311802
  • Shep
    #181322
    Nem, mert flame lesz :D
  • IMYke2.0.0.0
    #181321
    "itt jó páran azért komoly műértőnek tartják magukat nyugodtan eljátszadoznak közepesnél, közepesebb, nulla játékokkal és közben meg sokkal jobb címeket jó esetben lazán csak kihagynak, rosszabb esetben még le is hordják mindennek"

    Tisztázhatnád nekünk, pórnépnek, hogy mik azok a közepesnél, közepesebb, nulla játékok.
    Komolyan érdekel.
  • Shep
    #181320
    Ja és egyébként ezért is kapni fogok de leírom, hogy annak ellenére, hogy itt jó páran azért komoly műértőnek tartják magukat nyugodtan eljátszadoznak közepesnél, közepesebb, nulla játékokkal és közben meg sokkal jobb címeket jó esetben lazán csak kihagynak, rosszabb esetben még le is hordják mindennek. Itt természetesen nem a konzol excl. témáról beszélek. Ja akinek nem inge ... :)
  • Totti5
    #181319
    Ez nem lopakodós akciójáték sok óra szappanopera átvezetővel mint a számozott MGS széria. H&S abból is a HC fajta a Platinum Games-től ( Bayonetta pl ). Egyszeri játékosnak nem túl vonzó a játékidő, mert normal vagy könnyű fokozaton végighenteli 5-6 óra alatt. A lényeg belül van a kombórendszerben, amihez több végigjátszás, gyakorlás és skill kell.
  • Shep
    #181318
    Ahogy a nulla day vásárlókat legyökerezni is az. :)
  • Shep
    #181317
    Enslaved az első? Hajaj.
  • IMYke2.0.0.0
    #181316
    Én is szemezek vele - a Pay Palomon van is még kevés pénzecske, de a "Castlevania" olcsóbb és arra bőven futná a PP is.
    Merengek még.
  • MerlinW
    #181315
    Nekem is ott volt, de lecsaptam rá nuuvem-en pár napja:)
  • IMYke2.0.0.0
    #181314
    Azért jó látni, hogy a sokak szerint nem is olyan nagy szám "Remember Me" ott van párunk kívánságlistáján :)
  • IMYke2.0.0.0
    #181313
    Sok-sok-sok játék között azok is kimaradtak :(((

    Pedig talán valamelyik a WRZ-matyis korszakomból meg is van.
  • ratgab
    #181312
    Kíváncsiságból megnéztem már hogy alakul az Eredeti csoport Wishlistje és meglepődve tapasztalom, hogy SR4 lekerült a top 5-ből.

    1. Enslaved 10
    2. Metro LL 9
    3. Dishonored 8
    4. Far Cry 3 8
    5. Remember me 8
    6. Batman Arkham Origins 7
    7. Bioshock Infinite 7
    8. Lost Planet 7
    9. Shadowrun returns 7
    10. AC: Revelations 6

    És ezek alatt aztán mindenféle igény van.
  • ratgab
    #181311
    A nehezebb fokozatot belevenni a teljes játékidőbe, azért eléggé visszás dolog. Mi van ha egyszer játszós a játék és többször nincs kedved hozzáfogni.

    Maradjunk inkább abban, hogy 10 óra körüli egy végigjátszás. Karcsúnak érzem.
  • MerlinW
    #181310
    Az első három rész konkrétan alapmű, zseniális alkotások minden téren.
  • IMYke2.0.0.0
    #181309
    No, akkor azok valamelyike lehetett egy régi beszélgetés tárgya.
  • MerlinW
    #181308
    Az MGS2-3 ban csak az átvezetők hossza volt 3-4 óra:) A 4-el nem játszottam.
  • IMYke2.0.0.0
    #181307
    Ja, elefelejtettem: PC-n.
  • IMYke2.0.0.0
    #181306
    Végül is, annyira nem hangzik vészesen - de mivel én egyetlen Metal Gear Soliddal sem játszottam még életemben, így nem tudom, mennyi játékidő lenne igazából MGS-es.
    Emlékeimben kutakodva, volt egy olyan diskurzus valahol, ahol az eddig elérhető valamelyik epizódjával sok tucat órát el lehetett lenni, mert annyi külön kihívás is volt benne... nem tudom, mennyire valós ez az emlék.
  • MerlinW
    #181305
    "5-8 hours first playthrough, not including codecs calls.

    Lots of unlockables, including two harder difficulties that change up enemy spawns to make things even harder (on top of taking extra damage, of course). There's also 20 VR missions to find inside missions and then complete, some of which can take a little awhile to master for the first rank.

