311802
  • ratgab
    #180962
    Hm Ghost Recon FS 3,74 euró GMG-n.
  • Tinman #180961
    2014-ben összesen 3 AC jön.

    HÁROM! EGY címből!

    Nincs. Ebben. Ennyi.

    Az AC2 óta kvázi önmagát ismétli a sorozat... a Black Flag-el most sikerült kicsit újítani, de egyszerűen nincs ebben ennyi.

    Jó. Lesz 3 db. 6-7/10-es AC részünk 2014-be. Biztos annyira szükség van erre?

    Egy picit most nem lehetne a PoP-al is foglalkozni...
  • ratgab
    #180960
    Én csak euróért láttam, szóval nem tudok rá mit mondani. De az extra dropért, meg a fegyókért szerintem megéri. Igazából tisztán pénzszerzési célból vettem a játékot, de pl. tegnap este baromi jó meccseket nyomtunk haverokkal.
  • Maak
    #180959
    kulcsok is ugyanez a tema, marketen dragabb mint ingame.
  • Maak
    #180958
    Learazaskor olcsobb joval.
  • Rapid81
    #180957
    Játékon belüle 2.25 ojróért láttam most. Azért hány darab jár? Meg eddig legalább játékon belüli boltban dolcsiért lehetett vásárolni. Már itt is köcsögöl a Valve?
  • Rapid81
    #180956
    Jön majd még havonta 1 is a végén. És akkor nem rókabőr...
  • ratgab
    #180955
    Mert nem jó helyen nézed :-)
  • Botond #180954
    Miért? Te vagy a portolás fő ellenzője, tessék most nem annyi lesz a x360 meg az x1 között a különbség, hogy egyik 720p, másik meg full HD, hanem a sztori is más lesz. Le a koppintókkal! :)
  • Rapid81
    #180953
    Nekem azt írja 6 dolcsi.
  • ratgab
    #180952
    What? Dehogy! 1,5 eurót asszem. De egyrészt walletből, másrészt meg már visszajött az ára, sőt.
  • ratgab
    #180951
    Szerintetek gamefly-on előfordulhat még idén leárazás? Csak mert ott van csak Dishonored Brigmore Witches DLC. Nekem meg angol régiós Dishonored-om van (múltkor rá is basztam, mert magyar-t vettem és nem is tudtam aktiválni).
  • Rapid81
    #180950
    6 dolcsit adtál pár pályáért és pár fegyver kinézetért?
  • ratgab
    #180949
    Jó, hát én még akkor nemigen Cs-zetm, mikor ez a a bajnokság mehetett. Mondom 3 hete vettem.
  • Maak
    #180948
    Dreamhack emlekcsomag neven fut, mikor volt ez a bajnoksag es ha nezted akkor kaphattad random modon. Meg lehet venni, 5.48 az alja most. Bravo lada nekem is ment el annyiert meg...de hogy ezt az ujat miert nem dobja...nem vagom...
  • Tinman #180947
    Persze, hogy kell a figyelem az ügynek!

    Grebber drágán szeret vásárolni, meg ugye szeretne megszabadulni az összes Amazonon vásárolt játékától, így érthető, hogy jelezte a problémát.

    Hálatlan vagy, hogy meg sem köszönöd neki.

    Köszi Grebber, csak így tovább!
  • ratgab
    #180946
    Nem kaptam még olyat. Mondom ezek estek meg kb. 3-4 fegyverskin a olcsóbb fajtából. Amúgy kb. 3 hete játszogatok vele.

    Most a Bravo-nak is elszarták az árát rendesen...0,15-ös árak vannak.
  • ratgab
    #180945
    Állítólag (én nem jutottam odáig, mert felbaxott egy quest) az utolsó nagy helyszínen már kell a csapat.
  • Tinman #180944
    "mert eleinte annyira"

