311802
  • Botond #179882
    Mióta az fórummotor van, azóta nincsenek bugok szerencsére.
  • IMYke2.0.0.0
    #179881
    Elsőre is megértettük.
    Elsőre is megértettük.
  • Botond #179880
    PC-n is elértem a 13as memóriát, már előre stresszes vagyok a hajós csávótól.
  • Botond #179879
    PC-n is elértem a 13as memóriát, már előre stresszes vagyok a hajós csávótól.
  • DarkSector
    #179878
    Ja azt ismerem, az kicsit közepes alkotás, egyedül a srácot irigyeltem a lakókocsiban. :D
  • Shep
    #179877
    Óriási ez a zene.
    http://www.youtube.com/watch?v=kqAWck9GROw&feature=share&list=FLZahBWINigB5PpBK21c9e9g
  • Micsu
    #179876
    mondjuk ha azt is tpsben kellett volna játszani, bár rpgnél annyira nem zavar, ucknál már megszoktam a jót :)
  • Tinman #179875
    Fallout 3-ban is túléltem... túl kell rajta lendülni, ha az összkép/összhatás mégis remek.
  • Micsu
    #179874
    téged az atomgáz mozgás nem zavar, főleg hogy ott feszít a karakter állandóan a képernyőn
  • Bence94
    #179873
    Mesterséges intelligencia az valami félelmetesen jó ma is sőt. Klón katonákkal való harcot imádtam.Kinézetük és a hangjuk is nagyon jó, ellentétben az újabb részekkel. Pályák tényleg egysíkúak sokszor. A történetben sok lehetőség van/volt, de nem vették komolyan sajnos és a 3.részt meg már másnak is adták oda.
  • Zóanagyvarázsló
    #179872
    Ha már Blood, GOG-on még pár óráig vehet akciós a Ultraviolence Uberpack keretén belül. Nekem mondjuk már megvan, de a Carmageddonokból kéne GOG-os verzió, és a Hotline Miami is töb mint csábító.

    Jó áron van a Giana Sisters: Twisted Dreams és a Pandemonium! is. Amúgy bár messze nem tartom rossznak az utóbbit, a 3D-s grafikával - és helyenként kamerával - megoldott 2D-s játékmenete mindenképp érdekes, de nem kötelezően pótolandó klasszikus.
  • Zóanagyvarázsló
    #179871
    Én az AI szerezte kellemes emlékek miatt szeretnék újra belevágni (a második rész demójában szomorúan konstatáltam, hogy az ellenfelek elhülyültek, jobbat meg azóta se nagyon láttam), és ezúttal végigjátszani. A béna hatásvadász horror megoldásait viszont nem szerettem, ahogy az egysíkú helyszíneket sem.

    Mindenesetre a Monolith játékai közül csak jobbakat játszottam végig (a Blood, NOLF klasszikus, de még a "csak" korrekt Condemned is jobban bejött, illetve a Claw-t is szeretem, de az brutálisan nehézzé válik).
  • ratgab
    #179870
    Hééé, ne nyúljad már a dumáimat...
  • Bence94
    #179869
    Újabb "gyöngyszemmel" bővült a ps3-as gyűjteményem.Miért ? Mert érdekelt milyen játékállomáson, újra játszanám és olcsó volt (1k). Miért nem tudtak ezek régen optimalizálni, hogy menjenek a francba. Így kiadni valamit ?! Amúgy egyik legjobb fps szerintem és sorozatban is a legjobb.
  • Zóanagyvarázsló
    #179868
    Nem tudom, én nem csupán akkor szólítok meg embereket, ha probléma van (bár kocsmából jöttem, és ott nem volt bunyó :(). Mindössze én is jelezni kívántam, hogy sokunk kedvence bír több-kevesebb hiányosságokkal. Nálam sokkal jobban ugyebár nem lehet rajongani az Alpha Protocolért, legfeljebb elfogultabban.
  • IMYke2.0.0.0
    #179867
    102751

    De íme, képeken - ajánlom a neked címzett részt is :)

