311802
  • arty
    #180282
    jah, durva h tudok egy karakterrek MK-ban pár dolgot, jön haver és random gombnyomkodással péppé ver :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #180281
    Biztosan velem van a baj - nem kedvelem túlságosan a bunyós játékokat. De leginkább ezek a kombók visznek a sírba.
    A DMC-sorozat például nagyon csábító [engem a sztori érdekel, rettentően], csak ne lenne több ezer kombó, levegőben lebegős csapkodás, és a legkisebb ellenfélnek is 10000 HP-je, hogy ütni-vágni kelljen percekig...
    De, ahogy írtam: biztosan velem van a baj.
  • zorrobomber
    #180280
    Fight Night Champion - na, ezt pont ezért szeretem, mert nem a kombók bemagolása, és a gombok villámgyors csapkodása számít, hanem hogyan gazdálkodsz az erőddel, a távolsággal, és a boxolód előnyeivel(hosszú kar, erő, stb.) Még így is átmegy sok haverom cséphadaró üzemmódba, és a védekezés nehézsége miatt így is sokszor hatékonyak a módszerrel ellenem, de vszleg ez csak az én bénaságom, türelmetlenségem miatt van így :) Azért pár játék után általában ők is rájönnek a finom trükkökre, módszerekre, és arra, hogy ez nem a Mortal 12 :)
  • zorrobomber
    #180279
    Kösz a választ
  • IMYke2.0.0.0
    #180278
    Na, ilyen játékkal nem tudnék játszani. Anno haverokat is csak néztem a fizetős játék gépeknél, valahogy sosem hozott lázba a karok és gombok ilyetén csapkodása. A több száz halálos csapás után ellentámadásokról nem is beszélve :)
    Valahogy ilyen környezetben nem tudnak működni számomra ezek a dolgok.
  • Fpocok
    #180277
    :)
  • arty
    #180276
    eddig így volt, már nem
  • Fpocok
    #180275
    MUHAHA! EZT CSEKKOLJÁTOK! Épp nyomják a Killer Instinct lanbajnokságot, amikor... 6 perctől, ha valaki nem akarja megnézni az elejét. :)
  • zorrobomber
    #180274
    Folytatom a konzolos digit distr. hülye kérdéseim sorát, marketplace-en, nem csak MS pontokért lehet vásárolni?
  • kigyi
    #180273
    Jó én a hagyományos megoldást használom, napi 4-7 gépet kell megcsinálnom a legkülönfélébb összeállításban és csak egy részük boldogul normálisan a pendrive-ról való bootolással :) A mappámat meg mindig hordom így nem okoz gondot a lemez :)
  • arty
    #180272
    lemez?? :)

    egy pendrive kell az okosságoknak, az tuti mindig nálad lehet (pl tárcában)
  • Dzsini
    #180271
    Azért nem biztos, hogy ágyúval kell menni verébre. Egy sima unlocker + delete + ccleaner wipe bőségesen sok, hogy ne lehessen azokat az adatokat Kürtéken kívül visszahozni :)
  • wantonly
    #180270
    Vagy az Ultimate Boot CD, az elég sok mindenre jó, de erre még nem használtam. Nem tudom, hogy a HDD részlegében van-e ilyen funkció, vagy csak az egész meghajtót lehet törölni vele. A honlapon meg lehet nézni a programok listáját.
  • kigyi
    #180269
    Egy jó BartPE lemez vagy valami hasonló esetleg NTFS DOS nincs kéznél? :) Mindig jól jön egy Hiren Boot cd is pl. Neked biztos van ilyened.
  • IMYke2.0.0.0
    #180268
    Unlocker v1.9.2 (Free)
  • IMYke2.0.0.0
    #180267
    Unlocker-t használok Windows alól ilyen esetekre. Eddig 99,999%-os eséllyel minden használatban lévőt is tudtam töröltetni vele - ha nem másképp, akkor restart után megteszi ő.
  • Tinman #180266
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez sem vált be, mivel kiírta, hogy az egyik fájl használatban van éppen, ott meg jól el is akadt. Persze csak egy szaros index.dat fájl van ott, amibe elakad, de azt nem ugorja át. Megnézem csökkentett módban mindjárt.
  • Dzsini
    #180265
    Az nem csinál zerofillt.

