311802
  • zorrobomber
    #180362
    Gunslinger murva jó, nem sok köze van az eddigi CoJ-okhoz azon kívül hogy western FPS. Ráadásul - mon dieu - haver kontrollerrel tolta végig, PC-n, szóval biztos jó azzal is :)
  • Shep
    #180361
    Köszi. A karácsonyit passzolom de lehet, hogy az újévinél megkérlek majd.
  • Shep
    #180360
    Nem kerültök, mert már benne vagytok :D
  • arty
    #180359
    Ha kell, megveszem neked és elutalod (ha ez megfelel).
  • arty
    #180358
    ennyi volt multkor is, de ezt Shep és én is még sokalltuk :( activision :((
  • arty
    #180357
    ducktales és mikiegér nekem is lesz majd :)
  • arty
    #180356
    Dehogy bunkóság, ne viccelj!
    Alig várom, h végigjátszhassam a saját példányom - már csak kéne haver, hogy letoljuk coopban, ezek ugy jok igazán. (lara croft guardian eddig a favorit, nagyon minőségi darab volt coopban)

    --

    Amugy megvan a nyertes, a Bionic Commando után ezt is Otisz nyerte :D
    Elküldve a gift az email címére.

    (Gratulálok, remélem nem kerülünk gyanuba a dubplázás miatt :D )
  • zorrobomber
    #180355
    A Sims 3 kiegek egész jó áron vannak :P :D
  • ratgab
    #180354
    Ezek még mindig nem jöttek rá, hogy nevetséges áraik vannak. Annál csak az úgynevezett akciózásuk nevetségesebb. Dobozosba megveszed olcsóbban ezeket ők meg akcióban adják...XD
  • Fpocok
    #180353
    Beléptem a JC2 multiba... és izé... 10XX/10000 fős szerverre léptem be :D nem semmi.
  • Botond #180352
    Vki vett Android humblebundlet, amiben amiben a ticket to ride volt, és megmaradt az Android kódja? Céges telefonnak adtak vmi samsungot, szeretnék rá egy értelmes appot legalább! :D
  • zorrobomber
    #180351
    "Fight Night a casual bunyósok játéka, inkább szimuláció."

    Ezt hogy érted, ez nem ellentmondás? Egyébként engem csak a haverokkal játszott meccsek érdekelnek.
  • lalakov
    #180350
    1,21GB, mobilra ez jó lesz. :-D
  • lalakov
    #180349
    Akinek csak az Anomaly 2 kéne a Humble csomagból, az inkább Playen vegye meg, most akciós: Anomaly 2
  • otisz111
    #180348
    Köszi!
  • Rapid81
    #180347
    [URL=http://digital.gamefly.co.uk/#!/promotion/598]EA "Deals"[/URL]
  • Totti5
    #180346
    Fight Night a casual bunyósok játéka, inkább szimuláció. Killer, Doa, Tekken meg a HC réteg játékai. Ettől függetlenül Fight Nightba sem érdemes online menni mert úgy agyon vernek hogy hozzá sem tudsz érni az ellenfélhez, mert csapkodja a gombokat úgy ahogy te sosem fogod...
  • Fpocok
    #180345
    Blizzard is probably asking... WTF Is... - Motor Rock ?
    Na vajon meddig lesz még steam-en?
  • IMYke2.0.0.0
    #180344
    Shadow Warrior -- 75% -- 6,24 euro
  • IMYke2.0.0.0
    #180343
    Ethan: Meteor Hunter teszt

    "Winners don't use drugs. They use a gamepad" - KÉP:
  • wesker24
    #180342
    OFF:

    Nekem aztán nem kell várni megnéztem a Doctor Who 5 évadát de a 6-dik évadot még a mai napig nem kezdtem el :D

    Mikor arra kerülne a sor hogy most neki állok megnézni egy pár részt mindig közbe jön valami !

    Szóval elöttem van még a teljes 6és 7 évad itt van a gépemen arra vár hogy egyszer valamikor neki álljak megnézni :D

    Az a baj vele hogy ha én egyszer neki állok valaminek akkor addig nem nyugszom amig végig nem nézem az egész évadot !