    25-30 hours is probably accurate for a platinum, depending on skill."
  • ratgab
    #181304
    És állítólag nagyon szétnézve 6-7 óra max. 1500-ért majd jó lesz talán.
  • IMYke2.0.0.0
    #181303
    Nuuvem a "Metal Gear Rising - Revengeance" régiózáras, de brutálisan olcsó: -34% - 33 brazil reál = ~3070 Ft.
  • ratgab
    #181302
    Szerény véleményem szerint-be (mármint Tinman-ébe?) kötsz bele? Értelmező kéziszótárt ajánlok.
  • IMYke2.0.0.0
    #181301
    Nuuvem - Total War Master Collection - STEAM - 62% - 60 brazil reál = ~5600 Ft.

    Total War Master Collection:

    Rome: Total War Gold Edition (Rome: Total War + Barbarian Invasion)
    Medieval II: Total War
    Empire: Total War
    Napoleon: Total War
    Total War: Shogun 2
    Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai
    Total War Battles: Shogun
  • Rapid81
    #181300
    Ennek az árából vettem a Bravo Pass-t, szóval sima játékban dobta.
  • ratgab
    #181299
    Azért egy hörcsög topikban szidni a hörcsögöket még ha viccesen teszed is elég érdekes hozzáállás shepi...
  • ratgab
    #181298
    Én meg az UC-ket untam halálra. Nem is értem mi olyan jó benne.
  • ratgab
    #181297
    Meta, mint igazolása az igazadnak. Fail. Ott a pontszámokat a userek alakítják úgy ahogy kedvük tartja. És ebben sok esetben van benne a túlzott pozitív és eltúlzott negatív értékelések.

  • ratgab
    #181296
    Csak 800-al lépi túl a lélektani határt, ami gyakorlatilag kevesebb, mint egy pizza ára.
  • ratgab
    #181295
    Egyelőre csak gondolkodom rajta. Mindent nem zsákolok be, sőt nagyon sok mindent kihagyok. Viszont ami érdekel ott a warezon már el sem gondolkodom. Elér egy bizonyos összeget, akkor veszem és kész.
  • Mardel
    #181294
    Ez a winter offensive ez új passhoz van vagy még Op. Bravo-nál is dobál ilyet?
  • IMYke2.0.0.0
    #181293
    Jujj Shep,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez még nekem is átjött :)
  • Rapid81
    #181292
    3 másodperc alatt elkelt 1.9 ojróért.
  • Rapid81
    #181291
    Aw, fakk... Winter Offensive Weapon Case - Majd' 2 ojró! :D Meglesz a béta pass. :D
  • MerlinW
    #181290
  • Fpocok
    #181289
    Teszt
  • Zóanagyvarázsló
    #181288
    Amúgy még 44 percig él ez az ajánlat a GOG-on, Tinman szeretne Driftmoont venni, ugye. A többi nem tudom, hogy mennyire zavarja (Torchlight nyilván megvan neki is ingyen).
  • Shep
    #181287
    Köszönjük de én inkább megvárom amíg valaki 100,01-es kontrival ajánlja fel :D
  • Zóanagyvarázsló
    #181286
    A régi keményvonalas platform részek itt teljesen tönkretették volna a filmszerű élményt, biztos vagyok benne, hogy jóval kisebb kör rajongana úgy érte.

    Ez az én szememben elég durva: ugye egy játéknál inkább arra vigyáznak, hogy eléggé film legyen, semmint eléggé játék maradjon. (A Naughty Dogs is csinálhatna újra játékabb játékokat, mindig ezért sírok.) A Mirror's Edge-ben sem ment a játékmenet semminek sem a kárára - az most filmszerűség, korszerűség szempontjából irreleváns, hogy a sztorija maga nem lett jó (amúgy Rihanna Pratchett felelős a ME és a TR történetéért is).

    Ettől függetlenül várom, hogy játszhassak vele, mert az új Lara tetszett, ahogy a játékmenet egyszerűsítéseit kivéve az irány is.
  • Rapid81
    #181285
    Este 6-ig!
  • Tinman #181284
    + Full controller support
    + Steam Trading Cards

    Na akkor most valaki győzzön meg róla, hogy kár lenne kihagyni, mert a Meta 62/100-on áll.
  • Totti5
    #181283
    Ha már van benne természet, akkor adja magát... nincs ezzel gond, s nem vagy rákényszerítve, csak egy lehetőség.