311802
  • arty
    #179802
    én csak belenéztem (gpaddal) és természetesen a 360 kontrollerével fogom ezt is letolni, semmi anomáliát nem érzékeltem :)
  • arty
    #179801
    adventure pécén nincs - helyette az easy és a normal ugyanugy mint a többi.
    ilyenkor elgondolkozok, h vajon még mindig fizetős a pecselés konzolon?!
    (persze te amugy is normálon kezdted volna, de igy az a pác konzolos szerencsétlen bosszantó élményt szerez ... téged nem féltelek, de az átlag játékos nem te és tin vagyok)

    én multkor anyoshoz csak a DS3-akat vittem (egyiket eladtam, h vegyek egy box-kiosztásut gta5 miatt) és a FEZ/Superfrog alatt kissé megszerettem ... pontosabban eléggé: minimálisan talán precizebbek az analogjai, ami egy platformernél jól jöhet és persze a dpadja elég világverő
  • DarkSector
    #179800
    :P
  • Shep
    #179799
    Ja a gyűjtőszenvedély.
  • grebber
    #179798
    Mert ennyi pénzért bőven elfér a többi mellett.

    Ha esetleg valaki lesz olyan kedves és megveszi nekem 19-én már most utalnám a 2 dollárt!
  • Shep
    #179797
    Igen csak az a baj ,hogy ha sikerül ledörzsölni kicsit a felszínen lévő mézes-mázos bevonatot akkor rájössz, hogy van azért bőven hibája a játéknak. Persze aki nem akarja/tudja csak a felszínt látni annak 10/10 a játék egyébként meg inkább csak 8-9.
  • Shep
    #179796
    Na de miért akarnál egy szar játékért fizetni? Érthetetlen.
  • Tinman #179795
    Legjobb/überfaxa :-)
  • DarkSector
    #179794
    :)
    Miszösz? superior? az mi?
  • Evoluti0N
    #179793
  • Rapid81
    #179792
    GameFRly Winter Sale uccsó napja. Minden jóság ismét akcijós!
  • grebber
    #179791
    So will we be getting Aliens Colonial Marines for $2?
    Yep :) 12/19.

    Fasza pont 18-án megyek mamámhoz ahol nincs pc és mobilról nem enged vásárolni amazon legalábbis nem jöttem rá hogyan kell.

  • Tinman #179790
    Srácok!

    Dishonored GOTY-t megveszem karácsonyi sale-kor. A kérdésem az volna, hogy játszott vele valaki PC-n(!) XBOX360 controllerrel?

    Minden oké volt?

    Mert, ha bill+egérrel jobb, akkor várok tavaszig, akkor melegebb lesz, nem fagyok rommá a gép előtt :-)
  • Tinman #179789
    BG2-re vártam cirka 12 évet... TR esetében 1 évet sem és a superior verziót tolom :-) (60 frém, 95%-os max graf, 106 centin, ágyból, controllerrel, magyarítással.)
  • DarkSector
    #179788
    :D
    hát türelmes voltál.
  • Totti5
    #179787
  • Tinman #179786
    Igen, még múlt héten, de rengeteg munkám volt, így hét közben nem tudtam vele játszani.

    Végül is kivártam, míg bugmentes és teljes lett :-D
  • kill3r21
    #179785
    Jaja jó kis game :)
  • Tinman #179784
    Pedig féltem tőle, mert eléggé jól elvoltam a régi "platformgeek" megoldásaival.

    Aztán jött az Uncharted, ahol a platformer rész alig van jelen, ellenben sok a lövölde, ász a hangulat, meg a helyszínek baromi jók. Az is tetszett... sőt!

    Szóval, azt vártam a TR-től, hogy egy Uncharted lesz, de ez egy Tombcharted :-)

    Tulajdonképpen elég jól beleszőtték a platform részeket is, miközben a helyszínek és a filmszerűség leszakítja az arcom. Az "új" Lara is erősen bejövős, nagyon tetszik a karakter! Nem egy tipikus hős karakter, nagyon kemény tud lenni, ha kell... eskü. egy női Bear Grylls körvonalazódott ki előttem, aminek örülök, mert bírom Bear-t, szimpi srác.

    Imádom, hogy egy csomó kis rejtett bizbasz, apróság, plusz infó fellelhető, amiből szépen LASSAN (helyes!) derülnek ki a dolgok és itt nem úgy van, mint a Batman AC-ban, hogy halálra fáradok tőlük, hanem élvezettel keresem őket.

