos az Amazon free app of the day, nekem is van róla egy vödör ez-az. Egyetlen apró kényelmetlenség vele, hogy az automatikus frissítésből az ottani appok kimaradnak, külön kell velük futni egy kört az ő boltjukban.
  • Rapid81
    #179476
    co.uk? Én a .com-ról vásárolok.
  • Rapid81
    #179475
    Csak azon tudok vásárolni, mert a Gugli Wallet nem fogadja el ugyanazt a mastercard kártyát, amit az Amazon meg igen. Szóval a Gugli bekaphatja...

    A Swype meg gondolom egy életben maximum 1x volt ingyen. :) Ez volt az egyetlen app, amit már ezer +1 éve szerettem volna beszerezni, de a Gugli mindig keresztbe tett, pedig már volt leárazva is.
  • ZsZso
    #179474
    Egész pöttyösen Amazon AppStore. Direkt link.
  • ZsZso
    #179473
    Visszatérve az előző postomra: Amazont telepíts! Nekem úgy lett meg ingyen (Free App of the Day volt). Kegyetlen jó dolgok vannak néha ingyen.
  • Dzsini
    #179472
    Nekem is az volt az első :)
  • Rapid81
    #179471
    Basszus. A bűn útjára léptem...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megvettem az első eredeti telefonos szoftveremet, a Swype-ot.
  • Rapid81
    #179470
    Gunslinger 4 font? hamar leadták. :D
  • Shep
    #179469
    Akkor nálatok még nyár van :D
  • ratgab
    #179468
    Itt vót, de el is olvadt azonnal.
  • Dzsini
    #179467
    Hó' vót, hó' nem vót. Itt például nem vót :)
  • grebber
    #179466
    Game.co.uk Ubisoft leárazás

  • Shep
    #179465
    Na de hó már volt :)
  • Rapid81
    #179464
    Imy, miért van tél a bannerban?! Még nincs tél. Még csak ősz van.
  • Rapid81
    #179463
    ModDB Mod of the Year szavazás
  • ratgab
    #179462
    Steamre fölmész ott is 10 euró a season pass.SR4 season pass
  • Shep
    #179461
    Ez igaz, csak mászkálhatsz vissza, ami azért elég sok idő ha összeadogatjuk.
  • grebber
    #179460
    Hol kerül ennyibe ?Mindenhol 20 dollár/20 eurot látok!
  • Rapid81
    #179459
    Jesszusom...

    "Over the last 2 years, you've spent 2258.9 hours playing this selection, which includes 394 items, is valued at $4628.99, and requires 1169.1 GB"
  • ratgab
    #179458
    De itt legalább nem veszlik el az össze tapasztalati pontot, ha kétszer megpusztulsz. Nincs egyszerűen hátrányod belőle ha fűbe harapsz.
  • Shep
    #179457
    Na igen de DS-ban legalább el tudtam szaladni előlük, itt meg az utolsó zombi is gyorsabb, mint én :)
  • grebber
    #179456
    Gamersgate:

    Dungeon Siege 3 2.99 dollár
    FAILens Fosomle Marines 4 dollár
  • ZsZso
    #179455
    Amazonon a Game Dev Story ingyé van ma (Androidra). Szedjétek, hatalmas játék! (Amazonos androidos alkalmazás kell hozzá + egy regisztráció az Amazonon)
  • darkling
    #179454
    "Please note that all three classic Fallout titles are pending right holder change. Sadly, to the best of our knowledge, we'll be forced to remove Fallout, Fallout 2, and Fallout Tactics from our offer. That doesn't mean, however, that you won't be able to download them if they are already a part of collection by then. Secure your copies today (or anytime before Saturday, December 14, at 1:59PM GMT)!"
  • MerlinW
    #179453
    10 dolcsi a season pass.
  • MerlinW
    #179452
    Na igen, TSW nem casual MMO, tele van kihívásokkal, kísérletezgetésekkel. Én ezért szeretem. Ha nem figyelsz, rossz képességeket használsz kimaxolt karakterként is szétcincálnak a mob-ok. Ez benne a jó, ettől nem lesz unalmas. Bizonyos szinten grindelni is élvezet benne.

    Sokan ott buknak el, hogy tojnak "kiolvasni" az abilty bar-t és össze vissza használják a képességeket, ami semmi jót nem szül. Valamint, DaS effekt, sok helyen vannak olyan mob-ok amikhez még kicsik vagyunk, így figyelni kell rájuk. Ez egy összetett, komoly RPG, nem hack&slash.
  • Shep
    #179451
    Hát nem az én játékom ez a Secret World. Maga a játék tetszik, meg jópofa a történet is, meg a küldetések is de ez az állandó elhalálozás kikészít.
  • grebber
    #179450
    Majd 1000ft-ért a fullos pak vagy majd bundle-ba!
    Addigra talán csak elkészül a SR2 magyarítsa!
  • MerlinW
    #179449
    Ehh srácok, az SR4-es két DLC (Dominatrix és az új karácsonyi) nagyon elmebeteg, ajánlom:)
  • kill3r21
    #179448
    Jaja meg is van , köszi :)
  • grebber
    #179447
    Attól még végig kell csinálni a "vásárlási" prucedurát!
  • kill3r21
    #179446
    Nem ingyen van? :D
  • grebber
    #179445
    Rámész a buyra?
  • kill3r21
    #179444
    ÜDv, srácok hogy lehetne gogról beszerezni a Falloutokat?
  • Zóanagyvarázsló
    #179443
    Nekem ebből csak a DX van meg, de abból se a DC. Tulajdonképpen a Square Enixtől szinte csak GOG-on és polcon vannak játékaim, Steamen alig.