311802
  • Shep
    #180882
    Amúgy időről időre van 3 napos trial kód MMOnetwörkön meg össze vissza, érdemes akár úgy tenned egy próbát.
  • Tinman #180881
    Wesker is hasonlókat mondott róla, meg ha jól rémlik MerlinW se szidta... kéne, de félek legközelebb februárban lesz fizu, szóval, csak ami tényleg nagyon, nagyon jó áron van és nagyon, nagyon kell.

    Most kártyapízt' gyűjtök Dishonored GOTY-ra :-/
  • Shep
    #180880
    3-4 óráig még jópofa is, utána már nem annyira.
  • arty
    #180879
    naezaz, h a videok nem tul meggyőzőek ... :/

    shep: 3-4 óránál nem bírnám én ezt tovább, annyit rááldoztam volna.

    akkor kösz srácok, skippelem!

    (acsivment unlocked: not hörcsög anymore)
  • Shep
    #180878
    Secret Worldot neked nagyon ajánlom, megveszed és legalább 1 évig nem kell másra költened annyi tartalom van benne és a te aprólékos játékstílusodban simán lenne benne több 100 óra.
  • Tinman #180877
    Amazon se volt rest 8 dolcsis FF VIII.

    Secret World 14.99 dolcsi
  • Tinman #180876
    Mindenkinek.

    Nincs brazil oldalra regem... elvagyok a Rapid által picit lejjebb felsorolt dolgokkal.

    Miért nincs? Mert PH-n kb. havonta olvasok szerencsétlen usert, aki régiókorlátos vackot vett onnan.
  • ratgab
    #180875
    NAgyon egyetértek! Blackguards bétát nyomom. És most 6 óra után jön el az az idő, mikor az alap dolgok már nem elegek. Tudatosan kell fejlesztenem az embereimet, fegyvereket tudatosan kell választani, mannát és tárgyakat is tudatosan kell használni, mert nagyon könnyen megfingatnak.
  • Shep
    #180874
    Na akkor senki nem akarja kihasználni ezt a soha vissza nem térő, zseniális és kihagyhatatlan lehetőséget? :)
  • Tinman #180873
    Valóban... ahhh... ráér nekem, mostanában erre a pakkra nincs időm.
  • Zóanagyvarázsló
    #180872
    Sőt, Sonic & All-Stars Racing Transformed sincs benne, bár ez sem tartozik a pakkból legjobban érdeklők közé.
  • Zóanagyvarázsló
    #180871
    Nem ugyanaz, elvileg hiányzik belőle a Sonic Adventure 2 (+DLC) és a Dr. Robotnik’s Mean Bean Machine, bár az utóbbi nem létjérdés.
  • Tinman #180870
    Plusz a gameplayben, plusz a hangulat terén, plusz az extrák terén (gyűjtögetős, felfedezős, kincskeresős dolgok).

    TR-ben még azt nagyon csípem, hogy szívesen használom az összes fegyvert és majdnem az összes tanult technikát is és ez jó! Utálom amikor 384 lehetőség van egy játékban, de elvagy kettővel, mert a többi nehézkes, nem jól használható, etc.

    Ez persze csak a személyes véleményem, de most nagyon így érzem.
  • ratgab
    #180869
    Ebből eddig GMG-n rendszeresen, Gamersgate-n is vettem már, legutóbb már gamefly és ha így haladunk az amazonra is ráfanyalodok, habár nagyon nem akaródzik kamu címet generálni. Szívesebben kérek meg egy rendes kollégát innen, aki van olyan kedves és segít onnan cuccot venni.

    Maross, Danih és Ayo is rendszeres forrásom. Innen is üdvözletem és maximális tiszteletem küldöm.
  • Tinman #180868
    Kényelmes, amikor az ember helyett mindent leírnak, egy adott témáról.
  • Totti5
    #180867
    Platofrmingba, pályadesingbe a TR odaveri az Uncsikat. Gyilokban, coverben nagy eltérés nincs, a TRben jó pont hogy nem kell darálni állandóan, hanem van nem lőfegyver is végig. Storyban ugyan az a szint + az egyik poénos könnyed, a másik meg az ellenkezője.

    Unchartedek egyetlen hibája hogy cover súter elsősorban, talán a köv rész majd nagyobb távlatokat nyit.
  • Rapid81
    #180866
    Én ezért vásárolok a Steamen a legritkábban.

    Helyette:
    - Amazon
    - GMG
    - GG
    - GameFly
    - GetGamesGo
    - Maross
  • ratgab
    #180865
    Én mindet végigvittem. Tombot még nem, de amit láttam belőle az alapján jobban bejön, mint az uncsi. Amúgy számomra a 3. rész volt a legjobb a 3 közül. Szép sorban pont ahogy jöttek ki úgy lett egyre élvezhetőbb.
  • Tinman #180864
    Netom u.a.-e, de ezt anno 9.99-ért vettem.

    Persze te nem szeretsz amazóniába ténykedni, szóval akkor mindegy.
  • ratgab
    #180863
    Úgy látom ma se kell költenem steamen...
  • ratgab
    #180862
    Amit én nem értek az egészben az, hogy attól, hogy ukránoknál esetleg kevesebb a fizu, attól ugyanaz a játék miért ér kevesebbet ott? Ha ott annyiért tudják adni, akkor itt miért nem lehet ugyanannyiért adni (mert hogy itt sincs kolbászkából ám a kerítés)?

    Nem kicsit érzem ilyenkor átverve magam. Egyébként eddig is vásároltam steamről olyan játékot, amit nem érte meg megvenni sutyiban. És nem fájt az sem, mert 50 eurót egy játékért nem adok.

