311802
  • Tinman #180082
    #180013

  • mester1987
    #180081
    Az igen szép :)
    Gratula hozzá!

    Amúgy a Borderlnads 2 topikab írtam, gondoltam megkérdezlek inkább it, hogy

    nem tudjátok, hogy a játékban a loot rendszer nem lett a tavalyhoz képest egyensúlyozva?

    Kb. másfél-két órát játszottam már vele, de az új fegyverek nem sokkal különböznek egymástól a kinézetükön kívül (majdnem ugyanolyanok erősségre). Nem tudod később is ilyen lesz vagy enyhül később???

    Picit lassúnak találom a játékmenetet emiatt.
  • IMYke2.0.0.0
    #180080
    Achievement téma.

    Meglett az 1000. achim - Hard Reset alatt :)
  • Tinman #180079
    Pontosan! Nem értem én sem azokat az embereket akik ilyesmit akarnak játszani telefonon, hogy miért nem PC-n vagy konzolon teszik? Miért jó a legszarabb verziót erőltetni, miközben van másfajta gépük is otthon.

    A TR tipikusan nem olyan játék, amit buszon/villamoson előszedsz, mert nem rövid menetek vannak benne, hanem hosszú, felfedezős futamok. 1-2 pálya több órás.

    Egy alapvetően tapira fejlesztett játék:

    - Cut the Rope
    - Zen Bound
    - Rayman Jungle Run
    - etc.

    kiválóan irányítható(k) tableten, mert eleve tervezéskor úgy építették fel ezeket a cuccokat, hogy érintőkijelzőn keresztül lesznek irányítva.

    Látom, hogy a TR-nél is betettek oda plusz ikonokat amiket lehet tapizni, de nézd végig ahogy a srác játszik vele. Borzalmas. Látni, hogy nagyon nehézkesen tudja csak irányítani és ez nem feltétlenül az ő baja.

    Nekem is van tapitelóm. Van rá ezernyi jó játék, amit direkt az érintőképernyőre optimalizálva találtak ki, meg van rá olyan, ami PC-ről/konzolról jött és hiába oldották meg nagyjából a tapis irányítást mégis rettentő szar vele szenvedni, pedig volt amit nagyon erőltettem, de végül is del lett a vége.

  • grebber
    #180078
    Általában nekem minden irányítás perfekt ami miatt itt sokan agyvérzésbe meghalnak.Nem is értem ezeket az embereket.

  • Tinman #180077
    Igen, ahogy nagy királyság pl. köszörűkövön indulni a Nascaron :-D

    Ha kijön droidra megveszem neked és végig kell tolnod.
  • grebber
    #180076
    Ez az én nyelvemen annyit jelent nekem nagy királyság lenne.
    De sajna nincs androidra (nem is lesz szerintem)
  • Tinman #180075
    Irányítás: Borzalmas.
  • grebber
    #180074
    Megjelent a Tomb Raider 1 IOS-re
  • Shep
    #180073
    A "reliable industry source" has told Nintendo World Report that Nintendo only sold 230,000 Wii U units in the US in November. In addition, Super Mario 3D World, the game that was supposed to help sell more units, only sold 215,000 copies of the game.Nintendo's goal for 2013 was to sell 9 million consoles, and at this point, it has to sell another 8 million to reach that goal. I think we can all agree that's not going to happen.Future is sadly looking dim for Nintendo in terms of the Wii U console. Not sure if Mario Kart 8 or Super Smash Bros. will be enough at this point.
  • IMYke2.0.0.0
    #180072
    A Just Cause 2 multija elsősorban az ökörködésről szól. Meglátásom szerint.
  • HeadHunter86
    #180071
    Just Cause Collection
    Marossnál 1300 HUF
  • zorrobomber
    #180070
    Just Cause 2 - 2.99 euro - ha valakinek kedve szottyanna a multizásra, gondolom
  • IMYke2.0.0.0
    #180069
    [URL=http://www.bundlestars.com/all-bundles/urban-guerilla-bundle/]"Érdekes" egy bundle[/URL] - The Urban Guerilla Bundle:
    * APB Reloaded (Stackable Premium Pack) - Promo Code, STEAM
    * Arena Wars 2 - STEAM
    * Coniclysm - STEAM
    * Governor of Poker 2 Premium Edition - STEAM
    * Prime World: Defenders - STEAM
    * Clickr - STEAM
  • Dzsini
    #180068
    A felújított Spelunky nagyon rendben van, de miután a régi, ingyenest elég sokat nyúztam kevés erőm van elkezdeni ebben is a felfejlődést... pedig van benne bőven újdonság.
  • Fpocok
    #180067
    Az tényleg jó vita-n. Meg máshol is persze... :D
  • zorrobomber
    #180066
    10 éves - nem élesített sehova semmit :) Igazából még az is lehet hogy Spelunky lesz inkább belőle. Ideális mobil game, én 1-2 óránál többet nem bírok játszani vele, megunni viszont még nem sikerült, épp jókor sikerült kiásni a dzsungelbe az alagutat, most azt próbálgatom.
  • Tinman #180065
    Ha van US régiós accja, akkor ott gond nélkül tudja élesíteni ez a kódot.

