311802
  • Rapid81
    #180322
    Groupees Holiday Helping Bundle soming soon

    Q.U.B.E. (Steam+DRM-Free, PC/MAC), Blood of the Werewolf (Steam+DRM-Free, PC), Driftmoon (Steam+DRM-Free, PC), Gateways (Steam+DRM-Free, PC/MAC/Linux), Gentlemen! (Steam+DRM-Free, PC/MAC/Linux), Avernum: Escape from the Pit (Steam+DRM-Free, PC/MAC), Ethan: Meteor Hunter (DRM-Free+Steam key if Greenlit, PC), Doctor Who: The Adventure Games, Season 1 (DRM-Free+Steam key when released to Steam), 9.03m (Steam+DRM-Free, PC), Draw a Stickman: EPIC (Steam+DRM-Free, PC).
  • IMYke2.0.0.0
    #180321
    Tudom, hogy bunkóság tőlem, de pofátlanul jelentkeztem:

    "Hú, az 1999-es "Expendable" jut eszembe erről a játékról. Annak idején valami PC újság mellékletén fenn volt a demója, és őrületesen imádtam vele lövöldözni. Igaz, az sci-fi téma volt. Ugye nem baj, ha jelentkezem rá?
    //Itt is van a játék: http://www.neoseeker.com/Games/Products/PC/expendable/"
  • Shep
    #180320
    Az volt a probléma, hogy az a valaki én voltam, tisztább lett volna ha megkér, hogy én inkább ne nevezzek. A másikra már nem is tettem.
  • Fpocok
    #180319
    "Azt szerettem volna, hogy ITT, akinek nincs meg az nevezzen rá és élvezze ki"

    De hát jelentkezett rá valaki, hogy élvezze.
  • ratgab
    #180318
    Mert ott tényleg minden szarra jelentkeznek.

    Csak, hogy tiszta legyen nem a felajánlásodat szarozom le, hanem úgy gondolom Eredeti csoportban a legtöbben azért csak akkor csapnak le valamire jelentkezés címszóval ha tényleg tervezik a közeljövőben a címmel való játékot.
  • Shep
    #180317
    Kösz. Amazont én mellőzöm.
  • Evoluti0N
    #180316
    Asszem, ennyiért én is megveszem. :)
  • Rapid81
    #180315
    Elvileg meg holnap kezdődik a Steam Holiday Sale is.
  • IMYke2.0.0.0
    #180314
    Just Cause 2 honosítás v1.0 (2013/12/17)
    Készítette: Dorogi Flórián és Lajti
  • Rapid81
    #180313
    A:CM holnaptól 2 dolcsi.
  • IMYke2.0.0.0
    #180312
    Jogos. Nem szóltam
  • IMYke2.0.0.0
    #180311
    Shepnek:

    Amazon:
    1/1/2014 to 1/3/2014 Singularity - $7.49
    12/24/2013 to 12/26/2013 Singularity - $7.49
  • Tinman #180310
    BAZ!

    Kapásból 3-at blokkolok izs!

    Ducktales + Castle + Gunslinger. Yeaaah!

    Dejeznemismostanék vanik még :-(
  • grebber
    #180309
    Amazon :
    Conquer: Ultimate Collection 5
    Alien Rage 5
    Gunslinger 5
    Aliens CM 2
    Ducktales 6
    Cadtle of illusion 3.75
    Ezek nem rossz árak!
  • Tinman #180308
    De izé!!! Hát 1 ember jelentkezett rá tegnap óta... most nem Shep ellen, de akkor ha akarom odaadom neki p.ü.-ben és ennyi. Te is kommenteltél, de nem jelentkeztél rá... nem is értettem, de "te tudod" -gondoltam...

    Azt szerettem volna, hogy ITT, akinek nincs meg az nevezzen rá és élvezze ki, ha tetszik neki. Nem jött be, SG normalba tuti kapós lesz :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #180307
    Arra gondolok, ha csak azért törölted, mert nem volt elég jelentkező :)
    Írtam a felajánláshoz (illetve utaltam rá), hogy érdekel majd egyszer a játék, ha már jókat írtál róla - még ha nem is magasztaltad agyon :)
  • Tinman #180306
    Mi akadályoz meg benne? :-)

    Tessék, csak tessék!
  • IMYke2.0.0.0
    #180305
    Jöttem volna akkor én is...
  • Tinman #180304
    1 ember zéró.

