311802
  • IMYke2.0.0.0
    #181242
    "Csak a Lost Adventurer tomb van, ami tartalmas single DLC?"

    Szubjektív lenne a válaszom, szerinted.
    Mert például, ami nekem tetszik, az neked nem biztos. Én például jól éreztem magam a kisebb "tomb" DLC-ben, és a sírokkal, közben meg lehet, hogy Te is Micsuék véleményén lennél.

    Amúgy meg: a Tomb Raider 2013-hoz nincs sztori DLC.
  • Micsu
    #181241
    miről beszélsz?
    az én véleményemben több objektivitás volt mint a Tinmanében
    én úgy látom te nem tudod elfogadni hogy másnak nem az a véleménye mint neked
    miért lenne flém belőle? egy sértő bántó szó nem volt a véleményemben, túlreagálod mint mindig
  • Dzsini
    #181240
    Ööö... és ez igen vagy nem válasz a kérdésemre?
  • IMYke2.0.0.0
    #181239
    Megint a másik véleményének véleményezése... ráadásul, az is szubjektíven.
    S akkor csodálkozol / csodálkoztok, ha flame lesz belőle.
  • greyfox
    #181238
    Nekem nagyon B kategóriás a TR az unchartedhez képest.
    Próbálkoznak, de a karakterek és a sztori, zene nagyon zsé.
    Gameplay-ben elsőre majdnem felhoztam pozitívumként a TR félsandbox játékmenetét, de rájöttem, ez inkább negatívum, mert repetitív és fantáziátlan kerülőutakkal van tele, persze nem kötelező bejárni őket.

    Úgy összegezném, hogy az irány jó, de még nagyon messze vannak, és kérdés, hogy elérnek -e valaha oda.
  • Micsu
    #181237
    2 mert egyszerűen minden téren jobb, mint az UC."

    minden szubjektivitást mellőzve objektíven biztos nincs így, főleg hogy metan is veri ergo mások úgy gondolták hogy nem jobb minden téren
    uc változatosabb, humorosabb, 100x jobb átvezetők, sok esetben szebb, mozgás, létező karakterek
    Tombot untam, örültem hogy vége lett, gagyzor vadászat is minek kellett beleerőltetni?
    az ok hogy neked neked a Tomb tetszik jobban de attól még hogy leírod hogy minden téren jobb nem lesz igaz
  • IMYke2.0.0.0
    #181236
    Lara és Nathan, kéz a kézben

  • IMYke2.0.0.0
    #181235
    A Tomb Raider 2013-ban van multiplayer is - és inkább arra feküdtek rá, mondván, az kell a népnek...
  • Dzsini
    #181234
    Csak a Lost Adventurer tomb van, ami tartalmas single DLC? Ahogy nézegetem a többit, skinek meg multi fegyverek, mapok...
  • Tinman #181233
    TR-ben és UC-ben is van ratata, de utóbbiban mintha több lenne és nem is annyira érdekes/ötletes/változatos.

    Mivel UC-ket is voltam olyan lúzer, hogy normalon toltam így azt kell mondjam a TR lövölde része néhol húzósabb.

    TR-ben a main story platform részei alig komolyabbak, mint az UC-ben megszokottak, de a TR nagyot ment azzal, hogy a különféle extrák megszerzésekor már melózni kell. A sírok felfedezése pedig mindig nagy öröm, sokat dob az összképen, hogy kalandozás során letérhetsz a fő csapásirányról és rövidke valódi "Tomb Raider" veszi kezdetét.

    Megértem a CD-ot, hogy ilyennek AKARTÁK az új TR-t! Igazuk van. A régi keményvonalas platform részek itt teljesen tönkretették volna a filmszerű élményt, biztos vagyok benne, hogy jóval kisebb kör rajongana úgy érte. Ez az új TR, egy baromi látványos, hangulatos, igen is korrekt sztorival és rengeteg apró extrával megáldott jószág lett.

    Már csak azért sem lehet Tombchartednek csúfolni, mert jobb. Nincs szó trónkövetelésről sem, mert egyszerűen minden téren jobb, mint az UC.

