311802
  • DarkSector
    #179842
    Annak mi a magyar címe?
    Lehet nem láttam még.
  • DarkSector
    #179841
    Jah ezt a Világvégét én is nemsokára megnézem túl sok jóra nem számítok énse, de egy elmebeteg filmtől mit várjak, szörnyekkel, meg csillivilli effektekkel mint a DreDD 3D-ben? :D
  • DarkSector
    #179840
    Szerintem unalmas, igénytelen...
  • zorrobomber
    #179839
    Tény hogy fetrengve röhögés helyett belőlem is inkább ilyen kínos wtf érzést keltett bennem, de összességében tudtam értékelni azt hogy nem egy szokványos filmet kellett végigszenvednem. Az ananász expressz szerintem is vérgyenge volt, ez ahhoz képest sztem jobb.
  • Tinman #179838
    Így van. M3 ki és bevezető szakaszától (BP) még most is félek. Iszonyat mit leművelnek ott néhányan. Van is baleset belőle rendre...
  • Tinman #179837
    Utóbbit nem láttam. Előbbin egyszerűen nem tudtam nevetni, Ananas Express-el is ez volt a bajom. Bithun csomó helyen írták, hogy remek vígjáték, mi meg lekapartuk itthon az arcunkat az unalomtól.

    Na befejezem, mert Imi kicsipkézi a seggem...
  • Botond #179836
    Ja, mostmár végig autópálya, gyerekkoromban az a 303 km inkább 4 óra körül volt.

    Meg mondjuk egyszer Eger-Bp is 8,5 óra volt, kifogtunk egy gigakarambolt mentőhelikopter leszállással, meg mindennel, szóval ami nagyon megnyomhatja most már az nem a távolság.
  • zorrobomber
    #179835
    This is the End szerintem egész jó volt, bírom az abszurd humort. Ami igazán hulladék volt, az a Now You See Me, épp most pörgött le, friss élmény. Vizuális környezetszennyezés.
  • Tinman #179834
    Negyed évente kb... mondjuk nem vészes táv. A legjobb időm 3 óra 8 perc. Menne jobban is, csak nem merek, mert drága mulatság lehet.
  • Botond #179833
    Az kőkemény. Akkor gondolom nem ugrotok haza minden második hétvégén. Gyerekkoromban mi Pápán laktunk, rokonság meg Eger és környéke, még nem voltak autópályák se jóformán, meg M0 se meg semmi, mégis mindig hétvégén vagy második hétvégén otthon voltunk. De az csak 303 km.
  • Tinman #179832
    Házunktól párom szülei egészen pontosan 444 km-re laknak. :-D

    Ezt a távot (nyilván oda-vissza!) pár éve hetente megtettem.
  • Botond #179831
    403 km :D Csak oda, de mondjuk egy kellemes alvás minden pénzt megér. :D
  • Botond #179830
    Zalából Miskolcra menni moziba, na az a nem gyenge. :D
  • Tinman #179829
    Az nekünk is bejött asszonnyal... a This is the End viszont egy okádék. Iszonyat szar volt. Bár az Ananas Express még rosszabb. Aki látta a 2 filmet tudja, hogy van némi összefonódás.

    Ami még minket párommal idén totál kikészített az az n+1. tucatszar animációs film.

    A "Croodék" baromi rendben volt, de a Turbo, Repcsik, Zöld urai, Smursf 2 ezek akkora mocskok voltak, hogy az leírhatatlan. Iszonyat meki feeling árad ezekből a műanyag szemetekből, tökéletes kikristályosodása annak amiért Hollywood-ot gyűlölni lehet. A Gru 2-be pedig belealudtam a miskolci MOZIBA! Fényes nappal -.-
  • Tinman #179828
    Éjjel fél háromkor ez egy meglehetősen intelligens hsz volt, többet mondott 1000 karakternél

    /nem ironizálok
  • Tinman #179827
    Tévedés ne essék! Nem írtam és nem gondoltam, hogy 10/10-et adnék rá.

    Az általad leírt 8-9 elég helytálló, egyelőre 8.5-öt dobnék rá, ami nálam már egy baromi jó, de nem tökéletes játékot jelent. Igaz, még nem vittem végig, 45% körül vagyok.

    (A Bio Inf-re 7-7.5/10 körül gondoltam.)

    A helyzet az, hogy egyelőre mocsok mód szórakoztat, így nem annyira zavar, hogy a platform részek meglehetősen egyszerűek és alapvetően csak az illúzió nagy, hogy nagy területen császkálsz.

    Ami nagyon, de nagyon tetszik az a régi japán építészeti stílus ilyen szintű ábrázolása. Az épületek, szobrok, használati tárgyak, szentélyek, stb. Imádom! Sokszor percekig csak nézegetem a falak, ajtók, templomok textúráit.

