311802
  • Tinman #181162
    És tudod, hogy ez milyen jó érzés?

    Neo vagyok baze! Megállítom a saját golyóimat izs! :-D
  • Fpocok
    #181161
    PS4, Xbox One 'May Use 3 Times More Power' Than the Last Generation

    "As presently configured, the consoles "may still use up to three times more energy than their most recent predecessors" because they're running more sophisticated games, they're streaming video, and they're using more power in their standby modes—the Xbox One in particular."
    " Xbox One "uses more energy per year than the Ps4 due to its very high connected standby power level," in part because it has to be ready for someone to come in to say "Xbox on," to power up on voice command. "This 'always listening' feature is responsible for almost half of the Xbox One's annual energy use and consumes more electricity annually than the 50-inch TV to which it might be connected,"
  • Botond #181160
    Xcom kieg már féláron? Ez gyors volt.
  • Sir Quno Jedi
    #181159
    E! Ennél 100000x randább játékokkal tolod. Mint mondtam, ez tűrhető és idővel jobb is, ahogy haladsz előre. Nézzél róla gémpléj videókat.
  • greyfox
    #181158
    Nem látok régió lockot.
    Paypallal fizetnék, akkor is "blokkol", ha nem megfelelő régiújú kódot próbálok venni?
    Nehogy pórul járjak :)
  • genndy
    #181157
    Igen, annyi, feltéve hogy meg tudod venni.
    Nem rúpia, brazil reál az.


    Nekem sincs FB-accom, tehát én sem létezem :)
  • wesker24
    #181156
    Igen létezik !
  • davidka003
    #181155
    Pontosítok:
    Tényleg úgyis fent van minden személyes ismerős akivel szoktam beszélgetni a való életben is.
  • Totti5
    #181154
    Tehát ti nem léteztek. Már minden tiszta :D
  • greyfox
    #181153
    Az létezik, hogy a castlevania los nuuvemen 17 brazil rúpia, azaz ~1600Forint??
  • Shep
    #181152
    Hunted fényévekkel jobb játék mint a BK, akkor sejtheted :)
  • Rapid81
    #181151
    Vagy rám. :)
  • Tinman #181150
    Imire, rám, meg mondjuk SQJ-re dobj egy üzit facsén... köszi :-D
  • davidka003
    #181149
    Facebook chat FTW.
    Tényleg úgyis ott van fent mindenki.
    Ráadásul nem kell hozzál plusz egy fos program a gépre.
  • Tinman #181148
    "Olyan mint a hunted the demons forge, csak tán kicsit béndzsáb(ban néz ki)"

    Aztaq! Ez aztán a jó ajánlólevél. :-D

    A szerencsétlen Hunted nekem arról emlékezetes, hogy egy szenvedés volt végigtolni. Na most, ha ez olyan, csak rondább, akkor engem meggyőztél. 0.5 dollárért 1 év múlva a Groupees bundle részeként talán rábökök, kell majd akkor 1000. sornak :-D
  • wantonly
    #181147
    "Utalványát vagy előre fizetett kártyáját sikeresen beváltotta, és most aktiváljuk a következő szolgáltatásokat: €71,88 Skype Premium"

    Köszi Rapid!
  • Shep
    #181146
    Hát nem gondoltam ,hogy ebben a topicban azt a játékot bárki is ajánlani fogja.
  • Rapid81
    #181145
    GTalk.
  • kill3r21
    #181144
    Én fetvagyok mindig, hajrá, cam is van :D ha beszélgetni akarsz :D
  • grebber
    #181143
    Amíg volt msn mindenkivel ott dumáltam. Jött a facebook msn-en a kutya se volt már fent.
    Megszűnt az msn átvette helyét ez a fos-> Skype ezt megint a kutya se használja.
    Facebook the winner!
  • Rapid81
    #181142
    Egy éves ingyenes Skype Premium előfizu.
  • Sir Quno Jedi
    #181141
    HÉJ!

    Egész jó ez a Blood Knights. Igaz az ugribugrizás így a fix kamerákkal kicsit gáz, de nem túl sok van benne (legalábbis az első pár szinten). A trade-ing is bonyi irányításilag, de elmegy. Viszont jó, hogy lehet a két harcosunkat kombinálni, hogy mikor melyiket hogy használjuk. Én szeretem az ilyen gámákat és ez egész pofás indiszarnak. Olyan mint a hunted the demons forge, csak tán kicsit béndzsáb(ban néz ki). De bőven megfelel és szórakoztató. Voice acting nem nagy szám, de elmegy, karik tűrhetően néznek ki (nyilván nem mai AA színvonal), a harc jópofa, de nem egy GoW3.