    SZVSZ!
  • IMYke2.0.0.0
    #181232
    "Ne ítélj és nem ítéltetsz!"
  • Botond #181231
    Akinek 10-15nél több végigjátszatlan játéka van az mind orvosi eset, izé hörcsög. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #181230
    Én, ha emlékszel, Normalon kezdtem, majd Hardon is végigjátszottam.
    A Normal a mai casual gémereké - nem kérdés. Cserébe, tökéletes azoknak (mint akkor én), akik a történetre rendkívüli módon kíváncsiak.
    A Hard... na, ott azért már a játék ismerete mellett is lehet itt-ott vért pipikélni. Főképp a patchek után.
  • Shep
    #181229
    Durván nyomjátok ezzel a mindent bezsákolunk megoldással, tényleg betegek vagytok. :D
  • Shep
    #181228
    Hát de még ha 20 centért megy is el mind akkor is szerezhet az ember csak a szavazásokkal min. 2 jurót, az azért nem rossz
  • Zóanagyvarázsló
    #181227
    Eszembe sem jutna efféle játékot könnyebb szinten kezdeni. Unchartedhez kihívásra hogyan arányul? Imy szerint sokkal nehezebb, bár azt nem írta, hogy mire alapozza. Mondjuk a QTE-k miatt én úgyis meg fogok halni néhányszor.
  • Tinman #181226
    2800 nagyon sok hamster brother :-)
  • Tinman #181225
    A tudományos hírek abs. jók... legalábbis voltak, amíg a játékhírek írója oda is be nem szabadult.

    Teljesen más téma:

    Tomb Raider-t HARDON kezd. Csoda, hogy nincs achi azért, ha halál nélkül játszod végig, ugyanis 87%-nál tartok és eddig meghaltam kb. 8x. Ebből 5x azért mert leugrottam valami random szakadékba.

    Ez persze nem a játék hibája, hanem az enyém, hogy nem hardon kezdtem. Normalon számomra alig akad kihívás a harcokban, viszont így jóval filmszerűbb a sztori, gördülékenyebb az egész.


    Amúgy nem gondoltam volna, hogy ennyire megszeretem ezt a játékot... 9-es pontszámban gondolkozom.
  • IMYke2.0.0.0
    #181224
    Rám ijesztettél rendesen
  • IMYke2.0.0.0
    #181223
    Egy igazi hörcsög mérlegel, mérlegel, mérlegel... és aztán könyörtelenül lecsap a "Buy" gombra :)
  • Rapid81
    #181222
    Most egy világot döntöttél romba bennem...

  • kigyi
    #181221
    Most én is arra várok egy 75%-os leárazásba belefutnék szívesen mondjuk ki na megvenném azonnal jó hörcsög módjára :D
  • Botond #181220
    Az már volt negyedáron pár éve, akkor megvettem, végigvittem. Jóság, mint a régi settlersek.
  • kigyi
    #181219
    Nekem a 7-re fáj a fogam, de nincs annyi kártyapénzem :D :D
  • Botond #181218
    Talán settlers6-ot be húzom, akkor is, ha marad ez a sima félár, már ezer éve tolni akarom.
  • ratgab
    #181217
    Hát nem tudom nekem is lesz-e ilyen ebben a vásárban. Habár maross kollégánál a wolf among us kezd egész baráti áron lenni.