    Igy is az volt hogy naponta egy epizodot néztem meg ha dupla részes volt akkor 2-öt ! :D
  • Dzsini
    #180341
    ...meg pár hete az anniversary special és hozzá a nyalánkságok, meg minden évben a karácsonyi epizód... még mindig jobb, mint a Sherlock, ahol 2 évente van 3 rész :D
  • Evoluti0N
    #180340
    Évente... Legalább jövő őszig kell várni a következő évadra, a legutóbbi évad utolsó részét meg még májusban adták le. Hát, jól van. Így is mondhatjuk, hogy évente, de sokat kell várni. :D (de ez már nagyon off téma :P)
  • Dzsini
    #180339
    Nekem elég, ha jön évente egy új sorozat, és nem állítják le, mint 1989-ben.
  • Evoluti0N
    #180338
    Én azért egy Telltale Games-féle DW-t el tudnék képzelni. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #180337
    Én úgy gondolom, hogy épp ezért lenne nehéz sikerre vinni - túl magasak az elvárások és hatalmasat lehet vele bukni a piacon is, presztízsben is.
  • Dzsini
    #180336
    A jogok a BBC-nél vannak, és ők nem arról híresek, hogy óriási pénzeket tudnak megmozgatni egy ilyen célra - ami nagyobb pénzbe volt, az az Eternity Clock, és hát... szóval vannak jobb közepes indie játékok nála :)
  • Evoluti0N
    #180335
    Nem igazán értem. Egy nagyobb játékfejlesztő csapat se gondolja, hogy megérné valami komolyabb játékot csinálni egy olyan sorozatból, aminek ekkora rajongói bázisa van?
  • Dzsini
    #180334
    Ja, meg volt egy puzzle platformer, az Eternity Clock - az se volt akkora tragédia... bár jól félbehagyták a történetet.
  • Dzsini
    #180333
    Öööö... a DW Adventure játékok ingyenesek voltak eddig, a BBC oldaláról letölthetőek mind (angol IP-ről, de nehogy már ez gondot okozzon), és most (bundliban) pénzt kérnek értük? Érdekes fejlemény...
    Amúgy nem túl rosszak, egy-egy történet, néhány nem túl bonyolult puzzle hozzácsapva, de nem volt egyik se túl maradandó emlék.

    Azóta van egy böngészős MMO, meg Androidra/iOS-re egy Match3, a DW Legacy.

    Plusz van Nintendora is pár dolog, de azokkal nem igazán találkoztam.

    (a legjobb még mindig az ősi point and click játék, még a hőskorból)
  • Shep
    #180332
    Ja én egyébként nem ismerem a sorozatot 10 percet ha láttam belőle sokat mondok, de ennek ellenére elszórakoztam vele kicsit, azonban hamar ráuntam.
  • Shep
    #180331
    Figyelj nem azt mondom, hogy rossz, mert el lehet vele szórakozni, meg vicces is de olyan low budget az egész, viszont rajongóknak ajánlott.
  • Evoluti0N
    #180330
    Páff! Kéne akkor valami jó Doctor Who játék. Gondolom, hogy nem nagyon van, ha eddig még egyről se hallottam. :D
  • Shep
    #180329
    Sokat nem veszítettél vele :)
  • Evoluti0N
    #180328
    Hm... Nagyon szeretem a Doctor Who-t. Lehet, hogy meg kéne venni a bundlit. Doctor Who játékot még úgyse játszottam.
  • IMYke2.0.0.0
    #180327
    "Doctor Who: The Adventure Games, Season 1"
    Wiki így tudja

    Episodes

    Series 1
    1 "City of the Daleks"
    2 "Blood of the Cybermen"
    3 "TARDIS"
    4 "Shadows of the Vashta Nerada"

    Series 2
    5 "The Gunpowder Plot"
  • Evoluti0N
    #180326
    Most nekem itt valami nem világos. Valamelyik játéknak az a címe, hogy Season 1? :D Vagy mi az a Season 1?
  • Rapid81
    #180325
    A második évadból 1 rész került kiadásra, még 2011-ben... Szóval be van "fejezve".
  • IMYke2.0.0.0
    #180324
    "Season 1"... oké...
  • Rapid81
    #180323
    Videjó