311802
  • Shep
    #179922
    Hát nem, csak vagytok páran akik nem értik a másikat :DDDDDDDDD DS-hez jártok korrepetálásra :D
  • arty
    #179921
    najo, de ott brutáljó az alap... itt azért még nincs se community, se egetrengető fizika, ffb se... csak szép a játék és tetszik a content (egy része)
  • Zóanagyvarázsló
    #179920
    Láttam már pár neves filmet, nagy csavarokkal (és sokan bedőltek nekik), de az csak szétbombázta a sztorit. Nem a csavar méretétől függ a történet minősége, marhára nem.

    Megjegyzem, nem ismerem a játékot, nem minősítem, ezt csak arra írtam, hogy véleménymustra során efféle megjegyzés egyáltalán nem segít abban, hogy nagyobb bizakodással tekintsek egy játék vagy film felé.
  • ratgab
    #179919
    Csak nem én vagyok az egyedüli akkor aki ezt megfigyelte rajtad....
  • Totti5
    #179918
    Pedig igényes, és ez nem vicc, ilyen jó játék ebben a témában nem készült még. Boxon multiba sokat toltuk pár hétig, aztán annyi, mert több nem volt benne:)
  • Rapid81
    #179917
    Szerintem nem. A vége felé amekkora csavarok vannak benne, hát én nem nevezném ZS kategóriának. Én csak nézek ki a fejemből...
  • Shep
    #179916
    Nem erről van szó de mindegy.
  • Micsu
    #179915
    jogos, bár a postal2 életem talán legrosszabb játékélménye, fingom sincs miért, ha eszembe jut borsódzik a hátam
  • Tinman #179914
    Dungeons and Dragons Desire GOG

    - Neverwinter Nights 2: Complete
    - Forgotten Realms: Demon Stone
    - Dungeons & Dragons: Dragonshard
    - Baldur's Gate 2 Complete
    - Icewind Dale 2 Complete
    - Icewind Dale 2 Complete
    - Neverwinter Nights: Diamond Edition
    - Temple of Elemental Evil, The
    - Icewind Dale Complete
    - Planescape: Torment
    - Baldur's Gate: The Original Saga

    Total: $21.10
  • Tinman #179913
    Postal 2-öt anno letoltam. Agyatlan ökörség, elvoltunk vele. Középszar volt.

    De az a FUTÁS és ÚSZÁS szimuláció, ez C64 óta vérlázító. Minek és kinek gyártanak ilyen szemeteket?

  • grebber
    #179912
    Ride To Hell-t tudom ajánlani ez ügyben!
  • Micsu
    #179911
    párral alattad

    #179901
  • Tinman #179910
    Ennél szánibb játék van egyáltalán?
  • grebber
    #179909
    Yeee ismét a nekem nem tetszik neked miért tetszik téma
    De ezért vagyunk emberek..
  • Shep
    #179908
    Ugyanazzal a játékkal játszottunk? Annyira Zs kategóriás a történet, hogy szerencse, hogy nincs több betű az ABC-ben :)
  • kigyi
    #179907
    Ne legyen lelkiismeret furdalásod :)

    iRacing-ben 10-14 dolcsit költünk 1-1 ilyenre :( Sajnos drága lett minden nagyon :(
  • Rapid81
    #179906
    Skacok, 15 óra után a vége felé közeledek a The Bureau-nak és meg kell mondjam, olyan fordulatok vannak benne, hogy csak kapkodom a fejem. Nagyon jó ez a játék!
  • grebber
    #179905
    "Billentyűzet szétcsapkodás vagy kontroller gombnyomkodás agyvérzésig" szeremeseinek: London 2012: The Official Video Game 1.79 euro (steam cd key)
  • Shep
    #179904
    Ti mindig félre értitek az embert. Jöhetnek még a, mert te semmit nem élvezel, meg a nem vetted meg azért van stb. okosságok :D
  • IMYke2.0.0.0
    #179903
    Oké, most a főoldalon is ott van.
  • Shep
    #179902
    Hát kb., mint a Deadlight-nak.
  • IMYke2.0.0.0
    #179901
    De ügyeskedve rá lehet lelni:

    Postal 2 Complete - 75% - 2,74 jóró
  • MerlinW
    #179900
    Nem tudom te mit éreztél, én a 100% hangulatot éreztem. Én nem gondolkodom ilyen baromságokon mikor játszom. Jó játék? Jó. Ennyi a lényeg.
  • IMYke2.0.0.0
    #179899
    A STEAM nem akar új ajánlatot adni a GTA 4 + SA helyett...
  • IMYke2.0.0.0
    #179898
    Igen, nekem is hiányérzetem volt vele kapcsolatban.
    A végéről nem is beszélve.
  • Shep
    #179897
    Az a baj azzal a játékkal ,hogy végig azt érezni rajta, hogy ez csak egy nagyon jó alkotás lebutított verziója.
  • MerlinW
    #179896
    Én Steam-en vettem a Halloween-i akcióban 4-5 ojró körül.
  • IMYke2.0.0.0
    #179895
    Én is szerettem.
    Egyszer, amikor már tényleg filléres lesz, STEAM-re berántom, hogy még egyszer végigjátsszam.
    A honosítása alatt élveztem a vele való játékot, és valóban több is lehetett volna belőle.
  • arty
    #179894
    fillérekért egy steamest régóta tervezek berántani, csak az idióta ubi nem adja alább, az uplayes meg "nem uplayes", viszont jó kis drm szopatós :(
  • Evoluti0N
    #179893
    Csúnyán alulértékelt játék.
  • Totti5
    #179892
    Kár hogy nem lett jobb, mármint olyan amit oda lehetne tenni a Last of Us mellé, mert minden meg volt benne, csak a fejlesztők töketlenkedése miatt egy letöltős játék lett belőle, azok közt remek darab, amúgy szeneszét lehetne cincálni, hogy miért csak ennyi és miért pont így...
  • MerlinW
    #179891
    Jó ez az I am Alive. Alig bírtam abbahagyni 2 óra játék után.
  • arty
    #179890
    dem2 csak 1.4giga
  • arty
    #179889
    jah, hungaron is agyaltam és persze monza és suzuka is kéne. meg pár komolyabb autó.
    de az akkor még 3k ... :(

    (DTM-ről kb semmi nincs a szájton vagy csak én nem találom?!)
  • IMYke2.0.0.0
    #179888
    12 GB a játék?!?
    No, akkor ezt se prószálom ki :(
  • IMYke2.0.0.0
    #179887
    Az oldalon az a BMW M1 még mindig gyönyörű.
  • IMYke2.0.0.0
    #179886
    Igen - én is hiába sírok a "mi kellene" topikban, többed magammal = semmi változás, vagy alig
  • Totti5
    #179885
    Hungaroringen gondolkozok erősen... mondjuk nekem a DTM játék kellene, az most mennyi? gondolom az nem kapott felárat ( most jelent meg ).
  • Botond #179884
    Az új :D
  • arty
    #179883
    RaceRoom akció 50-60%-al vannal leárazva a cuccok ebben a f2p pokolban. Bűnös vagyok, mert elvertem 1500 forintot 2 pályára és egy autóra:



    (steam walletből fizethető, ha esetleg valakinek sok a felesleges kártyapénze. átváltogatva egy kocsi 3-400ft, egy pálya 6-800ft. még leárazva is kurvadrága, picit meg is bántam a vásárlásom, látva h mennyire semmire se elég az ezeröccáz.)