    (Tinman közelít a lélektani határhoz: 2800 Ft... Viszket az újjam a buy ravaszon...)
  • Botond #181216
    De már leverték az árakat. Mindegy, én azért kirakom 40 centért hátha a végen felpörögnek az árak megint.
  • IMYke2.0.0.0
    #181215
    Így van - a 90-es évek gyakorlatilag a 3DMark-ról szólt. Felnőtt egy generáció az itt-ott csaló nVidián és ATi-n (most már AMD kézen van), és még mindig elhiszik amit a 3DMark ír és "mond". Sőt, lelkesen posztolgatják a pontjaikat ide-oda, az alapján vesznek hardvert stb.
    Amikor már számolatlanul sok olyan játékprogram is van, amiben beépített benchmark teszteli le a Hétköznapi Jóskának, hogy a gépe elég erős-e hozzá vagy sem.
    Példának okád... okáért:
    * Unreal Tournament 3 Black Edition [STEAM]
    * Hitman: Absolution [STEAM]
    * Sleeping Dogs [STEAM]
    * Resident Evil 6 [STEAM]
    ...
  • Shep
    #181214
    Beszarás, hogy eddig mindig a 4-es kártyát kaptam a szavazásokért.
  • kigyi
    #181213
    Igen sokan elvéreznek ezen, de a többség számára úgy is mindegy, mert a valódi teszt programokkal sem lennének sokkal előrébb :)

    Amúgy régebben 8-10 évvel ezelőtt azonos hw elemekből összerakott gépekkel is néztük hogy alakul a pontszám, de valahogy rendre nagyobb pontszámot kapott az a gép amit én raktam össze és telepítettem fel :) Semmi értelmét nem látom amúgy a 3DMark pontszámoknak, mert a gyártók többsége így is úgy is csal a pontszámok irányába, csak nem nem egyformán ügyesen.
  • Zóanagyvarázsló
    #181212
    Nézd, évek óta ugyanazon topikokban esz a fene, mindössze 2-3 más topikot olvasok azokon kívül, a kommentjeim 90%-át olvasod, számos közös diskurzusban vettünk részt. Ezek után azt előadni, hogy szerinted a főoldal miatt járok ide, értelmezhetetlen. Pláne, hogy sokszor leírtam már neked is, hogy nem. Ahogy a fórum minősége kapcsán is számtalanszor kifejtettem a véleményemet.

    Az viszont egyszerűen meglepett, hogy a közelmúltig olvastad a főoldal cikkeinek többségét. Sok például a játékos hír, azok között pedig rengeteg forrás megjelölése nélkül átvett, de durván ferdítettel találkoztam. Más szekciók lehetnek színvonalasabbak, értelemszerűen nem követem annyira, de korábban nem elégítette ki az igényeimet.
  • wantonly
    #181211
    Mindegy, akkor van egy + felesleges programom. :)

    Tinman: nem ismertem, de köszi ránézek. Gondolhattam volna, hogy mindennek van ingyenes verziója.
  • IMYke2.0.0.0
    #181210
    Mindenki végigjárja ezt az utat, és azt hiszi, hogy a 3D Mark teszter program.
    A valóság az, hogy nem az.
    Vannak a piacon IGAZI teszter programok, amik valós képet mutatnak - és többségük ráadásul ingyenes is.
  • Tinman #181209
    Unigine.

    Free :-)
  • wantonly
    #181208
    Kövezzetek meg, de megvettem (kártyapénzből). :)

    Egyáltalán nem érdekelnek a pontszámok, azt sem tudom mi számít jónak és mi nem. Viszont hardver tesztelésnél jól jön, igaz én kb. 1 évben 1-2 alkalommal szoktam használni, új hardver vásárlásnál vagy tesztelésnél egy régebbi verziót, de most ott lesz a steam fiókomban és nem kell demo verziókkal szórakozni amikor szükség van rá. Ilyen árban nekem megérte, főleg "ingyen".
  • Tinman #181207
    Láttam egy Gigabyte lapot ahol a BIOS-ban, van erre egy külön kapcsoló, hogy optimize for 3DMARK.

    Én kérek elnézést ^^
  • Tinman #181206
    #181174

    Ezt, hogy lehet másképp érteni, mint ami?
  • kigyi
    #181205
    El sem hinnéd mennyien rá vannak izgulva a 3DMark pontszámokra :) A sok sípgyuri erre tolja otthon, hogy minél több pontot hozzon a gépe, biztos jó játék amúgy :D
  • IMYke2.0.0.0
    #181204
    Mos'mé' - vannak akik ezzel játszogatnak :)
  • wantonly
    #181203
    3DMark 2,49E