311802
  • Fpocok
    #181122
    Hol olvasod?
  • grebber
    #181121
    The Walking Dead: 400 Days 1 euroárt megvéve! Végre el tudtam lőni greenmangamingen a 2 ingyen fost (1 eurot ért)!

    Amúgy akit érdekelnek a CS-k -75% van rájuk + van -20%-os kód!


    Más: Most olvasom csak hogy Steam OS-en nem minden olyan aminek elképzeli az ember.Egynémely játék csúnyább mint windows-on! Továbbra se értem mit akar ezzel a valve!De ők tudják! Remélem jól bebukják és végre csinálják a HL3-at!
  • IMYke2.0.0.0
    #181120
    Szórend hiba miatt:

    Nekem kicsit GTA V-marketing szagú a cucc, de vannak biztosan, akik komolyan veszik. A nagy számok törvénye ugye.
  • IMYke2.0.0.0
    #181119
    Nekem kicsit GTA V-szagú marketing a cucc, de vannak biztosan, akik komolyan veszik. A nagy számok törvénye ugye.
  • Fpocok
    #181118
    Aki elhiszi ezt a 100milliós szövegez az nagy hülye.
  • IMYke2.0.0.0
    #181117
    Ipon.hu - "Xbox One - vízió egy új generációra"

    "A kontrollerre saját bevallása szerint 100 millió dollárt költött a Microsoft, és attól függetlenül, hogy igaz-e vagy sem, érezhető a fejlődés. Ami nem rossz eredmény, tekintve hogy az Xbox 360 kontrollerre már egyébként is eléggé közkedvelt eszköz volt, sokan még a PC-s játékok tetemes részéhez is ezt használták - bár a Microsoft kényszerítő ereje miatt túl sok választásuk nem is volt. Akadtak azonban területek ahol lehetett javítani, és ezt a Microsoft szerencsére tudta is. Egyrészt az Xbox 360 irányítóján az elem/akku tartó alul kidomborodott, így egy kicsit befolyásolta, mennyire tudjuk kényelmesen fogni az eszközt. Ennek a One kontrollerén már nyoma sincs, a telep tartója teljesen belesimul a kontroller többi részébe. Viszont itt érdemes megemlíteni, hogy alapból továbbra is ceruzaelemeket, vagy ennek a méretnek megfelelő tölthető akkumulátorokat kell használnunk, azonban utóbbiakat továbbra sem tudja közvetlenül tölteni a kontroller, úgyhogy ha teljes kényelemre vágyunk, ismét kénytelenek leszünk megvenni a Play & Charge kitet."

    "Ezen kívül kritikus pontja volt az előző vezérlőnek a D-pad, amit a Microsoft egyszerűen képtelen volt eltalálni. Ezen a fronton is jelentős fejlődésről számolhatok be: most már négyágú, határozott nyomáspontú, minőségi klikkelős hangot adó D-padot sikerült tervezni, ami ugyan némi megszokást igényel elsőre, de végtelenül jobb elődjénél. Ezen kívül valószínűleg mindenkinek fel fog tűnni, hogy az analóg karok kisebbé váltak, felületük köré érdes gumiszerű anyagot tettek a tervezők, így remek érzés használni őket, a gyakorlatban pedig csökkent a holtjátékuk az elődhöz képest.

    A kontroller egyik legfontosabb újdonságát az Impulse Trigger fantázianevű ravaszok hozzák. Ez tulajdonképpen azt takarja, hogy a központi rezgőmotor mellett mindkét ravaszba is rezgőmotorok kerültek, így nagyon pontos, oldalra lebontott visszajelzést tud adni az irányító. A ravaszok alakja is megváltozott, most - ha lehet - még kényelmesebb és jobb érzés húzni őket. A vállgombok kialakítása sem maradt a régi, de itt nem egyértelműen előnyére változott az eszköz, ugyanis érdekes módon a gombok belső részeit nem lehet megnyomni, csak kijjebb, ami számomra kicsit zavaró volt elsőre, ugyanis a 360 kontrollerén mindig ott nyomkodtam őket."

