311802
  • Micsu
    #180042
    most a plecsnin kívül jár valami kézzelfogható is azért jobb a helyzet, nah én egyébként nem azok közé fogok tartozni aki ezért kimaxol bármit is de jobbnak találom addig még nem imba cuccokat osztogatnak pl multihoz
  • arty
    #180041
    igen, ez a része borzalom gusztustalan :(
  • Shep
    #180040
    Mielőtt valaki belekötne példa. FC3 azért ad pontot ,hogy eljutottál A szigetről B szigetre a történetben haladva, vagy SC: pontot lehet szerezni azzal ,hogy fejleszted a fegyveredet a játék során és nem azért, hogy összegyűjtöttél minden kutyafülét.
  • Dzsini
    #180039
    A Goldban benne van a lényeg - egy csomó új nép, csoda (meg scenario, aki azt szereti) és a Gods and Kings, amellé a Brave New World és kész :)

    ...ami vicc, hogy a Gold upgrade SOKKAL olcsóbb, mint a Gods and Kings külön :)
  • Zóanagyvarázsló
    #180038
    De ha az ember nem magukra az achievementekre megy, hanem az azok által kínált új kihívásokat szeretné teljesíteni, akkor ez direkt jó is, nem?

    Mondjuk az szerintem nem a legjobb megoldás az erre gerjedő játékosok szemszögéből, amikor Live-on felkúszik 1000-ről az elérhető pontszám (pláne multis DLC-k miatt), és az alapjáték kimaxolása nem látszik, PS3-on legalább mindig jár az alapjáték trófeái után a platina.
  • Shep
    #180037
    Csakhogy azok a pontok a játék normális játszása során termelődnek, nem pedig az acsikért, ott külön van választva a dolog.
  • Micsu
    #180036
    "A Uplayes játékok esetében gyakran ingame javakhoz lehet az értük kapott pontokból"

    igen, ezzel már találkoztam én is, így már több értelme van, heroesnál is válthattál ki vele értelmes fegyót stb
  • Micsu
    #180035
    én nem láttam egyik dlcben se komoly potenciált, viszon a kieg már tetszik

  • Zóanagyvarázsló
    #180034
    A Uplayes játékok esetében gyakran ingame javakhoz lehet az értük kapott pontokból. AC2-ben például a tombhoz Monteriggioniban, a Brotherhoodban pedig a Da Vinci Disappearence DLC-hez. Ezekről lemaradni a rendszer miatt, elég kellemetlen lenne. A Black Flagben amúgy talán csak valami ruha és kard a legfőbb bónusz így, de azért még mindig nem csupán plecsni.

    Egyébként én PSN-en is maradtam le sztorihoz kötődő, elkerülhetetlen trófeáról (KZ2 vagy 3), tettem rá magasról. A GfWL-en (FlatOut: UC) meg nem csupán az achievementet nem adtam meg, de eltüntette a szuper körömet és a tuningolt kocsimat (több óra grind is megelőzte, az is ment a kukába) a az ócska szinkronizálás miatt.
  • Dzsini
    #180033
    Rengeteget, de az alapjátékkal is legalább 150 van.

    És a DLC-k itt bőségesen tartalmi, komoly funkcionalitásban bővítik ki a játékot (ami alapból se rossz).
  • Micsu
    #180032
    mennyi jött dlcvel? :D

    az a legszebb mikor majdnem megcsinálod az összes acsit majd megjelenik a dlc, gyorsan hozzádob 30at
    moneyhat
  • Dzsini
    #180031
    Nézd meg a Civ V közel 300-as listáját. Persze, rajta vannak a "nyerj kicsi, közepes, nagy, könnyű, nehéz" pöttyök, de a Rock the Kashbah! nevű - menj el és egy great musician-el tarts koncertet az ellenfél által felépített Kasbah épületen, meg a rabolj ki egy olyan egyiptomi várost, ahol ősök sírja van (Tomb Raider), és a hasonlók elviszik a pálmát.
  • jarlaxxe
    #180030
    Nem is érdeklik.
  • Micsu
    #180029
    collect all ...
    find all ...
    stb stb stb

    lehet más játékokkal játszunk
  • Botond #180028
    Instant get volt, alap.
  • Rapid81
    #180027
    A Wii Sportsot, meg a Wii Fitet nem tudom abbahagyni. Már most fáj a karom, meg a lábam, holnap reggel meg mehetek Tatabányára...
  • grebber
    #180026
    Android:
    The Dark Knight Rises
    Gangstar Vegas