    Ez fennakadt a szűrőmön. Ez nagyon sok MMO-ba így van. Ideig-óráig eltudod magad vergődni single-ben is vele, aztán esélyed sincs. Eszerint ebben is így van. Akkor ez pontosan u.o. MMO, mint a többi... ok, elhiszem, hogy remek MMO, de a lényegét tekintve akkor u.a.
  • Maak
    #180943
    Van, Bravo lada esett mar akkor is mikor kijott, jo aron ment el meg, kabe mint a sargak mikor megjelentek. De ezek az ujak nem esnek...Dreamhackes cuccot tudtal szerezni? en arrol is lemaradtam, pedig azok most is 6 euro korul mennek...
  • ratgab
    #180942
    Van bravo passed? Én direkt ezért vettem egyet. Akkor több drop van 2-vel és kaphaszt bravo ládát. Eddig 4 bravo láda esett, meg tegnap a sárga. A többi nekem is ilyen 5 centes téma, esports láda is esett az is ennyit ér.
  • ratgab
    #180941
    Én sem szívlelem, de a Secret egy kellemes darab. Akár singleplayerként is nyomhatod, mert eleinte annyira nem szükségesek a társak.
  • Maak
    #180940
    Folyamatosan ugy megy, es ad is cuccot de ilyen fosokat, 2-es ladat ami tudod mit er...meg egy pisztolyskint is ami szinten durva aron megy
  • Rapid81
    #180939
    10 perc múlva AMD Gaming EVolved Sweepstakes sorsolás
  • Tinman #180938
    A 3. résztől kifogod venni azagyadat a tokjából és elfogod hajítani :-D
  • Tinman #180937
    Pont ez a fő "bajom", hogy MMO :-(
  • ratgab
    #180936
    Tegnap haverral este tisztán csak fun alapon mentünk vagy 5 kört. Ebből 3x-orra dobott egy sárga ládát, utána meg rögtön egy bravo-t is. Sokat kell tolni. De van idle server is ha lusta az ember. Annak az a titka, hogy nem szabad tálcára se lerakni.
  • Rapid81
    #180935
    Amazon
    Spectromancer 2$
    London 2012 2$
    Max Payne Complete 7$
    Tomb Raider 8$ (karácsonykor 5 lesz)
  • ricsa008
    #180934
    sziasztok ha kapnék egy meghivást a steamgift csoportba bedobnák itt sg-n egy just Cause 2 kódot a GameStar jóvoltjából... nekem már megvolt előtte...
  • Rapid81
    #180933


  • Tinman #180932
    AC kedvelő vagyok, de ennek szarszaga van. Elnézést.
  • grebber
    #180931
    Jövőre 2 új AC-et kapunk?

    Ebben nincs bent az év elején érkező Liberation!
  • Tinman #180930
    Semmiképpen ne olvass bele, ha nem toltad le az "új" Tomb Raidert!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - Ha egy olyan helyen térek magamhoz ahol fellógattak fejjel lefelé, miközben mellettem emberek százai vannak megnyúzva, feldarabolva, hát bzmg én is falumészáros lennék!


    Ez már indok! Ez már motiváció!

    "aki mellett ráadásul karakterek sincsenek"
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Te mivel játszottál? Ott van rögtön Roth, aki Lara kvázi mentora volt! Ott van az instabil elméjű régész, ott van a nagy melák, de érző szívű hawaii őslakos csávó, ott van a félénk keleti csaj akit fel akarnak áldozni, ott van az önfeláldozó vén skót tengeri medve... egyedül a néger csajról nem tudok még mit mondani, mert a játék 60%-nál tartok.

    LARA ÉRTÜK KÜZDD és term. magáért! Nem 1x hoz olyan döntést, hogy inkább őket helyezi saját maga elé.


    Na akkor most sorold az Uncharted karaktereit!

    "nem sikerült belőlem kiváltania, nemhogy némi együttérzést a kislány iránt."
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Emocionális érzéketlenséged-e van? :-) Ami kristálytisztán fogható az kapásából a küzdelem az életért érzés, aztán az együttérzés amit Lara akár idegenek iránt is érez, aztán jön a sajnálat amit Lara iránt érzünk, hogy egy nő mennyit kell, hogy szenvedjen. A játék első felében pedig ömlik a pofánkba a misztikum/rejtély/kíváncsiság/félelem érzése.
  • wesker24
    #180929
    ez lemaradt több 1000 óra játékidő van
  • wesker24
    #180928
    Secret Worlds akcióban ma délelött 11-ig !

    Ha valakinek kellene akkor csak most délelött 11-ig 2200 FT !

    Egy MMO-ért amiben töb ezer lehetöség van halálos vétek lenne kihagyni !

    És ugye csak 1x-er kell megvenni és játszhatsz amig a serverek léteznek !
  • Maak
    #180927
    Nekem pl miota bejottek az uj ladak, semmit nem doobott, max majd ha lemegy az ara. Amugy 75%-os akcioban ha megveszed akkor hamar visszajon az ara, eszement dolog de sokan gizdulnak ezekre a skinekre miegymas...
  • mester1987
    #180926
    Egy egész jó videoteszt;

    Assassin's Creed IV: Black Flag a PCGuru jóvoltából
  • Evoluti0N
    #180925
    Ok. Szóval amennyire negatív meglepetést okozott az Uncsi sorozat eddig, annyira pozitívot a GoW első része az első 3 óra alapján. (az igazi GoW, nem a Gears of War :D). Úgy tűnik, hogy már nagyon rám fért egy kis hekkendszless.
  • Zóanagyvarázsló
    #180924
    Igen,a Steam sale felülírja, állítólag utána megint jól mutatja. Amúgy nem 5 euró az, hanem 4 (azaz 3,99), ha megvan a Missing Link is. Valóban 5-ről indult, de gyorsan emeltek a kedvezményen.
  • MerlinW
    #180923
    Azon nem gondolkodtál még, hogy valószínűleg azért nem vagy szerencsés, mert mindent kihagysz?:)