311802
  • MerlinW
    #181082
    Háhhá, Tinman csak megvette a TSW-t:)
  • IMYke2.0.0.0
    #181081
    Ezt a mondatodat nem értem.
  • MerlinW
    #181080
    Értelme semmi, de tök jól elba**tam vele 2 órát:))
  • Botond #181079
    Következtetve*
  • IMYke2.0.0.0
    #181078
    Jó, te tudod.
    A többiek is, én is írtam a tutit, de csak szívasd magad :)
  • Botond #181077
    Én viszont nyilvánvalóan nem ironizáltam ebből logikusan következtetnek, nemdebár Watson? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #181076
    Durván nyomod :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #181075
    Csak az aláírására kell nézni: 10.5 terabyte...
  • MerlinW
    #181074
    No rávettem magamat és eladtam 100+ kártyát, vettem majdnem ugyanennyit és 28-as szintű lettem, ugye milyen jó nekem?:) Ja és kaptam valamelyik Stonghold játékot is ajándékba, amivel sosem fogok játszani:)
  • Botond #181073
    Vegyél egy nagyobb vinyót. Én is meg tartottam az előző gépemből a 120ast, de azért van benne egy 500as is. Azon mindig elfér annyi cucc, amivel játszani fogok, ha meg látom, hogy más is sorra kerülhet, akkor napokkal korábban elindítom. De amúgy gondolom, hogy vicceltél, mert te biztos okosabb vagy azoknál a csávóknál akik meglepődnek az első hó napján, hogy jé megint tél van, megint dugó van, mert az FKF nem számított hóra. Szóval ez, hogy sale alatt nincs sávszélesség ez gondolom igazándiból nem lepett meg, csak ironizálsz.
  • Shep
    #181072
    Vagy megpróbálom megszervizelni a mostanit :)
  • IMYke2.0.0.0
    #181071
    Jé - mintha az "én" netemről írnál...
  • IMYke2.0.0.0
    #181070
    Szívesen :)
  • IMYke2.0.0.0
    #181069
    Ami kell neked: X360 Controller For Windows.
    Minden más csak önátverés.
  • IMYke2.0.0.0
    #181068
    Vannak régiózárt játékaik, de azokat eleve megvenni sem tudod, a megadott bankkártya adataiddal - amit viszont enged, azt gond nélkül.
    Nekem tőlük van a New Vegas Ultimate Edition.
  • grebber
    #181067
    Fightback - elstartolt a Ninja Theory mobilos játéka
    Mobiljáték lett a Ratchet & Clankből
    Mobilos mellékágat kap a Joe Danger
  • davidka003
    #181066
    Én 2 hete Sine Morát akartam leszedni estére játszani. Jött 30 KBit/s-el.
    Mondom akkor bazmeg meg, benyomtam inkább a boxot és Forzáztam.
    Nevetséges. Utálom, hogy torrentről (nmag) lent van minden 100-szor gyorsabban.
  • grebber
    #181065
    Amazonia: (az árak nyilván dollárban vannak)

    Test Drive: Ferrari Racing Legends 3.99
    5.99
    Sine Mora 2.5
    The Darkness 2 5.99
    God Mode 2.99
    Thw Walking Dead 400 days 2.49
    Takedown Red Sabre 3.69
    Dragon Age Ultimate és Dragon Age 2 4.99-4.99
    C&C Ultimate Collection 4.99
  • Sir Quno Jedi
    #181064
    Én még azt is vállalnám, ha lenne benne torrent like letöltés és csak azok szedhetnék egymnástól peer-to-peer IS a főszerverek mellett, akik beleegyeznek, hogy közben tőlük is van feltöltés (eképpen kizárva a leech-ereket). Nem nagy dolog, csomó helyen műxik.
  • Sir Quno Jedi
    #181063
    Kedvencem, mikor kiírja, hogy 23 nap stb. a letöltési idő. WTF??! No persze, mikor időnkét hosszú másodpercekig, meg fél percekig nullával "jön".
  • Sir Quno Jedi
    #181062
    Végig szoktam próbálni párat, meg nézem a térképet, hogy hol nincs SZERINTÜK terhelés, de játéka és időpontja válogatja mit tud. 50mbit fölé a legcsendesebb napon sem megy semmivel sem. Nem úgy mint az origin. Szar ez ahogy van. És régen nem voltak vele problémák, gondolom azóta "fejlesztettek"...
  • kigyi
    #181061
    Melyik szerverről töltöd? Én Austria-ból most szedek játékokat és egész jól jön, próbálj másikat.
  • Sir Quno Jedi
    #181060
    14kb-600kb-val jön 120Mbiten a batman arkham origins a steam-ről. Ekkora egy mocskos szemét rabló bandát. Rohadnának meg élve a szemetek... 10 perc alatt lent volna (mint régen), de így 8-10 ÓRA!!! 2013 vége könyörgöm! Haljanak már meg, vagy menjenek már csődbe, vagy tudomisén!!!
  • Shep
    #181059
    Hát annyi pénzért már jó játékot is lehet venni.
  • grebber
    #181058
    Én meg végigvittem.Nem volt olyan rossz, csak olyan 99.9%-al több volt benne mint ami.Rövid és ismétlődő :(
    Ilyen 2 dolláros szintet megüti simán!
  • Shep
    #181057
    Tudtam ,hogy ezt fogjátok írni de annyira kihasználatlan lenne, hogy előbb enné meg belülről a por, mint, hogy a használattól elkopna :)
  • TBTPumpa
    #181056
    WTF. 1 hónapja jelent meg és máris 40%-os kedvezmény?
    Még a végén igazam lesz és a tavasszal tényleg utánam dobják egy doboz cigi áráért (990 Ft).