    KÉPEK
  • Rapid81
    #179866
    A jelenleg létező kontrollereket nem nekem találták ki. Ezt viszont nagyon úgy néz ki, hogy igen. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #179865
    Engem rohadtul nem izgat az a kontroller. És az sem, hogy újraértelmezi az irányítást.
  • Tinman #179864
    Mivel az SG kereső csak idén szeptember 17-ig keres vissza a "Tomb Raider"-re, ezért nem tudom elolvasni a kritikád. Grrr.
  • Rapid81
    #179863
    Steam Machine unboxing

    Videó

    Kell egy olyan kontroller!
  • Shep
    #179862
    Azért ez jópofa
    http://www.youtube.com/watch?v=zIEIvi2MuEk#t=312
  • IMYke2.0.0.0
    #179861
    Megoldjuk neked.
  • IMYke2.0.0.0
    #179860
    Csak ismételni tudnám, amit korábban áradoztam róla - egyetlen nanoszekundumra sem bántam meg a dobozos Survivalt belőle, és ha idén jött volna Bordelrands 3, tartok tőle, hogy még ahelyett is GOTY lenne nálam Lara új kalandja.
  • zorrobomber
    #179859
    Ja, November 29. Egyébként igaz, hogy steam-es kell, megnéztem az achievmenteket. Nincs sok, de azok igazi teljesítmények. Pont olyanok amiket az ember akár a profiljára is kirakna.
  • Tinman #179858
    Már bánom, hogy annyiért nem vettem... ha jól rémlik most volt nem olyan rég sale-ben :-(
  • zorrobomber
    #179857
    Jaja, karácsonykor lesz gondolom annyi, mint amennyiért én vettem: 3.49 EUR

    Lehet rá a kártyapénzt addig is gyűjteni.
  • Tinman #179856
    Az "újjal" nincs különösebb gond (jó messze van), a régi jelölttel voltak gondok, nem is kicsik -.-

    Az alma meg a fája ugye...
  • lalakov
    #179855
    "A "Croodék" baromi rendben volt" Te is szeretheted az anyósodat. :-D
  • Tinman #179854
    Amazon: nincs.
    Greenmangaming: nincs.
    Gamersgate: nincs.
    Game.co.uk download szekció: nincs, csak PS3-ra.
    Gamefly: nincs.
    PH: nincs.
    Maross: nincs.

    GoG okés lenne, de ez modern játék, jó lenne achi is, meg kártyák is :-)
    Steam-en most picit sok...
  • Shep
    #179853
    Családi üzelmek, vagy valami hasonló.
  • Shep
    #179852
    Akkor egyet értünk, annyi ,hogy én a Bio-t nem untam, egyszerűen csak kevésnek éreztem a lövölde megvalósítását.
  • zorrobomber
    #179851
    Spelunky GOG - $7.49
    :P
  • Shep
    #179850
    Igen, és? Hol itt a probléma? Elég gyenge próbálkozások ezek a részedről :D
  • Tinman #179849
    Azt is ki akarom próbálni, nagyon vonzónak tűnik!

    Meta: 90/100
    Full controller support.

    Húhaaaa! Hol is van ez most olcsón? :-D

    TR után nem lenne rossz...
  • arty
    #179848
    vérmérséklet kérdése :)
    (ugy rémlik, h a pálya elejéről kell kezdeni, ha meghalsz, így van? demo alapján én leírtam, vszeg később túlságosan elnehezedik _számomra_ )
  • zorrobomber
    #179847
    Ja és direkt abba szoktam hagyni amikor sorban rontom el a dolgokat, mert tudom hogy az állandó ideg megmérgezné az egyébként tényleg élvezetes gameplay-t. Csak nyugodtan szabad nekiállni :)
  • zorrobomber
    #179846
    A Spelunky akkor mi? Jól szórakozom/széjjelbasz az ideg váltakozva, ennek ellenére alig bírom abbahagyni.
  • arty
    #179845
    "jól szórakozom, alig bírom abbahagyni és azt hiszem ez a fő jellemzője egy jó játéknak."

    navégre
  • DarkSector
    #179844
    :D
  • Botond #179843
    Tegnap kitették xbox livera a World of tanks béta klienst, vmi laza 73 giga volt, de mára már leszedték.