311802
  • IMYke2.0.0.0
    #181002
    "Az UC habkönnyű, limonádé, abszolut nem próbálja meg komolyan venni a témát, ezért nem is süllyed le a B akció-mozik szintjére"

    Akkor épp ezért nem is említhető egy lapon a Feltérképzetlenhez képest brutál nehéz, reális, és komoly Tomb Raiderhez.
    Miről is vitatkozunk akkor?
  • Shep
    #181001
    6,16 euro
  • arty
    #181000
    Az indok és a motiváció ugyan az mindkettőben: életben maradni az ellenfelek likvidálása által.
    (és nem csak UC-ben és TR-ben - kb minden akciójátékban ez a sablon, amit ráhuznak akár szoldzsára, akár régésznőre, akár egy kislányra, de mondom: ez engem nem zavar, ezzel már milliócsillió éve, mióta játszok, megbarátkoztam és tudom, hogy nem kalandjátékkal fogok játszani, eszerint is kezelem)

    UC-ben 3 karakter van, körülöttük/velük forog az egész sztori, TR-ben több (talán pont ez is a baj) a karakter, de mind sokkal inkább mellékszereplő és puszta kellék.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kb azért mutatják őket élve pár snitt erejéig, hogy amikor meghalnak, legalább ne tökismeretlen statisztákat láss kinyúlni.


    Lehet. Pontosabban nyilván magasabb az ingerküszöböm + tudván, hogy a főhős
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem hal ugyse meg, akár mi is történik vele, akár milyen szenvedéseket, sérüléseket él is át, egyből súlytalanítja a történéseket.


    Hogy érzékeltessem:
    Steven Segal film elején megölik ugye (általában) a családját, akikért majd bosszút áll. Ez dráma? Emocionálisan érzéketlen vagyok, mert nem vált ki semmit?
    Törvénytisztelő Polgár (remélem láttad, hirtelen nem jut eszembe érzékletesebb cím), szintén megölik a fsz családját, szintén bosszút esküszik. Itt maximálisan megrázó volt a gyilkosság és maximálisan akartam, hogy a fsz trancsírozzon.

    Más liga a kettő fenti film, s szerintem az átlag akciójáték a Segal filmek (régen amugy bírtam őket, csak egy idő után uncsi a pattern :D ) szintjén ragad - a TR pl. mindenképpen. (Az UC habkönnyű, limonádé, abszolut nem próbálja meg komolyan venni a témát, ezért nem is süllyed le a B akció-mozik szintjére.)

    Szerintem ;) De monthatok bármit, te látszólag imádod most larát, minden szavam >/dev/nul :D


  • IMYke2.0.0.0
    #180999
    Az mennyi emberi pénzben?
  • IMYke2.0.0.0
    #180998
    Ugye, nem azt a bibircsókosat?
  • Shep
    #180997
    Na sale küldetés félig teljesítve 4 kulcsért szereztem Castlevaniat :)
  • wesker24
    #180996
    Simán megbeszéltük ! xD Ne aggódj majd elküldöm az egyik csaj ismerösöm ! xD
  • IMYke2.0.0.0
    #180995
    Az egyikre csak 5 dolláros kell.
  • Rapid81
    #180994
    Feldobsz egy ilyet és máris 20 ponttal többed lesz. ;)
  • ratgab
    #180993
    És rá volt írva, hogy te paraszt ott szénnéaláznak? Nem volt. Kapják be és kész....XD Ráadásul ki se tudtam onnan jönni és ez volt a bosszantó.
  • Tinman #180992
    Ez olyan izé az ez ember! :-DDDD

    Fogta megvette, elküldte ^^

    Mázlija van, hogy ma melónap van, el is utaltam az árát, de legközelebb vigyáznom kell mit mondok, mert összevásárol ittenék' nekem mindent :-D

    Köszi szépen a bizniszt, de ha rámegy a kapcsolatom asszonnyal, valamelyik csaj rokonoddal összehozol vaze! :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #180991
    Köszönöm, hogy most Te helyettem gépeltél :)
  • zorrobomber
    #180990
    :D Beírtam JC2 multin chatbe, hogy "only sightseeing, please do not shoot!" és kibasztak(?) :D Ők se értik a viccet.
  • wesker24
    #180989
    Már késő ! XD
  • darkling
    #180988
    És nyertem egy Final Fantasy VII-t SG-n 1414 jelentkezőből, királyság :D
    Hamarosan meg indulok céges évzáróba
  • darkling
    #180987
    Bulletstorm győzött a szavazáson, azonnal megveszem :)
  • IMYke2.0.0.0
    #180986
    Heroic szinten nyomom már - bepukizol, olyan nehéz.
    Nos? :)
  • darkling
    #180985
    Én Getgames-en vettem talán márciusban 22 euróért, no utána el is tűnt a kínálatból :D
    De GMG-n is volt olyan 26 euró körül.
    Most viszont 24 euró a hivatalos oldalon.
  • Tinman #180984
    Viszont az első részét rommá toltam... ha ki lehet maxolni egy MMO-t, akkor én azt megtettem :-)
  • Shep
    #180983
    Köszönjük, szerencsére már mind megvan.
  • wesker24
    #180982
    A Guild War 2 az még baromi drága és az fantasy Klasszikus MMO nem steames és az sose volt eddig leárazva !
  • Tinman #180981
    Mindig van olcsóbb! :-D

    Mondom is a tervet... amazonon a sale után jönnek az 5 dolcsis kuponok. Elképzelhető, hogy lesz Secret World is, talán eleve nyomott áron.

