311802
  • MerlinW
    #181042
    A főszálat egyedül végig tudod játszani, társak nélkül - igaz kicsit olvasgatni/körbe kell kérdezni a megfelelő build összeállításához -, így viszont kapsz egy kellemes 50-60 órás Funcom "kalandot" Arcadia világában.
  • kigyi
    #181041
    Valaki régebben morgolódott, hogy a trading card-nál a sell-re kattintva nem tudja pontosan megnézni az utolsó eladott árat. Én nem nagyon szoktam használni egyszerűen a Market-ből kikeresem és megnézem, de neki segítség:

    Sell-re katt majd a grafikonon az egérrel katt nyomvatart és húz kicsit aztán felenged jé és változik a grafikon beosztása :) Tehát lehet pl. nagyítani is rajta amikor is már nem kell centizgetni az egérrel :)
  • Evoluti0N
    #181040
    Jöhet itt Division, Watch Dogs, meg anyám kínja jövőre, engem a Dreamfall Chapters érdekel a legjobban.
  • grebber
    #181039
    Most hogy megvan a Dragon Age 2 kellene egy kis segítség!

    Anno volt a social.bioware.com-on valami akció hogy elég sok Dragon Age 2 dlc-t kaptunk ingyen.Ekkor én is megszereztem őket!

    Ezeket hogyan tudom bevarázsolni a játékba?
  • arty
    #181038
    én eddig csak retardált ubi supportossal beszéltem, szerintem nem fogják tudni összerakni :D
  • Shep
    #181037
    Ac témához annyit fűznék hozzá, hogy ugye mint párszor már írtam, csak olyan játékot veszek meg (kivéve pár 0-day) amit belátható időn belül újra végigjátszok majd, na már most AC szériánál hiába a legjobb rész számomra a BH és hiába volt már megannyiszor 5 juró a sűrűn megjelenő új részek miatt egyszerűen nem tudom beszúrni a BH-t a naptáramba így a vásárlása is csak tolódik és tolódik, mert ugye mindig van új AC dózis.
  • grebber
    #181036
    Nyilvánosan is köszönöm szépen Arty-nak,hogy a távollétembe megvette nekem a Dragon Age Ultimate + Dragon Age 2 párost!
    Ez az igazi ajándék amikor az emberek segítenek máson!
  • grebber
    #181035
    Vissza is írtam nekik csudaszépet (csak összerakják) nem érdekel hogy tuskó parasztnak néznek.
  • arty
    #181034
    :((

    legszebb, hogy a frissítésük cseszte el neked... mindig is mondtam, h uplay kliensnél/supportnál nincs lejjebb :(
  • greyfox
    #181033
    az jó ár! meg a raymanaket neztem, kb 1300 az origins, a legends meg 3700. Ha innen vasarolok nem kell vpn vagy ilyesmi, ugye? siman hasznalhatoak a kodok?
    Koszi!
  • grebber
    #181032
    Ubi support acsi ügy:

    Ékes magyar nyelvünkre lefordítva: Feldughatom a valagamba a 25 órámat amit belraktam AC4-be, mert amik jártak acsik és eltűntek NEM TUDJÁK VISSZAADNI!

    Ez most csak szerintem ki...zott vicces hogy van egy rendszerük ,de nem tudnak/képesek belenyúlni?

    Innentől kezdve ha fizetne se fogok egy rohadt ubi játékot megvenni. Legyen az Splinter Cell vagy AC. Kapják be! Tudtam hogy acsik terén a steam is egy szarkupac,de ez az uplay is ott kullog mellette elég rendesen.
  • arty
    #181031
    eh, az mindig övön aluli :D úgy könnyű...
  • Tinman #181030
    Előzmény lesz az első DLC tudtommal...
  • arty
    #181029
    sztori dlc?! (sírok, annyira nem tudom elképzelni, hogy azt mégis hogy/hova illesztenék - a day1 kiadás TELJES, kerek, komplett, egész. abból minden további plusz szvsz csak elvenni fog tudni :( )
  • Botond #181028
    Ja, és én ettől az iOS kalózos témától fázok, várom a reviewkat, mielőtt belevágok.
  • Botond #181027
    Hát én még messze járok attól, hogy ez a probléma érintsen, pedig pár hónapja csak az ACket tolom. Brotherhoodban vmi embertelen mennyi mellékküldi van.
  • genndy
    #181026
    Kösz, akkor nem most sale alatt fogom megvenni, hanem legfeljebb utána.
  • IMYke2.0.0.0
    #181025
    TBTPumpának:

    Need For Speed: Rivals - Amazon - Origin - 40% - 29,99 dollár (218,71 Ft) = 6560 Ft.

    CDGalaxis (Limited Edition): 9490 Ft
    EA Origin (Limited Edition) 30%-os engedménnyel: 41,99 euro = 12533 Ft.
  • IMYke2.0.0.0
    #181024
    Nuuvemen kevesebb mint 1900 Ft-ért: Far cry 3 Deluxe Edition - Uplay
    * alapjáték
    + The Monkey Business Pack
    + The Lost Expeditions
    + The Warrior Pack
    + The Predator Pack
    + The Survival Guide (pdf file)

    STEAM-en: 75%-os engedménnyel ugyanez 9,99 euro [298,47 Ft] - ~2990 Ft.
  • ratgab
    #181023
    Nekem meg előbb kéne egy winyó meg a keret hozzá és csak utána tudom a komolyabb anyagokat ps3-ra begyűjteni
    LoU is tervben van.
  • Tinman #181022
    Akartam Last of Us-t beszerezni, de ezek át akarnak engem verni!

    Jönnek a sztori DLC-k, GOTY kiadást is rebesgetnek majd, szóval nem ugrom fel a szopórollerre egyelőre.

    Beyond is lassan milyen olcsó lesz, aztán most jött ki nemrég ^^
  • IMYke2.0.0.0
    #181021
    A Heroic - tehát a legnehezebb szinten (survival azt hiszem a brutális nehéz, csak mazochistáknak) - ebből a szempontból is brutális: a környezet nélkül esélyed sincs az ellenfelekkel szemben.
    A legszebb: bölcsen kell bánnod a pusztítható tárgyakkal, mert ugye több hullámban kapod az ellenfeleket, és nem érdemes feleslegesen "elkótyavetyélni" az aprókra a felrobbantható légkondikat, automatákat, gáztartályokat stb.
  • wantonly
    #181020
    Közben rájöttem, hogy valamiért csak olyat számol amihez van optimizáció (nálam kb. 10 játék), én balga két legyet akartam ütni egy csapásra, hogy közben a kártyák is potyogjanak, de ez nem jön össze.
  • arty
    #181019
    A példa nagyon ül! Pláne, hogy nyárra ráadásul kellően kiéhezek majd a dinnyére, s alig várom, hogy lehűljön, s a 40fokban bezabáljak belőle.

    ubisoft :(
  • arty
    #181018
    Hjaa, azt hittem komoly végigjátszásban vagy :) (amugy az enviromental kill nagyon élvezetes elem a játékban, látom éltél is a legetőségével rendesen :D)
  • Evoluti0N
    #181017
    "Minél előbb szerezz egy Last of Us-t :))"

  • arty
    #181016
    Hátteret tekintve igen, de abban ugye nekem nincs választásom, Drake és Lara is odakerül mire irányítást kapunk, mindkettő "feladata" az életben maradás onnantól. Eközben az egyik komolyan és látványosan szenved, a másik megrázza magát egy 15 méteres zuhanás után és még egy vicces megjegyzésre is futja - az egyiknek árt, hogy tudod h ugyse hal meg, a másiknál igazából lényegtelen (hiszen persze h nem).

