311802
  • grebber
    #179682
    Aki szereti a stilust annak szerintem elég best buy:Arma X: Anniversary Edition 8 EURO (steam-es)

    Arma X: Anniversary Edition :Cold War Assault, Armed Assault, Queen's Gambit, Arma 2, Operation Arrowhead, British Armed Forces and Private Military Company.
    To integrate Arma 2 and Arma 2: Operation Arrowhead into Arma 2: Combined Operations, please install Arma 2 first, and then install Arma 2: Operation Arrowhead into the Arma 2 directory.
  • Shep
    #179681
    Már akinek :)
  • grebber
    #179680
    Mert az a játék képvisel valami értéket nem úgy mint a sok szar amit utánad dobnak csak valaki játsszon már velük!
  • TBTPumpa
    #179679
    Én is. De most itt is akcióban van.
    Bezzeg a Remember Me-t sehol sem akciózzák le.
  • Zóanagyvarázsló
    #179678
    Az imént rányomtam újra, és megjelent a Sim City 2000 SE akciósan, szóval bug volt, nem lehet dupla 1-est dobni, másnak is érdemes lehet újra megnézni. 1,79-ért amúgy nagyon csábító, de régen már játszottam vele (meg is volt dobozosan, de lepasszoltam), azóta meg itt a Sim City 4 vagy a Zeus, így szerintem kihagyom.
  • Rapid81
    #179677
    Szerintem a vinyót egyelőre nem csapjuk rá. Vagy átnézem mi van rajta és ledobálom róla a gyilkolászós, fröcsögős cuccokat és maradnak a tisztán casual játékok. Gördeszka, snowboard, rohangálós, autós, stb. A 2 kormány meg szerintem durván adni fogja ketten egymás ellen. :D

    Remélem a balance padról nem fogok levágódni snowboardozás közben, bele az üvegasztalba.
  • Mardel
    #179676
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azok a karok meg "kormány" még sexshopban is elmenne.
  • Evoluti0N
    #179675
    Gyakrabban kéne megnéznem a GOG profilomat. Nem rég írtam, hogy mennyire szégyenlem, hogy még mindig nincs meg eredetiben a Fahrenheit, erre most jöttem rá, hogy már május óta megvan. :D
  • Tinman #179674
    Szintén Nintendo. Szintén annyi lehettem kb. mint most a te gyermeked.

    1 eredeti kazettával kaptam: Super Mario. Életre szóló emlék és élmény volt. Úgy vigyáztam rá, ahogy csak tőlem telt.

    Biztos jó ötlet 230 enkórizót rázúdítani a gyerkőcre? Lehet 2-3 eredeti, de ütős címet (New Super Mario Bros pl.) sokkal többre értékelne. Lehet már most kezdene kialakulni benne az EREDETI játékok iránti tisztelet...

    Nem tudom. Ne szójjak' bele. Nincs gyerekem. Buta vagyok. Nem tudhatom.

    Ok-ok. Csak megjegyeztem...
  • Rapid81
    #179673
    Van 3 eredeti is mellé. :D A vinyón meg nem látszik, hogy mik vannak.

    10k-val kevesebbért volt olyan, amihez volt 1 játék, de se kormányok, se balance pad, se szilikon tok. Ez érte meg legjobban.
  • Mardel
    #179672
    Nuuvemről vettem majdnem 1 hete 2 442 Ft-ért.
  • Tinman #179671
    "és egy külső vinyóval, amin 230 játék van"

    Én azt hittem emellett szépen csendben elmegyünk... rendben, beszéljünk róla, ha akarod.
  • Rapid81
    #179670
    Akkor már én is berakom, hogy mit fog haverom lehozni Pestről vasárnap este.

  • BigBlue
    #179669
    öö nem.
  • Tinman #179668
    Már rég megvan, de pár napja bontottam ki, asszem' itt még nem szerepelt:

  • TBTPumpa
    #179667
    Borderlands 2 - Game of the Year Edition: 6 990 Ft (CD Galaxis)
  • Rapid81
    #179666
    Annyiért veszek mindannyiótoknak egyet-egyet. :D
  • grebber
    #179665
    PH-n olvastam hogy a cheapass forumán az amazon embere feldobta a kérdést hogy lenne-e igény a 2 dolláros Aliens Coloniel Marines-re!

    Szóval lehet érdemes lesz nézegetni akit érdekel a game!
  • Tinman #179664
    GMG-n 2.900 Ft már a FF VIII.

    GMG25-XI6UI-D5GBQ

    Alakul ez, pedig még csak pár napos.