    Idén januárban is elképesztő jó árak jöttek így ki. SR2 FULL pakk 2.49 dolcsiért pl.
  • lalakov
    #180980
  • wesker24
    #180979
    1. Guild War 2 2. Secret Worlds 3. WOW Panda Expansion
  • Tinman #180978
    +1

    ...mert akkor azt kell megvenni és kész :-D
  • wesker24
    #180977
    2200 FT-nál nem hiszem hogy lesz olcsóbb ! :D
  • Tinman #180976
    Még ha magunkból indulunk kis is vagyunk itt páran több lábon állók... hát még tőlünk nyugatabbra.

    Az igazi minőség legnagyobb jellemzője, hogy nem túl gyakori és ritkán tisztel meg bennünket jelenlétével. Nem hiszek abban, hogy 3 db. 10/10-es AC jön.
  • Tinman #180975
    Abs. megvagyok győzve, de ha most megveszem min. 1 évig biztos nem nyúlnék hozzá. Majd legközelebb. Lesz ez még olcsóbb is :-D
  • Tinman #180974
    Genndy!

    Ezt p.ü.-be leírnád, hogyan tervezed?

    Mert az alaphoz még csak-csak beszerválható a nyelvi fájl, de a kigekhez? Max steam-es havertól, aki megvette és kedve van ezzel foglalkozni.
  • zorrobomber
    #180973
    Mi lett az aranyérmes?
  • Shep
    #180972
    Ez a 30,01 nagyon jó húzás volt, egyikre sem tudok jelentkezni :D
  • wesker24
    #180971
    Hát nem ártana de ha egyszer elkezded akkor neked annyi nem fogsz tudni leállni mert beszippant magával annyira jó játék !

    Nem hiába lett ezüst érmes az Év MMO játéka szavazáson !
  • lalakov
    #180970
    :-D
    Én erre alapozok:
    Steamgifts: Giveaways Entered 5,976 ;Gifts Won 4
  • Maak
    #180969
    El kellene mar kezdenem nekem is...
  • wesker24
    #180968
    Minden Csak a Jó gear és a Skill és Action Pointok elosztásán mulik !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én már Egyiptomban vagyok és Merlinnek hála már egész jó Gearem van amivel már Soloban is könnyen el tud boldogulni az ember ennyi !


    Ez nem egy szokásos MMO hanem egy Surival-Horror MMO amibe még a kezdök is beletudnak jönni néhány óra latt ki tudja tanulni az egészet én is full Noon MMO-s voltam de néhány óra alatt belejöttem és kb már 100 órát bele is raktam a játékba ! :D
  • wesker24
    #180967
    Ne hallgass Ratgabra nem igy van csak okosan ésszel kell játszani és nem lesz gond ! :D
  • wesker24
    #180966
    Nincs semmi baj a Secret Worlds az eleje még baromi könnyű föleg a kezdő pálya ott tudsz grindelni meg farmolni meg fejlődni később igaz hogy már társak kellenek hozzá ennyi !

    Ha szereted a kihivást a fejtörőket a logikai feladványokat némelyikhez még Google is kell xD akkor ez a te játékod több ezer Quest jó story egész jó Loot rendszer és itt nincs XP itt csak AP és SP van itt nincs olyan hogy fél isten leszel és legyaksz mindenkit mert a játékban nagyon jól eltalálták a Balance-ot !

    Olyan sosem lesz hogy valami túl nehéz neked hogy lehetetlen lenne legyözni a szörnyeket hacsak nem korán mész át egy másik pálya részre de érdmes farmolni gearelni grindelni fejlödni és akkor nem lesz gond , és persze Instance ezerrel ott ehet kapni a jó cuccokat !

    Ratgab az egyik Guild Quest miatt hagyta abba amit alapból csak akkor kellett volna megcsinálni amihez min QL 10-es Gear kelett volna erre soloba belerohant és már nem tudott belöle kilépni !
  • Botond #180965
    Csak annak jön 3 cím, akinek van PC, x360 vagy ps3 és x1 vagy PS4. Ez viszonylag szűk kör lesz szerintem.
  • ratgab
    #180964
    Ergó ha 2 játékot nézünk, akkor mindkettő más platformra jön. Egyik currentgen exlu és pc, másik pastgen exclu (pc-ről nem szól a fáma).

    Amúgy liberationre is kíváncsi leszek. Állítólag elég jóféle.
  • ratgab
    #180963
    De a 3-ból olvasatom szerint 1 jöhet pc-re is.