311802
  • ratgab
    #180402
    És ebből csak kb. 3 éve vagyok 95%-ban tisztességes...
  • zorrobomber
    #180401
    "Egyébként majd rájössz, hogy azoknak a jobbnál-jobb címeknek a nagy része igazából középszerű valami."

    Ez után a kijelentésed után különösen vicces hogy pont a Castlevania-ra vársz :)
  • Shep
    #180400
    Hát az nekem jó lenne de csak walleten van pénzem.
  • ratgab
    #180399
    Castlevania? ( Ott hever egy gift a tárolómban, még nincs aktiválva...)
  • Shep
    #180398
    Én még a kártyapénzt is 6x átgondolom mielőtt elköltöm, mert több cím kellene de mindre meg kevés a pénz így aztán nem veszek semmit. Na jó, most leginkább egy Castlvania -75%-ra várok a karácsonyi vásár alkalmával és talán de csak talán még meg is veszem :)
  • Tinman #180397
    "15 éve"

    Fel a fejjel ifjú padavan
  • ratgab
    #180396
    WD már ott üdül egy ideje a steam könyvtárban. Még ahhoz sem nyúltam igazán. Idei nagy címek nagyon nagy része gyakorlatilag maximum kipróbált állapotban van.
  • Rapid81
    #180395
    Az semmi. Én már csaptam le olyanra nagy örömmel, ami már megvolt.
  • ratgab
    #180394
    Én Wislistem 40 tétele 85%-ban 20 euró alatti alapárral bír. Ez mit árul el számodra a vásárlási szokásaimról?
  • Shep
    #180393
    Egyébként majd rájössz, hogy azoknak a jobbnál-jobb címeknek a nagy része igazából középszerű valami.




    Én a magam részéről pl az új TWD-t is átugrom, nincs kedvem megint ál döntések garmadáját meghozni, hogy aztán szezon végén rájöjjek ,hogy mennyire nem is volt nagy szám az egész.
  • ratgab
    #180392
    Képtelenség. Ratgab vagyok 15 éve gamer (holy fking shit...) és krónikus hörcsögitiszben szenvedek. Egyelőre csak pár napja vagyok tiszta.... De ha látok valami faszát olcsón beleszarok az egész elvonókúrába és megveszem azonnal...
  • zorrobomber
    #180391
    Felejtős. Frissítettem, rendbe raktam a wishlist-em. Kicsit rémisztő, hogy az 5-ből 3 cím gyakorlatilag időszivattyú, és tuti hogy sok időt beléjük fogok tolni :) Az AoD kicsit lutri, de sokat remélek tőle, a DayZ-nél pedig megfogadtam, hogy várok a standalone-ig, de ettől az Early Access-től is még mindig tartok.
  • Tinman #180390
    Fogalmam sincs kikről beszélhetsz

    Na most én már abba a stádiumba vagyok, hogy lecsapok egy akcióra, teszem a kosárba, majd megnézem Steam-en és rádöbbenek, hogy már megvan... slusszpoén, hogy nem emlékszem, hogy honnan
  • ratgab
    #180389
    Kezd egyre kevesebb időm lenni és kezd egyre nagyobb halmokat képezni a jobbnál jobb címek garmadája!
  • wantonly
    #180388
    Kezded? Én már rég letettem róla. :)
  • Shep
    #180387
    De te kontrollerrel lennél :D
  • Shep
    #180386
    Kezdetnek jó, a következő foglalkozáson majd kicsit részletezheted is ,hogy mikén próbálod meg csökkenteni a fölösleges vásárlások számát? :)
  • arty
    #180385
    hogyne akarnál :) ingyenfrag vagyok :(((

    (öregség + nagy kijelző + wsadegér meg-nem-szokása)
  • wantonly
    #180384
    Én sem azért szoktam, de azért nem hátrány, ha kapok.