    Mindkettő 0.99 dollár
  • Shep
    #180025
    Ki lehet fejleszteni nekik jetpack szerűséget amivel fel tudnak emelkedni, meg magaslatokra érdemes pakolni őket ahol jól belátják a teret és távolról tudnak fejest osztani.
  • grebber
    #180024
    LEGO Star Wars: The Complete Saga iOS-re is
  • w77d
    #180023
    lebegve a levegőből?? ezt kifejtenéd pontosabban? :D Nekem eddig pont hogy a sniperek voltak a leghasználhatatlanabbak, de lehet hogy tudnak valamit, amit én eddig nem tudtam róluk? :D
  • Totti5
    #180022
    Acsik olyanok jó esetben mint kihívások, amit a fejlesztők állítanak eléd, ötletes módon, nehezítve játékot. Ha ezt valaki megtalálja egy játékban amit kedvel akkor nyert ügye van. Célokat ad.
  • grebber
    #180021
    Hátha valakit érdekel:

    "Metal Gear Rising - bármikor jöhet a PC-s verzió!

    A készítők szerint nemsokára elkészül a Metal Gear Rising: Revengeance számítógépes változata, gyakorlatilag "bármelyik nap" felkerülhet a Steam kínálatába a játék. Ennél több konkrétumot nem hallottunk."
  • Tinman #180020
    Rengeteg olyan eset van, amikor magadtól az életben nem fedeznéd fel, nem járnál ott, nem vennél részt olyan dolgokban ami egy achinál követelmény.

    A gyűjtögetős szarok kivétel, de még néha azok is olyan helyen vannak, ahol egyébként nem járnál.
  • grebber
    #180019
    Ez a tipikus telefonos játék szint max 1 dollárért!
  • Fpocok
    #180018
    HÖHÖ
    Rock n Roll Racing HD a steamen!
    IMÁDTAM A JÁTÉKOT!
  • Fpocok
    #180017
    Na mivan? Nincs JC2?
  • Shep
    #180016
    Erre most úgy visszakérdeznék egy "vicceset", de gyanítom a többiek nem értékelnék annyira :)
  • Sir Quno Jedi
    #180015
    +1
  • Sir Quno Jedi
    #180014
    Odarobogsz melléjük assaulttal és kb. három centiről szétbaszod őket a puskával. Plusz két csipa lebegve a levegőből kiszedi a teljes játéktéren a kedves versenyzőket, anélkül, hogy moccanna. Én mondjuk vittem azokat a kis lebegő tankokat is, mer rendes... :D
  • Micsu
    #180013
    sose gondoltam volna hogy értelmes felnőtt embert érdekelnek ezek az achivementek
  • w77d
    #180012
    uuu gyerekek ez az XCOM Enemy Unknown milyen geci tud lenni néha... vazze a katonáim lószart sem találnak el, míg az ellen úgy kiszed fedezék mögül mint a pinty... na meg mi már hogy 6 katonára ráküld 15 ilyen baszott nagy bamba bélát meg pár agybaszó kiskrapcsákot azt tessék védd magad meg ne halljon meg a legnagyobb rangban lévő katonád.. pfejj...
  • Tinman #180011
    Na mer' majd biztos a kölköm elfogja hinni, hogy a szaros fater ilyet is tudott! Jó az :-D

    Néha vissza is nézegetem őket egyébként.
  • IMYke2.0.0.0
    #180010
    Bízom benne :)
  • Shep
    #180009
    Vagy csak megunták a népek :)
  • IMYke2.0.0.0
    #180008
    Én se - mert nem járok akárhová :)
  • Shep
    #180007
    Tudom, de én ilyet egyébként nem láttam már jó pár éve azokon a fórumokon ahova benézek.
  • IMYke2.0.0.0
    #180006
    :)))
    Tudod, azokra a fórumi-idiótákra gondoltam, akik direkt csinálták anno az ilyesmiket, hatalmas TÉK szövegeke meg felkiáltójel meg direkt kiírt négy stb.
    Na, azoktól mentsen meg minket az Úristen!
  • Shep
    #180005
    1-2 hét ide, vagy oda mit számít már? Amúgy én még sosem tékeltem. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #180004
    Aki tékel - a kapcsolódó kiabálásokkal - az repül.
    Évek óta tiszteletben tartott szabály itt.
  • Shep
    #180003
    Nem tékeltél, amúgy én sem értem, elérted és kész, persze ha a mutogatni, meg verni a mellet mások előtt a cél akkor tényleg kellemetlen lehet :)