    Ha nincs és nem is akar, tehát megrögzött magyar accos, mint Zó PS3-on, akkor ez kidobott pénz.

    Nyilván, ha beélesítette az US accountjára és letöltötte, akkor a magyar accal is tud vele játszani.
  • Shep
    #180064
    PS gold vagy + vagy mi a neve előfizetésesek vitához is kapnak ingyen játékokat, demokat, fittyfenét. Amúgy haver azt mondja nagyon jó az a játék, tele olyan ötletekkel melyek kihasználják a vita adottságait.
  • IMYke2.0.0.0
    #180063
    Egyetértek - nagyon nagyon nagy űrt tölt be a Diablok után.
  • zorrobomber
    #180062
    Valakinek itt nincs véletlenül Vita-ja? Ezt nézegetem unokaöcsémnek de totál fogalmatlan vagyok a platform digit oldalához és sztem ő is csak lemezekkel tolja :) Ki tud vki okosítani?
  • Tinman #180061
    Nem gerjesztek vitát. Nem flamelek. Rendes bácsi vagyok.
  • Tinman #180060
    Oké kicsit szaros a páncélom széle... na bumm :-D
  • DarkSector
    #180059
    Jaja sejtettem hogy F2P lesz.
  • Fpocok
    #180058
    Path of Exile. Ingyenes. Steamen fent van.
  • Shep
    #180057
    Path of Exile.
  • DarkSector
    #180056
    Az oké de a címe mi? :D
    Valami F2P?
    Amúgy nem csodálkozom hogy ez lett a legjobb.
  • Fpocok
    #180055
    Ez nem szar. Ez egy jó játék, ha szereted a műfajt.
  • DarkSector
    #180054
    mi a szar ez?
  • Fpocok
    #180053
    Idei legjobb PC játék a gamespot szerint.
  • arty
    #180052
    Biciklit a járni sem tudónak? Szenya.
  • Tinman #180051
    Sajnos már megvették tőlem rég a Bikini Samurai Squad-ot, szívesen odaadnám egy árvának...
  • zorrobomber
    #180050
    már csak az a fránya kontroller kotroller kéne..meg egy spelunky ios :)
  • arty
    #180049
    Xboxklub - géming adományozás

    (fantasztikus jó célra megy, játék kapcsolatu, megbizható oldal - aggggy!)
  • Shep
    #180048
    AC-nél nem tudom de szerintem annál is biztos úgy van, mint pl a FC3, FS, SC-nél ,hogy vannak ezek amiket linkeltél + a hagyományos acsik, viszont pl. AC2-nél nincsennek csak az akció+jutalmak, nincs sima acsi, vagy legalábbis nekem nem jelzi az uplay.
  • Dzsini
    #180047
    Nem vadászom rá, csak belefutok, és látom, hogy "hopp, ezt a készítők is elismerik", akkor az egy plusz mosoly. Ilyeneket kaptam a Trine-ban egy csomó dologra, ami véletlenül jött össze.
  • Zóanagyvarázsló
    #180046
    Ezt értsem úgy, hogy PC-n ezeken kívül van más is a Black Flaghez?
  • jarlaxxe
    #180045
    Az acsi= e-penis, nincs gond azzal ha valaki ettöl többnek érzi magát egy adott játékban a lényeg, hogy tisztába legyen vele, hogy valójában nem az.
  • Shep
    #180044
    Hát miért? Plusz órákat ad a játékhoz :D
  • Zóanagyvarázsló
    #180043
    Egyébként léteznek jópofa és ötleteket adó achievementek trófeák, azokkal nincs baj, sőt azoknak van értelme. Ha viszont van nekik önmagukban is, és nem az elektronikus hímvessző növelésének hosszára szolgálnak, akkor nem az egységes felület adja a létjogosultságukat, akkor helyük van abban az esetben is, ha teljesen ingame léteznek csak. Lásd például az Insomniac skillpointjait a Spyro 2-től (1999) kezdve, de mondhatnám a King's Bounty: Armored: Princess bónuszt adó medáljait is. Ezek teljesen rokonai a Spore hagyományos, de játékon belül osztott achievementjeinek.