311802
  • grebber
    #180002
    OFF:

    Gamersgate ezt írta indoknak amiért kitiltottak 1 napra:

    "Hi
    The account was locked for 24 hours due to several failed log in attempts. Can you please check if you can log in now or tell me if you experience issue with logging in?"

    Ilyen nem is volt nekem. Valaki törni akarta accomat vagy nemtudom!
  • Shep
    #180001
    Nekem ha minden elért eredményem eltűnne az összes kliensből akkor sem nagyon tudna lázba hozni.
  • greyfox
    #180000
    Te tudod, hogy kimaxoltad. Nem ez a lényeg?
    Amíg nincs pc-n egy egységes platform (nem is lesz), addig nem is kéne belerakni, mert értelmetlen.
  • Tinman #179999
    Működik a GFDDEC20UK kód igen, így 3.99 GBP.

    A 8. rész meg 7.99 GBP így.

    Utóbbi lesz 1-2 héten belül olcsóbb ez 100%.

  • shaddam
    #179998
    A max payne 3 szopásom engem igazol! Többet nem hallgatok rád deal ügyben :D
  • IMYke2.0.0.0
    #179997
    Final Fantasy 7 - 50% - gőőőőz - 4,99 font
    Gamefly kód nem tudom működik-e.
  • Tinman #179996
    Ha eltűnne a Live-os rendszerből a 2 kimaxolt Dark Souls-om, az én stílusom se lenne kellemes.

    Egyszerűen nem fair! Küzdesz valamiért MAGADNAK(!), mert látni akarod, hogy képes vagy egy játékot kimaxolni és akkor elvesznek... mocsokság szerintem is.

    Főleg, hogy te végül is fizetsz ezért az egészért, így teljesen jogos az elvárás, hogy működjön amiért fizetsz.
  • tanulo91
    #179995
    nekem semmi gondom nem volt udonplay-jel, bőven megért 700Ft spórolást :P persze steames lenne az igazi, de az életbe nem lesz ott ilyen óccó + semmi plusz nem ad a pluszegysoron kívül
  • Shep
    #179994
    Tudom ,hogy én leszek a tapló megint de én őszintén szólva nem értem ezt a világméretű problémát amivel Grebber kolléga előállt, a stílust amiben előadta azt meg pláne nem. Ha játéka tűnt volna el ,vagy valami de achievement-ek????
  • Tinman #179993
    Boxon ha egy játék UPLAY-es, akkor kapsz achit Live rendszerben és UPLAY rendszerben is oldogatod fel a dolgokat. Asszem' PoP TFS-ben volt vicces, amikor elértél bizonyes helyre és egyszerre 2 rendszer is feldobta, hogy eredményt értél el :-D

    Pár címet már letoltam így X-en. Eddig nekem ott nem volt gondom vele, sőt az UPLAY-es pontokon vettem AC-hez anno pályát is.
  • Evoluti0N
    #179992
    Androidos konzol. :P
  • shaddam
    #179991
    Ez nem konzol, hanem egy androidos telefon
  • Evoluti0N
    #179990
    Egy újabb bukásra ítélt konzol: MOJO. Tegnap hallottam róla először.
  • grebber
    #179989
    Lealacsonyodtam a debilhez és leprintscrreneltem neki az uplay-em az ac4 acsikkal. Oldalt jól láthatóan kiemelve rohadt nagy piros karikákkal hogy írja xy acsit elértem majd azt is hogy you have unlocked 0 of 50.

    Odavonalaztam neki mindent a képre ,hogy melyikből mi következik, ha így sem esik le neki akkor szépen ékes magyar tájszolással elküldöm a .... ......... oda!
  • arty
    #179988
    Még 1 óra és jön a Just Cause 2 multi modja - steamre!
  • arty
    #179987
    summa kb nekem is az utolsó sor volt az ubis szopásom konklúziója :(
  • IMYke2.0.0.0
    #179986
    Én a kéménybe fogok felvésni... korommal. :)
  • zorrobomber
    #179985
    meh? nem akarok flame-elni, de mi köze ennek alles zusamme a pc-hez? míg box-on ott a live oszt ennyi, addig pc-n van választási lehetőséged, uplay, steam, akármi, és jelen esetben csakis (nem meglepő módon) a uplay a ludas.
  • Szabi #179984
    nem ingyen volt az, csak nem mi, hanem a Ford Motor Company fizette :D
  • greyfox
    #179983
    inkább nézzen ki valahogy, akár acsik nélkül :)
  • shaddam
    #179982
    *jelek szerint
  • shaddam
    #179981
    Na ezt bookmarkolom is az uplay szopások közé. A múltkor elhatároztam hogy veszek blood dragon-t ps3-ra (le volt árazva kb 1200ft-ra), erre haver mondta hogy hardveraprón van pc-re 500ft-ért kód. Mondtam neki hogy felejtse el :D A jelek 700ft-ot megért az uplay mentesség
  • TBTPumpa
    #179980
    A pénteki patch-csel érkezett bele egy új verda: Ford Mustang 2015
    Minden eredeti játékkal rendelkező számára elérhető. Be is írtam a naptárba, mint piros betűs ünnepnap, mert az EA ingyen adott egy új tartalmat egy játékához.
  • davidka003
    #179979
    PC Gaming=szánalom

    Acsihoz tökéletes a boxos verzió.
  • grebber
    #179978
    Édes jó istenem :(
    Miért értelmi /szellemi fogyatékosokat ültetnek egy neves cég support székébe?

