311802
  • Zóanagyvarázsló
    #179642
    Tévedsz, nem érted. Nem a Uplay miatt van ingyen, hanem azért, mert a PC-sek csúszással kapták a játékot. (Az AC1-hez pedig nem volt konzolon DLC, de a későbbi PC-s verzió kapott exkluzív extrákat. Pedig akkor még nem volt Uplay, azok járnak a DRM-free verzióhoz is.) A legtöbb hasonló esetben így van. A Uplay a képletben csak aktiválási macerát és DRM-et jelent.

    Az AC2-ben sem tetszett, hogy ki kell lépkedni Uplayből aktiválni a konzolon kényelmesebben elérhető ingyenes fejlesztéseket, extrákat is. Első kézből tapasztalom, hogy a Uplay szívatás. Lehet téged nem zavar, de az ingyenességet ne fogd rá, mert azt nem neki köszönhetjük.
  • shaddam
    #179641
    Gondolom ma linkelték már párszor, de...

    Hibátlanul működik, jobban is bírja a hosszú játékot mint én :D
  • genndy
    #179640
    Természetesen nem.
    Szerintem félreértetted az "örök kenyeret", ez csupán azt jelenti hogy olyan dolog, amivel folyamatosan, bármikor, bármeddig foglalkozhatsz, mert mindig van vele mit csinálni (én se ismertem, főnököm honosította meg a cégnél, de azt mondta ezt jelenti).
  • Zóanagyvarázsló
    #179639
    Der ha avalaha is játszani tervezel vele, akkor ne az ótvar változattal játssz, OK! Egyébként szerintem ezekből is kinyerhető a szükséges fájl a zDoomhoz, sőt mintha plusz epizódot is vinné A Doom II-t is azért vettem meg nemrég Steamen, hogy rendelkezzem vele, és a cenzúrázatlan - de a BFG-hez is járó konzolos bónusz epizód nélküli - Steamesből kimásoltam azt az egyetlen fájlt. Előbb-utóbb bzsákolom majd én is a BFG-t.

    A Doom 3 esetében is eltér a sima és a BFG Edition amúgy, bár a patchek óta már talán nem az utóbbi az inferior a kettő közül.
  • MerlinW
    #179638
    iPad-ről fotózta a képet.
  • IMYke2.0.0.0
    #179637
    Azt hiszed, hogy ezért én pénzt, fizetést kapok?

    //A Headgunter DLC-k lefordítása rossz hangulatomban is egy nap.
  • Botond #179636
    Hát furcsa emberek vannak. Xboxra 2500 Ft a dlc az jó, pcre ingyen van, az nem jó. Értem.
  • MerlinW
    #179635

    Ezekért még lehet jelentkezni:


    Enclave (Steam)
    Bastion (Steam)
    Forge Starter Pack (Steam)
    99 Levels to Hell (Desura)
    Trainz Simulator 12 (Steam)
    Trainz Simulator: Murchison 2 (Steam)
    Air Conflicts: Secret Wars (Steam)
    Rig 'n' Roll (Steam)
    Guardians of Middle-earth Smaug's Treasure (DLC)
  • genndy
    #179634
    Amennyire folyamatosan jönnek hozzá a DLC-k, ez neked örök kenyér lesz, úgy érzem...
  • Zóanagyvarázsló
    #179633
    Azért, mert PC-re később jelent meg a játék, nem sokkal a DLC után, ezért már ingyenes volt rá a DLC. Ez egy régi szokás, nem a jó magyar forintokat váltottad ki a Uplay pontokkal, hanem a Uplay menüjében kellett szórakozni ahelyett, hogy a játék menüjében tehetted volna. Szóval ez számomra negatívum.
  • IMYke2.0.0.0
    #179632
    Tavasszal már biztosan kipróbálhatod, magyarul -
  • Totti5
    #179631
    Nekem hibátlanul megy a gép, nincs hangja!!! terhelés alatt sem, kultúrált és nextgen feeling figyel mindenhonnan. Imádom.
  • Tinman #179630
    Pár napja volt Steam Sale-ben 3.74 juró. Annyit megér kincskeresős, felfedezős módban.
  • Tinman #179629
    Nem kicsit elítélhető módon én arra számítok, hogy mire kész lesz a Border 2 + all DLC honosítás, addigra pofátlan olcsón majd be is tudom zsákolni, a kis spórolást meg inkább a magyarítós csókának adom :-D
  • Shep
    #179628
    Egyelőre még drága, max warezban :)
  • IMYke2.0.0.0
    #179627
    Igyek Sam :)
  • Tinman #179626
    Így kell ezt csinálni :-)