    De ha már le van törölve, akkor egy ccleaner már tud free space wipe-ot egész sokféleképpen.
  • wantonly
    #180264
    Az előző hsz neked ment. :)
  • wantonly
    #180263
    Rmdir

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    rmdir /s /q foldername


    Talán ezzel gyorsabb.
  • IMYke2.0.0.0
    #180262
    Ha a németek Nietzschéjének nincs igaza, akkor Gott igazán lehetne humoros kedvében, és megáldhatna a lehetőséggel, hogy jól meglepjelek... és akkor olyan-de-olyan-játékot-vennék mellé, amit streamelve kellene végigjátszanod nekünk :)
  • arty
    #180261
    köszi!!

    (szemét MS, most mehet a hörcsögőlőénem és a racionális arty harca :((((( )
  • arty
    #180260
    hogy a csak ma olvasók is tudjanak róla:



    Király (lokál/online coop) twin-stick shooter - annyira megörültem, hgy kijött pécére is, h akcioban duplát vettem. Megérett az elajándékozásra!
  • IMYke2.0.0.0
    #180259
    Köszönöm szépen, hamarosan neki is állok az uninstall-folyamatoknak, hogy termeljem a GB-okat :)
  • IMYke2.0.0.0
    #180258
    Nem győzök hálás lenni a meglepetésért
  • arty
    #180257
    leírtam a tökegyszerű megoldást ...
  • Tinman #180256
    HELP!

    Van egy könyvtár... több millió apró fáj van benne, cirka 40 GB. Tegnap óta szarakodok vele.

    Próbáltam már 1-2 eraser progit, de mindegyik normál módon törli.

    Zerofill kellene, de nem találok ilyen progit sehol. Tudtok ilyenről?

    Igen, a lomtár ki van kapcsolva.
  • IMYke2.0.0.0
    #180255
    Ismerem már a DLC-t.
    A Gearbox elkövetett egy nagy bakit és az előző DLC-vel együtt ez is kiadásra került, és minő meglepetés, a WRZ tulajdonosok le is tudták a történetét [sőt mi több: én le is fordítottam már].
    Viszont, az eredeti játékhoz beszerzem, mert a teszteléshez kelleni fog.

    Aki nem ismerné, annak ajánlom, mert bár nem 10 órás küldetéslánc, poénos.
  • IMYke2.0.0.0
    #180254
    26 MB-ot szed le a már feltelepített játékhoz.

    Amúgy meg, szó szerint: semmilyen. Azon a magyar szerveren, ahol voltam, senki semmit se tudott, beírtam a "/derby"-t és a kocsikáztunk kicsit (roncsderbi lett volna, de az eredeti játékból vette át a járműveket, így a legkisebb furgontól a teherautóig mindegyik az egyedi "életerejével" volt, így semmi értelme nem volt ütközgetni), és ennyi.
    Kábé 20 perc után kiléptem onnan.
    Visszakerültem a játékba, ahol viszont semmi sem történt - akár egyedüli játéknak is tekinthető az egész.
    Nyilván, más szerveren több ökörködés menne, több szereplővel, de akkor már inkább a kampányt játszom - sztorival, kihívásokkal stb.
  • grebber
    #180253
    Gamestar CoD MW2 2999 forint
  • Tinman #180252
    Qrva MS -.-

    11.000-em van fent XBOX marketen és nem engedni megvenni, azt mondja adjak meg érvényes fizetési lehetőségét.

    Rohadj meg!
  • Tinman #180251
    Csak vitzeltem :-(
  • Tinman #180250
    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

    Köszi! Kell!!!

    Nem vagyok otthon, remélem weben is megtudom venni :-(
  • grebber
    #180249
    Ubi support 2 napja semmit nem jelez.Utolsó szemétládák.Nem is értem minek a support ha nem képesek válaszolni.
  • genndy
    #180248
    Rádio Impuls. Cseh.
  • Botond #180247
    Xbox liveon spelunky 75% off, 947,5 Ft.
  • MerlinW
    #180246
    Nálam most nincs feltelepítve semmi ilyen, de Imyke szokott zenélni, gondolom ő meg tudja neked tisztítani a hangot. Mondjuk te is megteheted az ingyenes Audacity-vel.
  • kjhun
    #180245
    Radio-DX OFF:


    Aki, vájtfülü, inkább ne kínlódjon vele. Pontosan milyen nevet mond? Valaki betűzze már ki. Radio HitCo/Hippo?? És milyen nyelvű?

    Link
  • zorrobomber
    #180244
    1 oldal hány leütés?
  • DarkSector
    #180243
    niccel? :D