    Nincs kedvem szakmázni... jól szórakozom, alig bírom abbahagyni és azt hiszem ez a fő jellemzője egy jó játéknak. A Bio. Infet 45% körül már kezdtem unni. Azért emlegetem pont ezt a címet, mert ugye rengeteg helyen év játéka lett, azt sugallva, hogy a TR-t lemosta a pályáról. Hát nálam nem. Nagyon nem.
  • Evoluti0N
    #179826
    "Daughter was filming. We will work on camera on future vids."

    De szerintem égessük fel a házát, akasszuk fel, ássuk el és pisáljunk a sírjára! Pusztuljon a férgese!
  • Zóanagyvarázsló
    #179825
    Ahogy az Alpha Protocol is csak 7/10.
  • Zóanagyvarázsló
    #179824
    Én béna vagyok, kb. 2 % esélyt adok magamnak, hogy végigjátszom PS3-on a Gianát. Játszom vele, amíg megy, aztán majd pár év múlva easyn PC-n. Simán újrakezdősnek tűnik, mert van kedvem már játszott pályákra visszamenni maxolni is, szóval nem gond. Egy próbát megér hát.
  • gszp
    #179823
    De nem? Jó, hogy ennyi idő alatt még a Baldur's Gate EE sem patcheli fel magát , de akkor legalább az üdvözlő képernyőt mutatta volna meg, plusz valami gépigényes cuccot. Ennek így ebben a formában nem volt sok értelme. Azon kívül, hogy ő kapott, mindenki más pedig bekaphatja!

    Na jó éjt mindenkinek!
  • Fpocok
    #179822
    Hasonló gondolataim vannak. Azzal az indievel faszán megmutatta, mire képes.
  • shaddam
    #179821
    Január 8-án adja a sony "ingyen" ps4-re. Majd töltök fel róla videót . :D
  • Mardel
    #179820
    Én is zt néztem hogy geforce-ból csak zöld elmosódást látni aztán elindít egy dont starot 2 percre utána 3x geforce felirat.
  • gszp
    #179819
    Hát ki ez az idióta, hogy állandóan a geforce feliratot mutatja, meg elkezd játszani egy indiefossal? Na az ilyeneket tüntessék el youtube-ról...
  • Fpocok
    #179818
    Steambox
  • Mardel
    #179817
    Ilyen nincs MOHAA-ban legnehezebb fokozaton nem lehet megcsinálni a partraszállást mert mindig kilőnek gépágyúval.
  • Shep
    #179816
    Pl. az is, meg lehetne még sorolni de minek? :)
  • Shep
    #179815
    Arra szerintem köröket ver a We are the Millers (ez tényleg jó vígjáték, nincs túlerőltetve, nincs tele altesti poénokkal, meg már én szégyellem magam jelenetekkel)
  • Shep
    #179814
    Szar a fenét, tök jó kis akcióvígjáték, se több, se kevesebb, amire készült arra tökéletesen megfelel.








    Ez a Bastion brutál jó kis játék, olyan lightos az egész de mégis van benne valami ami megfogja az embert. A zenék meg tökéletesek, régen hallottam már ennyire jó és odaillő zenéket játékban.
  • DarkSector
    #179813
    omg a RED2 egy kalap szar, főleg vígjátéknak, elég fura izlésed van. :D
  • genndy
    #179812
    Jaj, ne.

    Legutolsó film amin kacarásztam is (meg úgy egyáltalán, élveztem az egészet) az a RED 2 volt.
  • DarkSector
    #179811
    azért van pár darab, nekem a fav mostanság a "Női szervek"
  • Mardel
    #179810
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Inkább a régi.
    Tényleg pocsék a felhozatal vígjátékokból.
    Kb. vejedre ütök széria bár annak is a vége már nem tetszett óta nincs jó vígjáték.
    Másnapsok egyik része se tetszett.
  • Fpocok
    #179809
    [off]JÖN A CSUPASZ PISZTOLY REMAKE!!!!!!! WOOOHOO!!!
  • arty
    #179808
    igen, steames lesz

    én már multkor berántottam 3 fontért :((((
  • Rapid81
    #179807
    Amazonon lesz csütörtökön.
  • Totti5
    #179806
    2 dollár az Alien? steam?
  • arty
    #179805
    mármint, h elő-előbukkan az n+1 tucat-coverlövölde-tps, ahelyett, hogy lenne továbbra is igazi tombraider, aminek manapság sincs párja? ;)

    (jah... én ellettem volna vele, ha nincs a zavaróan ócska, 90es éveket emlékeztető animáció :( square nem adott pénzt motion capturere :((( )
  • Botond #179804
    Na berántottam én is a bürót a tőletek kapott infók miatt!
  • arty
    #179803
    dobsz privit, veszek neked egyet!