311802
  • grebber
    #179722
    Ez a Chivalry ennyire fos lett? Vagy már nem játssza senki (a régi nem az új) 1.3 euro most.
  • Tinman #179721
    Adom az indokot! ---> Büdös a pénzed.


    Nem k. mindegy nekik, ki mit, mennyit vásárol? Pörögjön a biznisz az a lényeg. Vicc.

    Ez a kb. olyan, mintha kitenném X törzsvásárlónak a táblát az ajtóra, hogy: "Bocs Tomi, nincs számodra több procink, mert az elmúlt évben kb. 40-et elvittél."
  • grebber
    #179720
    Az igen! Gamersgatenek kb most eshetett le hogy sokat vásárlok vagy nem tudom.Ez fogadott amikor be akartam lépni:

    Your account has been temporarily blocked. This block will be removed automatically after 24 hours.

    De semmi indokot nem mondtak :(
  • Botond #179719
    Amíg a játékok 90%-a nem fut Linuxon, addig nem sok értelme van steam osnek szerintem.
  • Fpocok
    #179718
    Ez egy béta. Mondjuk a csak nvidia így is vicces :D
  • Botond #179717
    Tudom, tegnap volt a nagy tévedéseim napja. Először lehazugoztak, mert nincs ami van. Aztán kiderült, hogy van, de tévedek, mert ami ingyen van az nincs is ingyen, aztán kiderült, hogy csak ingyen van, de nem azért, hanem mert hát ez így természetes. Mondjuk én nem látom a későbbi megjelenés és az ingyenesség között az összefüggést, inkább azt gondolom, hogy 1-2 címnél inkább ez volt a csali, hogy uplay pontért van a dlc, hogy az uplay kliens pozitív dologként vonuljon be a köztudatba, hogy aztán az uplay bolt is fusson. De nyilván ismét tévedek, kifogtam egy ilyen szériát.

    Ettől függetlenül csodálom a bénázásaid az uplay klienssel. Nekem kb 3-4 játék plusz dolgai vannak egyszerre megvéve, amikor elkezdtem a játékot, akkor már a következő játékhoz gyűjtők pontot. Annyi a titok, hogy az elején szórtak csomó pontot, hogy regisztrálsz, belépsz, PCn, xboxon, iPaden, belépsz E3 alatt, stb, meg időnként vannak akciók, hogy fél/negyed áron van a reward mert karácsony van, húsvét van, akármi van. Szóval ez a ki be lépkedek kiváltani ez nem tudom mi lehet, de biztos királyság lehet.

    Amúgy ami szerintem negatív, hogy amit megveszek az 30 napig tölthetem le, ezért nem is veszek semmit uplay storeban, de nagy plusz a cloud save. AC2-t is szüleimnél kezdtem el PC-n, itthon fejezem be, és nem kell semmit hozni vinni. Jóság!
  • Rapid81
    #179716
    Nincs is ilyen UEFI xar a gépemben... Ezért csodálkoztam én ezen a telepítési eljáráson... Most varázsolhatok grub-ot.
  • Rapid81
    #179715
    Van külön vinyóm és ezt találtam a Steam fórumon:



    A driver benne van, csak elő kell csalni. A pendrájvra 98%-on jár a kitömörítés, aztán meglássuk...
  • Tinman #179714
    "Ma tuti kipróbálom."

    Nincs dual boot éss AMD support jelenleg.
  • Rapid81
    #179713
    Még most figyelem:
    "NVIDIA graphics card (AMD and Intel graphics support coming soon)"

    Akkor mi a f*sznak adják ki egyáltalán?
  • Rapid81
    #179712
    A telepítési leírás kifejezetten érdekes számomra, mint informatikus számára... Tömörítsem ki, aztán már bootol is. :) Meg minimum 500GB-os vinyó kell, de az egyik telepítési metódusnál ott van, hogy minimum 1TB. Na mind1. Ma tuti kipróbálom.
  • Rapid81
    #179711
    Azt írták, hogy a következő napokban jön több infó. Biztos, hogy ez az, nem valami jóféle kedves vírus?
  • Mardel
    #179710
    Már a FAQ is él.
  • Mardel
    #179709
    Debian wheezy az alapja. link

    És már tölthető: link
  • Fpocok
    #179708
    Hogy csináljunk sikeres játékvideókat :D
  • Fpocok
    #179707
    Várom majd a statisztikákat, hogy mennyire gyorsítja meg a játékokat.
  • jetblack
    #179706
    Ha kijon szerintem felejtos lesz nekem a Win7 netezni meg jatszani meg par film megnezesere boven sok lesz nekem
  • Fpocok
    #179705
    ÉS steamen kívül mi lesz még rajta? Lehet futtatni böngészőt? Privát böngészést is? :D
  • Mardel
    #179704
    Legalábbis ez volt a marketing.
  • Shep
    #179703
    Elvis él és a közelgő karácsony alkalmából énekel is nektek.
    http://youtu.be/2VwWRpIinxs
  • Rapid81
    #179702
    Annyival, hogy a grafikai és hangkezelés rendszerszintű elérését átdolgozták és többet tud kihozni az adott rendszerből, mint eddig bármilyen más oprendszer. Csak ennyivel.
  • DarkSector
    #179701
    Nem tudom, nem használtam még linuxot. :D

    off zene:

  • w77d
    #179700
    semmivel, de cserébe kevesebb lesz...
  • Shep
    #179699
    Na így pár óra Secret World-özés után azt kell ,hogy mondjam jó kis játék de nekem egyrészt talán túl nehéz, másrészt meg biztos nem fogom megvenni, mert nem akarok 100+ órát beleölni, bár lehet, hogy 1-2 hét után meg is unnám, ki tudja. Egyébként egészen a titkos könyvtárig jutottam, de ott már nagyon kemény dögök jönnek.
  • Mardel
    #179698
    Mennyivel lesz több mint egy linux distro + steam kliens? :D
  • DarkSector
    #179697
    Nemsokára ingyen elérhető lesz! Steam OS...ez felettébb jó hír...
  • DarkSector
    #179696
    Kössz mivel van ps3-am kb én eddig is tudtam miről beszélek...
    Most kb ugyanazt beirtad amit mondtam, a PSN-en bérled a jogot hogy tudj vele játszani...

    Igazából akkor a Microsoft a legfaszább cég, meg a Gold-al TONNÁNYI "ingyenes cuccot kaunk mi játékosok....eszméletlen nem?
  • DarkSector
    #179695
    wtf?
  • Mardel
    #179694
    Also known as: játékbérlés:

    "Mennyi ideig tarthatom meg a PlayStation Plus szolgáltatással letöltött játékaimat?

    Az Instant Game Collection (Kezdő játékgyűjtemény) menüpontban található játékok ingyen letölthetőek a Plus tagok számára. Amíg érvényes PlayStation Plus előfizetéssel rendelkezel, bármikor hozzáférhetsz a játékokhoz, még azután is, ha korábban letörölted valamelyiket a merevlemezedről.

    Amikor egy játék kikerül a kínálatból, továbbra is letölthetem ingyen a Plus tagságommal?

    Amennyiben nem töltötted le a játékot akkor, amikor benne volt a kínálatban, már nem férhetsz hozzá ingyen. Azonban ha letöltötted, viszont már nincs fent a program a merevlemezeden, meglátogathatod a PlayStation Store rendszerét, és Plus tagsággal bármikor újra letöltheted az adott játékot költségmentesen.


    Mi történik a játékokkal és egyéb letöltött tartalmakkal, ha nem döntök a PlayStation Plus tagságom megújítása mellett?

    Amennyiben nem újítod meg a tagságodat, nem fogod tudni elindítani a Plus által ingyen letöltött játékokat. Azonban, ha megújítod a tagságodat, a korábban letöltött játékaidhoz ismét hozzáférhetsz bármikor az Instant Game Collection (Kezdő játékgyűjtemény) menüpontban."

    GY.I.K.
  • Zóanagyvarázsló
    #179693
    Hol is az a szkript?
  • DarkSector
    #179692
    Fizetsz azért hogy tudj játszani a játékokkal?
    ige.
    Akkor ingyenes?
    Nem.
  • Zóanagyvarázsló
    #179691
    Akkor nem értem, hogy mi a bajod, fuss neki újra, hogy mi volt kontextus!

    Az OnLive meg egy használhataltan minőségű szolgáltatás, mely mára meg is szűnt, a PSN esetében csak felület az :) Én mindenesetre annyit látok, hogy marha olcsón tudok rengeteg játékkal játszani (és ezt meg is tettem az elmúlt egy évben), és rengeteg extra kedvezmény tis kaptam, na plusz feature-öket, így ez a bérlés vs birtoklás baromság nem érdekel. Ha valamiből az utóbbi (is) kell, azt megveszem, ha olyanom van.
  • grebber
    #179690
    Gamersgate-en a Just Cause 2 és a Hitman Abs. DLC colletion-ok 2 dolcsi alatt!
  • DarkSector
    #179689
    Tudom mit jelent az idézőjel nem basztatni akartalak, de baromság.
    akkor mondom minden ingyen van, csak a PSN-ért fizetsz meg a Live-ért boxon...más minden ingyen van.

    Ne gáz ha 2-3 nagy AAA cimet adnak azért mert fizetsz életed végéig psn-t hogy béreld a játékot, ez pl már megjátszotta az Onlive is, csak stream-ben...ott még olcsóbb.
  • Zóanagyvarázsló
    #179688
    "Arra is használhatóak az idézőjelek, hogy jelezzék: az általuk kiemelt kifejezést nem szó szerint kell érteni. A leggyakoribb ilyen esetek, ha a beszélő ironikusan fogalmaz, és erre fel szeretné hívni a figyelmet; vagy ha az idézőjelben álló kifejezés nem szokványos nyelvi forma, vagy megszokott jelentésétől eltérően értendő."

    Wikipedia

    Egyébként arra reagáltam, hogy még olcsó sem volt, nem dobálják az ember után, ehhez képest a PS Plusban kínált idei játék elég jó ajánlat volt.
  • darkling
    #179687
    Simplycdkeys-en még mindig 5 font + Codebreakers dlc.
  • DarkSector
    #179686
    az még ugy sem ingyenes...
    sehogy sem ingyenes.

    érted xboxon ezekszerint a multi is "ingyenes" sőtt a chat party meg a böngészés is "ingyenes", "minden ingyenes"
  • Fpocok
    #179685
    Azért rakta " " közé.
  • DarkSector
    #179684
    A faszt ingyen...fizeted a PSN+-t.
  • Zóanagyvarázsló
    #179683
    Márpedig engem megdobtak vele (PlayStation Plus). Nem semmi, hogy idei AAA játékot osztottak "ingyen".