    Felteszem SG-nek közösbe.

  • darkling
    #180303
    Amazon téli vásár listák
  • Scooter
    #180302
    Pedig még úgy se könnyű nyerni egyet, hogy kevesen tesznek rá. Gala-n pl. pár napja nyertem Men of War-t. Steamgifts-en és gameminer-en nagyobb szerencsém volt eddig.
  • RatBaG #180301
    kb 700 kulcs volt, mikor én igényeltem, egyből meg is kaptam.
  • Scooter
    #180300
  • Scooter
    #180299
    Pedig meg kell jönnie, csak szerintem lassabban küldi a rendszer. Bár nekem gmail-re rögtön megjött. Már vége is lett, de ha akkor csináltad amikor még volt, akkor meg kell kapnod. Persze ha az e-mail-t véletlenül nem írtad el.
  • Shep
    #180298
    Na nyertem is egyet. :)
  • Shep
    #180297
    Nem kell köszi, nyugodtan tartsd meg, megpróbálom megnyerni SteamG-n.
  • Was
    #180296
    Lehet ezt vajon csak úgy átadni? (Ha erre gondoltál: Anomaly Warzone Earth)
    Én szívesen odaadom a kódomat, ha érdekel.
  • Shep
    #180295
    Ez milyen eljárás? Felajánlok már egy GTA5-öt aztán visszavonom.
  • Shep
    #180294
    Nekem meg sem jött a kód, hát ez van.
  • Scooter
    #180293
    Remélem nem veszik vissza, mint régebben a Blacwell Deception-t, mert sokan több kódot regeltek akkor belőle.
  • kigyi
    #180292
    Köszi gyorsan lecsaptam rá magamnak, meg a kolléganő fiának is :)
  • Shep
    #180291
    Francba, erősen lecsökkent az esélyem. :)
  • Szabi #180290


    viszont már megvan egy régebbi csomagból a játék :D
  • Scooter
    #180289
    Siessetek, még 7098 kód van, amikor utoljára néztem! Nekem megjött a kód, de még nem néztem, hogy működik-e.
  • Scooter
    #180288
    Anomaly Warzone Earth ingyen!
  • Zóanagyvarázsló
    #180287
    Rendben, csak általában a japánon nem tudják megállni a komolyabb cuccaikban sem, hogy valami "agyontúlzást" ne tegyenek bele. Az animékhez mondjuk túl sok közöm nincs, de ha nem a bunyóban, akkor mással oldják meg. Sajnos vannak olyan játékaik, hogy a játékmenetben ezek még nem zavaróak, de az átvezetőktől vagy a világtól már rosszul vagyok.
  • IMYke2.0.0.0
    #180286
    DRM Free

    * Dungeons & Dragons Anthology: The Master Collection - Gamersgate - 75% - 4,99 euro / 3,74 font

    Baldur’s Gate 1 & 2 + Expansions [Average Metacritic: 91%] “…reigns supreme over every RPG currently available, and sets new standards for those to come“ – PC Gamer Developer: Bioware

    Icewind Dale 1 & 2 + Expansions [Average Metacritic 85%] “Once in a while, a game comes along that completely takes over your life. “ – IGN

    Planescape: Torment [Metacritic 91%] “Is it possible for a computer game to have the intellectual heft and emotional impact of a good book while remaining as captivating as a well-paced film? If so, the first candidate may well be Planescape: Torment. . “ – New York Times

    The Temple of Elemental Evil [Metacritic 71%] “A rock-solid RPG that faithfully re-creates a classic adventure.“ – Gamespy
  • IMYke2.0.0.0
    #180285
    Nem szoktam ilyen csihi-puhi cuccokat nézni.
    Dragon Ball és társait például abszolút kerültem már fiatal koromban is.
  • Zóanagyvarázsló
    #180284
    Egyébként nekem a Rockyval volt mindig ez a bajom, az a film durvább, mint a Dragon Ball. Bírom én, csak egy Oscar-díjas sportdrámától komolyan vehetetlen, ami ökölvívás címén megy benne. (Mondjuk amúgy is mese habbal a sztori nagy része, túlzottnak tartom az elsimertségét.) Akkor is, ha az ökölvívás valaha tényleg onnan indult, hogy felváltva ütötték egymást, míg valaki tartósan a padlón maradt.
  • Zóanagyvarázsló
    #180283
    Animékben is kerülöd az efféléket?