    Szal. ócsóé marosstól mindenkinek ajánlom aki szereti a zilyesmit. Démonok, vámpírok, áruló emberek, miegymás ami kell.
  • grebber
    #181140
    Régebben az Age of 3 nem volt a steam-en magyar nyelvű? Mert most nagyon nem az.
  • Zóanagyvarázsló
    #181139
    Age of Empires Legacy Bundle - 12,74 EUR
  • Rapid81
    #181138
    Nem erről beszéltem, de mindegy. Csak grebber a Valve-ot szidta azért, mert csúnyább rajta pár játék. Nem a Valve csinálta a portokat, hanem a játékok fejlesztői. Ergo, nem a Valve tehet róla, ha valamelyik csúnyább Linuxon...
  • Shep
    #181137
    Na hát akkor meg aztán végképp nem éri meg nekem :)
  • Shep
    #181136
    Na úgy látom elég hamar zárul számomra az idei sale. CS:GO is olcsósítva lészen.
  • wantonly
    #181135
    Zeno Clash II

    Most kicsit felületes leszek, de ez tényleg annyira rossz játék, mint amilyennek kinéz? A kártyák miatt telepítettem és belenéztem. Oké, az első rész is betegesen nézett ki, de itt aztán tényleg elgurult a gyógyszer, viszont sajnos ez mellett elég csúnyűcska is. A tutorial utolsó feladata, hogy kombókat kell(ene) kivitelezni, de már itt elakadtam. Most vagy én vagyok orbitálisan béna vagy a túl van komplikálva, de se billentyűzettel sem kontrollerrel nem tudtam befejezni már ezt sem. A játékot elkezdve meg úgy voltam vele, hogy inkább hagyjuk...
  • darkling
    #181134
    Nekem? :D
  • ffxi
    #181133
    Vajon kinek teszek jót ezzel? :)

  • IMYke2.0.0.0
    #181132
    Zárójelben lévők az érvek vs. ellenérvek - nem funkciók.

    A SteamOS = Linux + natív Big Picture. Hogy csak egyet említsek, amit itt/vagy STEAM topikban olvastam...
  • arty
    #181131
    a big picture mellett én is ott állok - sőt! táborozok, sátrazok, rezidenciát és bástyát is építek, ha kell!
  • IMYke2.0.0.0
    #181130
    Ne kezdjük el könyörgöm a Rapid81 (Valve, SteamOS, Linux+Big Bicture) vs mindenki (windows jobb, PC erősebb, konzolok vannak stb.) vitát :(
  • Rapid81
    #181129
    És erről miért is a Valve tehet? Ő portolta a játékokat Linuxra? Szerintem nem...
  • arty
    #181128
    Rengeteg embernek segítettél ezt-azt megvenni, részemről volt öröm, hogy valamennyicskét viszonozhattam :)
  • grebber
    #181127
    Megvan: Működhet a Valve konzolok elleni terve?

    " A windowsos élményhez képest lényeges különbség, hogy a Metro: Last Light tényleg látványosan rosszabbul néz ki SteamOS-en, de ez sajnos általánosan igaz még pár játékra, csak a legtöbb esetben az eltérés nem jelentős. A maximalistáknak tehát a SteamOS egyelőre nem alternatíva, mivel egyes játékok Windowson esetlegesen jobb grafikát biztosítanak, ez viszont fordítva sosem igaz."
  • grebber
    #181126
    Basszus most meg nem találom!Valamelyik magyar oldalon volt.

    Gamestar,Gamekapocs,Gamechannel, PH közül valamelyiken de most istennek se találom.

    Metro LL-ot mutatták képeken.
  • IMYke2.0.0.0
    #181125
    El is várható, hogy a visszajelzések alapján 8+ év alatt csináljanak valamit egy hardverrel, nem?
  • Totti5
    #181124
    Irgalmatlan pénzek mennek itt, hisz kutatás, fejlesztésről van szó. Eleve ez egy eszköz. Olyanra kell csinálni amit 100 millióa fognak használni napi szinten sok évig. Mindent bírnia kell és a lehető legkényelmesebbnek kell lennie. Belegondolni is nehéz hogy hány szakember ( mérnök pl ), mennyi ideig készítette ezt mire kialakult ez a forma, hány 100?! prototípus készült ami a kukába végezte vagy csak egy pontját használták fel a későbbi végleges formájához.
  • Totti5
    #181123
    A kontroller a 360asnál is kateógriákkal kényelmesebb és profibb. Amikor kézbe kell venni a 360asat mintha visszamennék a kőkorszakba... a gombák azon rettentő gagyi feeling a One-hoz képest. One kontroller majdnem tökéletes, az RB-LB gombok mikrokapcsolójának a helyzete furcsa, amit erősen meg kell szokni. Analóg karok pereme teljesen olyan érzést ad mintha kapaszkodnál bennük, magabiztos fogást adnak ( remélem nem kopik le hamar és hasonlóak... )