    Minél előbb szerezz egy Last of Us-t :))
  • IMYke2.0.0.0
    #181015
    Tomb Raideres részre:
    Unchartedből csak videót láttam - a színkavalkád és a "happy" ugrabugra nem rakható Lara új kalandja mellé.
  • Totti5
    #181014
    Unchartedben habár Drake 3szor meghal és még azt is túléli a végén úgy is italozás és jó kis poénkodás lesz belőle, hiába egy tömeggyilkos tökéletes katona a tag. TR-ben pedig egy rémálom ér véget, ami egy percig nem volt humoros.
  • IMYke2.0.0.0
    #181013
    November közepén fejeztem be normal szinten:

    KÉP:


    Mostanság néztem rá újra, mennyire koptam meg, és a legnagyobb nehézségen az első 2 pálya nem okozott gondot.
    Mivel ismerem a játékot, és tudom, hogy rohadtul bekeményedik minden pályával, így garantálható, hogy nem 12 halál lesz az összes a végére.
    Hogy mikor fejezem be? Lehet, hogy jövő ilyenkor se - és néha jó elpötyögni vele.
  • Rapid81
    #181012
    Nekem számolja gyönyörűen.
  • Tinman #181011
    Egyetértek.

    Évente, 1.5 évente egy AC részt lenyomok és annyi elég is. Pont, mint a dinnyéből. Amíg van szezon tolom, aztán eltelítődök vele hetek alatt utána már thx, but no thx. Most sem enném meg.
  • arty
    #181010
    Jól teszed! Nemrég játszottam végig xboxon és meglepően élvezhető. (nekem pozitív csalódás volt, kivéve a... de nem spoilerezek, majd ha letoltad, meglátod (vagy nem fog zavarni "az" se))
  • Tinman #181009
    Nem.

    UC-ben Drake piszkálja fel a parazsat a kalandvágya fűti, úgy kerül szopóág helyzetekbe. Direkt utazik is x helyről y-ra, mert megy a rejtély után.

    Ezzel szemben, bár Lara is régész énje után megy, de már az első perctől el akarja hagyni a helyszínt. Sokkal komorabb a helyzet, nem egy vicces Indy Joe történet.

    Drake-ről sejtetted, hogy úgyis meghal? Nem. Ott is tudod, hogy a főhős nem hal meg csak megsérül max.

    Dehogynem veszem figyelembe mit mondasz... pont azokra reagálok. Így jön létre az eszmecsere, a beszélgetés. Nem győzködni akarlak, meg szerintem te sem, hanem leírtuk, hogy látjuk :-)
  • arty
    #181008
    :D

    De miét pont ezt a játékot nyomod ilyen nehéz fokozaton? (heroic a legnehezebb, kettővel a normál felett?)
    Biztos ki akarod tolni a játékidőt 20 órára? Vagy ennyire jól megy, h még így is kés a vajban?
  • wantonly
    #181007
    "Have at least 1 hour of gameplay tracked by the AMD Gaming Evolved App since last drawing."

    Nekem nagyon nem számolja a futtatott játékot.
  • arty
    #181006
    és nem volna jó, ha minden platformtulaj ugyan azt játszhatná? (más graffal)
    jó érzés, hogy egyiket vagy másikat ki kell hagynod?

    komolyan ennyire el kell csépelni az AC-t, elaprózni a már egyébként is (érdektelenre) kinyúlt sztoriszálat?
    mindig azt mondtam, hogy évi 20-30-50 (kinek mennyi) óra AC játékmenet okés. ugyanez négyhavonta SZERINTEM már sok, mert ahoz az ac játékmenete tulságosan egyszerüsített és "hibás" (harc és lopakodás, pl, de mondhatnám a nem-POP-os ugrapugrát is)
  • wesker24
    #181005
    Kérlek szépen nálam 4 TF2 kulcs az 1650 FT ! Szóval egy Castlevania ennyiért még a hülyének is megéri :D
  • IMYke2.0.0.0
    #181004
    * Tomb Raiderrel...
  • IMYke2.0.0.0
    #181003
    Nem rossz, nagyon nem rossz!