    És akkor itt elérkeztünk a másik véglethez. Mikor dobozos játékot veszel 10 000 jó magyar valutáért (aminek előállítási költsége van, doboza, artbookja, meg ki tudja mi a lófasza), akkor a digitális miért kerül 50 euróba, mikor ott csak generálsz egy kódot meg max működteted a szervereket (főleg most, hogy már a marketből is legalább a szerverfenntartás árát röhögve megkeresi a Valve).

    Jelenleg úgy van elbaszva a steam rendszere is árszabás tekintetében mint a szél. Egy mentsége van, hogy maga a felhasználói élmény a legjobb a piacon. Mellesleg én nem szeretem ha a lom halmozódik, ergó nekem a digit jobb, mint a dobozos.

    0 day árszabás egy vicc, régiózár egy még nagyobb vicc, régiónkénti árazástól meg okádnom kell. Ha ezt a hármat rendeznék igen is szívesen vásárolnék 10k-nak megfelelő euróért akár 0 day játékokat is. Mert bizony akkor alternatíva lenne a digitális verzió árban is a dobozoshoz. Jelenlegi árszinten is csak a nyugatiak veszik, meg egy néhány magyar, aki megteheti. 15k/ 0 day játék nekem is sok. De lehet akkor se adnék érte annyit, ha milliomos lennék.
  • Zóanagyvarázsló
    #180861
    Sonic Hits Collection

    Ez szokott olcsóbb lenni? Elvileg alapból minden 75%-os kedvezménnyel szerepel benne, így az 50%-os akciózásnál nem biztos, hogy számíthat többre.
  • Zóanagyvarázsló
    #180860
    Kíváncsi leszek a sztorijára, karaktereire, e szempontból többen hozták ki vesztesnek ebből az összevetésből.
  • grebber
    #180859
    Senki?
  • Evoluti0N
    #180858
    És igazat kell adnom. (mondjuk a 3. résszel még nem játszottam)
  • genndy
    #180857
    Ööö... a DE:HR-DC miért nem 5 euro nekem, ha megvan az alapjáték meg a kiegészítő is? Vagy az a lehetőség csak egy darabig élt? Vagy azért nem mert most a DC-re akció van?
  • Tinman #180856
    Elhatárolódóm magamtól.

  • Tinman #180855
    Szerintem jobb a Tomb Raider, mint bármelyik Uncharted. Egyszerűen mindenben több és jobb.

    Leírtam. Pokolra jutok. Nem érdekel.
  • Zóanagyvarázsló
    #180854
    Én csak a demóval játszottam, és jól nézett ki, és tetszettek a sci-fis fegyverállomások, konzolok is. Amúgy hiába szeretem a Doomot vagy a Painkillert, nem tudott elkapni az akció heve, mindenesetre úgy tűnt, hogy tudna kihívást kínálni. Mindenesetre az akció maga nem jött be annyira, hogy akár bundle-ben beszerezzem.

    Szerintem nézd meg a demót, esetleg hagyd ki csípőből, lesz még ennyiért úgyis. Na meg talán olyan is akad még, aki végigjátszotta a teljest, és tud róla valami más egyebet mondani az elhangzottakon túl.
  • Evoluti0N
    #180853
    Jah. Igen. Ezt kifelejtettem. Lehettek volna a puzzlek egy kicsit 0sszetettebbek.
  • Zóanagyvarázsló
    #180852
    Persze, hiszen egy sima fedezéklövölde (így kell elé leülni! én így is tettem), némi extra kamujátékmenettel (óvodásokkal kompatibilis puzzle-ök és platforming), meg néha enged vagy kényszerít lopakodni, bunyózni egy kicsit. Erre a vázra jön rá a minőségi körítés.

    Egyébként Drake jópofa karaktere marha nagy ellentmondásban van azzal, hogy közben percenként kisebb falunyi embert küld át a másvilágra. Amikor már ilyen magas a produkciós szint, akkor sokkal jobban kilóg a lóláb a film és a játék közötti különbség miatt.
  • Shep
    #180851
    Az azért nem rossz, sőt.
  • Botond #180850
    Nekem 62 kártya áll még a mar kertben és vagy 20 a játékokban. :D
  • Shep
    #180849
    Esetleg valaki megvenné-e nekem Nuuvemen a Castlevaniat még 3 órán keresztül "olcsó" én meg steamen walletből vennék neki valamit ami kell természetesen ugyanolyan összegben amennyibe a Kasztli fájt. Persze csak akkor ha jól számoltam és tényleg olyan 1600Ft átszámolva.
  • Tinman #180848
    Már nagyon kevés... ezt ma 4-5 címből szedtem ki :-D
  • Tinman #180847
    Amit nagyon nem ajánlok... minél nagyobb az összeg, annál nagyobb a lenyúlás Steam részéről :-(

    Plusz ebben a szerencsétlen szarban nem lehet rákeresni arra, hogy x user y kártyáját keresem... username szerint se lehet rendezni. Kőkor.
  • Fabio Capello
    #180846
    Marketen keresztül, maximum
  • Shep
    #180845
    Hát akinek sok a kártyás játéka :)








    Walletről lehet valahogy másnak pénzt adni?
  • Tinman #180844
    4.01 Euro jött össze reggel óta :-)
  • TBTPumpa
    #180843
    Bankkártya/Paypal is kéne.
    Amúgy 5 napig akciós a játék (a Nuveem főoldala szerint), addig csak be tudom húzni valahogy.