    Ezzel éppen a 2. legnépszerűbb az eladási listájukon...
  • Shep
    #179663
    Igazából leginkább a BiA Hell's Highway-re hasonlít, csak az fényévekkel jobb játék :D
  • Shep
    #179662
    Igen.
  • Rapid81
    #179661
    Én Gears of War-hoz hasonlítanám, de amúgy olyan. :) Meg van ez a harci képernyő, ahol az utasításokat tudod adni a csapattagoknak és használni tudod a saját és a csapattagok képességeit.
  • Botond #179660
    Lövöldözés ilyen mafia2/mass effect szerű fedezékből lövölde?
  • Shep
    #179659
    Köszönöm a Bastion-t. Régóta ki akartam már próbálni.
  • Rapid81
    #179658
    Köszönöm a Void-ot! Ezer éve vadásztam már rá, de ami pakkban volt, mindig csak ez érdekelt volna. :)
  • Rapid81
    #179657
    Összes DLC behúzva. Köszi az infót!

    A játékról:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazi XCOM hangulat. A csapatirányítás nem egy Rainbow Six, de a legalapabb dolgokat meg tudod tenni, hogy a magad javára fordítsd a csatát. A csapattagjaid és a saját képességeid is nagyon jók (akna, lerakható lézerágyú/rakétakilövő, ellenfél megemelése, kritikus lövés fejre, pajzs kidobása, ellen hátralökése, láthatatlanság, stb) és 100féle módon használhatóak a harcban. A küldetések és a helyszínek elég változatosak, nem csak a menj ide, öld meg ezt típusúak. A bázison való rohangálás, mindenkivel beszélgetés nekem kifejezetten tetszik. Elég sok háttérinfót kap belőlük az ember. A hidegháborús hangulatot meg mindig is szerettem. Én ajánlom, bár pár napja, amikor ratgab és én is megvettük olcsóbb volt, 6 font.
  • MerlinW
    #179656
    Szövegértelmezést.
  • papi08
    #179655
    A Rig N' Roll régi mániám, mit kérnél cserébe? :D
  • MerlinW
    #179654
    Miért néznénk? Nem vagyunk büntetésben :)
  • DarkSector
    #179653
    nézitek a budapest-et?
    most ment egy zene, mi lehet a cime? tudja valaki? 2 perce.
  • Evoluti0N
    #179652
    Jaj, de utállak most. :D Grat!
  • TBTPumpa
    #179651
    Az mekkora fail, hogy a Battle.net accountomon a Béta szekcióban nincs bepipálva a Heartstone, ennek ellenére a Blizzard mégis (pont most) küldött hozzá bétakulcsot?
    Pedig elméletileg még nincs tényleges public béta.
  • MerlinW
    #179650

    Ők maradtak:


    Enclave (Steam)
    Bastion (Steam)
    Forge Starter Pack (Steam)
    99 Levels to Hell (Desura)
    Rig 'n' Roll (Steam)
    Guardians of Middle-earth Smaug's Treasure (DLC)
  • MerlinW
    #179649
    Ha valaki gyűjtögeti a BitCoin-okat és nincs képben most $860 az értéke, szóval aki december előtt vásárolt, vagy azóta összejött 1-2, az rohanjon rá a coinbase-re:)
  • Tinman #179648
    Hűűű neked tényleg sok hiányzik! Nem gondoltam volna ^^

    Fúúúúúúj te egy gamer vagy, nem gamer-hörcsög!

    Váááá! Meneküljünk, lehet, hogy fertőző!

  • Tinman #179647
    Még szép, hogy nincs hangja X1-nek! Olyan hűtése van, mint egy normálisabb PC-nek :-) Csalódtam is volna...

    Első gent ettől függetlenül rettegnék venni... na jó, talán azért mert még mindig nem nyertem a lottón :-/
  • shaddam
    #179646
    Akiknek eddig beszart azoknak rögtön halott volt. Van még 364 napja megadni magát
  • Zóanagyvarázsló
    #179645
    Nem létezik DRM-free Final Fantasy VII-VIII, Just Cause 1-2, Hitman: Absolution (PS Plusban adták), Deus Ex: HR DC (megvan a nem DC), Mini Ninjas (lemezen van meg), a Kane & Lyncs 1-2 (Steamen van meg), de ez igaz az új Tomb Raiderre is. Szóval nekem elég sok friss és "friss" játékuk esetében lenne értelme, de azért necces.

    GOG-on olyanok vannak meg, amiket szerintem ebbe a csomagba nem tesznek bele (Legacy of Kain széria, Tomb Raider 1-3, Pandemonium!). A GOG-on nem elérhető TR-ek (Crystal Dynamics) jöhetnének.
  • Tinman #179644
    "hibátlanul működik jobban is bírja a hosszú játékot mint én"

    Ezt így 1 nap után, nem túl korai? :-)
  • mester1987
    #179643
    Üdvözöljük az új generációt!