311802
  • lalakov
    #180922
    Nem vagyok szerencsés, akkor kihagyom, köszi. :)
  • w77d
    #180921
    meccsek végén ha nagy szerencséd van akkor kapsz, de asszem egy nap max 1-et vagy kettőt
  • lalakov
    #180920
    Köszi. :) És csak úgy dobálja a játék ezeket a tárgyakat bizonyos időközönként?
  • ratgab
    #180919
    CS:GO
  • lalakov
    #180918
    Melyik játékból jön ennyi pénz?
  • ratgab
    #180917
    Nagy arányban bagóért mennek, de nyilván van ami jól megy ott is.
  • w77d
    #180916
    Azért a fegyvereknek is van ára.. egy AWP Boom (már a másodikat szereztem meg) pl 5-6 euro között mozog.
  • Shep
    #180915
    Á hát csíterek mindig voltak ahogy prok is. Jobb napjaimon én is tudtam az lenni (1.3-1,6 -ig), mármint pro, csak hát ezekből volt kevesebb :)
  • ratgab
    #180914
    Upsz, azt hittem Secret Worlds a téma...
  • arty
    #180913
    - a magyar unokaöcséd kártyájával nem vásárolhatsz? ;)
    - még ha mindenki tudja is, minek ezt pedzegetni? tényleg kell a figyelem az "ügynek"?
  • arty
    #180912
    nos, fifahungary-ról leszedtem a magyar kommentárt (bemásolod a 4 magyar fájlt és az egyébként is magyar játékban azonnal lehet is választani a magyar kommentárt), bár tartok tőle, hogy ez így ~warez ... :/
  • Rapid81
    #180911
    Tudják, hogy nem usákok is vásárolnak ott. Még ha kamu a cím, a bankkártyaadatok elárulnak mindenkit...
  • arty
    #180910
    te most frankón le akarod buktatni a nem usákokat?!

    (tegyük fel h nagy multicég és sz*rik rá MOST)
  • arty
    #180909
    hard resetbe?!
  • ratgab
    #180908
    És ennyi idő alatt el is ment a winter láda. 2,11 euró ment a walletbe. Dupláztam! XD

    Amúgy a fegyverek mind skinek, tehát játékmenetbeli szempontból szart se érnek.
  • ratgab
    #180907
    Amúgy a játékmenet lehangoló. Kurvasok a cheater és sok a profi. Néha olyan esetek vannak hogy szétfejeled a falat. De ha haverral mész az tud fun lenni. Közös taktika, satöbbi.
  • Shep
    #180906
    Akkor asszem ez lesz nálam a winter sal, Castlevania ha lenyomják 66%-ra meg egy CS:GO és asszem nem is marad kártyapénzem
  • ratgab
    #180905
    Én őszi vásáron vettem és már most plusszban vagyok vele 2,75 eurót fizettem érte. HA most elmegy a winter láda is akkor dupláztam.
  • Shep
    #180904
    Itt valami félreértés lészen.
  • ratgab
    #180903
    Lehet. Bravo láda eddig jól ment 0,4 euróért adtam el 3-4 darabot.

    Fegyverek felejtősek 0,05 eurókért mennek, tehát lófasz.

    Most kaptam egy winter ládát 2,1 euróért raktam fel. Ma már eladtak ugyanebből ugyanennyiért 800 darabot...
  • ratgab
    #180902
    Nem vagyok nagy mmo huszár, de ebbe még én is belevágtam 40 órát arcizmom rezdülése nélkül. Korrekt cucc.
  • Rapid81
    #180901
    Szerinted mennyire szarnak rá? Az ojrópai zseton is zseton nekik...
  • grebber
    #180900
    Írtam amazonnak persze egy új friss mailről melyben a nem amcsik is vásárolhatnak kamu címekkel.
    Írtam bele mindenfélét, hogy itt meg ott látom hogy amazon kulcsokat cserélgetnek olyanok akikről 100% tudni hogy nem kint laknak, és hogy lehet-e emiatt később bak stb.

    Megdöbbentő választ kaptam: ( bár szerintem ez kamu) Nem tudnak ilyenről hogy bárki kijátszaná a rendszert, de ha valakit elkapnak az összes így vásárolt cd kulcsot "bannolják".
    A poén hogy kaptam egy 5$-os kupont mert jeleztem ezt!
  • Shep
    #180899
    Aha akkor az első lesz a hiba oka.
  • genndy
    #180898
    1. Bundlésok voltak és már elérted a 30 dollár csak bundle-játékokból limitet.
    2. Van egy kis átfutási idő a visszaigazolás után is (?)
  • arty
    #180897
    Vettem egy fifa13at, proxyzva kellett berakni a kosárba. Oké, ezt még elviseltem.