    Lassan én is berántok egy GT5 valami fullos pakkot, meg Forza-kat, annyi szabim maradt még mint a fene, szóval jövőre elvileg eltudok bennük picit szöszölni, a magam gyíkalpári antiautósgamer módján :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #179625
    ratgab

    Nyálcsorgatásra sarkalló pár mondatban mesélnél a "The Bureau: XCOM Declassified"-ról?
    Ha megéri miért, ha nem miért?

    Mer-T: The Bureau: XCOM Declassified - STEAM - 75% - 12,49 euro azoknak, akiket érdekel.
  • w77d
    #179624
    én most vettem egy hete PS3-at, ráadásul a GT6 mellé csomagoltat, ennél utolsóbb széria asszem nem igen van :D
  • Tinman #179623
    SG-s srác:

    "Kurva jo az X1 Kinect, tokeletesen megert mindent, gyors, Skype fasza vele, sotetben is lat.
    Csak eppen beszarik egy nap utan"



    Tényleg le a kalappal a Day1 vásárlók előtt, de muszáj 2 kézzel arcba tolni a brokit? :-(

    Autók esetében is az új típus első szériája: avoid, evade, dodge.

    A tutik a gen vége felé legördülő típusok... konzol dettó. Nekem is hányadik genes XBOX360-am muzsikál kiválóan lassan 4 éve?

    3.-4.?

    És még ennél is van ugye egy pici gond: Kissé zajos. a Ci7 agyonterhelve sokkal csendesebb.
  • Tinman #179622
    Te csak szépen fordítgass a magad kis tempójában, nekünk az bőven elég :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #179621
    Ja igen, annak valami 2048x mittoménmennyi... Jogos.
    Én is ma patcheltem - nem volt gond. De, ezt Te amúgy is tudod jól, kis rafkós...
  • IMYke2.0.0.0
    #179620
    Neeem, tényleg ne, nem rovátkolunk, tudom, de tonnányival jövök már Neked így is.
    Most már inkább én akarok törleszteni, a magam módján, valamikor.
  • Botond #179619
    Nem, ipaden screenshotoltam, annak vmi olyasmi a felbontása, nem merem patchelni a pc-s uplay klienst, nem akarom bukni az acsikat :D
  • IMYke2.0.0.0
    #179618
    A legfontosabb: köszönöm a felajánlásod azért :)
  • Tinman #179617
    Controllerrel is tolható... sőt, azzal a tuti. Na? :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #179616
    Nem egy hamar.
    Mostanában amúgy sem sokat játszom, helyette fordítok (amikor van kedvem hozzá) és filmet nézek, jól beburkolózva sok takaró alá.
  • Tinman #179615
    Ha hamar lenne az a valamikor, simán berántom neked pár napon belül :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #179614
    Naponta dolgozom Photoshoppal - a nagyításnak vannak látható jelei is ám... én nem látok rajta.
  • Tinman #179613
    Tessék letolni, eskü. egy rossz szót nem fogok szólni, ha halálra dicséred akkor sem, csak ki vagyok éhezve más véleményére is.
  • IMYke2.0.0.0
    #179612
    Amit én mindenképp megnézek majd valamikor.
  • Shep
    #179611
    Dehogy is, csak felnagyította a képet :d
  • Shep
    #179610
    Azaz. Kösz.
  • IMYke2.0.0.0
    #179609
    Uramatyám! 2560*1600-as monitorod van?
  • DarkSector
    #179608
    Kössz. :D
  • Tinman #179607
    Dust
  • Shep
    #179606
    Nem egészen de majdnem :D
  • IMYke2.0.0.0
    #179605
    Megnéztem ezt a "Guardians of Middle-earth"-öt - Hard Drive: 8 GB available space
  • Botond #179604
    DS, mi más?:D
  • Shep
    #179603
    Mi volt az a platform hentelde ami Tinamn szerint óvodistáknak való de Zorro meg dícsérte?