    "Érdemes továbbá megemlíteni, hogy a megszokott Back és Start gombokat leváltotta a View és a Menu. Utóbbi funkciója viszonylag egyértelmű: előhozza a menüt a játékokban, illetve a felhasználói felületen az adott csempével kapcsolatos lehetőségeket. A View gomb használata viszont már alkalmazásról alkalmazásra változik, így például a Ryse-ban a képességeink fejlesztéséhez juthatunk vele azonnal, míg a Dead Rising 3-ban mondjuk előhozza a térképet, de a dashboardon egyelőre sok funkciója nincs. Végül pedig érdekes változás, hogy a 360 irányítójához képest a One kontrollerén már fehéren világít a nagy Xbox-gomb, és nem jelzi a töltést. Míg az elődön elkezdtek a ledek villogni a gomb körül, ha merült a cucc, az utódon már eleve nincsenek is ilyenek, és habár maga a gomb most már fehéren világít, semmiféle visszajelzést nem ad a telepek töltöttségének állapotáról - és ezt egyébként az operációs rendszer sem jelzi ki sehol."

  • Zóanagyvarázsló
    #181116
    Jövőre már támogatják PC-n az Xbox One-ét is. Nem tudom, hogy milyen játékokhoz kellene, de a normálisabb D-pad miatt én már abban gondolkodnék. Én sokat használom konzolon és PC-n is a d-padet (2D paltformerek, retró, bunyós játékok, gyors fegyverváltások), szóval én effélét már nem vennék.

    Nyilván mainstream akció-kalandokhoz vagy autós játékokhoz jó a 360-é, de mivel van/lesz jobb, 10 évre én nem számolnék a 360-éval.
  • Zóanagyvarázsló
    #181115
    Az egy dolog, hogy nem a futószalag miatt nem lépnek előre mechanikában, de attól még játékosként háromszor ugyanaz, kínosabb, mint egyszer. Szóval nem mellékes kérdés. Mondjuk ha van eszük, lesz fejlődés is.
  • Zóanagyvarázsló
    #181114
    Az rendben van, hogy te eddig is élvezted a tömeggyártott AC-ket, én viszont már eddig is nagyon erőteljes futószalagnak megfelelési kényszert éreztem, pedig a Revelationsbe még bele sem fogtam. Szóval számodra lehet jó hír, de én az eddigiek után,a saját elvárásaim alapján nem fogok azért bizakodni, mert MwerlinW-nek vagy Tottinak jó lesz így. Persze nektek jó játékot!
  • Fpocok
    #181113
    Manuálisan beírva jó, de paypalon keresztül nem engedte.
  • Fpocok
    #181112
    "Oops, we cannot compute!
    Can you please check your card details and enter them again? Thanks. "

    Nem tudom megvenni a ghost recon-t paypal-lal. Mi fasz?
  • benőmenő
    #181111
    Ugye tisztában vagy vele, hogy ez itt több 10 oldal :)
  • Fabio Capello
    #181110
    danke :)
  • IMYke2.0.0.0
    #181109
    Hat nappal ezelőtt volt.
  • benőmenő
    #181108
    Szoktam olvasni és pont ezért írtam le az én véleményemet is.
    Egy jobb akció-platformból elvitték az uncharted-es limonádé akció-shooter felé a brand-et és kb. ennyi. Nem mondom, hogy nem jó játék, de hogy reális, vagy komoly lenne, nos az biztos nem.
  • Fabio Capello
    #181107
    A harmadik oldalt tekerem de még mindig nem találom, pedig érdekelne ><
  • IMYke2.0.0.0
    #181106
    Nem fogok leállni veled erről beszélgetni, bocs.

    Szerk.:

    Látszik, hogy nem olvastál tőlem semmit a játékot illetően, ellenben most hirtelen belekortyoltál a Flame Energy Drinkedbe, és gyártod is azt.
    Feleslegesen.
    Olvass vissza [sokat nem kell] és megtalálod a játékkal régebben írt véleményemet újra belinkelve Tinmannek. Ha azok után is van kedved beszélgetni, akkor kulturáltabb hangnemet megütsz, és esetleg.
    Addig viszont így ne, rendben?
  • benőmenő
    #181105
    "brutál nehéz, reális, és komoly"
    Imy, te mivel játszottál, mert hogy nem az új TR-el az biztos :D
    Lehet a sok anime után nem tűnik már fel, hogy egyszem csaj kiírt egy sziget fanatikus katonát és egyéb természetfeletti lényeket, közben az előző részekhez képest van egy kis alibi platformolás és vérprimkó feladvány.
    A brutál nehéz egyéntől és játékstílustól függ, a lopakodás tetszett, ugyan akkor baromi egyszerűvé teszi a játékot.
    Ez a "miket él át" dolog pedig még az unchartedben elment, mert komolytalan, de itt ez a csaj a tényleges játékmenetben egy Kratos szintű szenvtelen tank aki csak megy előre és trancsíroz, az átvezetőken meg kb. ez megy.
  • Fpocok
    #181104
  • Totti5
    #181103
    Bőven 10+ óra. Elég hosszú és tartalmas!
  • Fpocok
    #181102
    És milyen hosszú kb?
  • Totti5
    #181101
    Lehet, jó.
  • TBTPumpa
    #181100
    Kíváncsi lennék rá én is, de a 40-50GB letöltendő anyag picit elrettent. Tera és SWToR letöltése is fájdalmas volt.

    Ráadásul azt írták másik fórumon, hogy a promó képeken reklámozott ruhák/páncélok nincsenek is benne a játékban. Kicsit olyan érzésem van ettől, mint anno a Hellgate Londonnál. Ott is a Templar-nak baromi jó armorja volt a promó képeken, a játékban pedig hamva se volt neki.
    Guild Wars 2-nél legalább egyből megtaláltam minden olyan páncélt, ami a promó képek alapján tetszett.
  • kigyi
    #181099
    Nem tudom, day of defeat a cities in motion meg garry's mod is dobott az anomaly warzone csak 2-t....
  • Fpocok
    #181098
    GR:Future Soldier milyen coopban? Full kampányt lehet tolni?
  • Tinman #181097
    WTF!?

    Nagyjából 3 hónapja próbáltam 2 játékkal és csak az dobott amit ki is írt a Steam, hogy futtatom. A másik ment fél napot mellette és semmi nem történt.
  • kigyi
    #181096
    Mind a 4 játék dobott kártyát, pedig egyszerre futottak.
  • grebber
    #181095
    Állítható nehézséget inkább,mert ami most van az a vicc szint.
    Hajózásnál még elmegy mert ott erősebb hajó simán ledarál,de a kardozós harcok az valami szánalom óvódás szint.Nokedli,tehát 0 a nehézség és beleraknak még karakterfejlesztést is,de hova minek?
    Vagy lehet hogy papucsállatkákra is gondoltak.
  • IMYke2.0.0.0
    #181094
    Rendben, én nem is firtatom tovább a dolgot.
    De, azért kérdezd majd meg ratgab kollégát a "viszonylag noname" (nem egészen, de érthető azt hiszem) versus X360 Controller témában.
    Ő megjárta ezt a poklot.
    Ahogy mi is, akik eddig neked írtunk.
  • Tinman #181093
    50-60? Nekem az 2x annyi lesz :-D

    Ezért is mondom, hogy korai volt még ez picit, mert most nem fér bele.
  • Tinman #181092
    DaS harcrendszert bele és jó lesz :-)
  • Tinman #181091
    Mindig az első elindított játék él csak... a többi nem fog kártyát dobni.
  • Shep
    #181090
    De figyelj évente ha 8 órát van a kezemben kontroller lehet sokat mondok, gazdaságilag megalapozatlan lenne egy "drága" kontroller vásárlása.
  • Tinman #181089
    "A téma kimeríthetetlen, teljesen eltérő korszakokat lehet bemutatni"

    Nem elég a változatos téma, ha a gameplay ugyan az, alig fejlődik. Továbbra is a hitvallásom, hogy sem a sztori, sem a zene, sem a grafika nem annyira fontos, mint maga a gameplay. Az egygombos ugribugri pedig így sokadszorra engem már eléggé fáraszt.

    Ezért is van az, hogy AC kedvelőként a III. résszel még mindig nem játszottam, pedig PC-re és X-re is megvan. Ok, DLC-kre is várok olcsón, de az másodlagos indok.
  • Rapid81
    #181088
    Még este 6-ig lehet jelentkezni. :)


  • Tinman #181087
    Weskerrel bizniszeltük le... 2200-ért nem rossz, de még ráért volna, mert max tavasszal tudok majd vele játszani.
  • IMYke2.0.0.0
    #181086
    Beindultak a kártya-debilek. Ez van.
  • IMYke2.0.0.0
    #181085
    wesker24 rambózott és titokban meglepte vele :)
  • IMYke2.0.0.0
    #181084
    :)))
    Van, amikor az embernek csak nézni van kedve kifelé a buksijából - olyankor érdemes ilyesmikkel lekötnie magát. Jó az :)
  • Rapid81
    #181083
    Kapok egy ilyet, ami murva jó áron ment pár napja, most meg 20 cent...