    Imádom ezt a harcrendszert! Tulajdonképpen mit lehet ehhez még hozzá tenni? Ha akarsz lopakodsz, ha akarsz melee-vel küzdesz, ha akarsz Rambo-zol, ha akarsz csendes távolsági ninját játszol. Pazar, látványos és MŰKÖDIK!
    K. jó harci helyzetek éltem már át és a kihívás is okés!

    Kb. a játék 40%-nál lehetek, de eddig egyetlen ezredmásodperce se untam! Nagyon sodor az egész, nálam már most szétmosta a BóringInfiniTY GOTY-t :-P
  • DarkSector
    #179783
    Most kezdted el a Tomb-ot? :D
    Én mondtam régen hogy kurvajó lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #179782
    Hogy én mennyire örülök, hogy tetszik neked :)
  • Tinman #179781
    Mekkora egy rohadék ez a Tomb Raider... pfff.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem lehet abbahagyni. Fúúúú de mocskosul szép és jó és érdekes és hangulatos és királyságos. Bio Inf-en innentől csak mosolygok.
  • DarkSector
    #179780
    jah a ruhát meg szakállat jövőre fel tudom venni. :D
    Szarvasokból meg pörkőtet főzünk. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #179779
    Csontvázat széthordták már a kutyusok?
  • DarkSector
    #179778
    Hát a hátsó kertbe, csak ma mentem hátra megnézni mi volt 6.-án az a puffanás. :D
  • Evoluti0N
    #179777
    Nálad zuhant le a Télapó szánja?
  • DarkSector
    #179776
    Többi nem fért fel, ezeket privátba osztogatom szét, ha valakit édrdekelne valami ezekből!!! :

    Megmaradt:

    Populous Origin Key ***
    Cogs Steam key
    Cortex Command Steam key

    Gratuitous Space Battles Multiplayer Key
  • DarkSector
    #179775
    Hát sajnos nem, ezek is megmaradtak, és csak most 1-2 napja láttam meg, nagy jelentőségük nins de hátha még mindig akad akinek hiányzik. :D
  • DarkSector
    #179774
    nm nem nagy dolog, csak megmaradtak valahogy, nemrég láttam csak. :D
  • Scooter
    #179773
    Nagy köszönet a Waking Mars-ért!
  • grebber
    #179772
    Jobbak nem voltak?
  • IMYke2.0.0.0
    #179771
    Köszönjük szépen a sok felajánlást!
  • DarkSector
    #179770
    Többi nem fért fel, ezeket privátba osztogatom szét, ha valakit édrdekelne valami ezekből!!! :

    Populous Origin Key ***
    Waking Mars Steam key
    Cogs Steam key
    Swords & Soldiers HD Steam key
    Zen Bound 2 Steam Steam key
    Avadon: The Black Fortress Steam key
    Cortex Command Steam key

    Gratuitous Space Battles Multiplayer Key
  • DarkSector
    #179769












  • MerlinW
    #179768
    Minden háztartás alapvető kelléke... ne csináld már...:)
  • Mardel
    #179767
    Szunetmentes tap? :)
  • Mardel
    #179766
    Szunetmebtes tap? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #179765
    Érted, mikor lenne áramtüske - 2 mp-es teljes áramkimaradás - ha nem akkor, amikor az adott pályaszakasz főellenfele ellen harcolok épp.
    Rohadj meg E-ON bammeg!!!
  • Zóanagyvarázsló
    #179764
    A menüben van az Adventure, meg a többi játékmód (Time Attak, Score Attak, Hardcore, Über Hardcore). Ezek szerint akkor a legelső az ugye az alapértelmezett normalt jelenti. Első 5-6 pálya után tetszik nagyon

    Megjegyzem, d-pad ajánlott hozzá, analóggal ez sem az igazi. Kezdem érteni Rapidot, hogy a Box-kontroller miért nem jött be neki platformerekhez sem, talán a karokat erőltette nem arra kitalált játéknál (a NES-emulátoros Contra analóg karral olyan, hogy előbb játszanám tapizva). Bár PC-s platformerekben is többnyire még mindig jobb a billentyűnél, de régebbi játékoknál egyértelműen d-pad kell. Így nálam PC-re kötve is a DS3 a nyerő, örülök, hogy nem vettem Boxosat, majd a One kontrollere válthatja le.
  • Zóanagyvarázsló
    #179763
    Tinman írta. Annál többet én sem tudok, illetve én is mikrózom, csak vártam tőle valami purista, csak barlangkonyha megoldást.