    Ubisoft szopjál le

    Nyomorult uplay frissitéskor eltünt az összes AC4 acsim.
    Végigvittem a játékot (story line) 71%-on állok. Gondolom a rendszerűkbe, ami azt is regisztrálja ki hányszor maszturált a Csóka kabinjába, látják ezek a suttyok miket is értem el.

    Leírtam ezeknek a kőkögyekernek ,hogy ez a problémám és kérem állítsák vissza az eddig elér acsikat.

    Erre a debil visszaírja ,hogy nem áll modokban megadni az acsikat csak olyat amit elértem.
    Hát ezt kértem gyökér miét nem állítja vissza azt?

    És akkor én vagyok a geci ha nem fizetek a szarjukért. Miért fizetnék szar a rendszer nyomorék a support.
    Kis száraz ....om a seggükbe!
  • Shep
    #179977
    Mocsok Gamersgate leértékeli a FS-t de a DLC-ket persze nem.
  • Zóanagyvarázsló
    #179976
    Meg kell hagyni, nincs túl magas igényed órabér terén.
  • IMYke2.0.0.0
    #179975
    Nem lenne amúgy annyira gáz játék... csak ne függne ennyire cefetül a nettől [és ennek hiányában ugye sokkal több valódi tartalmat kapott volna, nem pedig "X Jóska ellen nyomujjá onlájjba"]...
    Az egész NFS-t torkon szexuálja a net.

  • MerlinW
    #179974
    Én is, ha nekem fizetnek 500Ft-ot, hogy játsszak vele:)
  • IMYke2.0.0.0
    #179973
    500 Ft-ot tartom.
  • TBTPumpa
    #179972
    Need for Speed Rivals - 6500 Ft
  • zorrobomber
    #179971
    én úgy látom csak bundában annyi! már ha ez vigasztal :)
  • Shep
    #179970
    Nem érek rá, össze kell vágnom vagy 10 mázsa husángot.
  • wesker24
    #179969
    Tinman You have a New Message !
  • Tinman #179968
    4,49 éppen!

    Bárcsak steam-es lenne
  • kigyi
    #179967
    Szóval akkor expert fokozatot választottál? :D :D
  • Rapid81
    #179966
    Wii gyorstalpalón vagyok... Formázással kitakarítottam az előző tulaj cuccait, csak úgy, mint az USB-re mentett játékok futtatását is...
  • Zóanagyvarázsló
    #179965
    Ide is, ha már meghalt a topik, amióta Imy nem folyósít DS-nek:

    Megjött pár review a Broken Sword 5 első félidejéről

    Teszt van a Gamer 365-ön is. Pár dolgot hozzátennék: szerintem sztorira, hangulatra a harmadik rész talán még jobb is az első résznél (és bár rajzolt kalandjátékokat preferálom, a kiváló párbeszédekhez ragyogó, pluszt adó mimika társult 2003-ban, míg a rajzolt részek stílusra nálam elmaradnak a legjobbaktól), a másodiknál negyediknél pláne, csak a sok ládatologatás (a puzzle-ök 80%-a) ne lett volna :( A párbeszédekben alkalmazott, jelentőség nélküli laza "elágazások" újként való felemlegetése pedig annyiban meglepő, hogy már az első részben is voltak pár helyen. Meg egyéb oldschool kalandjátékokban is volt rá példa bőven, például olyan noname darabokban, mint a Monkey Island széria.

    Jövőre be kéne szerezni mindenképp. A KS-t kihagytam, mert egy kicsit hezitáltam, aztán elmentem nyaralni. A félig-meddig kiszervezett BS4 ugyan nem volt rossz, de igazán jó se, a Shadow of the Templars DC marokkonzolosított, inferior remake mivolta pedig szintén messze volt a tökélytől. (Ellenszenves tologatott puzzle-ök, áramvonalasítás, megvizsgálható objektumok csökkentése.)

  • Fpocok
    #179964
    Na mi van? Eddig egész nap csak egy komment?

    Kuki.
  • Botond #179963
    Mire a 4-hez érek, addigra remelem abból is max 20 EUR lesz a complete(nyárra kb), akkor megyek arra is, ha nem akkor azt kivárom.