    Beregeltem originre, erre nincs benne magyar kommentár, pedig a szövegek magyarok. WTF?!
    Mindezt azután, hogy elfelejtkezve magamról, angliából rendeltem egy jóáras fifa13at xboxra - dispatch után jutott eszembe, hogy azokon ott nincs magyar kommentár :((( Most van két angol fifám - ill. lesz.
  • arty
    #180896
    melyik kettőt? félek ez a kulcsa az egésznek... :)
  • arty
    #180895
    :DD
  • arty
    #180894
    pedig szvsz nem egy rossz "mariokart" :) (szép és sok, változatos pályát tud)
  • arty
    #180893
    Lenne létjogosultsága a régiózásnak, HA(!) minket is a helyünkön kezelnének, s nem fordulna elő, amit te is írsz: a cédégalaxis adathordozósa olcsóbb. A jelen rendszerrel az a fő gond, hogy minket odadobtak a "hollandok" mellé, holott inkább ukrajna látszik közelebbinek.

    Szóval abban egyetértünk, hogy a mostani is elcseszett, de szvsz te egy még rosszabbra bólintassz rá - látszólag ;)
    Basszus, legalább a kiskapuzás maradjon, elvégre magyarok vagyunk vagy mi ;))) :D

  • Shep
    #180892
    Figyeljetek már az mitől lehet, hogy 2 játékot is feldobtam steamgiftre, el is ment, visszajelzés is rendben de mégsem kaptam érte contrit?
  • Shep
    #180891
    Na akkor amint megint leviszik az árát 2,74-re meg is veszem, háta még a régi CS hangulat is visszajön :)
  • arty
    #180890
    "karaktereire"

    :D

    egy(!) karakter van benne. egy.
  • arty
    #180889
    Szerintem csak nagyobb felbontásban fut(ott).
    Szaranimácio, méghiteltelenebb falumészáros karakter (engem spec. ez érdekelne a legkevésbé), aki mellett ráadásul karakterek sincsenek, tombraidernek nem tombraider, a sztori dráma akarna lenni, de egy villanásnyi érzelmet nem sikerült belőlem kiváltania, nemhogy némi együttérzést a kislány iránt.
  • arty
    #180888
    aztakutyafáját :O
    évekig gyűjtögettem a sonicokat, és most a töredékéért két kattintás alatt beérnél :(

    ne vedd meg!
  • arty
    #180887
    demo végigtolva. kihívás tényleg van, még normálon is haltam párat.
    graf látványos, de azért érezni az alacsonyabb költségvetést
    játékmenet kicsit oldszkul, ami végülis tetszene, ha le lehetne gyorsan tudni - 10+ órát viszont nem tudok az életemből egy ilyenre áldozni, két euró ide, avagy oda.
  • arty
    #180886
    "Lehet, hogy az Uncsi trilógia után kellett volna elkezdeni a TLoU-t."

    Biztosan.
    Nekem UC2 10/10, TLOU 8/10 :)

    ütnélek, ha a kezeim közé kerülnél, de azzal is beérem, hogy TÖNKRETETTED magadnak az uc2-3-at a tlouval ;)) :D
  • otisz111
    #180885
    Hogyne! A játék által dobott ládákból (főleg, hogy most megint vannak újak, darabja 3-5 euró), fegyverekből elég szép pénzösszeget lehet összegyűjteni walletba. Simán visszahozza a játék árát és még pénzt is lehet vele keresni, amit ha szorgalmasan gyűjtesz leárazásokon elköltheted játékokra, vagy kártyákat vehetsz belőle kitűző gyűjtéséhez. Nekem a cs:go már rég visszahozta az árát, és szerintem olyan 30+ eurót.

    Kérdés: Trackmania 2 Canyon-t látta már valaki 50%-nál kedvezőbb akcióban (nem csak steamen)? Eddig sehol sem láttam ennél nagyobb leárazással. Enhanced steam is azt írja, hogy a minden idők legolcsóbb ára 10 euró, -50%-kal. :/
  • arty
    #180884
    nem is tudom hol a fejem, h demo eszembe se jutott :D thx!
  • Tinman #180883
    "acsivment unlocked: not hörcsög anymore"

    Fúúúúj!

    Ez majdnem ilyen szintű volt ebben a topikban: