311802
  • Fpocok
    #181282
    Legend of Dugeon végre leárazva!
  • kill3r21
    #181281
    Srácok várta itt valaki ezt a next car game-et vagy mi a bréé? :D
  • Micsu
    #181280
    nem olyan nagy gond csak rohadtul kezdem unni ezt a trendet hogy minden játékba kell vadászat, nekem már pozitívum ha nincs
  • Tinman #181279
    Ezt az állatos/vadászós dolgot nem értem.

    Miért olyan nagy gond ez?

    NEM kötelező vadásznod. Pár achit 1-2 dologért ad, de amúgy totálisan skippelhető.
  • IMYke2.0.0.0
    #181278
    A magyar nyelvtanban jártas emberkének kell megmagyaráznom az idézett mondatomat? Ne már...
  • Micsu
    #181277
    valamit el kell lőni a köv részekben is :P
  • Micsu
    #181276
    én értettem de ez a mindenben jobb túl erős volt még nagy szvszel is :)
  • Dzsini
    #181275
    Kérlek olvasd el a #181271-et, és mondd azt, hogy a te válaszod is teljesen megfelelő a kérdésemre.
  • Totti5
    #181274
    Azt hogy TR-hez nem csináltak, puzzlés, felfedezős barlangászás, only állatos harcolós DLC-t ( ala originale TR kaland az új köntösben, mechanikákkal ) az kb megbocsjáthatalan bűn. Annyira adta magát, annyira pénzszaga van...
  • Tinman #181273
    Jaj gyerekek... ezen összeveszni tök felesleges.

    Iminek kívánom, hogy tolja le az UC-ket 1x és akkor majd rájön, hogy a TR tényleg jobb
  • Shep
    #181272
    Igazad van, mint mindig, na viszlát!
  • Tinman #181271
    Igen :-)

    Csak a Lost Adv. ami a single gamereknek ajánlott. Sajnos rövidke... kb. 5-10 perc felfogástól függően :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #181270
    Legalább helyesen:

    "A Tomb Raider 2013-ban van multiplayer is - és inkább arra feküdtek rá, mondván, az kell a népnek..."
  • Tinman #181269
    Nagyon nagy SZVSZ-t tettem a mondat végére ezzel is kihangsúlyozva, hogy a saját szubjektív látásmódom írtam le.
  • Micsu
    #181268
    végre egy ember akivel el lehet vitatkozni egy véleménykülönbségről ,köszönöm neked Totyi :D

    humoros nem ultimate érv, nekem jobban tetszett az a humoros indy féle tálalás, de attól még ki lehet nyilatkoztatni hogy humrosabb mert az

    a tr nem annyira cső, látod ezt is meg lehet objektívan állapítani mert tényleg nem annyira cső az uchez képest, de nekem ez a plussz nem sokat adott hozzá a játékélményhez abban a formában ahogy a készítők gondolták

    animokban látod te is egyetértesz velem

    nah látod akkor te is nekem adsz igazad abban hogy nem jobb mindenben a TR mint az Uc pedig a Tr neked jobban adja
  • Dzsini
    #181267
    Kérdés: - Csak a Lost Adventurer tomb van, ami tartalmas single DLC?

    Válasz: - A Tomb Raider 2013-ban van multiplayer is

  • IMYke2.0.0.0
    #181266
    Írd be google-ba: Ne ítélj
    A többit rád bízom, mennyire volt releváns a hozzászólásodhoz.
  • IMYke2.0.0.0
    #181265
    Semmi kedvem ehhez - kaptál egy választ és még neked áll feljebb. Ne haragudj, de nem tudok mit kezdeni ezzel az attitűddel.
  • Micsu
    #181264
    hagyjad ma nem kell hozzászólni :)
  • Shep
    #181263
    Ott, hogy Imynek beszóltál. 2 hét pihenő, nesze neked :D
  • Shep
    #181262
    Ja értem, nyilván ezért vagy most legalább 3 emberrel összetűzésben a topicban, mert én sértődtem meg. Szerintem te sértődtél meg, mert rajtad kívül érdekes módon senki nem vette fel a dolgot, mindenki érti már a célzásaimat csak te nem, mármint, most nem.
  • Dzsini
    #181261
    Úgy érzem én vagyok hülyének nézve, hogy visszakérdeztem, azért próbálom kideríteni, hogy hol követtem el a hibát.
  • Totti5
    #181260
    A humoros nem ultimate érv.
    A változatosság sem feltétlen, mert a TR habár 1 területen játszódik, változatosság folyamatosan megvan, dobálja a helyszíneket folyamatosan mint az UC.


    Jobb a TR mert nem cső és nem nyomd a scriptgombot előre átvezető platforming ( olyan is van benne sok, de nyitott terület és felfedezés, mászás még több )

    Cover shúternek, meg egyszerűen jobb élmény. Drake túl GeoW-os.