    De köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem!
  • Shep
    #181055
    És akkor még igen szépen fejezted ki magadat :)
  • kigyi
    #181054
    Kapom őket sorban azzal nincs gond :) Csak így gyorsabb mint amikor egyesével futtatom őket, aztán majd játszok velük, ha lesz időm így meg meló mellett fussanak csak :)
  • MerlinW
    #181053
    Megjelenéskor kipróbáltam a virágboltit, messzire kerülje mindenki. Borzalmas cucc.
  • TBTPumpa
    #181052
    WTF?
    Mi az, hogy nem volt leárazva? Pont most volt 50%-os akció rá az Arenanet oldalán! És amúgy is 13000 Ft volt induláskor, most már csak 9990 Ft. Ez is valamennyi "akció" nem?
    És még könyvet is adtak ajándékba, ami önmagában 2990 Ft.
    Amúgy, ha ügyes vagy, már 5000-6000 Ft-ért is tudsz venni hozzá kulcsot.

    Persze a játékhoz azért gép is kell. Hiába csak 17GB (MMO-hoz képest baráti méret), rendesen zabálja a memóriát és a procit!
  • Totti5
    #181051
    Egyik AC sem 10/10, de mindegyik magas minőség folyamatosan. A téma kimeríthetetlen, teljesen eltérő korszakokat lehet bemutatni, amiből még számtalan van. Azt hogy évente jön egy rész, meg semmi köze ahhoz hogy nem lépnek előre mechanikában. Talán most majd... az meg örvendetes hogy a nextgen rész külön készül így ott nem kell kompromisszumokat kötni, atzért mert prevgenre is ki kell adni, hisz óriási a felvásárló tábora. Aztán mindenki eldönti melyiket játsza és min, vagy egyiket sem. Vár 2 évet... nem mintha számítana, mert ha nem akarnak belenyúlni lényegesen akkor tök mindegy mikor jön és hány rész jön, az nem számít.
  • grebber
    #181050
    The Walking Dead: Survival Instinct Instant Buy .... lenne -98%-os sale esetén :D
  • MerlinW
    #181049
    Én is azt mondom, inkább egyszer áldozz egy 360 kontrollerre és nyugi van sokáig.
  • MerlinW
    #181048
    Nem illegális, de szerintem csak csak azért fogsz játékot kapni, amit először indítottál el (ami a neved alatt szerepel, mint éppen játszott játék)
  • Totti5
    #181047
    1szer veszel egy rendes kontrollert és az 10 évig kiszolgál pl X360, amit minden játék alapból támogat. Nem kell ilyen filléres szarokkal gagyizni...
  • MerlinW
    #181046
    6 stúdió van ráállítva az AC játékokra, miért ne lehetne mind jó?

    Ubisoft Montreal az "agy"
    Ubisoft Quebec a konzolos stúdió
    Ubisoft Kiev (fejlesztés) és Romania (tesztelés) a PC-s stúdiók
    Ubisoft Annecy készíti a multi-t
    Ubisoft Singapore pedig az AC3 óta ugrott be, ők csinálták a tengeri/hajós megoldásokat.

    6 stúdióval akár 4-5 "10/10"-es játékot is el lehet készíttetni 2 év alatt, ha arra van igény. Természetesen a 2014-ben megjelenő játékok is már minimum tavaly óta készülnek.
  • HeadHunter86
    #181045
    Én nem kockáztatnék ilyennel. Nem tudom mennyire ismerik fel a játékok stb. Én vettem egy eredeti X360 kontrollert, én se sokat használom. De ezzel legalább minden megy!
  • Shep
    #181044
    Ezek az után gyártott kontrollerek menyire tűrhetőek vajon? http://www.ebay.com/itm/Wired-USB-Game-Controller-Pad-Joystick-for-Computer-Laptop-PC-Xbox-360-Tablet-/281200794645?pt=LH_DefaultDomain_15&var=&hash=item4178df9c15


    Kérem mérlegelni azt is ,hogy évente kb 2-3 alkalommal játszom kontrollerrel.
  • kigyi
    #181043
    4 játékot futtatni egyszerre a kártyákért nem illegális? :D Töltöm le őket sorban és indítom el, lassan indul az 5. is :)