    A játék meg nem volt szimpi, így nem akartam elvenni mástól a lehetőséget. Lehet többen voltunk így. :)
  • arty
    #180383
    igen, mert alapvetően nem az irányítás és a lövöldözés volt a nehéz, hanem hogy NEM LÁTTÁL! :D
  • ratgab
    #180382
    Kezdem amúgy elveszíteni a reményt, hogy valaha is legalább egyszer végigjátszom az összes vételezett játékom... Nagyon kezd elúszni a terv, nagyon.
  • Tinman #180381
    Igazad van.
  • Tinman #180380
    - Blood of the Werewolf
    - Driftmoon

    Frankó, vevős lesz emiatt a kettő miatt... utóbbi különösen tetszik.
  • ratgab
    #180379
    Brutális mennyiségű hörcsögölt játéka van már itt sokaknak. Lassan már nekem sem fér bele a "csak ránézek már milyen ez" féle játszogatás...
  • Shep
    #180378
    Hát akkor én nem akarok ellened CS-zni :D Mondjuk messziről jött ember ... :D
  • Shep
    #180377
    Inkább csak te nem tudsz kezelni.
  • Tinman #180376
    Hat igen... olcsóbb, mint most a Live akciós. Kár, pedig elviseltem volna boxon, de Steam-re is jó lesz.
  • ratgab
    #180375
    Mármint a vége!
  • ratgab
    #180374
    Az még bill+egérrel normálon is szívás volt nekem!
  • Tinman #180373
    Bármilyen hihetetlen nem az SG pontok miatt tettem fel. Nagy naivan azt hittem, hogy lesznek 8-10-en akiknek nincs meg és aki majd letolja és elbeszélgetünk róla...
  • Tinman #180372
    25-26.-án lesz csak... remélem nem felejtem el.

    Spelunky végre töltődik, baromi kíváncsi vagyok rá!
  • wantonly
    #180371
    Nálam két ember a minimum, az alatt én is törlöm. Az SG is két jelentkezés vagy afelett számolja csak a pontokat, ha jól tudom.
  • arty
    #180370
    nem :) kontrollerhez kontrolleres gyakorlat kell :P

    (és iszonyat sokat szívtam a végével - rivjúm )
  • Tinman #180369
    Kezelhetetlen vagy.
  • Shep
    #180368
    Akkor kontrollerhez jár beépített csít :D
  • Shep
    #180367
    Lehet ezt még csűrni, csavarni, de minek?




    Ui. 5. pont, hát nem én mondtam, de ha már így rákérdeztél :DDDDDDDDDDDD
  • arty
    #180366
    én hardon és kontrollerrel nyomtam végig pécén :P
  • Tinman #180365
    Egy ember. Miért nem írt p.ü.-ben, hogy adjam neki, mert szeretné?
    Azért nem mert ő is nagyon jól tudja, hogy ez egy apró kis szerencsejáték és annak nem az a lényege, hogy a VHS magnót az egyetlen jelentkező kapja, hanem az, hogy több ember közül kapja meg valaki! Ha ő az, akkor még örömtelibb.

    Tele szoktátok örömködni a fórumot, hogy xyz ezerből mit nyertetek... persze, lehet én értelmezem félre az egész Steamgift rendszerét.
  • Tinman #180364
    1. Én vettem, azt teszek vele amit akarok. Ha akarom feldobom giftbe, ha akarom leszedem, mert csak egyetlen 1 ember nevezett.

    2. Qrvára nem érdekel ki nevez rá, mert gift! Egy valami érdekel, minél többen jelentkezzenek rá olyanok, akiket ÉRDEKEL.

    3. A paranoiára remek színes bogyók érhetőek el, csak jelezni kell a problémát.

    4. A múltkori jó kis indiszaros beszólás után megfogadtam, hogy én aztán többet nem giftelek... gondoltam változott a helyzet, érettebbek lettek itt is páran. Tévedtem. Van ilyen.

    5. És akkor most, megint én leszek a tróger UGYE?
  • Shep
    #180363
    Biztos nem hardon :)