    Grafban az UC nem sokkal szebb, már ha szebb. Mind a kettő csodálatosan pazarul fest.

    Animációkban messze nem olyan szar a TR mint mondogatjátok... Uncsiba is bőven bele lehet köpni alapvető dolgokba, ami mind a 3 részben szar. Hogy az jobb e? legyen jobb, ebben nincs vita.
  • IMYke2.0.0.0
    #181259
    Te úgy érzed folytatnod kell ezt?
  • IMYke2.0.0.0
    #181258
    "Úgy látom megint azokon a napokon van nálad."

    Semmi köze sincs a dolognak hozzám. Olyat írtál, amire a válaszom releváns. Megsértődtél? Akkor van valami benne.
  • Dzsini
    #181257
    Te úgy érzed, hogy az első válaszod megfelelő volt az első kérdésemre?
  • Shep
    #181256
    Milyen smileyt tegyek neked legközelebb? Úgy látom megint azokon a napokon van nálad.
  • IMYke2.0.0.0
    #181255
    Legközelebb kérdezd Wikit akkor, mert úgy látszik nem érek fel hozzá...
  • Dzsini
    #181254
    Egyetlen szót nem ejtettem arról, hogy kinek kellene, hogy tessen melyik része - az a másik beszélgetés az Uncharteddel kapcsolatosan.

    Plusz tartalom abban az 1 dlc-ben van, a többi skin, fegyver, multitérkép. Most olvasd el mit kérdeztem elsőre, és hogy hány kört kellett futni, mire megkaptam a választ :(
    (úgy, hogy elsőre tájékoztattál arról, hogy a játéknak van multi része is, amit én a kérdésben már említettem)
  • IMYke2.0.0.0
    #181253
    Na elmész most már...
    Mit tettél az elmúlt percekben egy vitamegelőző hozzászólásra reagálva?
  • Micsu
    #181252
    Tinmannak reagáltam, te válaszoltál rá, nah ki ne találd hogy betámadtalak :)
  • IMYke2.0.0.0
    #181251
    "tartalmi" - erről beszéltem végig.

    Az pedig szubjektív. Nekem például az a pár perc is tetszett. Neked nem biztos, hogy fog.
  • MerlinW
    #181250
    Az az egy van igen:) Nem tudom Imy mit bonyolít itt ezen:)
  • Dzsini
    #181249
    Tehát csak az az egy, ami single tartalmi DLC. Ennyi lett volna a válasz, amit vártam volna elsőre. Köszönöm.
  • IMYke2.0.0.0
    #181248
    Mi vaaaaaan?

    Tinman most nincs itt, ezért engem támadsz?
    Olvass vissza sürgősen pár hozzászólást, mit írtam és merengj el!
    Én éppenséggel a vitát próbáltam megelőzni, amit szánt szándékkal szítani igyekeztél - s lám, sikerült is.
  • IMYke2.0.0.0
    #181247
    Így megfelel?

    KÉP
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A skinek multiban is működnek.

  • Micsu
    #181246
    mondod te aki úgy alkotsz véleményt hogy az ucból 2 képet meg egy videót láttál, ergo nekem valamivel objektívebb képem van a témáról
    én támadok? ha neked egy másik vélemény támadás akkor csak gratulálni tudok
    sztem te nem tudod kezelni ezt az egészet főleg úgy hogy a rivjúdat azzal kezded hogy mások véleménye nem érdekel, innentől már csak az a kérdésem hogy minek fórumozol?
  • arty
    #181245
    thx!
  • Dzsini
    #181244
    Akkor tehát van másik is, ami nem csak arról szól, hogy multiban fegyver, vagy early access valami fejlesztéshez? Akármi ami ÚJ dolgot tesz bele?
    Most függetlenül attól, hogy kinek teszhet vagy sem.

    azt hittem sikerül egy olyan kérdést feltenni, amire egyértelmű igen vagy nem választ kapok aszerint, hogy létezik-e az említetten kívül single dlc vagy sem :( lehet jobban jártam volna, ha nekiállok feltúrni valami TR wikit
  • IMYke2.0.0.0
    #181243
    Támadsz. F-e-l-e-s-l-e-g-e-s-e-n.

    A te hozzászólásodban sem volt több objektivitás, mint Tinmanében. Miért? Mert véleményt alakítottál. S tudod még miért? Mert még a Metacritic sem tud mérvadó lenni, ahol további több tízezer emberke klikkelget akár hasra ütve, haterkedve, vagy lelkesen fanboykodva ilyen olyan értékelésekre.
    Az egész olyan, mint a statisztika - iránynak jó, de érvelni nem szabad vele.

    Ezért írtam, megelőzendő a flamet - de veled nem lehet sehogy se -, és mégis, oda támadsz, ahová amúgy sem kéne.